Гороскоп на 2021 Бика рік для Коня

Гороскоп на 2021 Бика рік для Коня

Особливо вдалим цей рік Бика назвати не можна, але і катастроф не очікується — вас чекає відносно спокійний період, з неминучими зльотами і падіннями.
Не варто кидатися стрімголов в нові проекти — вивчите усі ризики, перш ніж братися за щось нове, оскільки цього року вдачливішими виявляться консерватори. Проте і боятися будь-яких змін не варто — наприклад, пропозиція про нову роботу не варто відкидати, не розглянувши: можливо, це те, чого ви давно хотіли.
Більшість проблем очікують представників цього знаку вдома. Тут усе неспокійно і вимагає масу уваги і терпіння: діти, батьки, кохані не дадуть нудьгувати, підкидаючи вам проблеми, від яких ні в якому разі не можна відмахуватися!
Самопочуття теж вимагає уваги: із-за тривожності, що посилилася, можуть виникнути безсоння, депресія або соматичні захворювання — бережіть свою нервову систему, вживайте заходи, не відкладаючи на завтра. І спробуйте дивитися на те, що відбувається філософськи, не засмучуючись по дурницях.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Вогняного Коня

Рік народження 1966

У січні 2021 року Вогняні Коні забезпечать себе роботою на цілий рік. Вони зможуть запустити декілька проектів. Спочатку буде непросто, але реальні результати перевершать навіть найсміливіші очікування. У лютому представники цього знаку східного гороскопу піддадуться консервативним тенденціям року і стануть працювати виключно за інструкцією. Оточення, що звикло до інновацій Вогняних Коней, проявить невдоволення. Але самі представники цього знаку східного гороскопу менше всього цього місяця турбуватимуться про думку оточення.
У березні продовжаться тенденції попереднього періоду. Найближче оточення посилить тиск. Але Вогняні Коні не піддадуться і цього разу, використовуючи тактику розумного егоїзму. У квітні Ви нарешті зможете звернути увагу на колег і близьких. Оточення з радістю відгукнеться на пропозицію Вогняних Коней допомогти їм в їх справах. У травні Вогняні Коні опиняться перед вибором і як завжди не зможуть зробити його самостійно. Допоможуть друзі. Їх поради будуть своєчасними і якісними. Що б не обрали Вогняні Коні, рішення виявиться правильним.
У червні Вогняні Коні вдаватиметься до ролі посередника і координатора. Вони зможуть проявити себе в якомусь колективному проекті. Особисті справи на якийсь час загальмуються. У липні продовжаться тенденції попереднього місяця. Вогняним Коням як і раніше буде не до власних планів. Проте вони зможуть надати істотну допомогу іншим, у тому числі і в життєвому плані — примирити когось з друзів, прилаштувати до справи безробітного родича. У серпні в житті почнеться суцільний драйв. Ситуація стане неконтрольованою і непрогнозованою. Вогняні Коні зможуть проявити себе, якщо довірятимуть своїй інтуїції і стануть швидко приймати рішення.
У вересні Вогняні Коні вестимуть відразу декілька справ. Контролювати ситуацію як і раніше складно. Найвиграшнішою життєвою філософією цього періоду може стати девіз: «Що не робиться — усе до кращого». У вересні у Вогняних Коней з’явиться новий друг. У жовтні Ви, нарешті, займетеся особистими проектами. Це виведе Вогняних Коней на передній план. Краще всього справи підуть в другій половині місяця. В цей час в житті з’явиться визначеність. У листопаді Вогняні Коні вимушені будуть відійти на другий план і дати іншим проявити себе. У цей період важливо, не дивлячись ні на що, зберігати свою думку з кожного ключового питання і не сходити зі своїх позицій.
У грудні Вогняним Коням доведеться збирати інформацію з тим, щоб визначитися з планами на майбутнє. А, крім того, це час, коли потрібно вкладати в дружбу — позичати гроші, робити послуги, ділитися душевним теплом. Усе витрачене повернеться.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Водяного Коня

Роки народження 1942 і 2002

У січні 2021 року Водяні Коні завершуватимуть справи і долатимуть дрібні перешкоди. Працювати вони будуть з успіхом і задоволенням. У сім’ї вірогідні незначні потрясіння, організовані самими ж представниками цього знаку східного гороскопу. У лютому Водяні Коні зможуть з успіхом завершити старі проекти і почати нові, але слід бути готовим до підступів недоброзичливців. У сім’ї обстановка буде як і раніше нестійкою. Водяним Коням доведеться обирати між любовними пригодами і миром у будинку.
У березні Водяні Коні змінять рід діяльності. Це може бути новий проект або взагалі інша робота. У цей період важлива чітка виконавська дисципліна. Вимагається не просто добитися добрих результатів, але і зберегти їх. Матеріальний стан поліпшиться. Цього місяця представників цього знаку східного гороскопу чекає приємний сюрприз, пов’язаний з молодшим поколінням. У квітні Водяні Коні будуть заклопотані рядом дрібних справ. Усе стане виходити. В цей час вони матимуть терпіння для виконання копіткої роботи і натхнення, щоб отримувати від цього задоволення. Вірогідні наслідки весняної депресії. Слід потурбуватися про своє здоров’я. У травні Водяних Коней підстерігає службовий роман. Щоб він не зашкодив справам, доведеться помножити зусилля і працювати в команді. Усе вийде. У цей період Водяні Коні зможуть реалізувати свій дар красномовства.
У червні Водяні Коні потраплять в залежність від інших людей. Професійні успіхи визначить позиція керівництва. Удома дуже важливою виявиться думка членів сім’ї. Слід підготуватися до змін в житті. У липні у Водяних Коней справи підуть добре. Цього разу вони самі зможуть бути хазяями свого життя. Єдине, про що потрібно пам’ятати, події місяця зумовлені зірками. Ніяких несподіванок. Усе йтимите так, як і повинно. Слід бути тактичніше в спілкуванні. У серпні настане ідеальний відпускний час. У цей період самим таємничим чином гальмуватимуться усі справи, навіть ретельно підготовлені. А у відпустці Водяні Коні зможуть зійтися з людьми, які стануть їм протегувати.
У вересні Водяні Коні займуться облаштуванням житла і сімейними справами. У професійному плані у них теж краще всього вийде удосконалити результати попереднього проекту. Цього місяця слід остерігатися шахраїв. У жовтні для Водяних Коней найвигідніше буде зайняти позицію стороннього спостерігача і ні в що не втручатися. Цей час відпочинку і накопичення інформації. Слід привести в порядок службові справи, завершити розпочаті проекти. У листопаді Водяні Коні зуміють перетворитися і почати нове життя. Успішно пройдуть усі заходи, спрямовані на оновлення. У професійному плані вірогідні творчі успіхи. Свій руйнівний темперамент Водяні Коні цього місяця зможуть тримати у вузді.
У грудні Водяним Коням доведеться докладати зусилля, щоб добитися взаєморозуміння з оточенням. Але успіх прийде тільки до тих з них, хто уміє уважно слухати і не давити на співрозмовника.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Дерев’яного Коня

Рік народження 1954

У січні 2021 року до Дерев’яних Коней прийде подяка за минулі заслуги. Їм стануть допомагати і домашні, і колеги. Оцінить їх працю і керівництво на службі. Важливо пам’ятати, що січень — час початку нової діяльності, причому цього року вона має бути прозорішою і зрозумілішою для оточення. У лютому Дерев’яні Коні впораються тільки з тими справами, які їм подобатимуться. Усе інше слід перенести на пізніший період і стежити за своїм здоров’ям.
У березні Дерев’яні Коні повинні остерігатися малознайомих людей. Вірогідні підстави. Цього місяця краще всього зайнятися виконанням наявних проектів, а нові ініціативи перенести на пізніший термін. У квітні краще всього у представників цього знаку східного гороскопу вирішуватимуться питання планування. Аналіз зібраної інформації перейде від стадії кількості до стадії якості. Справи не слід форсувати, на цьому етапі вигідно працювати тільки на знайомому полі. У травні Дерев’яним Коням слід займатися тим, що сплановано заздалегідь. Це принесе вигоду. Жінкам важливо дотримуватися балансу між своїми справами і допомогою оточенню. Цього місяця можна готуватися до змін.
У червні Дерев’яні Коні повинні будуть попрацювати на свій імідж. Правило «зустрічають за одягом» стане для них актуальне як ніколи. Від зовнішнього вигляду в прямій залежності опиняться їх майбутні доходи: чим краще, тим більше. У липні настане час для відпочинку. Втім, в професійному плані це буде спокійний місяць, який відрізняється рутиною і нудьгою. Доведеться похвилюватися тільки із-за нових призначень. Хтось може обійти Дерев’яних Коней в русі по кар’єрних сходах. У серпні Ви можете розраховувати на підтримку друзів, як в професійних питаннях, так і на відпочинку. Обстановка, пов’язана із службою, нормалізується, але немає повної упевненості, що Дерев’яні Коні отримають саме те, до чого готувалися.
Вересень стане для Дерев’яних Коней часом прориву. Роботи навалиться стільки, що вони ледве встигатимуть обертатися. Цього місяця важливо відмовитися від спокуси узяти на себе більш того, з чим вони в змозі впоратися. Замовлення і контракти будуть дуже цікавими. У жовтні Дерев’яні Коні зможуть добитися успіху у разі раціонального підходу до свого життя. Усі перешкоди і непорозуміння виявляться надуманими. Важливо повноцінно відпочивати. Це підвищить працездатність і поліпшить зовнішній вигляд. У листопаді справи призупиняться. Це час балансу, накопичення енергії. Усе прийде в норму дещо пізніше. А доки слід щільно зайнятися плануванням прийдешніх звершень. Якимось чином слід виказати повагу керівництву.
У грудні Дерев’яні Коні отримають пропозицію, відповідь на яку може кардинальним чином змінити їх життя. Важливо усебічно її обміркувати і не соромитися відповісти відмовою, якщо з’ясується, що вона не відповідає тим уявленням про себе і світ, які є у Дерев’яних Коней. У грудні можуть бути успішно виконані колись давно складені плани.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Земляного Коня

Рік народження 1978

Січень 2021 року буде відмічений для Земляних Коней професійними успіхами. У сім’ї вірогідні ускладнення з питань матеріального достатку. Здатність нестандартно мислити саме в цьому січні може вивести Земляних Коней на новий рівень. У лютому Земляні Коні можуть зіткнутися з перешкодами в справах, причому пов’язано це буде з людським чинником. В цей час важливо зберігати холоднокровність і займатися звичним кругом питань. На початку місяця не слід переглядати пункти договорів і відмовитися від переговорів з фінансових запозичень.
У березні Земляні Коні опиняться в центрі уваги. Буде непросто здійснити усі контакти, які їм будуть запропоновані. Ймовірно, доведеться з’ясовувати стосунки з керівництвом. З усіма справами Земляні Коні впораються і можливо навіть отримають вдячність за чуйність і доброту. Квітень у Земляних Коней буде насичений подіями. Вірогідні звернення у бюрократичні інстанції, отримання кредитів, початок нових проектів і романтична пригода. В усій цій метушні важливо не переоцінити свої фінансові можливості і не наробити боргів. У травні стане давити керівництво. З цієї причини можуть виникнути фінансові утруднення. Продовжиться це до кінця місяця. Якщо виникне бажання змінити місце роботи, то слід мати на увазі, що це передчасно. Слід дочекатися слушнішого моменту.
У червні Земляні Коні можуть дозволити собі відпочити. До речі, цей місяць найсприятливіший для відпустки цього року. Він вмістить в себе романтичні пригоди і відновлення якихось старих зв’язків, які виявляться дуже корисними. На службі як і раніше непорозуміння з керівництвом з причин, не залежних від Вас. Звільнятися все ще рано, але вже можна зайнятися пошуком нового місця. У липні негативні тенденції продовжують діяти в житті Земляних Коней. Неприємності на службі ускладняться проблемами із здоров’ям. В цей час не можна приймати важливих рішень, можна помилитися. В середині місяця вийде назовні щось давно приховуване, вірогідні складнощі з партнером по шлюбу. Серпень може стати останнім в черзі важких місяців року. Принаймні, стануть з’являтися передвісники позитиву. У серпні Земляні Коні впораються з ремонтом будинку, ось тільки режим економії доведеться посилити. Наприкінці місяця друзі допоможуть прийняти важливе рішення.
У вересні, незважаючи на фінансові проблеми, Земляні Коні відчують позитивні зміни в професійній області. На службі оцінять колишні заслуги і виплатять винагороду. Представники цього знаку східного гороскопу майже не помітять, як змінилося до них керівництво, тому що будуть зайняті приємними любовними переживаннями. У жовтні закінчиться безгрошів’я, і настануть якісь дивні зміни на роботі. У цей самий час Земляні Коні можуть розпочинати велику перебудову у своєму житті. Можна подати заяву на здобуття нової посади, перейти на інше місце служби, відкрити свою справу, виграти великий тендер. Вийде абсолютно усе, що задумано. Листопад — час рівноваги в житті Земляних Коней. Бажання повністю співпадатимуть з можливостями. Вам не захочеться змін, та вони зараз і не потрібні. Є гарна робота, вірні друзі і кохана людина. У листопаді краще всього зайнятися зміцненням дружніх зв’язків і на якийсь час відмовитися від революційних перетворень в професійній сфері.
У грудні Земляні Коні будуть налагоджені споглядально. Вони до мінімуму понизять ділову активність і сильно обмежать коло спілкування. У них в грудні настане час доленосних рішень. Якщо вдасться повністю визначитися з планами на майбутнє до кінця року, вони почнуть збуватися вже на початку наступного 2022 року.

Гороскоп на 2021 рік Бика для Металевого Коня

Рік народження 1990

Січень 2021 року пройде у Металевих Коней в очікуванні змін. Їм захочеться чогось більшого, ніж нинішня робота, будинок, сім’я. Чогось такого і слід чекати до місяця кінця. Події рвонуть нестримно, ніколи буде зітхнути. Іноді слід бути обережними, тому що небеса чують усе і не розбираються, що повинно бути виконано, а що — так і залишитися мареннями. У лютому спокою Металеві Коні не дочекаються. У них з’явиться велика за об’ємом, дуже складна і цікава робота. Одночасно їх уваги стане домагатися деякий представник протилежної статі, наполегливий і чарівний. До усього іншого в середині місяця здолають віщі сни.
У березні Металеві Коні входитимуть в колію справ і стосунків. Хаос закінчиться. Життя стане спокійнішим, але зовсім не пріснішим. Справ як і раніше багато. Наприкінці місяця на основі вже виконаної роботи почнуть виникати нові плани. У квітні знову усе мінятиметься, але вони у своєму стані підвищеного тонусу цього навіть не помітять. Вони намагатимуться зрозуміти, що твориться з ними самими. Металеві Коні відчуватимуть якийсь вищий вплив на своє життя і мріятимуть про повернення контролю над ситуацією. Роботи як і раніше багато. У травні той, хто розпоряджається життям Металевих Коней, змусить їх притримати коней. Відпрацьовані і багаторазово вивірені плани не захочуть реалізовуватися. Проте вдало пройдуть заходи по вдосконаленню професійної майстерності. Вірогідні матеріальні утруднення.
На початку червня проблеми виникнуть вже не лише з фінансами. Втім, Металеві Коні будуть упевнені, що усе легко вирішиться. І виявляться праві. Інтуїція їх не підведе і цього разу. Удома і в стосунках з коханими усе буде добре. У липні треба знову проявити обережність відносно бажань, не старатися їх негайно реалізувати, а дати дозріти. Більшість з них все одно виявиться пустоцвітом. Краще всього цього місяця вони відчують себе в ролі майстра-наставника, і учні у них знайдуться. У серпні Металевих Коней здолають сумніви, чи правильно вони ведуть справи. Нічого не поробиш, деякий час їм доведеться прожити в обстановці невпевненості у своїх силах і ретельно переглянути усі партнерські угоди, у тому числі і подружні.
У вересні Металеві Коні несподівано отримають підтримку від родичів або якихось близьких до них благодійників. Це тут же надихне їх на великі справи. До кінця місяця Металеві Коні провернуть гору справ і знову почнуть пристрасно мріяти про зміни. Зміни, як завжди цього року, не змусять себе довго чекати. У жовтні Металеві Коні отримають нову роботу. У особистому житті теж стануться зміни. Навіть сковані Металеві Коні обзаведуться новим партнером. Самотні ж отримають пропозицію руки і серця. Єдиним негативним чинником стане підвищений конфліктний фон, який почне відволікати від справ і вибивати з колії. У листопаді Металеві Коні отримають заслужений перепочинок. Роботи буде не дуже багато, і значну її частину візьмуть на себе колеги. Правда, і особливих нагород не послідує, але Металеві Коні будуть раді побути трохи в тіні. Слід звернути увагу на деяку людину, яка стане набиватися в друзі. Її наміри не зовсім чисті.
У грудні Металевих Коней знову мобілізують на рішення великих завдань. В цей час вони зможуть, нарешті, реалізувати давні плани і позбавитися від відчуття нереальності того, що відбувається. У особистому житті вірогідна велика невдача.

Гороскоп на 2021 Бика рік для Коня

Повернутися на сторінку Гороскопи 2021

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *