Гороскоп на 2021 рік Бика для Кози

Гороскоп на 2021 рік Бика для Кози

Цей досить складний рік принесе немало проблем, але і багато чому навчить. Передусім, ви повинні навчитися порівнювати свої потреби з новими фінансовими можливостями — а це означає ні що інше, як економію і обмеження у витратах.
Якщо у вас є покровителі або старші друзі, родичі, яким ви довіряєте, — радьтеся з ними, особливо в періоди, коли здаватиметься, що краще усе кинути і піти. Насправді вам просто потрібна підтримка, адже виживати самостійно завжди складно.
Козу чекають і приємні події — в любові і взаємовідносинах з рідними намічається період спокійного розквіту і приливу почуттів. Ви оціните тих, хто поруч, а самотнім Козам можна розраховувати на приємну зустріч.
По-справжньому здоровою і активною людиною ви відчуватимете себе восени, коли основні проблеми перестануть вимагати зосередженості. Цілий рік ви знаходитиметеся у бойовій стійці, а напруга завжди викликає втому і стрес. Вчіться розслаблятися — це може виявитися ключиком до хорошого самопочуття.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняної Кози

Рік народження 1967

У січні 2021 року Вогняні Кози стануть займатися реорганізацією у себе на службі. В цей час вони будуть на рідкість проникливі, і усі їх рішення виявляться правильними. Потрібно мати на увазі, що хтось з близького оточення стане приховувати інформацію. Знайти цю людину не складе великих труднощів. У лютому представники цього знаку східного гороскопу «підуть в люди». Вони стануть шукати приємного в усіх відношеннях суспільства не лише для себе, але і для своїх друзів. Задоволення приноситеме сам процес об’єднання людей і організація нових зв’язків і контактів. Зрештою це принесе ще і користь.
У березні року Білого Металевого Бика Вогняні Кози стануть проявляти ознаки втоми. В результаті можуть бути загублені вже завойовані позиції. Щоб цього не сталося, слід чергувати зайнятість з відпочинком. Період травмонебезпечний. Потрібно бути гранично уважним за кермом. У квітні представникам цього знаку східного гороскопу припаде усе робити самостійно. Замість підтримки вони матимуть причіпки. Але справи йтимуть добре. Програма місяця буде реалізована. Важливо не вплутуватися в цей час в конфлікти. У травні Вогняним Козам легко даватиметься будь-яке навчання. Можна подумати, нарешті, про курси підвищення кваліфікації або зайнятися іноземними мовами. Роботі це не завадить, навпаки, перемикання уваги на інший рід діяльності, підвищить продуктивність.
У червні у Вогняних Кіз настане час фінансової незалежності. На службі виплатять преміальні, а, крім того, з’явиться додаткове джерело доходів. Можна допомогти в цьому плані друзям, тим паче, що вони такої допомоги потребуватимуть. Вдало пройде переїзд на нове місце проживання. У липні представникам цього знаку східного гороскопу захочеться порядку в справах і у домі. Вони стануть прискіпливо виконувати правила і давити в собі паростки літньої ліні. Дивлячись на них, підтягнуться і члени сім’ї. Життя багато в чому полегшиться. Принаймні перестануть губитися речі і документи. У серпні Вогняним Козам краще відпочити. Відпустку потрібно провести без метушні і нервування. Від зарубіжних поїздок краще відмовитися. Найповніший відпочинок вийде на дачі або в селі у рідних.
Впоратися із справами у вересні року Білого Металевого Бика Вогняні Кози зуміють тільки у тому випадку, якщо поводитимуться підкреслено дипломатично. Будь-яке відчуття дежа вю — це сигнал про небезпеку. В цьому випадку слід негайно ухилятися від контактів і відповісти відмовою на пропозицію. Жовтень розпочнеться для Вас з якогось щасливого випадку. Це час, коли слід активізувати егоїстичні схильності. Вони допоможуть отримати вигідне замовлення і великий гонорар за його виконання. Ось тільки розповідати про це не потрібно. У листопаді представники цього знаку східного гороскопу знову опиняться серед людей. Їх стануть запрошувати на офіційні заходи і дружні вечірки. На одному з цих раутів станеться доленосна зустріч. Слід відразу дізнатися дані і координати цієї людини. Записати і не втратити. Людина ця Вогняним Козам незабаром сильно знадобиться, знайти її без попередньої підготовки буде непросто.
У грудні Вогняним Козам запропонують нове місце. З одного боку воно здаватиметься вигідним, з іншого може стати пасткою на довгі роки. Поступити слід так, як підкаже внутрішній голос, не звертаючись за порадами. У будь-якому випадку рішення виявиться правильним. Завершиться рік приємним сюрпризом.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяної Кози

Рік народження 2003

2021 рік, як і попередній, несе Водяним Козам багато нового. Розшириться коло ваших контактів, з’явиться можливість підучитися, поступлять несподівані пропозиції, виникнуть нові сміливі ідеї.
На початку року цілі будуть цілком вам ясні, і вам захочеться скоріше приступити до справ. Але з діловими партнерами часом буде складно домовитися. Можливе гальмування з їх боку, зайва, на ваш погляд, обережність або критика ваших дій. Частково непорозуміння вдасться усунути в середині місяця, але за великим рахунком партнерські стосунки налагодяться тільки десь у середині лютого. Тоді ж можуть прозвучати і нові пропозиції, які варто взяти до розгляду.
На початку березня року Білого Металевого Бика складнощі з партнерами ще можуть нагадувати про себе, але вже в середині місяця вас чекає істотний об’єм роботи, за яку можна чекати пристойну винагороду. І хоча справи підуть не занадто швидко, вам все ж варто докласти зусилля — в майбутньому усі ваші старання окупляться сповна. Непогано в другій половині березня йтимите інтелектуальна робота, особливо над тими темами, з якими ви вже мали справу раніше. У квітні зірки схиляють Водяних Кіз звернути увагу на проблеми в особистому житті. Можливо, доведеться похвилюватися, займаючись справами коханої людини або ж виникне потреба прояснити якісь непорозуміння. Друга половина квітня — це час, коли можна і треба розпочинати нове життя, приступати до нових проектів, заводити нові стосунки. Вам вдасться зарекомендувати себе яскравим і сильним лідером, самостійною і творчою особистістю. Якщо ви виношували якісь плани, то можете приступати до їх реалізації в двадцятих числах квітня — у вас усе вийде. На початку травня ваша висока розумова активність і рухливість, уміння швидко реагувати на зміни, що відбуваються, допоможуть вам непогано заробити. Цей час підходить для укладення комерційних угод або початку нового бізнесу. У другій половині травня краще покладатися на свої сили, оскільки партнери можуть повестися дивно, а хтось здатен навіть підвести вас.
Більш-менш розібратися в тому, що відбувається Водяним Козам вдасться в червні, але початок літа спантеличить вас сімейними питаннями. В цей час вам не варто вступати в конфлікти з керівництвом або проявляти такі риси, як упертість. Багато що навколо вас мінятиметься, відбуватиметься вперше, і від вас знадобиться уміння швидко включатися в ситуацію і знаходити в ній своє місце. Це не час будувати повітряні замки, а час діяти, причому діяти практично, приземлено і обачливо. Вже в липні ви зможете похвалити себе за виконану роботу і трохи розслабитися. Спокійно зайнятися домашніми справами або, наприклад, творчістю — непогана тема для початку липня. В середині місяця хтось здивує вас несподіваними вчинками або ж у вас самих з’являться такі властиві вам риси, як імпульсивність, нестриманість у розмовах і необачність у діях. На щастя, в двадцятих числах липня зірки допоможуть Водяним Козам згладити будь-яку ситуацію. Цей час підійде також і для активного відпочинку, занять спортом, налагодження особистого життя. У серпні не сидіть склавши руки, будьте на видноті, не соромтеся демонструвати свої таланти. Якщо назріла необхідність зміни роботи або серйозної розмови з шефом, то дійте сміливо і упевнено — усього можна добитися, якщо не мати сумніву у своїх силах і своїй правоті. Взагалі, місяць хороший для нових ініціатив, і чим вони будуть оригінальніше, тим краще.
На початку вересня року Білого Металевого Бика у представників цього знаку східного гороскопу на роботі вірогідний цілий ряд змін і перетворень. Не можна сказати, що ви зустрінете усі нововведення з радістю. До багато чого доведеться звикати, підлаштовуватися, в чомусь міняти себе і свої звички. До середини місяця стане зрозумілим сенс усіх змін. Головне, що ви зрозумієте — це те, що роботи стало значно більше і справлятися з нею тепер потрібно значно швидше. Проте і ріст доходів також не за горами. Наприкінці вересня і в жовтні, у Водяних Кіз, швидше за все, зав’язуватимуться нові ділові зв’язки. Очікується багато зустрічей, нових знайомств, вірогідні часті поїздки, не виключено і далеке відрядження. Намагайтеся продемонструвати своє бажання співпрацювати і не пропустіть той момент, коли мова зайде про гроші. Листопад продовжить теми жовтня. Від вас знадобиться уважність і акуратність в ділових питаннях, в тому, що стосується оформлення документів або інтелектуальної роботи. Спілкування з керівництвом стане інтенсивнішим. Наприкінці місяця знову обговорюватимуться фінансові питання, і знову вам бажано бути в курсі усього, що відбувається.
Початок грудня у Водяних Кіз підходить для подорожей. Якщо ж таких намірів у вас не буде, можна зайнятися рекламною кампанією, взяти участь у виставках, семінарах, конференціях. Не зайвим буде подумати і про поповнення запасу знань або, приміром, піти вчити іноземну мову. Кінець 2021 року — гарний час для підведення підсумків. Втім, комусь з Водяних Кіз може поступити пропозиція про нову роботу або підвищення по службі, а тому не варто розслаблятися до останніх днів грудня.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яної Кози

Роки народження 1955 і 2015

Дерев’яні Кози в 2021 році можуть розраховувати на поліпшення як в професійному, так і в особистому житті. Продовжаться проекти, розпочаті в 2020 році, знайдуться нові джерела доходу.
Початок року складеться для вас досить вдало. Будуть задоволені ті, хто вирішить відпочити десь далеко, тільки екстриму в цей відпочинок бажано не додавати. Друга половина місяця несе шанс кар’єрного просування або ж новий об’єм роботи. Почастішають контакти з керівництвом або офіційними інстанціями. У лютому нові цілі стануть очевиднішими, керівництво їх схвалить. У сімейному житті також намітяться зміни — хоч би на рівні задумів або рішень на сімейній нараді.
Кінець лютого і березень року Білого Металевого Бика — гарна перевірка ваших лідерських здібностей і уміння жити в колективі. Дерев’яні Кози побачать, наскільки вони готові надихати і вести за собою людей. У чомусь ви будете собою задоволені, десь зрозумієте, що занадто ледачі для такої відповідальної і енерговитратної ролі. Втім, керівництво буде готове вас підтримати. Потрібно буде з’ясувати усі деталі, щоб згодом не виявилось, що ви з шефом один одного не так зрозуміли. На початку квітня дуже важливо стежити за фінансовими потоками, які мають до вас відношення. Якась тяганина або непорозуміння в цих питаннях можуть вартувати вам недоотриманого прибутку або загрожують зайвими витратами. І взагалі, вам краще займатися особистими справами або вести роботу так, щоб не залежати від чиїхсь вказівок, приписів або навіть капризів. Проте друга половина квітня — гарний час для будь-яких ваших ініціатив. Швидкість подій, що відбуваються, почне поступово збільшуватися, і вам треба буде хапати бика за роги, і розгортати активну діяльність. Можна запропонувати керівництву свої проекти, зайнятися власним бізнесом або піти вчитися. У травні продовжаться тенденції квітня. Якщо ви міркуєте про пошук нової роботи, то можете приступати, не відкладаючи. Друга половина травня для Дерев’яних Кіз буде складнішою із-за можливих фінансових непорозумінь. В цей час вам не варто здійснювати важливі покупки, давати гроші у борг або займатися оформленням кредиту.
У червні багато що мінятиметься в діловому оточенні Дерев’яних Кіз. Хтось даватиме обіцянки, а потім забирати свої слова назад, хтось стане зволікати з відповіддю. Але ви будете повні рішучості і ентузіазму, а тому не зупинитеся перед труднощами. Станеться безліч подій, які змусять вас по-новому поглянути на свої колишні задуми, і ви зрозумієте, що багато що необхідно змінювати, підлаштовувати під обставини, що змінилися. Планети в червні обіцяють Дерев’яним Козам в найближчому майбутньому збільшення доходів і багато приємних придбань. Вже наприкінці червня і в липні з’являться перші ознаки відповідних поліпшень. Середина літа 2021 року — гарний час для будь-яких домашніх перетворень. В цей час добре розпочинати ремонт або навіть будівництво. Можна придбати ділянку землі або почати пошук нового житла. Доведеться потурбуватися і про тих, хто поряд з вами — діточок, батьків, близьких родичів. При цьому матеріальна сторона життя поступово налагоджуватиметься. У серпні представники цього знаку східного гороскопу можуть дозволити собі трохи відпочити або продовжити займатися сімейними справами. Якщо ж робота для вас важливіша, то тут буде дуже важливо грамотно збудувати стосунки з колегами. Обговорюватимуться різні вузькоспеціальні питання і питання умов праці — приміщення, інструментів, устаткування і т. д. Не упустіть шансу добитися для себе якихось благ в цій області.
Кінець серпня року Білого Металевого Бика буде хороший для реклами себе і свого товару, для початку творчих проектів. А вересень підходить для зав’язування корисних зв’язків в ділових колах. Напевно ви зможете знайти активних компаньйонів, і справи при їх участі підуть набагато швидше. Зірки в жовтні зажадають від Дерев’яних Кіз серйознішого відношення до тих людей, з якими вони співпрацюють. І в особистому житті представників цього знаку східного гороскопу також може чекати перевірка почуттів. Загалом жовтень буде вдалим місяцем. Налагодиться ситуація на робочому місці, покращаться стосунки з тими, від кого залежать найважливіші з ваших поточних справ. Не виключено підписання контрактів про співпрацю, що несе для вас нові перспективи. У листопаді справи підуть трохи повільніше. Багато що залежатиме не від вас, а від інших людей, а тому Дерев’яним Козам бажано зберігати хороші стосунки з усіма. Фінансова ситуація змусить злегка похвилюватися на початку і середині місяця, але до кінця листопада усе стабілізується.
Кінець листопада, так само як і грудень, несуть вам нові задуми і пропозиції. Не виключено, що партнери самі знайдуть вас. Вас хвилюватиме і фінансова сторона справи, обговорювати яку краще всього в середині грудня. А наприкінці 2021 року для Дерев’яних Кіз відкриються можливості в плані зарубіжних поїздок, навчання або участі у великих громадських або політичних заходах.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляної Кози

Рік народження 1979

На початку 2021 року Земляним Козам має сенс оцінити своє місце серед людей, зрозуміти, хто з вами, а на кого не варто покладати надії. Добре б також переглянути свій бюджет і прикинути, на що ви зараз можете розраховувати, виходячи з наявних засобів. Вже наприкінці місяця майбутні плани будуть досить ясні, знайдуться і ті, кому цікаві ваші проекти і хто готовий їх підтримати.
Затримки наприкінці січня і початку лютого також можливі, швидше за все, із-за якихось невирішених раніше питань, які спливуть зовсім недоречно. Але загалом, лютий можна вважати вдалим місяцем для Земляних Кіз, коли довіра людей і ваші минулі заслуги допоможуть вам рухатися вперед більш швидше, ніж раніше. Найбільше представників цього знаку східного гороскопу хвилюватимуть питання власного розвитку, і виходячи з цього ви будуватимете свої плани, заводитимете знайомства і т. п. Актуальною стане тема навчання і професійного вдосконалення. У багатьох Земляних Кіз виникне бажання посилити свою популярність, стати відомим, розрекламувати себе або свій продукт. Наприкінці лютого хтось з керівництва виявить до вас доброзичливу цікавість. Можливо, зайде мова про продовження важливої для вас роботи і про перспективи, що відкрилися у зв’язку з цим.
Усе складатиметься досить сприятливо для вас, і хоча далеко ви наприкінці лютого і березні року Білого Металевого Бика не просунетеся, ви зможете самоствердитися як надійний фахівець і відповідальний співробітник. Порадує цікавими поворотами і особисте життя, а друзі напевно здивують несподіваними новинами. Перша половина квітня — непростий час, коли поточна робота йтимите непогано, але можуть статися непорозуміння у взаємовідносинах з тими, від кого залежать ваші справи. Обіцянки, дані в цей час, можуть бути необачними, а з’ясування стосунків приведе тільки до їх погіршення. Це стосується і особистого життя Земляних Кіз. У двадцятих числах квітня визначеності стане більше, і справи підуть швидше. З’явиться можливість зайнятися важливими сімейними питаннями, почати якісь дії з поліпшення особистого життя. Крім того, в квітні ви гарно виглядатимете, що допоможе вам справляти на людей найсприятливіше враження. У першій половині травня продовжаться ті самі тенденції. Вдача буде з вами. Втім, теми, пов’язані з відпочинком або оздоровленням, також будуть актуальні. Якщо Земляні Кози задумають невелику подорож, усе пройде добре.
Друга половина травня і червень можуть принести непорозуміння як в особистих, так і в ділових стосунках Земляних Кіз. Вам припаде напружити свої інтелектуальні здібності, щоб врегулювати усі заплутані ситуації цього часу. Важливим стане фінансове питання. Мабуть, вам доведеться якось перекроювати бюджет або шукати додаткові кошти, щоб вирішити усі поточні проблеми. На щастя, в липні — серпні ситуація у представників цього знаку східного гороскопу вирівняється. Це взагалі буде цікавий і насичений подіями час, який підходить для спроб додати у своє життя щось нове, будь то робота, хобі, навчання або просто нові знайомства. У свої старі заняття вам також вдасться внести свіже дихання, внаслідок чого вони здадуться вам дуже захоплюючими. Удача чекатиме вас там, де будуть задіяні ваші друзі. Якщо ви людина творча, то вас можуть познайомити з меценатом, готовим допомагати розвитку ваших талантів. Поступово відійдуть в минуле фінансові складнощі, налагодяться і сердечні справи. Наприкінці літа зірки радять представникам цього знаку східного гороскопу звернути увагу на сімейні, побутові і житлові теми. Як у серпні, так і у вересні ви можете успішно займатися угодами з нерухомістю, вирішувати питання ремонту або переїзду, здійснювати великі покупки для будинку.
Окрім життєвих турбот, перша половина осені року Білого Металевого Бика буде для Земляних Кіз часом зміни планів і інтенсивної роботи. Швидше за все, вам вдасться налагодити відносини з тими, з ким вони були раніше зіпсовані, і навіть заручитися підтримкою впливових осіб. Вирішуватиметься багато дрібних практичних питань, і в усьому ви братимете найбезпосереднішу участь. Зустрінуться і такі проблеми, які не вдасться вирішити з першого разу, але ви проявите невластиву вам наполегливість, і впораєтеся з ними. Друга половина осені також подарує представникам цього знаку східного гороскопу можливість старанно попрацювати. Ви зможете зробити дуже багато, якщо розпочнете дотримуватися режиму і підтримуватимете свій організм у бадьорому, робочому стані. З’явиться шанс вийти на нове коло замовників, що в майбутньому обіцяє непоганий прибуток. Також вдасться зарекомендувати себе в очах керівництва, як самого незамінного і досвідченого співробітника, без якого підприємство просто розвалиться. На кінець листопада можна запланувати і розмова про підвищення зарплати або відсотка від прибутку.
Наприкінці 2021 року в житті Земляних Кіз не обійдеться без покупок. Не виключена також серйозна розмова і подальші важливі рішення з фінансових питань.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевої Кози

Рік народження 1991

Можливо, 2021 рік принесе вам більше радощів і задоволень, ніж рік попередній. Він допоможе розкритися вашій творчій стороні і дасть надію, передчуття чогось хорошого і довгожданого, що скоро повинне з’явитися у вашому житті.
У січні Металевим Козам важливо знаходитиметься серед людей, а чим при цьому займатися — вже не так суттєво. У перші дні нового року представникам цього знаку східного гороскопу було б корисно трохи змінити імідж, і з’явитися перед своїми знайомими в новому, свіжішому і сучаснішому образі. В середині січня ви звикатимете до нових умов роботи, заглибитеся в нові види діяльності. Ймовірно, ви вже мали можливість познайомитися з ними в грудні 2020 року, але тепер вам належить освоїтися, зробити усе нове звичним і знайомим. Кінець місяця може принести вам турботи, пов’язані з чужою власністю або чужими грошима. Непогано також постежити наприкінці січня і лютому за станом своїх рахунків, банківських вкладень і за фінансовою стороною бізнесу. У лютому у вас буде шанс збільшити свій прибуток або вкласти вдало гроші. Великі покупки також не виключені, а кінець лютого — хороший час для подорожей.
На початку весни року Білого Металевого Бика найцікавіше і перспективно виглядає сфера ваших ділових контактів. У вас з’явиться можливість закріпити домовленості, досягнуті ще минулого року і поліпшити стосунки з тими партнерами, на яких ви покладаєте особливі надії, що стане в принаді вам надалі. Кінець березня буде відмічений коригуванням планів і осмисленням нових цілей. У квітні важливо не зіпсувати відношення з кимось здалека і порозумітися з керівництвом. Після деякого зволікання, якась справа зрушиться, нарешті, з мертвої точки, і вже наприкінці місяця ви можете приступати до найсміливіших проектів. В принципі, кінець квітня і травень буде непоганим часом для того, щоб піти з обридлої роботи або розлучитися з тими, хто заважає вашому просуванню. Вам варто бути активнішим, більше спілкуватися, шукати нову інформацію — і ви швидко знайдете собі і нове заняття, і нових компаньйонів. На кінець весни можна запланувати відпочинок, оскільки навряд чи ви зумієте значно просунутися в справах. Втім, творча або інтелектуальна робота йтимите непогано, особливо якщо вам не докучатимуть з дрібниць.
Головне завдання першої половини літа для Металевих Кіз — налагодити відносини з новими і старими партнерами. Слід сказати, що це буде непросто — у вас можуть виявитися занадто різні інтереси. Плюс до усього, несподівані повороти подій змусять вас переглядати колишні рішення і шукати взаємоприйнятні варіанти. В принципі, у ваших руках безліч козирів, потрібно тільки правильно ними скористатися. Вже в липні у представників цього знаку східного гороскопу буде багато приводів для оптимізму, серед яких, — і нові джерела доходу, і кардинальне рішення якоїсь наболілої проблеми. У другій половині літа усе буде у вас під контролем. Як робітничі, так і сімейні питання вирішуватимуться виключно при вашій участі. Ситуація вселяє оптимізм, важливо тільки уникати егоїзму, особливо в особистих стосунках.
Вересень в році Білого Металевого Бика у Металевих Кіз буде просто ідеальний для початку навчання. Ваш мозок вимагатиме нової інформації і потрібно дати йому повне завантаження. В цей час добре приступати до вивчення іноземних мов, освоювати нову техніку або вчитися водити машину. Корисними будуть і вузькоспеціальні знання, що підвищують вашу кваліфікацію. Ваша затребуваність у вересні почне рости і в якийсь момент навіть почне вас напружувати. Можливо, до такої інтенсивної зайнятості ви не звикли. Не давайте голослівних обіцянок і не дозволяйте втягнути себе в сумнівні авантюри. У жовтні багато що складатиметься на вашу користь. Це буде гарний місяць для розкриття творчих здібностей Металевих Кіз. Втім, і сімейне життя вас порадує. Цей місяць буде вдалий для перетворення житла, ремонту, купівлі нових меблів, зміни інтер’єру. Непогано пройде і переїзд. Своє робоче місце вам теж не заважає якось обладнати, зробити його комфортнішим. У бізнесменів вдало вирішаться питання оренди приміщення. Можна спробувати себе і в комерції.
У листопаді бажано, не відволікаючись, зайнятися вирішенням поточних питань. Вже наприкінці осені і в грудні у представників цього знаку східного гороскопу вірогідна поява нових планів і нових пропозицій від партнерів. Турбот, як завжди наприкінці року, буде багато, але вірогідні і приємні моменти, пов’язані з високою оцінкою ваших заслуг іншими людьми.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Кози

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *