Гороскоп на 2021 рік Бика для Тигра

Гороскоп на 2021 рік Бика для Тигра

Вас чекає суперечливий рік — він може стати дуже вдалим, а може зруйнувати усе створене раніше. Упертість і агресія — ваші головні супротивники, здатні зіпсувати багато що. Тримайте себе в руках і не дозволяйте зриватися на близьких і колегах.
Вам буде корисно попрацювати над собою і навчитися відчувати інших людей. Подумайте про тих, хто поряд з вами — чого вони хочуть, як вони почувають себе у вашому товаристві? Ви зробите немало відкриттів, якщо зумієте налагодити відносини з оточенням.
Тигр часто почуватиме себе розгубленим і збитим з пантелику — минулі заслуги і напрацьований досвід цього року не згодяться. Деяких чекає розлучення або звільнення, розрив стосунків з друзями. Слід берегти здоров’я і намагатися зберігати спокій.
Пізньої осені у вас відкриється друге дихання, з’являться активність і енергійність, здоров’я радуватиме вас.
Усе краще, що може статися з вами в рік Білого Металевого Бика, прийде через нові знання, навчання. Дуже сприятливий час для навчання, а ось в справах вам не варто форсувати події і атакувати нові рубежі. Зберігайте нейтралітет і вичікуйте: ще рік — і ви виявитеся на вершині успіху!

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Тигра

Рік народження 1986

На самому початку 2021 року Вогняні Тигри опиняться на підйомі душевних і фізичних сил, прийшовши в захват від можливостей, панорама яких відкриється перед ними мало не з перших днів січня. Небезпека цього періоду полягає в тому, що виникне спокуса хапатися за усе підряд без розбору. До усього іншого у Вогняних Тигрів ще залишаться на той момент незавершені справи. Так що з початком нових проектів доведеться зачекати, а то буде як в тому прислів’ї: поженетеся за двома зайцями, і не впіймаєте жодного.
Хтось з друзів або колег в січні, можливо, засмутить Вогняних Тигрів своїм песимістичним поглядом на події. Вони не будуть багатослівні, але Вогняні Тигри інтуїтивно відчують, до якої міри їм погано. Не слід залишати цю проблему без уваги, оскільки саме в цей час вони зможуть граючи позбавити ближнього від душевних мук. Насправді песимісти будуть не так вже і неправі у своєму похмурому погляді на світ. Самі Вогняні Тигри впродовж перших двох-трьох місяців стануть відчувати, як постійно впираються лобом в стіну. На щастя, вони швидко зрозуміють, що немає чого намагатися пробити її власною головою, набагато простіше перемкнутися на виконання інших завдань, а справи, що застопорилися, відкласти на потім.
В силу своєї природної незалежності Вогняні Тигри дуже часто виявляються в стороні від основної групи. Їм не подобається загальноприйняте правило бути як усі. У березні Вогняні Тигри можуть навіть нарватися на звинувачення в умисному епатажі і в занадто екстравагантних поглядах на світ. Швидше за все, більшість Вогняних Тигрів це тільки потішить, оскільки вони будуть налагоджені іронічно. Початок весни також стане для Вогняних Тигрів часом налагоджування власних фінансових справ. До усього іншого ця робота допоможе ще і досягти узгодженості в спільних діях з партнером.
Квітень розпочнеться з того, що у Вогняних Тигрів виникне деякий конфлікт на службі. Хтось з колег виразить невдоволення методами вашої роботи. Вогняні Тигри будуть упевнені, що до них просто чіпляються і не забудуть продовжити здійснювати свої справи в манері, що так обурила невдоволеного. Конфлікт так і триватиме. Якщо вірити гороскопу, то це збережеться до середини року. Втім, самих Вогняних Тигрів усе це тільки розважить.
До липня все ще зберігатиметься нестійкий стан у сфері фінансів. Деякі позитивні зрушення стануться, але небезпека все ще нависатиме над гаманцем. Саме тому ні в якому разі не можна упускати цю сферу з-під контролю. Крім того, ще цілий ряд справ зажадає постійної вашої присутності. Такі тенденції року. Погляду побіжно буде недостатньо, знадобиться безперервна пильна увага.
У серпні у Вогняних Тигрів знайдуться послідовники у справі вибудовування прожектів. Їх ідеї і справді виглядатимуть дещо відірваними від життя, але вони сподобаються Вогняним Тиграм, так само, як і їх автори. Не виключено, що, вступивши в суперечку з цими людьми, Вогняні Тигри зуміють чіткіше визначитися у своїй власній позиції і сформулювати захоплюючі плани для другої половини 2021 року. Доречно зауважити, ці плани припадуть до душі і керівникам Вогняних Тигрів.
До кінця 2021 року Вогняні Тигри завершать великий проект, пов’язаний з особистими зобов’язаннями. Деякі справи, які вимагали постійної пильної уваги, теж будуть закінчені. У Вогняних Тигрів з’явиться, нарешті, більше часу для особистих справ. Деякі з Вогняних Тигрів вважатимуть за краще використати його на участь в благодійних підприємствах. Цікаве те, що оскільки протекторат планет в цей період поширюватиметься на сферу особистого життя, то, навіть займаючись громадською роботою, Вогняні Тигри вважатимуть за краще діяти самостійно.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Тигра

Рік народження 1962

Рік Білого Металевого Бика для Водяного Тигра розпочнеться з того, що буде виявлено неймовірну кількість справ, які слід переробити, і людей, яким потрібно допомогти. Водяним Тиграм важливо в цей період утямити для себе, що вони не зможуть знаходитися одночасно в десяти місцях, хоча декому хотілося б вважати саме так. Якщо ця людина проявить наполегливість, Водяним Тиграм, хоч це і не у ваших правилах, доведеться дати їй зрозуміти, що вона не права. До усього іншого під час новорічних урочистостей Водяних Тигрів обдарують таємницею. При цьому виявиться, що ця інформація ні для кого вже секретом не є, і тільки її джерело залишається, на цей рахунок, в повному невіданні і вам доведеться зробити непростий вибір: прояснити наївного або залишити усе, як є.
У січні Водяні Тигри можуть зіткнутися з проблемою, коли людина, до якої вони звернулися із замовленням на виконання певної роботи, не справляється зі своїми обов’язками. Самим кращим її рішенням буде відмовитися від її послуг і переадресувати замовлення. Так само Водяні Тигри можуть поступити з недобросовісними партнерами, які, знаходять тисячу причин, гальмуватимуть спільний бізнес. Вірогідно, 2021 рік повинен стати для Водяних Тигрів періодом, коли вони замисляться, нарешті, про свої власні інтереси. У цей період, чим рішучіше і твердіше стануть поступати представники вашого знаку східного гороскопу, тим вище буде у них шанс добитися успіху.
У районі свого дня народження Водяні Тигри можуть мати потребу в чиїйсь допомозі або пораді. Важливо при цьому пам’ятати, що про допомогу попросити зовсім не соромно, і не намагатися усі проблеми вирішити тільки своїми силами.
Водяні Тигри відомі своєю високою духовністю і чуйністю, а в 2021 році вони стануть ще до того ж майже ясновидцями, такою сильною виявиться їх інтуїція. В середині року Водяні Тигри стануть живо цікавитися питаннями здоров’я, оскільки хтось з їх друзів або членів сім’ї може захворіти. Вони використовують усю інформацію, яку зможуть зібрати, для допомоги своїм близьким, і навіть почнуть вивчати деякі розділи нетрадиційної медицини.
У серпні хтось з друзів або партнерів святкуватиме перемогу, а найголовнішим своїм помічником і натхненником назве вас. У вересні смуга везіння продовжиться. Найголовніше в цей період, щоб перемоги не закрутили голову, оскільки це може привести до необачних і необережних дій.
В середині 2021 року почнуть працювати ідеї, поради і плани, отримані від когось або винайдені самостійно. Водяним Тиграм здасться, що ось тепер-то усе точно йтимите до ладу. Проте знову виникнуть якісь перешкоди і затримки. Якщо Водяні Тигри проявлять витримку і терпіння, з часом усе встане на свої місця. У жовтні, якщо до його початку Водяним Тиграм так і не вдалося жодного разу вирватися з будинку, з’явиться гарна можливість вчинити подорож. Швидше за все, вона реалізується у вигляді службового відрядження. І хоча це означатиме «пожежний» від’їзд, Водяні Тигри негайно вхопляться за цю можливість.
У листопаді Водяні Тигри почнуть відчувати співчуття по відношенню до тих, хто стане скаржитися на життя. Краще не зв’язуватися із скигліями. Допомогти їм все одно не вийде, оскільки вони, найімовірніше, отримують задоволення від своїх голосінь, а ось самі Водяні Тигри можуть впасти в депресію, будучи у цей момент занадто чутливими. Наприкінці року настане час, коли Ви зможете присвятити себе власним проблемам або близьким і улюбленим людям. Потрібно буде приймати і швидкі рішення. Взагалі-то Водяні Тигри не люблять діяти поспішно, але особливо багато роздумувати не буде коли, тому що 2021 рік ось-ось завершиться, а в 2022 році усе буде вже трохи інакше.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Тигра

Рік народження 1974

Гороскоп на 2021 рік для Дерев’яного Тигра вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, зроблять перегляд своїх інтелектуальних цінностей, проведуть ревізію майна і почнуть будувати плани на майбутнє.
По суті 2021 рік для Дерев’яних Тигрів це перехідний період, який почався ще в 2020 році. Судячи з того, як розташовані небесні світила, рік Білого Металевого Бика виявиться дещо вдалішим для Дерев’яних Тигрів, ніж рік Білого Металевого Щура. Проте вдача ніколи не падає з неба, вона зазвичай обумовлена терпінням, працьовитістю, дисципліною і стриманістю в прояві своїх почуттів і емоцій. Так або інакше на манну небесну Дерев’яним Тиграм розраховувати не варто.
Але не так вже усе і страшно. 2021 рік відкриває для Дерев’яних Тигрів нові цікаві можливості і принадні перспективи для найближчого розвитку. Ті труднощі, які заважали Дерев’яним Тиграм працювати у поті чола зникнуть з горизонту. Це сприятиме інтенсивному внутрішньому розвитку, а також появі нових фінансових можливостей і перспектив для представників цього знаку східного гороскопу. У березні — квітні 2021 року у Дерев’яних Тигрів з’являться нові ідеї і плани, які допоможуть їм поміняти своє відношення до себе, рідних і близьких людей, партнерів по бізнесу.
У першій половині року у Дерев’яних Тигрів буде можливість відновити старі зв’язки, а так само побудувати нові ділові стосунки. У цей момент плани, побудовані раніше почнуть реалізовуватися, що надасть Дерев’яним Тиграм духовних сил і додасть радості в життя.
Фінансові рішення Дерев’яним Тиграм в році Білого Металевого Бика варто приймати вкрай обережно, ризик накопиченням буде занадто великий, хоча перспективи від авантюр дуже принадні, але слід пам’ятати, що фінансове чуття може підвести.
Найвдаліший час цього року для Дерев’яних Тигрів — з середини квітня і до кінця липня. У цей період планети даватимуть можливість досягнення нових кар’єрних висот. Проте слід пам’ятати і про те, що нічого у цьому світі не дістається без зусиль.
У першій половині 2021 року Дерев’яні Тигри не зазнаватимуть фінансових утруднень. Найнебезпечніший в цьому плані період з початку листопада і до кінця року.
Гороскоп в 2021 році для Дерев’яних Тигрів обіцяє їм цікаві закордонні поїздки, зустрічі з новими людьми. Цей період — самий кращий момент для професійного росту. Можна піти вчитися.
Найпрогресивнішою для Дерев’яних Тигрів буде сфера особистих стосунків. Рік Білого Металевого Бика буде забарвлений для представників цього знаку східного гороскопу приливом життєвих сил і удачливістю, що може привести навіть найбезнадійніший роман до успішної розв’язки. Невеликі негаразди можуть з’явитися в другій половині липня 2021 року, коли минуле змусить Дерев’яних Тигрів згадати про себе. Найбільш сприятливий час для пошуку коханого і налагодження стосунків з сім’єю — початок березня і повністю червень 2021 року.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Тигра

Рік народження 1998

Гороскоп на 2021 рік для Земляного Тигра вказує на той факт, що людям, народженим під цим знаком східного гороскопу, уготований стрімкий кар’єрний зліт, який базується на тих зусиллях, які Земляні Тигри приклали в попередньому році. Найголовніше, що в 2021 році у Земляного Тигра з’явиться множинність вибору, в яких можна буде розвиватися. Усі старі проблеми благополучно залишаться минулого року, внаслідок чого змінитися загальне світовідчуття Земляного Тигра. 2021 рік для Земляного Тигра — самий кращий час для здійснення їх грандіозних планів.
З січня по червень 2021 року у Земляних Тигрів з’явиться величезна кількість обов’язків, що може привести до смутку або навіть відчаю. Цього слід уникати будь-якими силами. Найправильнішим рішенням тут буде скласти план і методично дотримуватися цього плану. Якщо усе робити за рекомендаціями, планети проявлять до Земляних Тигрів прихильність. В результаті вони зможуть вирішити питання спадку і провернути прибуткову угоду з нерухомістю.
Зміни в особистому житті Земляного Тигра в 2021 році будуть, але яскравістю вирізнятися вони не будуть. Квітень і жовтень — ось два місяці, коли людям, народженим під цим знаком східного гороскопу, в справах любовних протегуватимуть планети. Кінець літа — ідеальний час для укладення шлюбу.
Буде безліч нових досягнень, нові сили для ще більших звершень. Самий кращий час для руху кар’єрними сходами — березень року Білого Металевого Бика. У цей період можуть бути скорені найвищі вершини. Фінансовий стан Земляних Тигрів почне активно покращуватися наприкінці весни, початку літа 2021 року. Проте в другій половині літа людям, народженим під цим знаком східного гороскопу, слід проявити граничну обережність при інвестуванні.
Однією з можливих проблем Земляних Тигрів в 2021 році може стати взаємне нерозуміння стратегічних питань розвитку бізнесу з керівництвом. Це може привести до того, що Земляним Тиграм доведеться змінити місце роботи, або вид діяльності. Це принесе лише ще більші доходи.
Особисте життя Земляних Тигрів в 2021 році буде в основному пов’язано із вже існуючими емоційними зв’язками. Родичі і старі знайомі займатимуть основну частину часу, не пов’язану з роботою. В середині літа може з’явитися деяка напруга в стосунках з батьками, відгородження від сім’ї. Причиною тому може послужити можлива зміна місця роботи Земляних Тигрів.
У житлі Земляних Тигрів чекають зміни, ремонтні роботи, перестановки і перепланування. Найцікавіше, що основну частину робіт їм доведеться виконувати виключно власними силами.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Тигра

Роки народження 1950 і 2010

Східний гороскоп на 2021 рік для Металевих Тигрів вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, зрозуміють, що чорна смуга в їх житті нарешті закінчилася і почалися зміни на краще. Настрій Земляних Тигрів в 2021 році почне інтенсивно змінюватися на краще практично з самого початку року.
Але з іншого боку, 2021 рік Білого Металевого Бика, змінить звичний життєвий устрій представників цього знаку східного гороскопу. Зазвичай веселі, відкриті і щасливі Металеві Тигри вимушені будуть цього року докласти зусилля для того, щоб заглибитися у свій внутрішній світ і побути трохи наодинці. Металеві Тигри в цей період уникатимуть зайвих контактів, за винятком ділових, тих які вимушені і украй потрібні. Проте така можливість побути з самим собою, буде лише корисна Металевим Тиграм.
Планети протистоять зусиллям, які додають Металеві Тигри, проте це не відіб’ється негативно на їх кар’єрі. У 2021 році у Металевих Тигрів не передбачається запаморочливих зльотів кар’єрними сходами, проте стабільне просування вперед буде дуже постійним. Найсприятливішими місяцями для облаштування власних справ будуть квітень, травень і червень 2021 року. Приблизно в цей самий час Металевим Тиграм пощастить завести важливі знайомства, які допоможуть вирішити багато проблем, що накопичилися. Проте, наприкінці серпня року Білого Металевого Бика Металевим Тиграм необхідно бути украй обережними. Цілком можливо відсутність взаєморозуміння у бізнесі і любовних справах. Цей період слід постаратися пережити найтихіше, не вплутуючись в скандали і з’ясування стосунків.
У період з серпня по кінець вересня 2021 року Металеві Тигри стануть більше сил витрачати на облаштування свого дому. Покупки і господарські турботи стануть найбільш важливими в цей період для Металевих Тигрів. Не рекомендується поширюватися про прийдешні зміни наліво і направо — злі язики і заздрісники розпускатимуть плітки.
У 2021 році на любовному фронті усе зміниться до кращого. У році Білого Металевого Бика Металевих Тигрів чекає удача у сфері романтичних стосунків. Металевим Тиграм слід бути готовими до зустрічі зі своєю другою половиною. Найсприятливіший час для облаштування особистого життя — кінець 2021 року і початок 2022 року. В цей час Металеві Тигри знову набудуть уміння закохуватися, зможуть брати і віддавати.
2021 рік може стати переломним в житті Металевих Тигрів, оскільки ймовірно виявляться наполегливими на шляху до своєї мети, а також проявлять бажання володарювати.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Тигра

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *