Гороскоп на 2021 рік Бика для Мавпи

Гороскоп на 2021 рік Бика для Мавпи

Дуже залежні від свого настрою люди почуватимуть себе цього року не дуже впевнено: періоди осяянь і вдачі змінюватимуться розчаруваннями і навіть страхом. Але Мавпа вдачлива сама по собі — не роблячи нічого особливого, може виявитися в потрібний час і в потрібному місці, зірвавши непоганий куш.
У фінансах не варто чекати змін — якість життя залишиться на рівні минулого року, якщо і очікується ріст, то невеликий.
Таланити Мавпам буде в справах, пов’язаних із старими перевіреними партнерами і покровителями, а ось до нових знайомих варто віднестися обережно. Кращий період для вас — початок осені, коли загальна енергетика досягне піку, вдаватимуться справи, а ви відчуєте себе затребуваною і улюбленою.
Увесь рік Білого Металевого Бика здоров’я вимагатиме уваги — особливо на початку року, коли загальний тонус організму буде знижений, а ви сильно втомлюватиметеся. Але до літа відчуєте, нарешті, прилив сил і усвідомлюватиме, як важливо надавати собі право на відпочинок.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняної Мавпи

Роки народження 1956 і 2016

Вогняним Мавпам в 2021 році зірки готують рік сюрпризів, нових захоплень і цікавих знайомств. У серйозних справах також очікується просування, а в роботі — натхнення і реальні успіхи.
Вже на початку січня у ваше життя увірвуться нові плани, люди, пропозиції. Усе це струсне представників цього знаку східного гороскопу і змусить озирнутися на всі боки у пошуках допомоги або поради. На щастя, вам зустрінуться люди, готові бути вашими однодумцями, і разом з ними ви почнете міняти своє життя в кращу сторону. Висока інтелектуальна активність і комунікабельність наприкінці січня і лютому допоможе вам скласти разом з партнерами програму дій на майбутнє. Буде шанс налагодити і особисте життя. Наприкінці лютого вдало вирішаться фінансові питання. В цей час, а також у березні можна подумати про великі покупки або вкладення у бізнес. Але обережності дотримуватися все-таки потрібно, оскільки без перешкод не обійдеться.
Вже наприкінці березня року білого Металевого Бика ваші плани дещо трансформуються, а в квітні доведеться переглянути власну фінансову політику. Ймовірно, буде знайдена причина недоотримання прибутку, і після відповідного коригування справи підуть швидше. Окрім іншого, наприкінці квітня Вогняним Мавпам вдасться поліпшити стосунки з керівництвом або знайти для себе нову цікаву роботу. Перша половина травня — хороший час для відкриття свого підприємства або переходу на нове місце роботи. Можна поговорити з шефом про підвищення зарплати або свої кар’єрні перспективи. Домашні справи у представників цього знаку східного гороскопу також вирішуватимуться в цей час швидко і успішно. У другій половині травня доведеться похвилюватися із-за тертя з друзями, особливо якщо від когось з них залежать ваші проекти.
Червень Вогняним Мавпам принесе несподіванки і проблеми, що взялися невідомо звідки. В цей час справи трохи загальмуються, абсолютно не з вашої вини. Напевно, вам буде складно зрозуміти причини подій, що відбуваються, а тому не варто метушитися і приймати поспішні рішення. Набагато ефективніше йтимите виконання рутинної роботи, чим і слід зайнятися. Проте вже в липні ви відчуєте себе упевненіше, і хоча рішення ваші мінятимуться, ви поступово намацаєте правильну лінію поведінки, і вже до місяця кінця не виключений ривок у бізнесі і кар’єрі. З перших чисел липня представники цього знаку східного гороскопу зможуть помітити збільшення числа нових знайомств, появу нових ідей, задумів, пропозицій і нових інтересів. Усе це дуже освіжить і оживить ваше життя, допоможе вам поглянути на усі свої справи під новою точкою зору і знайти нові джерела натхнення. Серпень також буде вашим місяцем, хоча і про відпочинок також варто подумати. У справах, пов’язаних з родичами і домочадцями, в невирішених домашніх питаннях, намітяться тенденції до поліпшень, які матимуть розвиток восени.
Якщо у вересні року Білого Металевого Бика Вогняні Мавпи почнуть шукати нові варіанти заробітку, то щось неодмінно знайдуть. Взагалі, тема фінансів, а також придбань і вкладень буде дуже актуальною в першій половині місяця, а в другій половині доведеться побігати із-за різних нестикувань в справах або понервувати із-за бюрократичної тяганини. Складнощі можуть статися також в навчанні або поїздках. У справах вірогідні несподіванки, у зв’язку з якими вам доведеться швидко міняти свої плани. Середина осені — позитивний час, коли представників цього знаку східного гороскопу чекає цілий потік нової інформації і нових знайомств. Але ви не загубитеся в цьому потоці, мало того, вам хотітиметься все більше і більше. Ви заведете безліч нових зв’язків — корисних і даремних, ділових і не дуже, будете в курсі справ усіх ваших колег, знайомих і родичів. Житлові питання можна буде вирішити з кінця жовтня по грудень включно.
У листопаді буде куплено немало корисних речей, предметів інтер’єру і т. п. Якщо Вогняні Мавпи займуться облаштуванням службового приміщення, то зможуть створити там такий затишок, що співробітники захочуть там жити. Грошей буде витрачено, правда, немало, але воно того варто. Окрім іншого, кінець листопада і початок грудня підходять для організації всіляких свят або урочистостей, участі у виставках і презентаціях, якщо тільки на усе це залишаться засоби.
Може трапитися, що наприкінці 2021 року, в грудні, особливо в другій його половині, ви розглядатимете і новий варіант працевлаштування.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяної Мавпи

Рік народження 1992

Січень 2021 року розпочнеться для Водяних Мавп весело і цікаво. Вас чекає багато зустрічей, дзвінків, різноманітних розважальних заходів. Сімейне життя кипітиме. Цілком можливо, ви затієте перестановку меблів або вчините серію великих покупок для оселі. На службі усі найцікавіші події почнуться в другій половині місяця. Можливо, ви виявитеся на новому робочому місці, і список ваших обов’язків теж зміниться. Обміркувати свої пріоритети і скласти програму дій на майбутній рік все-таки варто, і найсвоєчасніше це буде зробити наприкінці січня. У лютому без уваги не можна залишати партнерські стосунки. Усі складні моменти бажано прояснити щоб уникнути плутанини надалі. Попутно стане актуальною і матеріальна сторона життя. Не виключено вдале вирішення складного фінансового питання, наприклад, про спонсорську допомогу, кредити або про фінансування вашого бізнес-проекту.
Покупок в лютому — березні року Білого Металевого Бика також буде зроблено чимало. Часом Водяні Мавпи навіть дивуватимуть оточення своїм марнотратством. Але все таки саме навесні ви відчуєте велику впевненість в собі і готовність рухатися вперед, іноді навіть ризикуючи і роблячи нові для себе кроки. На початку квітня деякі сили перешкоджатимуть вашій активності, проте в другій його половині, а також в травні вже ніщо представників цього знаку східного гороскопу не зупинить. Ймовірно, що вам захочеться трохи розширити свої горизонти, упізнати щось нове або ж подумати про своє майбутнє. Можливо, ви відчуєте необхідність піти вчитися, а може, вас потягне в далекі краї. Багатьом Водяним Мавпам здасться занадто дрібною та робота, яку вони виконують. Ймовірно, у вашій голові почнуть зріти плани, набагато більш амбітні, ніж раніше. Керівництво або інші інстанції гальмуватимуть ваші ініціативи в другій половині травня. Можливо, вам нагадуватимуть про обов’язки, які вам злегка набридли.
Така сама ситуація продовжиться і на початку червня. Різні несподіванки, які стануться в першому літньому місяці, змусять Водяних Мавп переглянути не лише свої плани, але і стосунки з деякими друзями. Липень може принести непередбачені витрати. Деякі справи в другій половині липня і початку серпня сповільняться, тому можна запланувати на цей час відпустку. Перша половина серпня — ще один період, коли краще відпочивати, ніж працювати. В цей час потенціал вашого організму буде на мінімумі, а тому будь-які перевантаження будуть вам шкідливі. Зайві контакти стануть віднімати сили, призводити до стресів і невдоволення собою. Якщо ж роботу відкласти не можна, то намагайтеся робити її без зайвої метушні і нервування, а ще краще — в якому-небудь відлюдному місці, щоб вам ніхто не заважав і не відволікав.
Кінець серпня і вересень року Білого Металевого Бика — це вже ваш час. Окрім робочих питань, це вдалий період для зміни іміджу і придбання усього необхідного в новому діловому році. До того ж, в цей час Водяним Мавпам припаде частіше звичайного знаходитися в роз’їздах, більше спілкуватися по телефону, займатися листуванням і іншою комунікативною діяльністю. Наприкінці вересня доведеться залагоджувати деякі фінансові питання. Буде образливо, якщо із-за неуважності виявиться втраченим прибуток. Оскільки в жовтні планети змусять представників цього знаку східного гороскопу зосередитися на темі ділових зв’язків, оформленні документів, навчанні, інтелектуальній роботі. Доведеться зайнятися і питаннями транспорту, засобів зв’язку, іншої техніки. Усі ці теми будуть актуальними вже в середині осені. Якщо ви тільки обмірковуєте сісти за студентську лаву, тепер саме час реалізувати свої задуми. Добре також піти на курси водіння, почати вивчати іноземну мову або зайнятися підвищенням кваліфікації. Вдалою буде купівля телефону, автомобіля, комп’ютера і іншої техніки, що допомагає прискорити зв’язок між людьми. У листопаді справи у Водяних Мавп підуть не занадто швидко, проте можна з успіхом зайнятися деякими сімейними питаннями і налагодженням особистих стосунків. А кінець осені буде вдалим в творчому плані.
На початку грудня домашні зміни продовжаться. Хтось з близьких навіть здатен вас чимось здивувати. Наприкінці 2021 року Водяним Мавпам може бути запропонована більш творча робота або посада, що припускає керівництво великим колективом. Ймовірно, ви не будете готові відразу дати відповідь, проте ваша самооцінка значно підвищиться.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яної Мавпи

Рік народження 2004

У новому 2021 року багато проблем минулих років загартували ваш характер, тепер вам час рухатися далі, шукати нові сфери реалізації.
Перші дні нового року пройдуть для Дерев’яних Мавп спокійно і приємно. Швидше за все, ви віддасте перевагу домашньому затишку над шумними гуляннями і великими компаніями. Середина місяця принесе вам море новин і порцію свіжих пліток. Ви із задоволенням поринете в потік нової інформації, в другій половині січня вас спантеличать новими службовими завданнями. Напевно, ви швидко зміркуєте, що роботи стало значно більше, а тому потрібно братися за неї, поки не пізно. При цьому ви встигатимете багато спілкуватися і, можливо, навіть фліртувати з кимось на робочому місці. У лютому робота у представників цього знаку східного гороскопу йтимите зі змінним успіхом, проте творчі заняття принесуть немало задоволення і можуть навіть перерости в щось більше, наприклад, у варіант доходу. Втім, і в поточній роботі наприкінці місяця можливі вдалі моменти, наприклад ріст числа клієнтів або поліпшення умов праці, придбання необхідних для роботи речей. Намітяться поліпшення і в особистому житті.
У березні року Білого Металевого Бика Дерев’яним Мавпам має сенс уважніше стежити за станом поточних справ. Вас чекає вкрай багато роботи, але вам усе це вже звично і знайомо, тому головне — розпочати, а далі усе йтимите само собою. Зустрінуться і такі справи, які спочатку здаватимуться легкими, але на перевірку виявляться абсолютно заплутаними і незрозумілими. Другу половину місяця ви, мабуть, і розплутуватимете усі ці і багато інших проблем, повертаючись знову і знову до одних і тих самих питань. Чого не варто робити у березні представникам цього знаку східного гороскопу — це шукати або переходити на нову роботу. Взаємодія з партнерами у березні, а також в квітні стане більше насиченою. Не виключені суперечки з приводу фінансової участі кожного в загальній справі. Взагалі, помилки у фінансових розрахунках або ж завищені очікування можуть відкинути вас назад. Особливо це буде помітно на початку квітня, після чого доведеться деякі теми розпочинати наново. На щастя, друга половина квітня і початок травня складуться для Дерев’яних Мавп вдало. Знайдуться ті, хто буде готовий вам допомогти, у тому числі і матеріально. Складуться сприятливі умови для великих вкладень або покупок. Варто тільки врахувати, що наприкінці травня, ви хоч і будете дуже активні, все ж можете наробити помилок, а тому не варто квапитися з ухваленням рішень.
У червні справи підуть нерівно — щось вдаватиметься, а щось змусить Дерев’яних Мавп понервувати. Стосунки з керівництвом можуть складатися напружено. Те саме можна сказати і про взаємодію з офіційними інстанціями, перевіряючими органами. Вам не варто в цей час влізати в авантюри або брати на себе якісь зобов’язання. Усі питання подорожей, нових знань, соціальної активності, популярності і авторитету, відтепер хвилюватимуть представників цього знаку східного гороскопу значно більше, і вже в червні — липні ви почнете замислюватися про те, як змінити своє життя. Можливо, захочеться більше подорожувати, а може, з’явиться прагнення отримати нову освіту. Липень цілком підходить для всіх подібних ініціатив. В цей час Дерев’яних Мавп чекає вдача в публічних виступах, рекламних акціях, задоволення доставить участь у виставках або семінарах. В середині липня, правда, можуть статися розбіжності з кимось із партнерів, не виключений і розрив стосунків, якщо вони були не занадто міцними. Серпень буде для вас насиченим і динамічним періодом. Швидше за все, ви розроблятимете ті проекти, які були розпочаті в червні — липні, і в цьому вам допоможуть нові знайомства. Будуть затребувані ваші якості лідера. Цілком можливо, вам запропонують очолити який-небудь проект.
У першій половині вересня року Білого Металевого Бика Дерев’яні Мавпи відчуватимуть втому. Можливо, краще використати цей час для відпочинку або для відокремленої роботи. Друга половина буде жвавішою. Не виключено, що доведеться досить жорстко з кимось поговорити і, можливо, навіть розлучитися. Але в даному випадку будь-які зміни підуть представникам цього знаку східного гороскопу на користь, тому краще відкинути сумніви і діяти рішуче. Середина осені — ваш час! Не дивлячись на дрібні труднощі, ви будете впевнені в собі і активно займетеся найсміливішими проектами. Це буде відповідний період для будь-яких ініціатив — для початку навчання, відкриття бізнесу і для багато чого іншого. У листопаді квапитися не варто. Можуть частіше звичайного нагадувати про себе невирішені сімейні питання і ті справи, які раніше відкладалися. В цей час вам варто приділити увагу своєму зовнішньому вигляду і не жаліти грошей на модний якісний одяг, хорошу стрижку, косметолога і т. п.
Перша половина грудня 2021 року Бика виявиться вдалою для поїздок, контактів, збору інформації, роботи з документами і інтелектуальної роботи. А в другій половині намітяться важливі зміни в оселі.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляної Мавпи

Рік народження 1968

Прийдешній 2021 рік буде дуже важливим для усіх, хто вважає себе справжніми Мавпами. Матеріальна сфера життя буде дуже важливою. Але і тема стосунків — як ділових, так і особистих, як і минулого року, буде дуже актуальною. Ваші творчі здібності також будуть затребувані і отримають імпульс до подальшого розвитку.
Новорічні свята пройдуть для вас різноманітно і цікаво. Очікується багато зустрічей, не виключені і нові знайомства. Велике буде ваше прагнення до змін, до початку нового життя, що відіб’ється і на особистому, сімейному житті і на підході до роботи. У перші ж дні нового року ви можете розпочати пошук нової інформації, вести розмови з друзями і знайомими про свої плани і бажання. В середині місяця представникам цього знаку східного гороскопу попадеться цікава інформація або ж буде зроблено незвичайну пропозицію. Вам доведеться швидко вирішувати, погоджуватися на неї чи ні. Усю другу половину січня ви розриватиметеся між домом і роботою, оскільки і там, і там відбуватиметься щось важливе, що вимагатиме вашої участі. Наприкінці зими Земляним Мавпам випаде шанс розібратися з багатьма домашніми питаннями так, щоб вони поступилися місцем іншим справам. У житті дітей в цей час можуть відбуватися важливі події, особисте життя також буде дуже насиченим, є надія, що якісь з ваших заповітних бажань виконаються.
У березні року Білого Металевого Бика різні турботи змусять Земляних Мавп побігати і, можливо, навіть похвилюватися. Безперечно, нічого не можна залишати без уваги, якщо ви хочете досягти успіху. Але будуть і приємні моменти. Друзі порадують цікавими пропозиціями. У діловому партнерстві також очікуються позитивні зрушення і поліпшення стосунків. І в любові зірки також шлють удачу. На початку квітня є небезпека непотрібних витрат або фінансових втрат. На щастя, в другій половині місяця настане продуктивніший період. Мабуть, в цей час можна приступати до якого-небудь нового проекту або ж шукати нових компаньйонів, пропонувати їм свої ідеї. Вже на початку травня ваша висока інтелектуальна і комунікативна активність дасть свої плоди. Напевно зав’яжуться корисні зв’язки, не виключено і підписання договорів про співпрацю. І загалом, представники цього знаку східного гороскопу відчують, що життя набирає обертів, відбуваються зміни, до яких ви прагнули і при вашій завзятості можна досягти ще більшого. У другій половині травня Земляним Мавпам все ж потрібно дуже уважно стежити за станом фінансів. Тут можливі непорозуміння. Ситуація з неоплаченими боргами, кредитами або рахунками може загостритися і навіть послужити приводом для розриву якихось стосунків. І в червні ви продовжуватимете займатися цими питаннями, і поступово знайдете вихід з усіх труднощів.
Втім, з початку літа у Земляних Мавп актуальнішими будуть юридичні питання, теми, пов’язані з оформленням документів. Вам можуть зашкодити поспішні вчинки і невгамовні розмови. Якщо з вашої вини розгориться конфлікт, загасити його буде дуже складно. Ви можете позбутися підтримки значимих для вас персон, і тоді ваші справи призупиняться. Втім, вже в липні ви реальніше і холоднокровно в усьому розберетеся, зробите висновки і знатимете шляхи виходу з усіх заплутаних ситуацій. Середина літа несе представникам цього знаку східного гороскопу багато роботи розуму — очікується активне листування, багато поїздок, знову і знову вирішуватимуться питання матеріального і організаційного плану. Можуть виникнути і плани домашніх перетворень. Кінець літа — період серйозних кар’єрних зрушень. Ваші цілі стануть сміливіші, і ви проявите тепер ще більшу наполегливість в їх досягненні. Можливо, в серпні вирішуватимуться ваші справи на рівні більш високого керівництва. Вірогідне підписання важливих документів або трудового контракту. Обговорюватимуться найважливіші з поточних питань, ставитимуться нові завдання.
І у вересні року Білого Металевого Бика продовжаться ті самі тенденції. Ваша активність допоможе зібрати навколо вас тих, хто готовий рухатися в тому самому напрямі. Правда, наприкінці місяця можливі несподівані труднощі, які навчать Земляних Мавп діяти обережніше. З жовтня зірки змусять вас бути ще серйозніше і твердіше. Збільшена цілеспрямованість представників цього знаку східного гороскопу допоможе рухатися в наміченому напрямі, відмовляючись від усього зайвого і несуттєвого. У листопаді справи підуть не занадто швидко із-за тяганини у фінансових питаннях, але ви все одно багато що встигнете зробити. Домовленості кінця місяця можуть зробити важливий вплив на хід ваших подальших справ. Загалом, кінець 2021 року — досить вдалий для Земляних Мавп час. Ви самі і те, що ви робите, буде дуже затребувано. Зросте ваша популярність, люди почнуть вам більше довіряти, і вам легко буде переконати їх у своїй правоті, надихнути на ті справи, які вам цікаві.
У грудні вдачі можна чекати у фінансовій сфері і сімейних справах. Ділове життя також йтимите успішно. Можна розраховувати на перші успіхи недавніх починань.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевої Мавпи

Рік народження 1980

Рік Білого Металевого Бика принесе різноманітність у ваше життя і подарує вам нові можливості, про які ви, можливо, ще не знаєте. Напевно, стануться зміни і в особистому житті.
У січні значно зросте ваша ділова активність. Багато Металевих Мавп почнуть шукати нові джерела доходу, і взагалі, будуть заклопотані матеріальними питаннями. Ваша творча енергія і оптимізм притягуватиме до вас людей. Серед ваших нових знайомих з’являться люди, готові сприяти швидкому ходу ваших проектів. Але в другій половині січня справи призупиняться. Ваша розумова активність буде велика, і нові пропозиції напевно ви матимете, але все таки щось заважатиме активній реалізації планів. Досягти домовленостей з діловими партнерами стане складно. Сімейні справи представників цього знаку східного гороскопу також часом відволікатимуть від основної діяльності. На щастя, після 10 лютого справи підуть швидше. Почнеться час, сприятливий для поїздок, комерційної активності, ділових переговорів і навчання. Навколо вас увесь час буде багато людей. Металевих Мавп чекає безліч зустрічей, дзвінків, розмов про справи. Але в останній третині лютого все ж доведеться знову відволіктися на різні домашні питання, що накопичаться на той час.
Березень року Білого Металевого Бика, хоч і буде непростим для вас місяцем, що вимагає уважного відношення до людей, що оточують вас, все ж відкриє перед вами нові можливості професійного росту. При вдалому збігу обставин Металеві Мавпи навіть можуть знайти прибуткову роботу або додатковий заробіток. Єдине, чого не варто робити на початку весни — це квапити події. Різні дрібні питання вирішуватимуться вкрай повільно, а бюрократична тяганина може надовго загальмувати ваші справи. Але ваша творча думка допоможе знайти вихід з найзаплутаніших ситуацій. Особливо це буде помітно в другій половині березня. У квітні справи підуть швидше. Але і на початку місяця ваша енергетика почне підійматися, і ви з подвоєною силою візьметеся за ті справи, які йшли досі ледве-ледве. Розвиватимуться ваші стосунки з людьми мистецтва або шоу-бізнесу, та й самі ви отримаєте величезне задоволення від занять творчістю. Кінець місяця — гарний час для активної роботи над новими проектами. Інтелектуальна активність буде висока і в травні, що дозволить представникам цього знаку східного гороскопу вирішити цілу низку складних запитань. Перша половина травня може стати часом вашого кар’єрного просування. З середини травня можуть виявитися проблеми в стосунках — як особистих, так і ділових, і не виключено, що усю другу половину цього весняного місяця вам доведеться залагоджувати якісь спірні питання. Вільного часу стане значно менше, а якщо воно і з’явиться, відразу ж знайдеться хтось, хто попросить у вас допомоги або спантеличить новою проблемою.
Така ж ситуація буде і в червні, але знайдуться і ті, хто зможе вам чимось допомогти. Та і старі друзі напевно не залишать вас в складній ситуації. Окрім іншого, в червні добре б стежити за станом своїх фінансів. Деякі витрати можуть виявитися для Металевих Мавп абсолютно несподіваними. На щастя, на початку липня ці проблеми підуть в минуле. Середина липня може принести кризу в дружні стосунки. Справи також призупиняться. Можливо, в цей час краще відправитися куди-небудь відпочити. Втім, творчі завдання будуть вирішені досить успішно, особливо наприкінці місяця. Серпень представники цього знаку східного гороскопу зустрінуть в гарній формі і бадьорому настрої. Ви відчуєте, що вже готові перейти на новий рівень кар’єрного і особового росту. Керівництво вам довірятиме і напевно підтримає ваші ідеї. Багато хто прагнутиме до спілкування або співпраці з вами, а тому не виключено створення нових ділових союзів, дуже для вас корисних.
У вересні року Білого Металевого Бика не виключені тертя з керівництвом, особливо якщо ви взяли на себе надто багато. Активізуються ваші суперники, при цьому шеф, швидше за все, вимагатиме практично неможливого. На щастя, знайдуться люди, готові вам допомогти і взяти на себе частину ваших проблем. Складнощі поступово почнуть відступати в останніх числах місяця, у вас з’являться нові сили, і ви відчуєте готовність рухатися до своїх цілей. Жовтень може стати для Металевих Мавп місяцем нових ініціатив. Напевно у вас з’являться свіжі задуми, які дуже вас захоплять. Ви із задоволенням займетеся пошуком нової інформації і нових зв’язків. Добре йтимите навчання або інтелектуальна робота. Перестановки на службі будуть для вас вигідними, стосунки з шефом також вдасться налагодити. Але наприкінці жовтня і початку листопада вам не варто приймати поспішних рішень, оскільки не усе буде так просто, як здаватиметься на перший погляд. Взагалі, велику частину листопада краще присвятити рутинним справам, і тільки наприкінці місяця приступати, нарешті, до того, що було задумано.
Наприкінці листопада і грудні 2021-го року Металеві Мавпи почуватимуть себе упевнено, зростуть лідерські якості, здатність впливати на людей. Ті справи, які ви почнете в цей час, будуть дуже важливими для вас. Вони допоможуть розкритися досі дрімаючим талантам і поліпшити свій матеріальний стан.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Мавпи

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *