Гороскоп на 2021 рік Бика для Дракона

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дракона

Багато Драконів цього року опиняться на гребені успіху: зірки будуть дуже прихильні до тих, хто народився під цим символом. Стане можливою реалізація давнішніх планів, відкриються нові можливості для проектів, про які ви мріяли раніше.
Ви знаходитиметеся в центрі уваги, можливо, навіть прославитеся! Вас чекає дивовижний рік, коли виконаються багато мрій.
У любовних стосунках настають зміни — можливо, вільні Дракони зустрінуть свою половинку, а сімейні зможуть поліпшити взаєморозуміння з партнером.
Рік подарує чимало позитивних змін і залишиться в пам’яті як період везіння і успіху.
А ось в плані здоров’я можливі неприємні сюрпризи — стежте за травленням і судинами, можливо, доведеться сидіти на дієті, перейти на роздільне живлення.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Дракона

Рік народження 1976

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Вогняного Дракона вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу проживуть рік яскраво, динамічно і багато подій запам’ятаються до кінця життя. Цей рік стане сприятливим за багатьма параметрами для Вогняних Драконів — в гору підуть і кар’єра, і поліпшення матеріального стану, і отриманий досвід допоможе їм розвинутися духовно. Але найсприятливішими областями в 2021 році для Вогняних Драконів стануть психологія і громадські стосунки. Вогняним Драконам важливо бути уважнішими до навколишніх людей, це допоможе їм вирішити ділові і особисті проблеми більш комплексно і швидко. Щоб не тягнути по життю вантаж з невирішених проблем і незавершених ситуацій, Вогняним Драконам доведеться в 2021 році бути твердішими і наполегливішими.
Загалом 2021 рік для Вогняних Драконів стане досить вдалим. Це так само відмінний рік для самоосвіти і духовного росту. Цілком можливий інтерес до філософських наук, релігії. Інтуїція Вогняних Драконів допоможе їм вирішити масу можливих проблем просто передбачаючи їх і роблячи відповідні дії для того, щоб цих проблем можна було просто уникнути.
Те, чого Вогняним Драконам дійсно слід уникати в році Білого Металевого Бика, так це поїздки за кордон, а так само далеких подорожей. Друга половина року буде наповнена неймовірними подіями і зустрічами з незвичайними людьми, проте будувати глибоких стосунків з магами, ворожками і іншими чародіями все ж не слідує.
Кар’єра Вогняних Драконів розвиватиметься нестримно і швидко. Адже розміщення планет дасть сильний енергетичний сплеск. Вогняні Дракони отримають гарну можливість реалізувати свої сили і здібності, у них з’явиться мотивація діяти. Найсприятливішим періодом для просування кар’єрними сходами є кінець серпня — початок вересня 2021 року. Цей той самий час, коли Вогняним Драконам вдасться буквально усе. Жовтень 2021 року — той час, коли вдача може відвернутися від Вогняних Драконів. У цей період, можуть бути складнощі в переговорах з партнерами, з’явиться небезпека втратити досить переконливу суму грошей.
Особисте життя Вогняних Драконів складатиметься загалом досить рівно, але не ідеально. У період з червень по серпень людям, народженим під цим знаком східного гороскопу, слід проявляти обережність в любовних справах, особливо з новими партнерами, оскільки такі зв’язки можуть зробити негативний вплив на розвиток подій в майбутньому. У жовтні станеться протистояння планет, що може відбитися на особистому житті Вогняних Драконів, принісши в неї сварки і конфлікти. Вогняні Дракони, що знаходяться в шлюбі, зрозуміють, їх роман переживає далеко не кращі часи, почуття охолонули, попереду неясне майбутнє. Проте не слід приймати занадто спішних рішень — кінець 2021 року усе розставить по своїх місцях, пристрасті уляжуться, вірне рішення прийде само собою.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Дракона

Роки народження 1952 і 2012

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Водяного Дракона вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, будуть на висоті своїх фізичних і емоційних сил. Усі їх мрії, особливо ті, що торкаються професійної діяльності, в 2021 році зможуть бути реалізовані. Причому близькі люди стануть активно допомагати Водяним Драконам — хто словом, а хто і справою. У 2021 році Водяні Дракони стануть відноситися до життя набагато відповідальніше. Найвдалішими стануть представники цього знаку східного гороскопу, які працюють в області ЗМІ, в галузях, які безпосередньо пов’язані із спілкуванням з великою кількістю людей. Найважливішою стане для Водяних Драконів в 2021 році достовірна інформація. Загалом в році Білого Металевого Бика Водяних Драконів чекає багато нововведень і різного роду змін.
У 2021 році Водяні Дракони, швидше за все, отримають пропозицію про нову роботу, або почнуть самостійно шукати нові шляхи заробітку. Планети підштовхуватимуть представників цього знаку східного гороскопу здійснювати зайві витрати, намагайтеся не піддаватися їх впливу. Найважливіша якість для Водяних Драконів в 2021 році — це уміння економити і чітко планувати власні витрати.
У період з січня по березень 2021 року Водяні Дракони працюватимуть в приблизно такому ж ритмі, що і в 2020 році. А ось в період з березня по квітень, їм доведеться вносити вимушені зміни. До середини року Білого Металевого Бика необхідність змін стане очевидною, тому Водяні Дракони негайно займуться перебудовою своєї кар’єри або бізнесу, відклавши на якийсь час сімейні справи і відпочинок.
Це допоможе представникам цього знаку зодіаку до кінця 2021 року вийти на якісно і кількісно новий рівень життя. Найсприятливішими місяцями для вирішення виробничих питань січень і серпень 2021 року. У червні ухвалення рішень варто проводити з величезною обережністю. У першій половині року Білого Металевого Бика Водяним Драконам слід уникати поїздок на далекі відстані.
У 2021 році вплив планет позначиться на особистому житті Водяних Драконів. Можливі сварки з родичами, поділ заробленого і відстоювання власних інтересів. Ті стосунки, які складуться в 2021 році не слід залишати на самоплив, ними слід займатися, перекладаючи поступово на новий рівень. Цілком можливо, що друга половинка Водяного Дракона переживає не самі кращі часи у фінансовому відношенні, так що можна подумати, як допомогти своєму партнерові.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Дракона

Рік народження 1964

Гороскоп на рік Білого Металевого Бика для Дерев’яного Дракона вказує на той факт, що люди, народжені під цим знаком східного гороскопу, в 2021 році залишать позаду усі проблеми і негаразди. Відкриється друге дихання і Дерев’яні Дракони відчують прилив сил, здатність до активних дій. У 2021 році Дерев’яні Дракони будуть успішні в усьому — від любовних турбот до зльоту кар’єрними сходами. Це сприяє розширенню поля їх діяльності. У голову Дерев’яних Драконів приходитиме безліч блискучих ідей і рішень, реалізувати які вони зможуть за рахунок своїх організаторських здібностей і лідерських якостей. Проте це зовсім не означає, що Дерев’яним Драконам слід розслабитися і пожинати лаври, навпаки — необхідно посилити натиск і зміцнити свої позиції. Для цього представникам цього знаку східного гороскопу слід не розпиляти зусилля у багатьох напрямах, а зосередитися на основних.
2021 рік стане фінальною точкою у багаторічному циклі трансформації Дерев’яних Драконів. Наприкінці 2020 року їх чекають приємні зміни в усіх сферах життя, таким чином до 2022 року Дерев’яні Дракони підходять оновленими, повними сил і різноманітних ідей. Усе, що вимагається в 2021 році від Дерев’яних Драконів, так це чітко дотримуватися обраного курсу.
Найсприятливішим періодом для укладення вигідних контрактів для Дерев’яних Драконів стануть травень і жовтень 2021 року. Саме у ці місяці вони встигнуть переробити усі справи і завершити те, що раніше відкладалося в довгий ящик.
Також в році Білого Металевого Бика Дерев’яних Драконів можуть чекати зміни в соціальному оточенні. Це може бути нова професія, нова, цікава посада, або якась вигода від роботи в компанії. Також в цей час представники цього знаку східного гороскопу зможуть знайти для себе впливового покровителя або отримати допомогу від авторитетних друзів. Так само цілком імовірно, що Дерев’яні Дракони в 2021 році знайдуть новий, абсолютно несподіваний для них спосіб заробляння грошей. Проте і труднощів цього року не уникнути. Швидше за все вони торкатимуться особистих стосунків.
Але не варто лякатися, адже не дивлячись на усі труднощі, 2021 рік і в особистому житті Дерев’яних Драконів стане роком перемог і досягнень. Цей рік для Дерев’яних Драконів повний пристрасті і оптимізму, тому навіть самі скуті зможуть привернути до себе увагу партнера.
До кінця року Білого Металевого Бика для Дерев’яних Драконів стане абсолютно очевидним той факт, що партнер готовий створювати міцний союз, який зможе бути вдалим і досить довготривалим.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Дракона

Рік народження 1988

Гороскоп на рік Білого Металевого Дракона для Земляного Дракона вказує на той факт, що людям, народженим під цим знаком східного гороскопу, слід чекати серйозних змін в житті, особливо це стосується стосунків в сім’ї. Багато хто із Земляних Драконів зрозуміє, що вже готові до створення сім’ї, або зміцнення вже наявного сімейного вогнища. Бажання і можливість налагодити відносини з батьками і іншими родичами так само буде надано Земляним Драконам в 2021 році.
У Земляних Драконів дуже розвинене почуття інтуїції, а в 2021 році воно буде максимально загострено. Віддавшись на волю почуттів, але не розуму, люди, народжені в рік Земляного Дракона, зможуть істотно переглянути свої погляди на навколишній світ, навчаться більш продуктивно пристосовуватися до навколишньої дійсності.
2020 рік пройшов для людей, народжених під цим знаком східного гороскопу не особливо легко, їм було потрібно чимало рішучості і непохитності. Рік Білого Металевого Бика принесе Земляним Драконам багато можливостей розслабитися, радіти життю і плисти за течією назустріч новим цікавим знайомствам. Проте не варто забувати про себе коханого. Важливим цього року для Земляних Драконів залишається стан власного здоров’я, адже минулий рік був для них складним, їм довелося багато і наполегливо працювати, а від цього, як відомо, здоров’я не додається. Але в 2021 році усе змінитися кардинальним чином. Земляні Дракони зможуть відпочивати в тиші і спокої рівно стільки, скільки їм буде необхідно.
На самому початку 2021 року Земляним Драконам важливо зуміти прикласти сили до того, щоб досягнуті в 2020 році результати були закріплені в 2021 році. Найвдаліші періоди це квітень і червень. В цей час люди, народжені під цим знаком східного гороскопу відчують в собі непереборне бажання стати важливими і помітними для інших. Це дуже вдалий час для будь-яких справ, кожна з яких буде успішною. Вересень 2021 року, навпроти стане вкрай важким для Землянихх Драконів. На початку жовтня ця ситуація трохи зміниться і Землянні Дракони увійдуть до нової фази ділових досягнень.
Що стосується особистих стосунків в 2021 році, то ця частина життя у Земляних Драконів набиратиме оберти, розвиваючись яскраво і нестримно. Тих Земляних Драконів, які знаходяться в пошуку партнера чекає приголомшуюча по своїй яскравості і силі відчуттів зустріч. Найскладнішим місяцем для побудови стосунків стане серпень. Для тих представників цього знаку східного гороскопу, які вже знаходяться в стосунках, 2021 рік є гарним часом для укладення шлюбу — довгого і надійного.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Дракона

Рік народження 2000

У січні 2021 року Металевим Драконам буде важко. Металевим Драконам належить багато працювати, забувши про особисті інтереси. Злегка розважитися можна буде наприкінці місяця. Це час спілкування з друзями, старими і новими. У останній тиждень січня рекомендується проявити обережність, особливо при керуванні автомобілем. У лютому Металеві Дракони як і раніше будуть в справах. Головна порада — не розкидатися по дрібницях, вибрати один-два проекта і зосередитися на них. У першій половині місяця Металевим Драконам допомагатимуть друзі, а в другій навпаки комусь із друзів знадобиться підтримка. В період другого тижня лютого почуття запанують над розумом, тому слід відкласти важливі рішення.
У березні відношення з оточенням у Металевих Драконів капітально зіпсуються. Не виключено настання весняної депресії, але ситуація швидко виправиться. Після дня весняного рівнодення 20 березня почнеться нове життя, новий творчий період. До його настання важливо завершити незавершені справи і роздати борги. У квітні в справах Металевих Драконів вірогідні контрасти — то успіх, то провал. Загалом місяць буде творчим, і Металеві Дракони захоплено займуться особистими проектами. В середині місяця важливо піти в тінь, тому що оточення намагатиметься відвернути Металевих Драконів від їх занять і завантажити нудною роботою. У травні для Металевих Драконів важливо зберігати витримку, тому що проти них плестимуть інтриги. У цей період слід бути добре інформованими і не нехтувати навіть чутками і плітками. Час відкритої боротьби в травні для представників цього знаку східного гороскопу ще не настане, тому подібні виклики приймати не слід. Приємною стороною травня буде велика кількість захоплюючих подорожей і якийсь щасливий випадок.
У червні у Металевих Драконів стане виходити абсолютно усе. В середині місяця буде покінчено з недоброзичливцями. Після цього можна вирушати у відпустку, а наприкінці червня провидіння припасло представникам цього знаку східного гороскопу тільки приємні сюрпризи. У липні на Металевих Драконів накотить дурощі по перевлаштуванню домівки. Вона торкнеться кулінарії, домашньої техніки, меблів, зовнішнього вигляду стін. Металеві Дракони стануть статичними і дуже раціональними, втім, якщо комусь раптом не сподобається, як вони готують або пилососять, вірогідні руйнівні спалахи емоцій. У серпні у представників цього знаку східного гороскопу знову настане продуктивний період. Професійні заняття будуть успішними. Відпочинок перетвориться на справжню насолоду. Вірогідна любовна інтрижка. Недобре тільки одне, Металеві Дракони можуть наговорити зайвого і усе зіпсувати. Особливо важливо прикинутися глухонімим в перший тиждень серпня.
У вересні Металевих Драконів усе дратуватиме. Робочі проекти вони почнуть без кінця коригувати, до друзів і домашніх чіплятися, коханих відчайдушно ревнувати. Оточення стане ображатися, а ситуація ускладнюватиметься. Припинити неподобство зможуть тільки самі представники цього знаку східного гороскопу, тому що цього місяця усе відбуватиметься виключно за їх волею. У першій половині місяця Металеві Дракони будуть зайняті виключно справами сім’ї, з якоїсь причини це буде дуже важливо. Від турбот Металеві Дракони звільняться тільки у середині місяця. Вони не знатимуть, за що схопитися, так багато раптом виявиться цікавих занять. З цього моменту і розпочнеться напружена професійна діяльність. У листопаді Металеві Дракони будуть завантажені відповідальними справами і тому стануть надзвичайно дратівливими. Важливо тримати себе в руках, коли йдеться про здоров’я і життя, наприклад, за кермом. У цей період добре робити прогнози і будувати плани на майбутнє. Думки у представників цього знаку східного гороскопу будуть неймовірно ясні, а інтуїція стане працювати на позамежних швидкостях.
У грудні у Металевих Драконів знову буде усе виходити. До них потягнуться приємні люди. Невдалими виявляться тільки поїздки, але Ви і не подумаєте зустрічати Новий рік десь далеко від будинку. Навпаки, це до Вас напрошуватимуться у гості, залишиться тільки обирати, кого запросити.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дракона

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *