Гороскоп на 2019 рік Водолій: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Водолій: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Водолії минулого року насолоджувалися життям, не мали печалі, і навіть забули, що в словнику існують такі слова, як «Проблеми» і «Неприємності». Іноді знаки повітря і самі шукали складнощі, щоб було що долати, і з чим боротися. Проте 5 лютого 2019 року ситуація різко зміниться — Собака влаштує прощальний бал, помахає усіма чотирма лапками, і випарується. На трон, крекчучи і похрюкуючи, підійметься Жовтий Земляний Кабан.
Ось тут-то вихованці Урану і запанікують: що за звір прийшов до влади, чого від нього чекати, раптом ідеальне життя закінчилося, і проблеми будуть не вигадані, а реальні?
Заспокойтеся, милі і вразливі Водолії — Жовте Порося доброзичливе, спокійне і миле, звичайно, якщо на нього не дивляться з бажанням, мріючи про шашлик, або відбивні.
Земляний Кабанчик приведе з собою команду із ділових зарубіжних партнерів і впливових покровителів — Водолії не зможуть утриматися від відкриття власної справи. До того ж, в 2019 році вас просто переповнюють цікаві і незвичайні ідеї — увесь березень і квітень підопічні Урану втілюватимуть в життя грандіозні плани, рахуватимуть гроші, і влаштовувати світські заходи.
А ось травень 2019 року привнесе в життя Водоліїв безлад — то місце для нового офісу обрати, то костюм для переговорів у модного кравця замовити, то місце для зберігання незлічених багатств знайти. Загалом, не скучиш, а тут ще і прихильники намалювалися — залицяльники почнуть з’являтися, як грузді після дощу, тільки встигай підморгувати і посміхатися.
Де поклонники, там Купідон, а де Купідон там лелеки — влітку і осінню 2019 року Водолії стануть улюбленими клієнтами в пологових будинках. Тому зірки радять поквапитися з поданням заяв в РАЦС — спадкоємці повинні з’явитися в щасливій і дружній сім’ї, де у батьків однакове прізвище (хоча, це вже деталі). Кабан істота плідна, і обожнює няньчитися з маленькими поросятками — діточки в рік Жовтого Хрюші народяться усім на диво, і Водолії раз у раз фотографуватимуться з чадами для модних журналів.
А щоб вихованці Урану не нудьгували від чергового періоду гармонійного і щасливого життя, на горизонті з’являться конкуренти — це станеться в листопаді, і Водоліям доведеться згадати про свій талант читати думки, і вгадувати чужі бажання. Не грайтеся з магією, раптом суперники повірять у вашу потужність, і почнуть обвішуватися гронами часнику під час ділових переговорів — від такого запаху всі партнери розбіжаться.
У грудні 2019 року Водолії можуть довірити справи своїм підлеглим, і купити шикарний ресторан де-небудь на березі моря — на жаль, зустріти новий рік за сімейним столом не вдасться. Надто багато у вас друзів, партнерів і просто гарних знайомих — усі просто не помістяться у вашому затишному і маленькому палаці.
Але є й інший варіант — Кабан доглянув симпатичний заміський будиночок в три поверхи, в яких є і дитячі, і кімнати для гостей, і навіть басейн. Прямо туди можете і ялиночку поставити, а замість зірки приліпити фарфорового порося-скарбничку. Хрюша насипле на прощанні і золотих монет, і любові, і здоров’я, і вдачі — Водолії молодці, і заслужили щасливе життя.

Любовний гороскоп для вихованців Урану на 2019 рік

Кабан поспішає нагадати, що під лежачий камінчик і вода не тече — Водолії повинні стати активніше, адже і Купідон іноді соромиться, і боїться зробити перший постріл.

Водолій 1 декади (21 січня — 30 січня). Вішайте на вікна темні штори — прихильники ввесь рік влаштовують на вашу честь салюти, і спати просто неможливо. І стіни оббийте пінопластом, причому, у всьому домі — сусіди вже заїкаються від любовних серенад, і ось-ось почнуть відловлювати ваших залицяльників. Можна поступити простіше — вийти на вулицю, обрати найсимпатичнішу половинку, і відвести її до РАЦСу.

Водолій 2 декади (31 січня — 9 лютого). Якщо в 2019 році у вашому оточенні з’явиться дивна людина у светрі із зображенням кабана, не намагайтеся втекти. Це не фанат трьох поросят, і не любитель смаженого м’яса — Жовтий Хрюша зв’язав наряд для обранця, щоб ви не помилилися з вибором. Якщо ви ще не нагулялися, можете присвоїти чарівну кофту — прихильники тут же прискачуть на оглядини.

Водолій 3 декади (10 лютого — 19 лютого). Якщо любите фліртувати, то любите і лелек зустрічати — це девіз Жовтого Земляного Кабанчика, і доведеться прислухатися до думки хазяїна 2019 року. Загалом, ніяких безглуздих і легкважних стосунків — або палац одружень, а потім пологовий будинок, або самотні вечори біля каміна, в крайньому випадку, романтичне листування в контакті.

Бізнес прогноз для Водоліїв на 2019 рік

Борги роздані, кредити виплачені — залишилося вигадати новий бізнес план, і показати його Жовтому Кабану. З конкурентами Хрюша розбереться сам — Водолії можуть працювати спокійно.

Водолій 1 декади (21 січня — 30 січня). Ви зуміли добитися прихильності Жовтого Кабана, і в 2019 році у вихованців Урану є шанс поступити в олігархи. Шовкову краватку і золотий значок для вступу в ряди мільйонерів не потрібно — треба лише бути розумними, впертими, і сильними. Усіх цих якостей у Водоліїв у надлишку — іменна карта багача вже готова, її принесуть вам на початку літа.

Водолій 2 декади (31 січня — 9 лютого). Ну, Водолії, розповідайте, яке це — бути мільярдером? Психологи говорять, що велике багатство приводить до нервового зриву. А навколо кого тільки немає — і бідні родичі, і убогі друзі, і перше кохання, що розорилося. Найміть комп’ютерщика, нехай проб’є тих усіх, що мають потребу, і з’ясує — кому потрібна ваша допомога, а хто мріє про халяву.

Водолій 3 декади (10 лютого — 19 лютого). Кабан замовив столик в ресторані — звіть партнерів на банкет, адже ви зуміли укласти Угоду Року. Тільки у Хрюші є одне попередження — серед компаньйонів з’явилися заздрісники. Їх легко розпізнати — коли всі виходять подихати, вони зливають шампанське в трилітрову банку. Купіть їм ящик дорогого вина — нехай котяться ковбаскою чимдалі від вас.

Сімейний прогноз для Водоліїв на 2019 рік

Ідеальне життя Водоліїв можуть порушити злі сусіди — вічний ремонт в порівнянні з іншими капостями це просто квіточки. Вихід знайдеться – Кабан купив землю під будівництво, залишилося найняти бригаду.

Водолій 1 декади (21 січня — 30 січня). Знаки повітря не забобонні, але родичі твердять про інше. То чайник зламається, то кіт розірве усі штори. Поливати підлогу і стіни святою водою не обов’язково, спершу задобрите домового — може, йому не подобаються серіали, які без кінця крутить бабуся. Якщо цей спосіб не допомагає, переїжджайте за місто — затишний дачний будиночок потребує хазяїв.

Водолій 2 декади (31 січня — 9 лютого). У рік Кабана у вашому сімействі очікується збільшення, і йдеться не лише про приліт лелек. Нові родичі можуть з’явитися, звідки не чекали — то племінник одружується, то тітка заміж вийде. Збиратися усім натовпом під одним дахом зірки не радять — життя в гуртожитку це давно пройдений етап, тому діставайте заначку, і купуйте усім квартири.

Водолій 3 декади (10 лютого — 19 лютого). Ніби в житті Водоліїв усе дивовижно, але родичі щось вигадують. То дід закривається в комірці, і читає при свічках, то обранець біжить до друзів, і залишається там ночувати. Кабан здогадується, в чому справа — перестаньте критикувати домочадців, і влаштуйте святкове перемир’я. А там і лелеки приспіють — вони прилітають туди, де любов і взаєморозуміння.

Гороскоп здоров’я для Водоліїв на 2019 рік

Здорове і корисне харчування іноді шкодить здоров’ю. Так, так буває, тому Водолії повинні пам’ятати про міру, і не мучити себе жорсткими дієтами.

Водолій 1 декади (21 січня — 30 січня). Включайте музику, але не улюблений рок, а Бетховена, або Моцарта — в рік Кабана треба вміти розслаблятися. І закінчуйте зі своїм чарівним схудненням — суп із однієї води, і каша з двох крупинок рису добрі тільки для Дюймовочки. Вам не йде зовнішність моделей — повірте Кабанчику, і збігайте на стадіон, щоб спалити єдину зайву калорію.

Водолій 2 декади (31 січня — 9 лютого). Кабан з усієї сили біжить до вас на своїх жовтеньких лапках, і простягає важкі предмети — беріть, інакше вас понесе вітром, адже ви так схудли від новомодної дієти. Їжте хліб хоча б на свято, та й на овочах і фруктах вас не рознесе (жирів в них кіт наплакав). І купіть, нарешті, шалик — зима в 2019 році холодна, і шийку треба поберегти.

Водолій 3 декади (10 лютого — 19 лютого). Доки інші ходять по лікарнях, Водолії стрибають по сайтах, і шукають дивозасіб від нежиті. Так, буде така напасть в 2019 році, а хто примушував загартовуватися в сорокаградусний мороз?! Кабан радить нюхати часник — і носик вилікуєте, і від вампірів захиститеся. Йдеться не про кровопивців, а про шкідників, які іноді крадуть чужу енергію.

Дитячий гороскоп для Водоліїв на 2019 рік

Дитячі психологи в рік Кабана розводять руками — засоби від геніальності ще не вигадали. Та чи потрібно — Водолії народжуються з дипломами, і заткнуть за пояс будь-кого, хто надумається з ними посперечатися.

Водолії 1 декади (21 січня — 30 січня). Якщо Водолії малюють то правою, то лівою рукою, не лайтеся — юні генії розвивають обидві півкулі, і повірте, що вони в цьому досягнуть успіху. І не запитуйте у чад, ким вони стануть, коли виростуть, це ж елементарно. Будьте поввічливіші з майбутніми президентами, і замість штанців з квіточками або машинками, купите їм дитячий діловий костюм — нехай звикають.

Водолії 2 декади (31 січня — 9 лютого). У повітряних чад прокинуться таланти ясновидців. Не ховайте ласощів і іграшки — це марно. До речі, мандарини, прибрані на новий рік, вкрав не хитрий кіт (даремно ви його лаяли, і водили до ветеринара). Не хвилюйтеся, це не прояв кримінальних здібностей Водоліїв. Дбайливі малюки ховають смакоту під вашим матрацом — тепер зрозуміло, звідки запах.

Водолії 3 декади (10 лютого — 19 лютого). Повітряні малятка в рік Кабана цілими днями сидітимуть за комп’ютером. Не намагайтеся підібрати пароль — наївністю чада не відрізняються, і вводити рік народження безглуздо. Якщо до вас нагрянуть люди в темних окулярах, вважайте, що юних хакерів розкрили, і вони все-таки зламали чийсь сервер— покарання не загрожує, Водоліям ще і заплатять, і співпрацю запропонують.

Гороскоп 2019 Водолій за роком народження

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Щур

Жовтий Кабан приготував для вас диво-ванну з сіллю — в 2019 році Водолії-Щури багато бігають, і вам необхідно розслабитися. Не засніть, адже конкуренти ось-ось проникнуть в офіс, і почнуть копіювати документи. Усі важливі папірці краще тримати вдома в сейфі — місця вистачить навіть для величезного сховища. Але продукти туди не ховайте — раптом код забудете, і залишитеся без ананасів на сніданок.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Бик

Не намагайтеся сховатися від Фортуни — в рік Жовтого Кабанчика доля до вас прихильна, і обдаровуватиме сюрпризами. Особливо пощастить в любовній сфері — Водолії-Бички просто притягують нових прихильників. Зізнавайтеся, ви намазалися медом, чи винайшли дивовижні духи?! А ось половинка стоїть осторонь, і сумно клипає очами — женіть своїх залицяльників, для сімейного життя і одного обранця вистачить.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Тигр

Новий імідж це здорово, але в рік Кабана Водолії-тигрята повинні пам’ятати, що наші люди в хутряному манто у булочну не ходять. До чого демонструвати дохід — підпільні мільярдери так не поступають. Скрині із золотом спокійно стоятимуть в опалюваному підвалі, а форд останньої моделі непогано влаштується в гаражі у бабусі. Можете гордитися літньою родичкою — вона круто ганяє ночами, а що ще робити на пенсії.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Кіт

Водолії-котики істоти ніжні, і люблять повалятися в ліжечку, поки інші втискуються в переповнений транспорт. А в рік Жовтого Кабана вам і йти нікуди не треба — робота вдома, що може бути краще?! Тільки врахуйте, що домочадці перекладуть усі господарські турботи на ваші пухнасті плічі. Доведеться викликати із села бабусю — і в’язати навчитеся, і видужаєте на щоденних пиріжках і тортах.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Дракон

Школу зваблювання ви закінчили, на курси мільйонерів записалися, залишилося знайти безкорисливого обранця, і влаштувати бенкет. А як же новий будинок, сад і город на сто гектарів, з господарськими будівлями для худоби — Водолії-дракончики природжені фермери. Беріть дружину (чоловіка) — нехай допомагає у бізнесі, адже любов роботі не перешкода.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Змія

Ви готові вистрибнути із шкіри, аби бути на першому місці. Але в рік Кабана у Водоліїв-змій немає конкурентів, ділові партнери вас обожнюють, і притягнуть вигідні контракти прямо додому. Але психічне здоров’я виявиться під загрозою — в червні поряд з вами постануть давні залицяльники, і почнуть нічні співи. Одружуйтеся, адже погляд строгої реєстраторки не витримає самий пропалений прихильник.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Кінь

Водолії-коні скачуть по полях, сьогодні ви тут, а завтра ви там. Кабан в захваті від того, що ви стежите за фігурою, і бігаєте. Хоча б іноді користуйтеся особистим вертольотом, і викликайте водія, щоб він відвіз вас до офісу — являтися на ділові переговори в спортивному костюмі якось несолідно. Та і прихильники мріють бачити вас в елегантних нарядах — влітку весілля, і треба вистрибнути з кросовок в туфлі.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Коза

Проблеми обходять вас стороною, але ріжки ви чомусь не знімаєте. Милі Водолеї-Кізочки, буцатися з безпечними супротивниками немає ніякого сенсу. А якщо конкурент ризикне сунутися у ваш офіс, Кабан закидає його жолудями. У особистому житті ситуація ще ідеальніше — діти схожі на ангелків, домочадці відкрили свій бізнес, і не читають нотації, а обранець вишиває соте сердечко на вашій наволочці.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Мавпа

Водолії-мавпочки не можуть без ризику — будьте акуратніші, в рік Кабана навіть на улюблених пальмах можна зустріти конкурентів. То банани з’їдять, то ліани обірвуть — час розібратися і викликати їх на ділову дуель. Можна і відкупитися, грошей у вас вагон, та й не один — закидайте недругів золотими монетами. А самі перевірте, як просувається будівництво заміського будиночка, щоб архітектор знову не намудрував.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Півень

Пір’їнки у Водоліїв-півників від модного стиліста, гребінець взагалі вище за всі похвали — вистачить вбиратися, прихильники і так вас люблять. А ось половинка знемагає від ревнощів — може, час зробити пропозицію лапки і серця? Адже в 2019 році по сусідству оселилися лелеки, а у них строгий облік, і свертки роздають тільки по паспортах з потрібними штампами (і по довідці про доходи, але з цією справою повний порядок).

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Собака

Висуньте носик зі своєї нової красивої будки — усередині добре, а зовні ще краще. Конкуренти риють землянки, суперники з любовної сфери взагалі втекли за кордон — ось ідеальне життя. Але Кабан дознався про ваші плани — Водолії-собачки мріють стати мільйонерами. Не обов’язково брати участь у телешоу, у фінансах і так повезе — перевірте лотерейний білет, який купив обранець.

Гороскоп на 2019 рік Водолій — Кабан

Ваш рожевий п’ятачок відмінно виглядає поряд із жовтим носиком Хрюші — господар року не відходить від вас ні на крок. Але Водолії — Кабани не повинні зловживати довірою Земляного Кабана — не шукайте пригод на свій симпатичний хвостик. Наприкінці весни займіться бізнесом, а помічником візьміть колишнього начальника — він буде щасливий варити каву, і обирати подарунок вашій половинці на день народження.

Гороскоп на 2019 рік Водолій: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Повернутись на сторінку Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2019

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *