Гороскоп на 2021 рік Бика для Кота

Гороскоп на 2021 рік Бика для Кота

Цей рік принесе вам масу суперечливих подій: не так просто розібратися у бурхливому потоці справ, що навалилися. Ситуація безперервно і кардинально мінятиметься, то виносячи на вершину успіху, то залишаючи у розбитого корита.
Котів чекає багато поїздок, розмов, зустрічей, які заважатимуть зосередитися і прийняти вірне рішення. До речі, з рішеннями і довгостроковими планами краще почекати хоч би до другого півріччя — на початку року багато справ просуватимуться важко, можуть з’явитися несподівані перешкоди і загостритися старі проблеми.
Зірки будуть прихильні до тих Котів, які вирішать змінити роботу, поміняти напрям або партнерів, — такі зміни можуть виявитися дуже вдалими.
Закоханим в рік Білого Металевого Бика можна порадити одне — усі рішення залиште до майбутньої зими, а доки просто насолоджуйтеся тим, що є.
Впродовж року вам доведеться стежити за своїм здоров’ям, яке може підводити. Тільки ближче до осені ви відчуєте прилив життєвих сил і достатню кількість енергії.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Кота

Рік народження 1987

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Вогняних Котів вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, почнуть міняти свої плани, відношення до життя, погляди на людей, зуміють подивитися на себе з нового боку. У 2021 році їх чекає ріст духовних сил, збільшення мудрості, це сприятиме чіткішому розумінню свого місця в навколишньому світі і житті, здоровому злиттю з навколишнім світом. Інтуїція Вогняних Котів в 2021 році буде як ніколи загострена, що допоможе їм знаходити прості рішення складних проблем, майже не замислюючись над деталями.
У році Білого Металевого Бика представникам цього знаку східного гороскопу буде властиве занурення у світ власних почуттів, що допоможе їм зрозуміти свою слабкі сторони і попрацювати над виправленням цієї складності. Як результат цієї глибокої внутрішньої роботи буде поліпшення стосунків з близькими людьми і колегами по роботі. У Вогняних Котів в 2021 році будуть як ніколи загострені здібності до творчості. Це допоможе пристосуватися до середовища, що постійно міняється, і знайти спосіб вигідно запрацювати і досягти планованих результатів. Проте, якщо фортуна обернеться спиною, їм украй не рекомендується замикатися в собі. Це може привести до посилювання ситуації і подовженні смуги невдач. Так само можливі проблеми із здоров’ям, викликані сильною емоційною напругою.
Гороскоп для Вогняних Котів на рік Білого Металевого Бика говорить, що представникам цього знаку зодіаку слід проявити більше уваги при веденні домашнього обліку доходів і витрат сім’ї, обачність при розрахунку фінансових витрат. Це дозволить їм дуже розумно підходити до планування бюджету і здійсненні витрат. Такий підхід дозволить Вогняним Котам відкладати гроші на значиміші речі, або заробити більше на грамотному інвестуванні.
2021 рік для Вогняних Котів пройде під гаслом здорового життя. Цілком імовірно вони можуть захопитися медициною, або різними методами підтримки здорового способу життя: дієтичне харчування, методики очищення організму, втрата декількох зайвих кілограмів. Хвороби, які з’явилися у Вогняних Котів в 2020 році нарешті будуть вилікувані, проблеми із здоров’ям відступлять на другий план. Що стосується стосунків з рідними і близькими, то з цим можуть виникнути проблеми — представники цього знаку зодіаку вимагатимуть від своїх близьких ощадливості і порядку.
На роботі у Вогняних Котів в 2021 році усе буде більше менш гладко. Зірки в 2021 році відкриють для Вогняних Котів нові перспективи професійного і кар’єрного росту. У цій області у представників цього знаку східного гороскопу усе складеться просто чарівно. Цілком вірогідне отримання нової високооплачуваної посади або іншої вигідної роботи. На початку 2021 року люди, народжені під знаком східного гороскопу Вогняний Кіт, почнуть своє сходження до вершини кар’єрних сходів, проте серйозних результатів не варто чекати раніше червня місяця. Велика удача наздожене Вогняних Котів в період з початку жовтня і до кінця 2021 року — вони зможуть істотно підвищити свій матеріальний стан, а на початку 2022 року можна вже буде замислитися про придбання речей, раніше недоступних.
Що стосується особистого життя Вогняних Кроликів в 2021 році, то воно не відрізнятиметься бурхливими романами. Той роман, який зав’язався спочатку цього року, швидше за все, закінчиться невдачею. Це може викликати у Вас почуття пригніченості і морального виснаження в період до початку жовтня.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Кота

Рік народження 1963

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Водяного Кота вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, відчують на власній шкурі усю силу змін. Причому вони стануться в усіх сферах життя людей, народжених під знаком східного гороскопу Водяного Кота. Водяні Коти в 2021 році заведуть нові знайомства, докладатимуть зусилля для руху кар’єрними сходами, для здійснення планів і досягнення поставлених цілей. Усе найгірше, найжахливіші невдачі, які доводилися на долю людей, народжених під цим знаком східного гороскопу, залишаться у минулому. У 2021 році для Водяних Котів з’являється унікальна можливість показати увесь свій потенціал і скористатися накопиченим раніше досвідом. У 2021 році у Водяних Котів буде сильно загострена інтуїція і уміння передбачати події. Народжені під цим знаком східного гороскопу, в 2021 році будуть украй чуйною натурою, здатною майже без слів зрозуміти іншу людину, будуть уважні до оточення і чуйними до чужої думки.
У 2021 році планети дадуть представникам цього знаку східного гороскопу істотну фору і дозволить їм зіграти головну скрипку в усьому, що стосується їх власної сфери інтересів. Цього року Водяних Котів чекають ігри з долею. Багато хто з представників цього знаку східного гороскопу захоче змін у своєму житті і змін в образі.
Найнебезпечніші періоди для Водяних Котів в 2021 році це січень і лютий. В цей час може з’явитися спокуса провернути не цілком законну операцію, що зрештою може обернутися вкрай сумно і принести масу горя і розчарувань в подальшому житті Водяних Котів. Найвдалішим і світлішим місяцем в житті Водяних Котів буде травень року Білого Металевого Бика. В цей час в їх житті з’явиться безліч нових друзів, знайомих і колег. Стосунки з людьми в цей період складатимуться легко і невимушено. Проте Водяним Котам варто пам’ятати про те, що не слід змішувати особисті справи і бізнес. Зворотне загрожує розвалом справи, викликане безвідповідальністю і легковажністю друзів.
Наприкінці літа 2021 року у Водяних Котів настає період глобального рішення своїх матеріальних труднощів. Усе найскладніше буде позаду. Восени цього року людей, народжених під цим знаком східного гороскопу, чекає значне підвищення кар’єрними сходами, підвищення заробітної плати і отримання різних премій і виплат. Загалом осінь для Водяних Котів виявиться грошовою порою. Без всяких проблем і в найкоротші терміни знайдуться рішення проблем, пов’язаних із спадком, податками, заповітами і страхуванням.
Друга половина осені стане для Водяних Котів часом, коли іноді можна заслужено відпочивати. Вони захочуть відправитися в подорож. Самим кращим рішенням буде провести цей час відновлюючи власне здоров’я.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Кота

Рік народження 1975

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Дерев’яного Кролика вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу зможуть досягти нових висот, до яких так наполегливо рухалися останнім часом. У 2021 році взаємовідношення Дерев’яних Котів з колегами по роботі стануть набагато кращі, повніші, цікавіші. Проявивши максимум зусиль, Дерев’яні Коти в 2021 році зможуть отримати істотну надбавку до заробітної плати, або відкриють для себе нові джерела доходів. Що стосується відношення з людьми, то духовний ріст Дерев’яних Котів притягне багато нових цікавих людей в їх життя. Взагалі, варто сказати, що стосунки і усі проблеми відійдуть для Дерев’яних Котів на другий план. Точкою прикладення найпотужніших зусиль для Дерев’яних Котів стане матеріальне становище і соціальний статус. Найсприятливішим періодом для росту стане початок 2021 року. Проте лютий таїтиме в собі підводні камені, тому в цей місяць Дерев’яним Котам слід уважніше віднестися до стану свого здоров’я.
У 2021 році у Дерев’яних Котів може виникнути бажання жертвувати собою заради більш високої мети, або боргу, що може привести до того, що Дерев’яний Кіт візьме на себе обтяжливі і малооплачувані обов’язки. Ще одне випробування, яке очікує Дерев’яних — спроба вести подвійну гру з боку колег і клієнтів. Проте, не дивлячись на усі ці складнощі 2021 рік обіцяє принести вдачу представникам цього знаку. Зірки дозволять Дерев’яним Котам максимально поліпшити життєві умови. Дуже ймовірно, що в 2021 році чекає переїзд, отримання або купівля квартири або дачі, оновлення меблів і інших предметів інтер’єру, ремонт в квартирі.
Найпродуктивнішими періодами для Дерев’яних Котів стануть місяці з березня по травень 2021 року. В цей час Дерев’яним Котам сміливо можна міняти як місце роботи, так і профіль діяльності на цікавіше і вигідніше. Якщо в планах зміна роботи не передбачена, то дуже вірогідне швидке і значне просування вгору кар’єрними сходами. Але нічого не приходить просто так — за усі позитивні зміни Дерев’яним Котам доведеться заплатити тяжкою, іноді непосильною працею. Кінець року, а саме листопад 2021 року може початися для людей, народжених під цим знаком східного гороскопу, із закордонних поїздок і укладення вигідних договорів з іноземними партнерами.
Важливо пам’ятати, що Дерев’яним Котам варто бути максимально уважними в поводженні з чужими грошима в період з червня по вересень 2021 року. В цей час так само вірогідна втрата майна із-за крадіжки або пограбування. Не варто витрачати гроші наліво і направо, купуючи дорогі прикраси і предмети розкоші, до кінця року з’явиться гарна можливість купити усі ці речі зі значною знижкою у вартості.
Самими проблемними в році Білого Металевого Бика для Дерев’яних Котів стануть стосунки з найближчими людьми. Дерев’яні Коти в цей період багато і наполегливо працюватимуть, що приведе до складнощів і взаємного нерозуміння.
Що стосується самотніх Дерев’яних Котів, то на всьому протязі 2021 року вони шукатимуть можливості вдалого знайомства, яке може завершитися вдалим шлюбом ближче до кінця 2021 року.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Кота

Рік народження 1999

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Земляного Кота вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, отримають масу можливостей в подоланні проблем, пов’язаних зі зміцненням власних позицій і досягненням успіху в справах. Відчуття внутрішньої свободи дозволить Земляним Котам здолати виникаючі фінансові труднощі, а так само проблеми, пов’язані з особистими стосунками. Представникам цього знаку східного гороскопу буде наданий шанс проявити усі свої здібності, спираючись на досвід, отриманий в попередній період життя.
З партнерами налагодяться міцні зв’язки, які сприятимуть розвитку в майбутніх 2022 і 2023 роках.
Якщо Земляним Котам захочеться відправитися в подорож, поміняти місце проживання, або завести ділові зв’язки, то 2021 рік — кращий час для цього. Це пов’язано з тим, що Земляні Коти міняють своє відношенні до речей і життя взагалі і це сприяє розширенню їх знань і підвищує рівень внутрішньої усвідомленості. Ці зміни відіб’ються на кар’єрі Земляних Котів найсприятливішим чином.
У році Білого Металевого Бика Земляним Котам необхідно прикласти максимум зусиль, для того, щоб навести порядок у своїх справах. До будь-яких планів і проектів слід підходити з максимальною ретельністю, продумувати усе до дрібниць. Планети дозволять Земляним Котам міняти свою долю за власним бажанням. У цей період Земляним Котам буде дана можливість отримати певну вигоду від нових знайомств і ділових партнерів. 2021 рік для Земляних Котів стане роком подорожей, тому для того, щоб уникнути проблем з шахраями їм слід бути максимально уважними і використати свою інтуїцію.
Усе, що стосується робочих моментів, в 2021 році у Земляних Котів буде у повному порядку. Якщо раніше їм доводилося наполегливо працювати, не досягаючи практично ніяких результатів, то 2021 рік для Земляних Котів — саме час пожинати плоди. Народжені під цим знаком східного гороскопу, в 2021 році проявлять винахідливість в професійній сфері, пропонуватимуть нестандартні рішення.
Цього року Земляні Коти дуже легко знаходитимуть спільну мову з людьми, що їх оточують, тому стосунки з колегами і керівництвом будуть на висоті. На початку 2021 року, Земляні Коти отримають заслужену винагороду за підсумками роботи за минулий рік. Якщо на початок року випадає відпустка, то найбільш вірним рішенням буде відправитися туди, де погода схожа на звичну, домашню. Інакше може похитнутися здоров’я Земляних Котів.
Найбільш ефективним часом для розвитку бізнесу стане березень і квітень 2021 року. Наприкінці року багато представників цього знаку східного гороскопу зможуть поправити свій фінансовий стан. Проте до кінця року справи у бізнесі Земляних Котів підуть не самим кращим чином.
Взагалі, Земляний Кіт дуже везучий знак східного гороскопу, коли справа доходить до любовних історій, проте в році Білого Металевого Бика не слід поспішати вступати в законний шлюб. До середини року в Земляних Котів відкриються лідерські якості і вони почнуть командувати партнером, що, у свою чергу, відгукнеться конфліктами і сварками. Слід врахувати, що від самих Земляних Котів залежить те, наскільки скоро усе вщухне і вляжеться. У лютому-березні для людей народжених під цим знаком східного гороскопу, настане найкращий період в особистому житті.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Кота

Роки народження 1951 і 2011

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Металевого Кота вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, переживуть масу складнощів в 2021 році. В основному це торкатиметься їх життєвих турбот і кар’єрного росту. Усі стосунки, які склалися в житті Металевих Кроликів цього року проходитимуть сувору перевірку на міцність. Основна частина внутрішньої енергії Металевих Котів в 2021 році витрачатиметься на рішення цих проблем і утримання того, чого вони досягли у минулому.
2021 рік для Металевих Котів несе в собі масу складнощів, цього року їм доведеться бути як ніколи обачними і уважними. Серйозні, великомасштабні проекти краще всього відкласти до сприятливіших часів, а 2021 рік Металевим Котам краще присвятити рішенню вже наявних проблем, завершенню розпочатих справ. Різні скандали, інтриги і склоки можуть привести до вкрай негативних наслідків, аж до судових розглядів.
У рік Білого Металевого Бика Металевим Котам не слід сподіватися на швидке просування кар’єрними сходами, розраховувати на серйозні фінансові успіхи. Проте слід пам’ятати, що якщо Металевим Котам вдасться використати свою інтуїцію, проявити життєву мудрість, то вони зможуть істотно зміцнити свої позиції. Дуже ймовірно, що в 2021 році Металевим Котам буде наданий шанс отримати додаткові матеріальні блага. Найпродуктивніший, в плані фінансової дохідності, період для Металевих Котів в 2021 році — час з червня по жовтень. Але Зірки в цей час неприхильні до Металевих Котів, зайнятих в комерції, тому їх прибутки перемежатимуться зі збитками.
У сфері роботи людей, народжених під цим знаком східного гороскопу, впродовж усього року спостерігатиметься поступовий, але неминучий спад. Багато часу і зусиль займе здобуття освіти, вимушені поїздки у справах.
Червень і липень стане найсприятливішим періодом для Металевих Котів для того, щоб просунутись кар’єрними сходами. У цей період Металевим Котам вдасться укласти дуже цікаву угоду, яка принесе відмінний результат в майбутньому. Найскладніший період в житті Металевих Котів і їх стосунків з грошима — це осінь 2021 року. Наприкінці 2021 року у Металевих Котів з’явиться багато справ, пов’язаних з духовною сферою їх життєдіяльності.
Особисте життя Металевих Котів в 2021 році найголовніша радість, яка зможе компенсувати невдачі в усіх інших справах. Весна і літо в житті Металевих Котів будуть наповнені безліччю приємних романтичних зустрічей і нових цікавих знайомств. Планети сприятимуть розвитку легких невимушених стосунків. Це будуть саме ті стосунки, про які Металеві Коти мріяли так довго. А ті з Металевих Котів, які вже знаходяться в шлюбі, насолоджуватимуться сімейною ідилією.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Кота

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *