Гороскоп на 2019 рік Стрілець: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Стрілець: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Легковажні і непосидючі Стрільці в рік Собаки бралися за тисячі справ одночасно і, як не дивно, скрізь устигали, і з усім справлялися. Складнощі були тільки у фінансовій сфері, але Жовтий Пес стримував вихованців Юпітера від непотрібних витрат, і допомагав економити. А п’ятого лютого 2019 року Цуценя весело прогавкало, вручило Стрільцям ключі від скриньки з кладом, і познайомив із чарівним Жовтим Земляним Кабаном.
Увесь лютий вогняне створіння розважатиметься, і витрачатиме гроши на власний розсуд — Жовтий Хрюша знає вашу пристрасть до пригод і авантюр, і зробить усе, щоб Стрільці не натворили дурниць, і не зв’язалися з поганими людьми.
На початку весни Стрільці складуть досить грамотний бізнес-план — вам пряма дорога в олігархи, тільки про розвеселих і відчайдушних друзів доведеться забути. Кабан радить усі «зайві» гроші вкладати в розвиток справи — купівля офісу і устаткування обійдеться в кругленьку суму. Але реклама все окупить — підопічні Юпітера природжені купці, і позаочі вас часто називають: купи-продай.
Знаки вогню почнуть подорожувати, і навесні 2019 року ви побуваєте в інших містах. Не обійдеться і без романтичних знайомств — в квітні і в травні за Стрільцями будуть натовпами ходити прихильники. Доведеться витратитися, купити ручок, і замовити плакати зі своїм портретом — залицяльники без вашого автографа жити не можуть.
Ну, а влітку чекайте прильоту Купідона, який, до речі сказати, явиться не один, а в компанії добрих лелек. Бувай холосте життя, ласкаво просимо в сімейну казку. Пелюшки-коляски, іграшки-сорочечки, побутові радощі і вічний ремонт у сусідів — Стрільців цими штучками не злякаєш, і ви до самої осені насолоджуватиметеся життям, і хвалитися перед знайомими мільйонерами штампом в паспорті.
А чого ж не похвалитися, адже доки інші зводять кінці з кінцями, і перехоплюють гроші до зарплати, підопічні Юпітера бродять по автомобільних магазинах, і страждають від того, що не можуть обрати машину. Беріть мікроавтобус, вантажте туди своє улюблене сімейство і їдьте до моря — водночас доглянете дачний будиночок, головне, щоб там був Інтернет, і можна було управляти бізнесом видалено.
Конкуренти активізуються в середині жовтня — інтуїція у знаків вогню працює непогано, і Стрільці швидко розкусять підступних суперників по бізнесу. А тут ще і Хрюша приспіє з вірними поросятами з охоронного підприємства — битва буде жорсткою, але підопічні Юпітера отримають перемогу.
Листопад 2019 року принесе Стрільцям творче натхнення — встигайте створити шедеври до 1 грудня, адже далі буде ще веселіше. Жовтий п’ятачок Кабана вкаже вам на потрібних людей, і ви матимете таких солідних покровителів, що навіть зірки зваляться від подиву.
З недоліками Стрільцям боротися не треба — легковажність це ваша фішка і відмінна риса, і інші знаки зодіаку вам заздрять. Але вішати на ялинку п’ятисотенні купюри і обсипати підлогу коштовними каменями 31 грудня 2019 року не треба — Жовтий Земляний Кабанчик любить порядок, і хоче, щоб ви проводили його без фанатизму.

Любовний прогноз для Стрільців на 2019 рік

Нові зустрічі, яскраві знайомства — цього добра в рік Жовтого Кабана буде з лишком, і деякі Стрільці навіть втомляться від нескінченних романів.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Купідон обожнює знаки вогню, адже він такий же стрілець, як і ви. Але в рік Кабана не можна промахуватися, інакше армія прихильників збільшиться удвічі, і ви заплутаєтеся в численних романах. Висновок — Стрільці повинні навчитися контролювати процес. Запишіться в школу флірту, і любовних пригод — заняття розпочнуться із сьогоднішнього дня.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). Протилежна стать божеволіє після знайомства із Стрільцями — це дивовижно, але в 2019 році вогняним знакам треба побоюватися ревнивих і настирних прихильників. Залицяльники то двері сердечками замалюють, то клумбу обірвуть, і накидають квітів в усьому під’їзді.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). У рік Жовтого Земляного Кабана Стрільцям доведеться купувати сейф, і ховати в нього паспорт — прихильники вирішили не відступати і відвести вас в РАЦС. Спробуйте, раптом вам сподобається спілкуватися з реєстраторкою, адже вона пані непогана і навіть буває милою. Але якщо холосте життя дорожче, фліртуйте з тими, хто любить вільні стосунки без зобов’язань.

Бізнес гороскоп для Стрільців на 2019 рік

Бізнесмени в паніці знищують документи, і ховають купюри — в рік Кабана на грошову стежку вийшли Стрільці, і перед вашим натиском не встоїть жоден мільйонер.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Геніальні ідеї краще втілювати на початку 2019 року — конкуренти сплять, і не знають, що у Стрільців усе під контролем. Про марнотратство треба забути — десятий джип нехай стоїть в магазині, та і п’ятий будиночок купувати не обов’язково. Компаньйони знайдуться в середині літа — ви якраз звикнете до костюма мільйонера, і почуватимете себе невимушено.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). У новому офісі Стрільцям чомусь затісно — їдьте за кордон. Там і можливостей більше, головне, вивчити мову. У рік Жовтого Кабана можна зайнятися добродійністю — пара мільярдів погоди не робить, і вихованці Юпітера і далі зможуть витрачати гроши на всяку нісенітницю.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). Досить трястися за свої мільйони, час вкласти їх в справу, і вигадати що-небудь. У рік Кабана з вашими талантами гріх сидіти на печі — в товаристві бізнесменів тільки про вас і говорять, і мріють познайомитися ближче. Влаштуйте бал для місцевої еліти — нехай знають, як повинні розважатися справжні багатії.

Сімейний гороскоп для Стрільців на 2019 рік

У квартирі кожного Стрільця оселиться добрий домовий в Жовтій шубці — це розпорядження Кабана, так що, приберіться, і попередьте родичів, щоб не сварилися із-за нісенітниці.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Бунт на сімейному кораблі давно скінчився, і Стрільці насолодяться щасливою і гармонійною атмосферою. Не засніть, адже вам ще лелек зустрічати — в травні-червні пролунає шеліст крил. Так, і потурбуйтеся заздалегідь про гувернанток і вчителів для спадкоємців — у ваших чад має бути відмінне виховання, адже їх чекає велике майбутнє.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). Стрільцям захочеться записатися до сімейного психолога — вам, виявляється, набридли ідеальні стосунки. Є інший спосіб відновити почуття — купите собі і половинці квитки на потяг, і на третій день поїздки від гармонії і сліду не залишиться. Якщо без жартів, то зірки радять не химерувати — про вашу сім’ю ходять легенди, і всі сусіди опухли від заздрощів.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). Бережіть репутацію — в рік Кабана можуть випасти скелети із шафи, а преса тільки і чекає, як би накопати інформації. В принципі, Хрюша вважає Стрільців самим бездоганним знаком зодіаку, та і лелеки тієї ж думки — пташки вже зайняли чергу, і мріють ощасливити вогняні знаки зустріччю з красивими і здоровими спадкоємцями.

Гороскоп здоров’я для Стрільців на 2019 рік

У 2019 році Стрільці перестануть спотикатися на рівному місці. Суглоби в порядку, але нервові клітинки під загрозою — біжіть за заспокійливими травичками, а Кабан допоможе відшукати потрібні рослини.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Ви не любите ходити до лікарів, а особливо ненавидите стоматологів — Жовтому Кабану про це відомо, але в 2019 році Стрільцям доведеться відвідати зубних докторів. Так, так, адже настрій гарний, і треба часто посміхатися і сміятися — зубки мають бути білими! І купіть красивий яскравий шалик для зимових прогулянок — шийку треба берегти.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). Головні вороги Стрільців в 2019 році — вогкість і холод. Кабан вже зв’язав для вас Жовті шкарпеточки, залишилося купити березові цурки, щоб топити піч і зігріватися. Доки колотимете дрова і м’язи зміцните, і загартуєтеся — ніякі простудні захворювання не страшні. До того ж, фізична праця позбавляє від смутку — ваше друге ім’я Бадьорість.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). У рік Жовтого Земляного Кабана Стрільці стануть головними фахівцями з лікарських трав. Але літературу шануйте, і не випробовуйте на собі дію всіх цілющих відварів одночасно. Сідати на дієту в 2019 році не доведеться — ви носитеся по горах і по полях, і фігура у повному порядку.

Дитячий гороскоп для Стрільців на 2019 рік

Вогняні карапузи в рік Кабана зведуть з розуму своїх батьків — Стрільців неможливо вкласти в ліжечко, чи нагодувати обідом. Залиште їх в спокої — дотримуватися режиму дня нудно і нецікаво.

Стрільці 1 декади (23 листопада — 1 грудня). Вогняні дьяволята в рік Кабана можуть знятися в нових серіях відомого фільму. Відправте малюків до бабусі — непосидьки навчаться варити варення, і пекти пиріжки. Аби не підмінили начинку, а то напхають замість яблук листя подорожника, і почастують сусідок вкуснятиной. І відкладайте гроши на черевички — Стрільці носяться як очманілі, і взуття рветься в день купівлі.

Стрільці 2 декади (2 грудня — 12 грудня). Ваші чада перетворяться на командирів — в рік Кабана Стрільці і проводирі індійців, і капітани піратських кораблів. Не дивуйтеся, що фіранки в залі порвані на прапори, а поголений наголо кіт сховався під ліжком, і прикинувся плюшевим зайцем. Але домашній арешт для вихованців Юпітера не годиться — це не покарання, а нагорода, адже в квартирі так багато цікавого.

Стрільці 3 декади (13 грудня — 21 грудня). Розумні не за роками — це про ваші чада, і нянечки, і вихователі червоніють від сорому після спілкування з Геніями-стрільцями. Юні вогняні забіяки самі навчаться читати, так що не лякайтеся, коли підопічні Юпітера спустошать вашу картку, і накуплять енциклопедій, щоб стати професорами. Віддайте їх в школу — через тиждень вони замінять учителя, і отримуватимуть зарплату.

Гороскоп 2019 Стрілець за роком народження

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Щур

Норка забита солодощами, а на порозі лежить красива і дорога валіза, повна грошей, — користуйтеся дарами Земляного Жовтого Кабана, і не забувайте ділитися з навколишніми людьми. Хоча, Стрільці-щури і без нагадувань займуться добродійністю — ви готові допомогти навіть своїм конкурентам. Заспокойтеся, і розбийте скарбничку — у вас весілля на носі, а особистий ресторан для урочистої церемонії ще недобудований.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Бик

У 2019 році ви можете заховати ріжки під модний капелюшок — Жовтий Кабан розполохав конкурентів. Стрільці-бички перетворяться на справжніх бізнесменів — ось тут вам і згодяться торішні творчі ідеї і плани. З домашніми проблемами справлятимуться покоївки, кухарі і садівники — ви відмінні керівники, і персонал ходить по струнці. Ще б з прихильниками розібратися — від них немає ніякого спокою.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Тигр

Шахраї в рік Кабана сховалися від грізного гарчання Стрільців-тигрів — ховайте зубки, адже вже в квітні ваші задуми втіляться в життя. Кращими помічниками у бізнесі стануть, як не дивно, ваші прихильники. Вони і офіс орендують, і з партнерами домовляться, і навіть податки заплатять. Доведеться розщедритися, і влаштувати романтичний бал — водночас і заручини відмітите (найхитріший залицяльник завоював ваше серце).

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Кіт

Стрільці-котики стріляють очками і ласкаво нявкають — недивно, що в рік Кабана у ваших чарівних лапок валяються нові поклонники. Вони і молочка свіжого підженуть, і точило для нігтів куплять (хоча, кігтики в 2019 році випускати не треба, адже ви загальні улюбленці). Спустошити кишені доведеться влітку — лелеки літають як божевільні, і закидають вас свертками, колясками і брязкальцями.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Дракон

Холоднокровні Стрільці-дракони в 2019 році перестануть контролювати емоції — світ дізнається, що ви любите чудити, і розважитися. Але з вогнем не грайте — конкуренти на вигляд такі тихі, а насправді вони чекають, коли ви відправитеся витати в хмарах. До речі, на сьомому небі в рік Хрюші нові правила — туди допускають тільки з штампом в паспорті (Купідон розв’язав цю проблему, і знайшов вам половинку).

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Змія

Стрільці-змійки мінятимуть шкірку щодня — витрати серйозні, але хвилюватись нема про що. Грошей у вас повний вагон, ще і відсотки крапають неабиякі. Але в сумнівні авантюри не заповзайте — навкруги розвелося чимало обманщиків. Коли набридне розважатися, забіжіть у гості до знайомого тамаді — у нього і сценарій для вашого весілля вже складений, і гості-лелеки запрошені.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Кінь

У рік Земляного Кабана ви як Пегас — зірки підозрюють, що без магії тут не обійшлося, адже Стрільці-конячки першими прискакують на вигідні угоди, і завжди встигають на найяскравіші вечірки. Знайдіть час для ремонту стайні, або купіть лотерейний білет — в 2019 році нове житло вам не завадить. То хрестини, то іменини, то зустріч з друзями-олігархами — гостей потрібно і нагодувати, і спати вкласти.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Коза

У рік Кабана Стрільцам-Кізочкам не треба боятися вовків-конкурентів — вони розбіглися, і поховалися в темних лісах. Ви везучі, і ділові люди мріють дістати вас в партнери — користуйтеся моментом. Домочадці в 2019 році стануть слухняними — ось і привід створити сімейний бізнес. Є умова: діти теж повинні брати участь — ідей у ваших козляток чимало, так що все буде добре.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Мавпа

У ділових джунглях в 2019 році безлад — бізнесмени і олігархи вирішують, хто розпоряджатиметься казною. А Кабан давно все зрозумів, і Стрільці-мавпочки займуть пост головного мільйонера вже на початку весни. Утріть слізки конкурентам, і займіться облаштуванням шикарного офісу — ви природжені дизайнери, і на роботі влаштовуватимуть екскурсії, щоб помилуватися плануванням, обробкою і іншими принадами.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Півень

Золоті зернятка розкладені на срібних тарілочках, слухняні курочки вишикувалися по стійці смирно — в рік Жовтого Кабана Стрільці-півники перетворяться на лідерів. Тільки не ганяйте сильно працівників, а то образяться, і втечуть до ваших конкурентів. А ось із прихильниками можна не церемонитися — вони обожнюють ваші яскраві і блискучі пір’їнки, а від кукурікання взагалі впадають в транс, і готові виконати усі бажання.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Собака

Жовтий Земляний Кабан із захватом і захопленням цілує вашу ніжну лапку — Стрільці-собачки просто молодці, і граючи вирішують найскладніші фінансові і професійні проблеми. Але не мучтеся, і не вийте на місяць, якщо виникнуть складнощі в любовній сфері — це звичайне випробування на міцність. І не бійтеся палацу одружень — якщо що, рикніть на реєстраторку, і вона розпише вас в день звернення.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець — Кабан

Земляний Хрюша ваш вірний друг — в 2019 році Стрельці-Поросятка справжні щасливчики. Заступництво Жовтого господаря ви відчуєте наприкінці лютого — будь-яка ідея, яка прийде в голову, тут же втілюється, а найфантастичніші бажання миттєво збуваються. Але стежте за думками, раптом ви захочете правити світом, а це процес трудомісткий, і часу на пригоди і домашні турботи майже не залишиться.

Гороскоп на 2019 рік Стрілець: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Повернутись на сторінку Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *