Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

У Собачий рік Скорпіони жили-поживали, і все у вас було добре. Правда, фінансова сфера підкинула сюрпризи, і не завжди приємні — то густо, то, як мовиться, порожньо. Але Скорпіонів грошовими проблемами не налякаєш, адже у вашому рукаві завжди знайдеться козир, до того ж, Земляний Пес пішов з трону не мовчки, а з побажаннями: знаків води не кривдити, і в усьому підтримувати.
І ось в лютому 2019 року коронували нового господаря року — Жовтого Земляного Кабана. Насамперед він роздасть підопічним Плутона банківські картки, і домовиться з діловими людьми про співпрацю. А там вже, як хочете — займайтеся бізнесом, пробуйте себе в творчості, або відкривайте закордонну фірму з філіями по всьому світу.
Скорпіони просунуті, і вже на початку весни ви приступите до втілення бажань. Природна хитрість допоможе обійти пастки конкурентів, а за допомогою інтуїції Скорпіони розберуться з фінансовими проблемами.
Підопічні Плутон обожнюють сперечатися, і у будь-якій дискусії ви берете гору. Чи варто дивуватися, що в квітні і в травні 2019 року на столах Скорпіонів лежатимуть важливі документи, підписані місцевими авторитетами (не хвилюйтеся, не кримінальними).
З такою завзятістю вам би особисте життя налагоджувати, але тут Скорпіонів очікують труднощі. Ви створіння непоступливе, і зірки зізнаються по секрету, що прихильники побоюються Скорпіонів, і ходять із скаргами до Купідона. Будьте ласкавіші, і не вимагайте від залицяльників неможливого.
Беріть приклад із Жовтого Кабанчика — він і фліртувати встигає, і сім’ю забезпечує, і з поросятками няньчиться. До речі, про поросят, тобто, про немовлят — лелеки в 2019 році поводяться дивно, якщо не сказати, неадекватно. То літають наввипередки, і підкидають свертки літнім Скорпіонам, щоб ті няньчилися з онучатами, то в’ють двоповерхове гніздо, і підкидають двійнят тим вихованцям Плутона, у яких вже семеро. Загалом, в період царювання Жовтого Кабана треба звернутися в центр планування сім’ї — там і навчать, і покажуть.
Вільні Скорпіони маятимуться — усі знаки як знаки, а у вас веселе холосте життя. Але головне, зробити маленький крок у бік палацу одружень, а вже половинок вистачить на всіх. У літні місяці і Кабан буде добріший, і Купідон активніший — загалом, спалюйте візитки прихильників, і розсилайте запрошення на весілля.
Липень і серпень будуть божевільними — то у весільну подорож летіти, то в закордонне відрядження мчатися, то на ділянці метушитися, добудовуючи лазню, і зимову веранду. Здавалося б, ніяких грошей не напасєшся, і навіть олігархи в подиві почухують потилиці. Заспокойтеся, Жовтий Кабан усе передбачив — роботи сплачені, матеріали закуплені, залишилося подзвонити дизайнерові.
Восені Скорпіони можуть дозволити собі тривалу відпустку — персонал у вас слухняний, домочадці зговірливі, та і ділові партнери не проти позасмагати у вашій компанії. Тільки не беріть із собою наворочений ноутбук і новий телефон — на березі моря цими прибамбасами нікого не здивуєш.
У грудні 2019 року життя Скорпіонів стане не гарним, а ідеальним. Триметрова ялиночка в новому будиночку не дістає до стелі, а під нею затишно згорнувся Жовтий Кабан, і чекає, коли ви прийдете за прощальними подарунками.

Любовний прогноз для Скорпіонів на 2019 рік

Кабан розжене і суперників, і настирних прихильників — Скорпіонам у 2019 році дістануться наймиліші, красивіші і виховані залицяльники.

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). У особистому житті Скорпіонів все добре. Але головні сюрпризи Кабан залишив на осінні місяці — вихованці Плутона конкуруватимуть із учителями першого вересня, адже усі букети подарують вам. Правда, в РАЦС вас не заманиш, та і що там робити, якщо прихильники і так у ваших ніг (носіть тапочки, щоб не відтоптати поклонникам вуха).

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). Викресліть із любовного списку докучливих залицяльників, і займіться особистим життям. Купідон в рік Жовтого Земляного Кабана ваш кращий друг і вірний помічник, хоча водні створіння і без нього справляються. Змайструйте чарівний лук із стрілами і тренуйтеся на прихильниках, водночас перевірите їх на міцність і моральну стійкість.

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). У рік Жовтого Кабанчика чарівним Скорпіонам доведеться придбати більше париків — аж надто багато навколо нервових суперників, що мріють вчепитися із ревнощів у ваше волосся. Але краще домовитеся із залицяльниками, щоб вони влаштовували романтичні побачення в темних кімнатах без всяких там свічок — тоді вас точно ніхто не розсекретить.

Бізнес гороскоп для Скорпіонів на 2019 рік

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). Доки боязкі конкуренти підраховують копійки, Скорпіони мчаться в кабріолеті у банк. Коли вас підведуть до обіцяних золотих гір, покличте ювеліра — нехай погризе зливки, щоб усе було без обману. Але поряд із печерою з коштовностями доведеться включити інтуїцію — пароль: Сім-сім вже не працює, і потрібні нові кодові слова.

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). Хтось може, і гине за метал, але тільки не вихованці Плутона — у Скорпіонів усе рівно і стабільно. Але грошей ніколи не буває багато — чому б вам не відкрити нову справу?! Діставайте первинний капітал зі своєї потайної тумбочки, набирайте команду, і біжіть до магазину — там якраз завезли костюми олігархів по вашій фігурі.

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). Визубріть правило грошових щасливців: не ділитися з конкурентами і партнерами фінансовими таємницями, і не вплутуватися в сумнівні авантюри. Хоча розумний ризик в рік Жовтої Хрюші доречний. Тим більше, у Скорпіонів непогано розвинене чуття інтуїція: і лотерейний білет допоможе правильний вибрати, і до потрібного банку для вигідних вкладень приведе.

Сімейний гороскоп для Скорпіонів на 2019 рік

Не закривайтеся в чотирьох стінах — в рік Кабана сімейне щастя досяжне, головне, частіше влаштовувати подорожі, і розважати домочадців культурними заходами.

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). Ваші сусіди в рік Кабана стануть схожі на інопланетян, адже вони позеленіють від заздрощів — будинок у Скорпіонів повна чаша, стосунки з родичами ідеальні, ще і лелеки оселилися прямо на вашому балконі. Можна і за місто переїхати, щоб не нервувати мешканців. Бабуся якраз зве вас в сільський будиночок — грошей вистачить і на ремонт, і на яблуневі саджанці.

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). Земляний Кабан розучився хрюкати, і увесь рік кричить: Гірко. Ще б, адже Скорпіони натовпами біжать в РАЦС, і прагнуть швидше стати сімейними знаками зодіаку. Не забувайте про човен, який іноді розбивається об побут, — вчиться компромісу, і балуйте подружжя милими сюрпризами. І не прогавте шелест крил — в списку лелек ви на першому місці.

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). Кабан приготував декілька моделей сімейного щастя, і Скорпіони можуть обирати. Ті, хто не хоче бруднити паспорт, порадіють цивільному шлюбу, а інших чекає товста тітонька з високою зачіскою. Але просторе житло будується для всіх підопічних Плутона — не забудьте запросити на новосілля лелек.

Гороскоп здоров’я для Скорпіонів на 2019 рік

Відмовтеся від небезпечних задоволень — Кабан і режим дня допоможе скласти, і дієту спеціальну підбере. Загалом — Скорпіонів чекає рік психічного і фізичного здоров’я.

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). Не заїдайте проблеми різною смакотою — пиріжки роздайте сусідам, а торти з шашликами віднесіть на роботу. У рік Жовтого Кабана в холодильнику повинні жити помідори з огірками і яблука з грушами. І частіше вибирайтеся на природу — у річки і повітрям дихається легше, і рибку, багату кальцієм і фосфором можна наловити (для суглобів, говорять, корисно).

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). Не перевантажуйте печінку — цю пораду Кабан дає усім Скорпіонам, адже в 2019 році що не день, то свято. А де урочистість, там і алкоголь — носить із собою чай, і пийте його замість пива, і корисно, і оригіналами уславитеся. І намагайтеся більше радіти — ваші нервові клітинки мріють про нові, яскраві і красиві враження (без всіляких стресів).

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). У 2019 році всюди ходять стрункі Кабанчики у білих халатах, і роздають запрошення на медогляд — ніяких відмовок, шукайте поліс, і поспішаєте. А поганим звичкам давно час помахати ручкою — замість сигарет підопічні Плутона можуть купити смачні льодяники (тільки не гризіть карамельки, щоб не стати пацієнтами злих стоматологів).

Гороскоп для маленьких Скорпіонів на 2019 рік

Водні пострелята в рік Кабана поводяться на подив слухняно. Але батьки не повинні піддаватися чарам маляток Скорпіонів.

Скорпіони 1 декади (24 жовтня — 2 листопада). Ваші чада перевершать себе — на початку Кабанячого року маленькі підопічні Плутона змайструють собі блискучі магічні ковпачки, і передбачатимуть майбутнє. Тільки не купуйте Скорпіонам карти і чарівні кулі — інакше будинок перетвориться на чаклунський салон, і на прийом до юних екстрасенсів запишуться вихователі з дитячого саду, з кухарками і нянечками на додаток.

Скорпіони 2 декади (3 листопада — 12 листопада). У 2019 році ваші дітки перетворяться на лицарів. Скорпіони почнуть захищати цуценят і котяток, немовлят, що плачуть, і сумних дорослих. Усе б добре, та тільки наряд борців за справедливість відповідатиме — кольчуга, шлем, і дерев’яний спис. У разі неслухняності героїв, доведеться обмежитися виховною бесідою — ремінь такій броні не перепона.

Скорпіони 3 декади (13 листопада — 22 листопада). Батькам доведеться купити енциклопедію для дорослих — в рік Жовтого Кабана ваші карапузи не замовкають ні на хвилину. Хоча на питання, які задають Скорпіони, не дадуть відповідь навіть професори. Брехати не рекомендується — маленькі ходячі детектори брехні миттю розпізнають будь-яку фальш. Беріть діток з собою на ділові переговори — нехай виведуть усіх на чисту воду.

Гороскоп Скорпіонів на 2019 за роком народження

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Щур

Усі надприродні події, які відбуватимуться з вами в рік Кабана, мають своє пояснення — Скорпіони-щури стали улюбленцями фортуни. То дивовижне збагачення, то таємнича зустріч із впливовими покровителями — не міркуйте, а спокійно користуйтеся дарами. До речі, можете втілити в життя давню мрію і помандрувати — домочадці вже напрасували шнурки, і готові відправитися хоч на край світу.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Бик

Ріжки поліровані, шкірка блискуча, копитця новенькі — Скорпіони-бички виглядають, як картинка. Ну, так і повинно бути — в рік Кабана ви красуватиметеся на обкладинках модних журналів. Ще і запрошення на всякі світські заходи посиплються — не забувайте брати з собою домочадців, особливо, літніх. І купіть глобус — вас чекають закордонні відрядження, і знання географії не зашкодить.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Тигр

Скорпіони-бички гарчать, Кабан хрюкає — жоден шахрай не наважиться до вас підійти. Але прихильників можна підпустити ближче — в 2019 році залицяльники діють строго за сценарієм Купідона, і не стануть хитрістю заманювати вас в палац одружень. Хоча, в любовній справі інтриги не потрібні — Бики давно дозріли для сімейного життя, та і лелеки вже пакують посилки, і летять на пошту з неспокійними немовлятами.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Кіт

Гуляйте самі по собі, і не забувайте заглядати у гості до Жовтого Кабана — він хоче порадувати вас подаруночками у фінансовій сфері. Відкрити власну справу нескладно, головне, знайти потрібних людей для співпраці і розібратися з конкуруючими фірмами — нагостріть кігтики про всяк випадок. І вчиться витрачати гроші — Скорпіони-котики заслужили багате життя, і в 2019 році з економією вам не по дорозі.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Дракон

У рік Земляного Кабана Скорпіони-дракони можуть забути про свою грізну казкову кличку, тим більше, вам і боротися ні з ким не доведеться. І наведіть лад у думках — три голови це, звичайно, здорово, але нескінченні дискусії зведуть з розуму. Літати в хмарах можна, і навіть треба — на небі довідаєтеся про плани Купідона, і приготуйтеся до зустрічі зі своєю половинкою.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Змія

Скорпіони-змійки, прислухайтеся — всюди лунають оплески. Це все для вас — ділові партнери аплодують на честь нового контракту, прихильники відбивають долоні, поздоровляючи вас з черговою закоханістю, а домочадці радісно зустрічають лелек. Забудьте про скромність, і не вповзайте в затишну норку, адже Кабан вже замовив будівництво комфортабельної печерки з гаражем і сауною.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Кінь

Скорпіони в рік Кабана переможуть у будь-яких змаганнях — Жовтий Хрюша зробив на вас ставку, а господар року не помиляється. Але намагайтеся навести порядок в особистому житті — прихильники вас обожнюють, проте вони втомилися чекати з моря погоди і мріють стирати ваші шкарпеточки, і готувати вечерю. У 2019 році у весільних магазинах з’явилися і стрічечки для гриви, і підкови, прикрашені голубками.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Коза

Будьте пильні, і тримаєте ріжки за вітром — Жовтий Земляний Кабан надасть і чарівні ситуації на любовному фронті, і казкові моменти у фінансовій сфері. А про поліпшення житлових умов Скорпіони-Кізочки повинні турбуватися самі — у вашому новому палаці без карти і заблукати недовго. Не даремно ж бабуся ходить по кухні з компасом, а діточки приробили на самокати навігатори.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Мавпа

Прикрийте лапками свої задоволені усмішки, і не провокуйте заздрісників — в рік Кабана Скорпіони-мавпочки щодня отримують бонуси і подарунки. До речі, коли будете на зборах щасливців, не забудьте оголосити конкурс на найбагатішого щасливця року. Можете не сумніватися, що головним олігархом станете ви — банани доставлятимуться вагонами, апельсини бочками, а гроші скринькми.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Півень

Хто голосніше за всіх кукурікає, до тих і Жовтий Хрюша прихильний — купите рупор, щоб не мучити голосові зв’язки. До того ж, в 2019 році слід бути скромніше — ваші геніальні персони і так обговорюють на всіх телевізійних каналах. І намагайтеся частіше оновлювати гардероб (і собі, і домочадцям) — магазини у Скорпіонів-півників тепер свої, так що ніхто не заважає літати за покупками у будь-який час доби.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Собака

Замовте у Земляного господаря року нову будку — скільки можна тулитися в трикімнатному житлі, час і про кімнату для гостей подумати. Візитерів в 2019 році буде багато — то друзі на ваше весілля нагрянуть, то рідня приїде, щоб охрестити нового члена сім’ї. Про прихильників окрема тема — вони вже зробили татуювання із зображенням Скорпіонів-півників, і залицяльників видно за версту.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон — Кабан

У 2019 році ви не залишитеся без підтримки — поруч то Земляний п’ятачок, то Жовтий хвостик. Хрюша вирішив протегувати Скорпіонам-Кабанам, і ходитиме за вами і на ділові переговори, і на романтичні побачення. Має право, все-таки один знак, майже рідня. До речі, купіть скарбничку, та не звичайну, а величезну.

Гороскоп на 2019 рік Скорпіон: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Повернутись на сторінку Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *