Гороскоп на 2021 рік Бика для Півня

Гороскоп на 2021 рік Бика для Півня

Птах виявиться на висоті в рік Білого Бика. І усе завдяки тому, що ніколи не намагалася витати в хмарах або зображувати з себе вишуканого павича.
Вас чекає вдалий рік в плані кар’єри, але капризи фортуни тут ні до чого — тільки ваші особисті заслуги і відношення до справи зіграють роль у формуванні успіху.
Непогані шанси будуть і для створення сім’ї. Нові любовні стосунки або ті, що «із стажем» — усе, що вирішить ваше серце, матиме сприятливий прогноз.
Здоров’я Півнів викликає побоювання: цього року можливі травми, нещасні випадки (будьте обережні — у вас багато заздрісників), госпіталізація. Проте, запасу міцності Півнів вистачить не на один бій!

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Півня

Роки народження 1957 і 2017

2021 рік подарує Вогняним Півням можливість не лише закріпитися на досягнутих висотах, але і знайти нові сфери діяльності.
З перших днів нового року інтелектуальна активність Вогняних Півнів буде висока. Почнеться хороший час для пошуку інформації з нових проектах, які, можливо, були задумані ще восени минулого року. У другій половині січня ваша успішність залежатиме від того, як ви розподілите свою енергію. Якщо ви шукатимете відпочинку і розваг, то можете пропустити вдалі можливості в професійному плані. З іншого боку, якщо ви занадто квапитимете події, то ваші ініціативи швидко наштовхнуться на перешкоди і зупиняться в розвитку. Тому важливо діяти продумано і акуратно, прораховувавши усі свої кроки на декілька ходів вперед. На початку лютого представникам цього знаку східного гороскопу не варто випускати з уваги фінансові питання. Якась з тем, можливо, пов’язана з доходами або ж витратами, здатна викликати суперечки з кимось з близьких або знайомих. Рішення знайдеться в середині місяця, а завдяки домовленостям з керівництвом або кимось з впливових осіб ваші справи можуть піти успішніше. Кінець лютого — чудовий час для нових ділових знайомств і виходу на новий рівень у своєму бізнесі. Добре складуться справи в навчанні і в питаннях, пов’язаних з оформленням документів, збором довідок.
Вдалий період продовжиться і у березні року Білого Металевого Бика, хоча невирішені сімейні питання все ж нагадають про себе і будуть відволікати Вогняних Півнів від справ важливіших і цікавіших. На початку квітня стосунки з колегами і підлеглими будуть часом непростими через те, що в усіх будуть занадто різні інтереси. Можуть розкритися протиріччя і в особистому житті. На щастя, в другій половині місяця представників цього знаку східного гороскопу чекає вдача. Багато проблем вирішаться, може, і занадто радикально, проте раз і назавжди. Травень подарує вам гарні можливості продемонструвати свій інтелект і інші сильні сторони вашого характеру. У вас буде можливість зміцнити свій авторитет на роботі, розширити професійну діяльність і поліпшити фінансовий стан. Творчі проекти також принесуть вам успіх і задоволення. У другій половині травня доведеться приділити немало уваги своїй безпосередній роботі і тим обов’язкам, які на вас покладені. Не варто в цей час давати обіцянки, які ви можете не виконати.
На початку літа 2021 року до різних турбот Вогняних Півнів додадуться проблеми в стосунках. Вірогідні конфлікти з товаришами по службі або підлеглими. Причина лежатиме у відсутності взаєморозуміння або образах на чиїсь різкі слова. Часом може підводити техніка або транспорт, але це не зменшить вашої завзятості. Можливо, ви навіть знайдете нові методи рішення старих проблем. У липні вдало складатимуться справи сімейні. Перша половина місяця ідеальна для початку ремонту, переїзду, купівлі меблів або побутової техніки. Робочі питання і особисті стосунки також налагодяться. В середині місяця за станом бюджету добре б постежити уважніше. Керівництво може здивувати представників цього знаку східного гороскопу несподіваними вимогами або новими незвичними завданнями. Друга половина липня знову може виявитися прибутковою, але і ваші витрати можуть також значно зрости. Фінансова тема може стояти на чолі кута і в серпні. Не виключені суперечки в сім’ї або з діловими партнерами з приводу розподілу прибутку¸ вкладень у бізнес або з інших важливих тем. На щастя, і рішення також знайдуться.
А з кінця серпня і у вересні року Білого Металевого Бика розпочнеться період, вдалий для закріплення на досягнутих висотах. Вам вдасться змінити свої стосунки з оточенням і вирішити безліч складних питань. Але варто врахувати, що друга половина вересня — непростий час для вашої кар’єри. Не бажано планувати на цей період перехід на нову роботу або з’ясування стосунків з керівництвом. У жовтні у представників цього знаку східного гороскопу справи підуть краще, ніяких труднощів не передбачається. Тепер можна розпочинати нові справи, здійснювати поїздки, проводити ділові зустрічі. Люди довірятимуть вам, відчувати вашу силу і авторитет. Зросте ваша товариськість, проявляться здібності до дипломатії, посиляться і лідерські якості. Зав’яжуться нові корисні зв’язки, покращають стосунки з керівництвом і колегами. Ви повернетеся до питань другої половини вересня і тепер уже без зусиль з ними розберетеся. Жовтень підходить також для навчання або подорожі в далекі краї. У листопаді квапливість небажана, хоча у вас буде сильна спокуса рухатися прискореними темпами. Ви будете налаштовані на форсування подій і не шкодуватимете енергії на реалізацію своїх планів, але зовнішні обставини часом гальмуватимуть, заважатимуть вашим проектам, і будь-яке досягнення даватиметься вам з величезними зусиллями.
Наприкінці листопада 2021 року, ймовірно, будуть прийняті досить радикальні рішення. Можливо, вам захочеться спробувати щось нове, взятися за ті справи, які завжди були вам цікаві, але ви не наважувалися зайнятися ними серйозно. І в грудні вашу творчу фантазію також буде складно зупинити. Нові ідеї будуть дуже оригінальними, знайдуться і ті, хто захоче приєднатися до ваших проектів або ж сам запропонує вам щось цікаве. В майбутньому з усього цього може вирости серйозний проект і довгострокове ділове партнерство.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Півня

Рік народження 1993

Для Водяних Півнів прийдешній рік Бика може виявитися роком реалізації нових сміливих проектів і взяття нових кар’єрних висот. Сфера любові і стосунків також подарує масу цікавих подій і несподіваних поворотів. Одним словом, нудьгувати вам не припаде.
Початок січня — чудовий час для відпочинку, любові і необтяжливих сімейних справ. Ви почуватимете себе легко і невимушено. Єдине, чого вам не захочеться робити — це займатися серйозними справами, вирішувати складні питання. В середині місяця обставини все-таки змусять вас звернути увагу на негайні справи і проблеми. А вже в другій половині січня у представників цього знаку східного гороскопу з’являться нові плани. Ваша інтелектуальна активність буде велика наприкінці січня і більшої частини лютого і, можливо, ви братиметеся за будь-яку справу, аби проявити себе, спробувати свої сили. Наприкінці лютого Водяним Півням захочеться стабільності і визначеності у фінансових питаннях. Не виключена поява вигідної справи або нового джерела доходу. І хоча у березні справи підуть зі змінним успіхом, ви все ж зможете досягти певних успіхів якщо не в нових проектах, то в тих справах, з якими ви добре знайомі. Можуть вирішитися непрості сімейні питання, наприклад, пов’язані з переїздом, зніманням, купівлею або продажем житла.
Багато важливих рішень і навіть несподіваних ідей прийде вам в голову в середині і кінці березня року Білого Металевого Бика, можливо, злегка зміниться і коло ваших знайомств. Не виключено, що доведеться знову і знову займатися якоюсь паперовою роботою або ж вирішувати проблеми з транспортом, комп’ютерами і іншою технікою. Середина весни 2021 року — гарний час для ділової активності, збору інформації, навчання, відряджень, зустрічей і переговорів. Вдало пройде оформлення і підписання важливих документів. Водяні Півні зможуть багато чого добитися, причому в основному за рахунок своїх комунікативних і дипломатичних здібностей. І в травні вам варто продовжувати в тому ж дусі. Зірки пророкують удачу і у вирішенні сімейних або житлових питань. Крім того, кінець травня і червень подарує вам цікаві колізії і переживання в особистому житті.
Літом планети обіцяють представникам цього знаку східного гороскопу чималу вдачу. Тепер успішнішими будуть ваші творчі проекти, бізнес, частіше посміхатиметься фінансова вдача, не виключено і везіння в любові. Удачею увінчається участь в спортивних змаганнях, в рекламних кампаніях і всіляких розважальних заходах. Але в червні не варто забувати про свої обов’язки на роботі, інакше можна дочекатися неприємностей. Липень подарує Водяним Півням нові цікаві зустрічі, нові задуми і пропозиції. Ви помітите, що життя стає більш насиченим і цікавим. Від участі інших людей у ваших проектах буде дуже багато що залежати, тому вам варто докласти зусилля для створення хороших, довірчих, дружніх стосунків. У серпні продовжаться теми початку і середини літа. Якщо ви сформуєте таке оточення, яке вас підтримуватиме і додаватиме вам упевненості в собі, то легко доб’єтеся задуманого.
Наприкінці серпня і вересні року Білого Металевого Бика вирішуватимуться питання великих покупок або вкладень. Бажано тримати ситуацію під контролем. Окрім іншого, кінець літа може подарувати Водяним Півням цікаві подорожі або зустрічі з іноземцями. Не обійдеться і без несподіванок. Восени у вас почнеться новий важливий період. Серед ваших знайомих з’являться люди із зв’язками. Ви зможете помітити посилення свого авторитету в колективі, відчуєте готовність узяти на себе відповідальніші доручення. Комусь з Водяних Півнів запропонують керівну посаду або принадний бізнес-проект. Вам варто погодитися, але врахуйте, що з цієї миті ваше життя буде більшою мірою підпорядковано роботі і кількість вільного часу різко скоротиться. Найважливішим місяцем в цьому плані буде жовтень, в листопаді ж можливе деяке коригування планів. Кінець осені 2021 року можна використати для налагодження стосунків з шефом.
У грудні представникам цього знаку східного гороскопу вдасться свіжішим поглядом подивитися на все, що відбувається навколо. Прийдуть нові, можливо, дуже оригінальні думки. А наприкінці грудня реально буде побачити результати року, стануть очевиднішими і майбутні цілі.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Півня

Роки народження 1945 і 2005

Успіхи року, що настає, будуть закономірним продовженням справ року 2020. Але з’являться і нові сприятливі тенденції. Загалом, 2021 рік може стати для Дерев’яних Півнів навіть яскравішим ніж попередній.
Рік розпочнеться з нових планів і зустрічей з тими, хто розділяє ваші захоплення і інтереси. Не виключені і нові знайомства. Ви не помилитеся, якщо вирішите провести свята де-небудь далеко від будинку — вражень і різних приємних моментів буде достатньо. Кінець січня, як і лютий, гарний для творчої діяльності. Життєві питання особливо не докучатимуть Дерев’яним Півням в цей час, багато що вирішиться само собою. Керівництво також проявить свою прихильність або хоча б лояльність. Правда, розкриються деякі протиріччя в партнерських стосунках. Мабуть, якісь теми, розпочаті ще минулого року, доведеться переглянути. Як би то не було, кінець лютого — гарний час для вашої активності у будь-якому напрямі.
Березень року Білого Металевого Бика підходить для початку нового життя, відкриття нових проектів, винесення на суд публіки своєї роботи. Ті справи, які будуть розпочаті в третій декаді березня, стануть для Дерев’яних Півнів дуже важливими. Вони змінять ваше життя, причому не лише в діловому, але і особистому плані. Друга половина березня підходить також для зміни роботи або початку навчання. Успішною буде творча діяльність або робота в Інтернеті. Не виключено, що частіше стануть нагадувати про себе колишні клієнти або партнери з бізнесу. Крім того, якщо є бажання, можна підучитися на різних курсах. Наприкінці березня у представників цього знаку східного гороскопу вдало вирішуватимуться фінансові питання. Ви можете зажадати підвищення зарплати або почати пошук додаткового заробітку. Початок квітня може принести деякі сімейні негаразди і фінансові складнощі, але до кінця місяця ви з ними впораєтеся. Наприкінці квітня і в травні очікується багато усього — зустрічей, справ, розмов, розваг і роботи. Періодично ви потраплятимете в цейтнот, відчуваючи себе, немов білка в колесі. Але загалом, усе складеться для вас якнайкраще. Важливо не зіпсувати стосунків з близькими наприкінці травня і не підвести ділових партнерів, які чекатимуть від вас конкретних дій, а не обіцянок.
Події початку літа 2021 року можуть злегка потрясти бюджет Дерев’яних Півнів — незаплановані витрати, причому чималі, в цей час дуже вірогідні. На щастя, в липні знайдеться можливість добре заробити, яку втрачати не варто. Ви зможете не лише залатати дірки у бюджеті, але і придбати корисні речі — для оселі, домочадців і звичайно для себе. Є велика вірогідність, що з червня почнуться поліпшення в сферах життя, дому, сім’ї, стосунків з близькими людьми, навіть якщо ви їх не планували. Можливо, зайде мова про поліпшення житлових умов або ж вас чекає поповнення сімейства. У серпні можуть змусити похвилюватися ті, кого ви любите, але вже до кінця місяця все само собою заспокоїться, і почнеться досить вдалий період для активної роботи, бізнесу. Цей період продовжиться і у вересні. Дуже важливими в цей час будуть хороші стосунки з колегами, діловими партнерами. Непорозуміння можливі у зв’язку з невирішеними фінансовими питаннями, і тоді вам припаде або чимось жертвувати або ж від чогось або когось відмовлятися.
У жовтні і листопаді року Білого Металевого Бика ситуація схилятиме Дерев’яних Півнів до творчого підходу до вирішення будь-яких питань. Посиляться ваші лідерські якості, розкриються таланти, які ви досі приховували. Стосунки з керівництвом стануть ближчими і щирішими, що, втім, не виключає часом з’ясування стосунків або суперечок. Цей період буде вдалий для тих, хто хоче зміцнити свій авторитет, мріє про популярність. Вас чекає успіх в публічних виступах, громадській роботі. Добре в листопаді займатися рекламним розкручуванням себе або свого товару, брати участь у виставках, презентаціях, фестивалях, інших світських заходах. Ті зв’язки, які вам вдасться зав’язати, виявляться для вас дуже корисними. Листопад підходить також для початку навчання або для далекої поїздки. А в жовтні є шанс зробити теплішим сімейне життя.
На початку грудня вирішуватиметься велика кількість важливих ділових питань. Професійне життя кипітиме. Проте наприкінці 2021 року у Дерев’яних Півнів з’явиться час озирнутися навкруги і пошукати нові сфери діяльності.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Півня

Рік народження 1969

Для Земляних Півнів січень може стати дуже напруженим. На їх долю випаде виконання численних доручень, не всі з яких принесуть їм задоволення або зможуть сподобатися. Тут буде важливо розставити пріоритети, поставивши сім’ю на перше місце. Не варто приділяти увесь свій час кар’єрі. У лютому представники цього знаку східного гороскопу визначаться з тим, чого насправді хочуть від цього життя, вони докладуть всіх сил, для того, щоб досягти поставленої мети. Пройти такий шлях самостійно може виявитися вам не під силу — призвіть собі на допомогу рідних і близьких.
Для Земляних Півнів березень року Білого Металевого Бика — це буде кращий період — настане золотий час. До їх думки прислухатимуться і друзі, і близькі, до них звертатимуться за порадами. В цей час Земляні Півні відчують себе незамінними і обов’язково користуватимуться цим. Представники цього знаку східного гороскопу в квітні здолають сумніву в правильності власних рішень і розумності власних вчинків. З цих роздумів можна винести величезний урок, якщо, звичайно, вчасно узяти себе в руки і виправити дрібні погрішності. Для розсудливих Земляних Півнів травень може стати часом божевілля. Вічно серйозним представникам цього знаку такий струс не зашкодить — іноді варто розслаблятися.
Увесь червень Земляних Півнів чекають радісні події і зустрічі. Спогади від цього місяця відвідуватимуть вас усе літо, осяваючи вас радістю і гарним настроєм. У липні Земляні Півні нарешті зможуть повноцінно відпочити. Їм захочеться зважитися на щось нове і екзотичне — поїхати в іншу країну, спробувати чужу кухню, відчути на собі культуру іншої держави. У цьому серпні Вам належить зробити вибір — відмовитися від своїх ідей на користь реальних дій і вчинків. Представникам цього знаку східного гороскопу доведеться діяти за ситуацією, яка не завжди складатиметься бажаним чином. Доведеться багато працювати і забути на якийсь час про свої мрії, якщо ви хочете дійсно багато чого добитися і стати успішною особистістю.
У вересні року Білого Металевого Бика Земляні Півні знову повернуться в реальність і віллються в роботу з новими силами. Саме час відчути себе незамінним і потрібним, після деякого застою. представники цього знаку східного гороскопу в жовтні приміряють на собі незвичайну роль — роль миротворця і судді. Стримуючи свій гарячий темперамент, Земляні Півні зможуть вирішити будь-які конфлікти. Але іноді справжні почуття виходитимуть з-під контролю. У листопаді Вам вдасться зайняти лідируючу позицію. До чого б Ви не докладали своїх зусиль — усе вдаватиметься. Земляні Півні отримають довгождане визнання, зможуть стати незамінними для багатьох при рішенні деяких завдань.
У грудні Земляні Півні часто конфліктуватимуть. Свій гнів вони зриватимуть і на рідних, і на керівництві. Не піддайтеся загальному сумовитому настрою, не піддайтеся конфліктам. Подумайте, можливо ваші проблеми не варті того, щоб псувати стосунки з близькими і дорогими вам людьми.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Півня

Рік народження 1981

Металевий Півень, який довго не міг визначитися з подальшим життям, в січні усвідомить, як йому жити далі. Металевим Півням слід відповідати за усе, що відбуватиметься з ними і їх близькими. У лютому Ви зобов’язані ризикнути, адже цей ризик виправдає себе, хоча на перший погляд цього можна не помітити. Ваш добробут значно примножиться.
Березень року Білого Металевого Бика для Металевих Півнів стане цілком сприятливим місяцем. Здійсниться все раніше заплановане, в сім’ї настане довгожданий спокій. Саме час проявити свої творчі здібності. У квітні 2021 року представників цього знаку східного гороскопу відвідає вдача. Вони насолодяться ситуацією, що відбувається, і займуть те місце в житті, яке багато хто безуспішно прагнув зайняти. Якщо у Металевих Півнів накопичилося багато проблем, а в сім’ї є якісь недомовки, влаштуйте в травні незаплановану сімейну відпустку — такий крок приведе до спокою в особистих справах.
Цей червень Металевим Півням не здасться легким. Ви практично увесь місяць відчуватимете пригніченість через проблеми в стосунках з сім’єю і близькими. Представники цього знаку східного гороскопу в липні 2021 року повністю присвятять себе роботі і тільки роботі. Виключенням стане тільки сім’я, яку не можна залишати без постійної уваги. У серпні Металеві Півні нарешті набудуть такої бажаної матеріальної незалежності. Для цього доведеться неабияк попрацювати, проте усі зусилля не будуть марними. Вам цілком під силу зробити своє життя краще, ніж воно є на даний момент.
У вересні року Білого Металевого Бика Металеві Півні розплатяться за старими боргами і виконають старі зобов’язання. Після цього можна сміливо розпочинати новий проект, який неминуче принесе успіх. У жовтні представники цього знаку східного гороскопу визнають себе вкрай неординарними особами. Завжди залишаючись романтиками в душі, в жовтні вони почнуть проявляти увагу до протилежної статі, яка може закінчитися сильним потягом з їхнього боку. Цей місяць виявиться для них украй сентиментальним.
Металеві Півні в грудні опиняться на піку своєї популярності. Їх наздожене слава і повага, з боку оточення. Для них багато що стане зрозумілим цього місяця.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Півня

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *