Гороскоп на 2021 рік Бика для Собаки

Гороскоп на 2021 рік Бика для Собаки

Рік Білого Бика буде для вас складним, але цікавим. Нічого не даватиметься просто так, але процес принесе вам задоволення.
Можливо, ви кидатиметеся із крайнощів в крайність. І в роботі, і в особистому житті чекають конфлікти, запеклі суперечки, намагайтеся не втрачати голови і завжди залишатися розсудливими.
Собаки схильні до жертв заради коханих, друзів або родичів, цього року ви не уникнете спокус ризикувати і працювати заради щастя інших, не покладаючи рук. Відмовляти вас марно, тому візьміть до відома хоча б цю інформацію — здоров’я і сили можуть бути витрачені даремно.
Успіх можливий при дотриманні миру і добрих стосунків з партнерами і членами сім’ї, що зажадає терпіння і розсудливості — цінуйте себе, не забуваючи про цінність інших.
Кращий період для Собаки — весна. В цей час гарне самопочуття і справи тільки радуватимуть.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Собаки

Роки народження 1946 і 2006

У січні 2021 року Вогняних Собак відвідає страшне розчарування в житті. Вони забажають свободи і кардинальних змін. Якщо ваша сім’я важлива для вас і ви не хочете нікому зробити боляче, прикладіть свою енергію в мирному напрямі. Лютий подарує Вам гарну можливість розслабитися і замислитися про події, які нещодавно сталися. Усе спокійно обміркувавши, прийнявши правильне рішення, ви з новими силами продовжите свій рух.
Березень року Білого Металевого Бика для Вогняних Собак стане місяцем роз’їздів, можливо, наперекір власним планам. Доведеться змиритися з тим фактом, що справжній успіх чекає їх тільки далеко від дому. Квітень — час кардинальних рішень для Вас. У квітні представники цього знаку східного гороскопу можуть змінити як роботу, так і спосіб життя, і колишнє місце проживання. Варто ловити момент — усі ці зміни обернуться тільки на кращу, навіть якщо будуть не дуже виваженими. Щоб в травні налагодити відносини з тими, з ким раніше не складалися дружні стосунки, Вогняним Собакам доведеться переступити через свої принципи і менше думати про власні інтереси.
Вогняні Собаки в червні відчують надзвичайний прилив сил. У них усе виходитиме, проблеми в сім’ї відступлять, на роботі вони отримають загальне визнання, на здоров’є не доведеться скаржитися. Одним словом — опиняться у своїй стихії. Як тут не радіти! Представники цього знаку східного гороскопу в липні втомляться від того, що відбувається. Їх життя здасться ним несправедливим, і вони робитимуть усе, щоб не навантажувати себе проблемами і зайвою роботою. Але їх осягне розчарування — неможливо жити безтурботним життям і нічого для цього не робити. З боку Вогняних Собак в серпні можна чекати обман і дволикість. Вони можуть здаватися тими, ким насправді не є. Можливо, вони підуть і далі, у пошуках багатства і розкішного життя.
Вогняні Собаки зрозуміють, чого хочуть насправді і розкриють себе в творчості. Якщо вони прикладуть досить завзятості і бажання, то у вересні їх чекатимуть добрі результати. У жовтні року Білого Металевого Бика вони з головою поринути в роботу, намагаючись сховатися, таким чином, від усього домашнього клопоту і побутових проблем. Подібна тактика не лише не допоможе в ситуації, що склалася, але навпроти, тільки погіршить її. У листопаді представників цього знаку східного гороскопу здолає нудьга. Якщо вони не знайдуть собі захоплююче заняття, то намагатимуться знайти нове захоплення серед представників протилежної статі. Від такого кроку їх не зупинить і власна сім’я.
У Вогняних Собак в грудні з’явиться гарна можливість кинутися в авантюру. Варто ризикнути — у вас вийде заявити про себе, вигравши важливу справу.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Собаки

Рік народження 1982

Січень 2021 року може стати для Водяних Собак початком нового життя, якщо вони захочуть змінити свою поточне становище в суспільстві. Цей час добре підходить для осмислення власного життя і усвідомлення необхідності прийдешніх змін. Лютий подарує вам те, без чого ви не мислили своє життя. В цей час можна почати планування грандіозного ремонту власного житла.
Водяних Собак у березні року Білого Металевого Бика чекає сімейний побут і домашній клопіт. Якщо ви плануєте завести дітей, то кращого часу для зачаття чим цей березень, не передбачається. Ремонт, який ви почнете у березні, не буде обтяжливим — він не затягнеться надовго, а його результат ще довго радуватиме вас. Квітень стане для представників цього знаку східного гороскопу часом спокою і насолоди. Але не варто занадто довго вдаватися до ліні, не забувайте про важливі справи, не відкладайте їх в довгий ящик — це може спричинити неприємності. У травні Водяні Собаки будуть усім потрібні — їх чуйність і товариськість усіх притягуватиме. Але турбуючись за інших і віддаючи увесь свій вільний час добродійності, думайте і про себе. Давайте собі відпочинок.
Риса Водяних Собак — деяка безвідповідальність — повністю розкриється в червні. Їх нелюбов до монотонної важкої праці підштовхне до спроб позбавитися від усієї відповідальності, зваливши її на чужі плечі. У липні вони спробують звільнитися від зайвих забобонів і комплексів. У липні вони зрозуміють, що усе це обтяжує їх і заважає нормально жити. Треба позбавлятися від усього цього непотрібного баласту. Вирішуючи проблеми друзів, Ви витрачаєте увесь свій вільний час, приділяючи при цьому мало уваги проблемам і потребам власної сім’ї. Час міняти пріоритети, інакше в серпні матимете серйозні неприємності.
Цей вересень року Білого Металевого Бика стане для Водяних Собак не найлегшим місяцем. Їх долатимуть постійні сумніви і тривоги. Передусім, ці переживання торкнуться почуттів, що може зробити представників цього знаку східного гороскопу дещо сентиментальними або навіть засмутити. Водяні Собаки в жовтні відчують себе кинутими і нікому не потрібними. У зв’язку з цим почнуться образи на власних друзів. Якщо не спробувати виправити цю ситуації, то можна на довгий час опинитися під владою цього депресивного настрою. У листопаді Водяні Собаки почнуть рішуче діяти, скинувши з себе усі сумніви і депресію. Перед ними з’явиться можливість набути нових навичок, які зададуть принципово новий напрям подальшого життя.
У грудні Водяним Собакам варто бути обережніше, проявіть пильність до тих, хто вас оточує. Придивіться до ваших нових знайомих, не усі з них бажають вам добра, не варто усім довіряти і розкривати свої таємниці.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Собаки

Рік народження 1994

Для Дерев’яних Собак січень 2021 року буде часом відпочинку і розслаблення, тому що цей час не підходить для активних дій. Цього місяця краще складати плани на майбутнє. За лютий Вам належить через багато що пройти і наслідки можуть бути абсолютно непередбачуваними. Ви зможете як зміцнити своє становище в суспільстві, так і скомпрометувати себе, вчинивши необачний вчинок або прикру помилку.
Для Дерев’яних Собак березень року Білого Металевого Бика буде ідеальним місяцем в усіх відношеннях. У них буде гарна нагода заявити про себе. Вони набудуть поваги навіть в тих кругах, в яких раніше не мали особливого авторитету. На представників цього знаку східного гороскопу в квітні обрушиться манія величі. Звичка жити в розкоші і достатку не дає їм усвідомити що можна жити набагато скромніше, хоч їх матеріальна ситуація не дозволяє жити з шиком. Дерев’яні Собаки вийдуть на полювання в травні. Пильно придивлявшись до своїх цілей, замисляться про нові ініціативи.
У червні Дерев’яним Собакам не доведеться відпочивати. На їх долю дістанеться така робота, яку навряд чи можна довірити комусь ще. Цього місяця доведеться відстоювати свою позицію, повертати свій авторитет. У липні представникам цього знаку східного гороскопу варто налагодити відносини зі своїми старими друзями, приймати у себе гостей. Вдавайтеся до ностальгії, отримуйте задоволення від загальних спогадів, згадайте, чому усі ці люди так дороги вам. Дерев’яний Собака в серпні занадто упевнений у власній правоті і непохитності своєї думки. Але з цим не завжди згодне оточення. Варто змінити свою точку зору, якщо ви не хочете розгубити усіх близьких.
Перед Дерев’яними Собаками стане нелегке завдання. Вони захочуть повністю переглянути своє оточення. У вересні року Білого Металевого Бика представники цього знаку східного гороскопу позбавлятимуться від зайвих і неприємних людей, після чого життя стане набагато ближче до ідеалу. Дерев’яні Собаки в жовтні витрачатимуть багато часу на те, щоб познайомитися з новими людьми, завести нові стосунки. Багато цих людей на ділі стануть дуже навіть потрібними. У листопаді Ви зрозумієте, що можете творити справи, що впливають на багато подій. Тут найголовніше не піддаватися марнославству і вчасно зрозуміти, які вчинки можуть шкодити, а які приносити користь.
У грудні краще не ставати у Дерев’яних Собак на шляху. Вони націлені на завершення розпочатого проекту і підуть на багато що, заради досягнення своєї мети.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Собаки

Рік народження 1958 і 2018

На Земляних Собак в січні 2021 року обрушиться багато подій, які зможуть повністю перевернути їх світогляд, та так, що вони самі не зрозуміють — сміятися їм чи плакати. Земляні Собаки в лютому будуть надзвичайно зайняті, адже їм належить багато що зробити і багато що встигнути. До того ж, цього місяця представників цього знаку чекає любов. І ніщо не зможе затьмарити їх настрою.
Земляним Собакам у березні року Білого Металевого Бика варто присвятити свій вільний час громадській діяльності. Звичайно, це відніматиме час від спілкування з сім’єю, проте вони зможуть досягти значних успіхів і самореалізуватися — на громадському терені їх чекає слава і загальне визнання. У квітні вони зможуть придбати довгождану нерухомість. Ідея купити будиночок або квартиру нарешті втілиться в життя і ніщо не завадить цьому. Травень принесе Земляним Собакам велику різноманітність. Можливо, саме цього місяця вони знайдуть свою другу половинку.
Земляні Собаки досягнуть піку своєї кар’єри в червні 2021 року. Щастя від успіхів на роботі можуть зіпсувати сварки і з’ясування стосунків з другою половинкою. Представники цього знаку східного гороскопу прагнуть знайти людину, яка в змозі зробити їх життя як можна комфортнішим. Земляним Собакам в липні доведеться неабияк попрацювати, щоб така людина звернула на них увагу. У серпні їм залишається тільки плисти за течією життя, розслабитися і отримувати задоволення від життя. Як тільки ви набудете упевненості, подумайте про те, щоб почати жити самостійно — саме час, щоб вирватися з-під батьківського крила.
У Земляних Собак у вересні року Білого Металевого Бика виникне сильне прагнення розпланувати власне життя. Вони почнуть серйозно займатися собою, своїм зовнішнім виглядом і своїм особистим щастям. У жовтні представники цього знаку східного гороскопу відчують упевненість у власних силах. Саме час для нових звершень. Їм трапиться гарна нагода для подорожей. У листопаді Земляні Собаки наважаться на серйозний крок — зв’язати своє життя з тим, кого по-справжньому люблять. Але в таких справах вони прислухаються не до власного серця, а до думки батьків.
На Земляних Собак в грудні звалиться велика кількість необтяжливих проблем, пов’язаних з облаштуванням побуту. Прийдешній Новий рік Земляні Собаки проведуть в тихому сімейному колі.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Собаки

Рік народження 1970

Для Металевих Собак цей січень буде часом творення. Їх охоплять думки про подальшу долю і про те, що можна зробити, щоб змінити ситуацію, яка склалося. Самовпевненість представників цього знаку східного гороскопу в лютому зміцніє, вони повірять у свої сили, що, поза сумнівом, приведе їх до успіху. Хоча періодично вони будуть трохи жорсткіші, ніж потрібно.
У березні року Білого Металевого Бика Металевих Собак може осягнути велике розчарування. Те, над чим вони так довго працювали, може виявитися безглуздим і даремним. Вони зрозуміють, що вибрали невірний напрям. У квітні представників цього знаку східного гороскопу охопить здоровий оптимізм і віра в себе. Але варто бути обережними — як би за цим натхненням не пропустити початок хвороби. Стежте за своїм здоров’ям. У цьому травні Металевих Собак відвідає удача. А деякі, завдяки отриманому везінню, зможуть виграти в грошовій лотереї значну суму грошей.
У червні Металевих Собак поважатимуть, а до їх думки прислухатимуться, що безпосередньо відіб’ється на самооцінці представників цього знаку. Червень стане плідним для них місяцем. У липні Металеві Собаки займуться самореалізацією — вони відкриють в собі нові таланти, знайдуть справу усього свого життя, багатьом залишиться тільки дивуватися, як цей місяць змінить їх, змусить їх буквально світитися від щастя. У серпні представники цього знаку східного гороскопу вирішать відкинути усі труднощі і присвятити цей час відпочинку. Це гарний момент для того, щоб відвідати теплі країни, поринути в культуру чужої країни. Проведіть час з користю — не варто вдаватися до ледачого нічогонероблення.
Металевим Собакам у вересні року Білого Металевого Бика варто уважно придивитися до близького оточення. У ряди близьких друзів могла потрапити ненадійна людина, яка в зручну хвилину може вчинити зраду. У жовтні вони скоординують свої дії і спрямують їх у вірному руслі. Єдине можливе розчарування цього місяця — нещасна любов. Металеві Собаки, що запланували відкрити в листопаді власний проект, повинні врахувати усі чинники, які можуть вплинути на успіх справи. Якщо ж вони прислухатимуться тільки до своїх бажань, їх може настигнути розчарування.
У грудні Металеві Собаки можуть мати розбіжності з оточуючим світом, що буде їх дратувати. Змініть в першу чергу себе, може тоді вам вдасться налагодити усі відносини.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Собаки

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *