Гороскоп на 2019 рік Лев: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Лев: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Пухнасте Жовте Цуценя бігало за Левами увесь рік, весело повискуючи, і ласкаво виляючи хвостиком. У січні 2019 року Собачка засумувала, стала часто відлучатися у справах, а п’ятого лютого хазяїн минулого року привів Львів до трону і познайомив з новим царем — Жовтим Земляним Кабаном. Володар 2019 року істота добродушна, і турбуватися вихованцям Сонечка абсолютно нема про що.
До кінця лютого Леви розбиратимуться із справами, підчищатимуть хвости, і налагоджувати зв’язки у сфері бізнесу. Напружена атмосфера на службі покращає, і вже у березні 2019 року вогняне створіння стане улюбленцями колективу, а начальник ставитиме Левів у приклад.
Ще б, адже Леви – незамінні працівники, до того ж, в рік Кабана підопічні Сонця відкриють в собі масу талантів, а вже в творчості вам взагалі не буде рівних. Леви можуть спробувати себе в ролі художників, дизайнерів, або рекламістів — тут вам і популярність, і слава, і фінансова незалежність.
Але Леви повинні пам’ятати — конкуренція ходить поряд із вдачею. Та ще і шахраї, будь вони недобрі — Жовтий Кабанчик, звичайно, розбереться із злодюжками, і злякає ворогів іклами і грізним хрюканням. Але позіхати і розслаблятися рано — Левам треба зосередитися і знайти покровителів.
Весна подарує Левам і нових прихильників — знаки вогню відомі серцеїди, і перед вашою чарівністю складно встояти. Трепетні і романтичні прихильники мотатимуться за Левами до офісу і назад, і вихованці Сонця відчують себе дискомфортно. Залицяльники скрізь — і біля будинку, і в найближчому магазині. Вони переодягаються то в двірників, то в продавців, то зображують вантажників, або встають за касу і пропонують Левам шоколадні сердечка.
Сімейні Леви можуть сховатися за спини домочадців, а ось неодруженим знакам вогню припаде туго — Купідон в 2019 році активний, як ніколи, та і лелекам спокійно не сидиться, літають туди-сюди, і розкидаються своїми свертками. Загалом, літо підопічні Сонця зустрінуть в РАЦСі — Кабан про все домовився, і добра тітонька-реєстраторка зробить справу без шуму і пилу.
Де любов, там і збільшені запити — в червні Леви почнуть міняти гардероб, в липні вас потягне на пригоди, а в серпні вихованці Сонця візьмуться за будівництво нового будиночка. Жовтий Хрюша знайшов відповідну ділянку біля моря — майбутнім спадкоємцям потрібне свіже повітря, розсипчастий пісочок, і пюре з рибки на сніданок.
До осені Левів не впізнати — очі згасли, грива звалялася, а хвостик сумно тягнеться по землі. Терміново у відпустку — начальник без питань підпише заяву, видасть солідну премію, і особисто проводить вас до аеропорту. У рік Жовтого Земляного Кабана Леви можуть котити на усі чотири сторони — вас чекають і в Заполяр’ї, і в Африці, і на Алтаї, і в Гімалаях.
Грошей вистачить навіть на кругосвітню подорож, шкода, що з часом проблеми — Левам треба ще підписати пару вигідних контрактів, і збігати у банк, щоб покласти на зберігання десяток золотих зливків, і декілька валіз з папірцями.
У грудні 2019 року Леви ходитимуть горді і незалежні — ну, а як ще поводитися, якщо наштовхнулися на шоколадні річки із зефіровими берегами?! Подякуйте Кабану, адже це він подарував вам чарівний компас, який увесь рік показував потрібний напрям, і у результаті привів вас в щасливу казку.

Любовний прогноз для Левів на 2019 рік

Любов це не лише романтичні прогулянки під місяцем, і ніжні зітхання на лавці — Левам треба розібратися у власних почуттях, і зробити, нарешті, вибір.

Леви 1 декади (24 липня — 2 серпня). Ховайте кігтики і не гарчіть — в рік Кабана на любовному небосхилі сяятиме сонечко, а всі суперники поховаються по кутах. Але не шукайте пригод на свою шикарну гриву, і намагайтеся кокетувати тільки з неодруженими прихильниками — дивишся, і у ваше сердечко потрапить стріла Амура, і Жовтий господар 2019 року стане свідком на весіллі.

Леви 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Діставайте ключик від свого сердечка — в рік Жовтого Кабанчика вам не уникнути зустрічі з половинкою. Правда, спершу пані, або кавалера серця доведеться обрати — прихильників греблю гати, і один іншого красивіше. Але вже влітку 2019 року Леви зможуть врегулювати ситуацію — повз палац одруження ви точно не пройдете, так що, шукайте наряд по фігурі.

Леви 3 декади (14 серпня-23 серпня). Леви і перед дзеркалом гадали, і до магів-екстрасенсів ходили, а обранця все не видно. У 2019 році ситуація різко зміниться, і Кабан влаштує справжній кастинг. Прислухайтеся до інтуїції — поряд з половинкою внутрішній голос неодмінно прохрюкає весільний марш. І, до речі, шукайте коханого серед вогняних знаків — щоб нудьги в сімейному житті не було.

Грошовий гороскоп для Львів на 2019 рік

Не бійтеся податкової служби, не побоюйтеся злодіїв — в рік Кабана ваші гроші під надійним захистом. Гаманці Левів лопаються — займіться бізнесом, нехай купюри працюють, а не лежать просто так.

Леви 1 декади (24 липня — 2 серпня). У рік Земляного Жовтого Кабана ви заживете на широку лапу — відсотки крапають безупинно, а конкуренти перекинулися на сторону переможця (тобто, до вас). Але роль олігархів зможуть зіграти не всі — жаднюгам і скупердяям Кабанчик не допоможе. Так що, відкладіть декілька пачок для добродійності, і підвищте зарплату покоївці і шоферу.

Леви 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Зарплата росте, знайомі мільйонери в захваті від ваших успіхів, а Леви ходять сумні і похнюплені. Це і зрозуміло, будь-хто розгубиться, коли на голову звалиться стільки грошей. Вбирайтеся в жовту шубку, і біжіть у банк — купюри там не запліснявіють, ще і відсотки принесуть. Ну, і пару мільйонів можна витратити на гардероб — статусу треба відповідати.

Леви 3 декади (14 серпня — 23 серпня). У рік Кабана на першому місці повинна стояти дисципліна. Зірки розуміють, що Левам хочеться попиячити, і розважитися — розкидатися грошима ви будете восени 2019 року, а доки бажайте стежити за бізнесом, як усі багачі, що поважають себе. Мимохідь можете палац відновити — звіть дизайнера, він якраз закінчив роботу в сусідньому особняку.

Сімейний гороскоп для Левів на 2019 рік

У домі світ, в стосунках гармонія, а на даху лелеки — Леви в рік Кабана щасливчики. Але сімейне щастя залежатиме від ваших дипломатичних талантів — вчіть правила компромісу.

Леви 1 декади (24 липня — 2 серпня). Ви творці затишку — Кабан зробить усе, щоб Леви були щасливі. Бажаєте зустріти лелек? Будь ласка, вони вже всілися на даху, і весело вигадують імена вашим діточкам. Мрієте про нове сімейне гніздечко? Немає нічого простішого — та архітектори і будівельники вишикувалися в чергу і готові безкоштовно спорудити симпатичний триповерховий будиночок.

Леви 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Жовті Поросята зацікавляться вами ще на початку 2019 року — Кабан притягне і любов, і пристрасть, і спільні подорожі. А бонусом у будиночок Левів прикатятся дитячі візки — чекайте поповнення в сімействі, і не забудьте запросити у гості бабусю. Старенька вже і чохли для електронних брязкалець зв’язала, і модну колискову розучила.

Леви 3 декади (14 серпня — 23 серпня). Кабан навіть з трону сплигнув, і примчався у гості до вогняних дітей, щоб помилуватися на ідилію. У будинку порядок і чистота, а родичі того й дивися перевзуються у бахіли, і ходитимуть навшпиньки, щоб не потривожити втомлених Левів. Зав’язуйте з роботою, і вирушайте в сімейну подорож — в 2019 році ви можете собі це дозволити.

Гороскоп здоров’я для Левів на 2019 рік

Леви звикли жити красиво, і ні в чому собі не відмовляти — в рік Кабана слід подумати про здоров’я, тим більше, і спортзал для вас вже побудований, і дієти складені, і навіть корисні продукти закуплені.

Леви 1 декади (24 липня — 2 серпня). В 2019 році на ваших столах красуватимуться і кефір, і кисле молоко, і сирок, і бринза. Але знаки вогню не можуть без м’яса — для здоров’я і курка з яловичиною згодиться, а ось про свинину краще забути. І купіть, нарешті, зручні кросівки — вистачить муляти ноги в модних туфлях, тим більше, на стадіоні вони не котируються.

Леви 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Зупиніться, і озирніться — ви всіх обігнали, час і про відпочинок подумати. В рік Кабана забороняється перевтомлюватися — не морщите носики, і не роздувайте гнівно щоки. Краще запишіться на масаж, і приведіть в порядок гриву — будь-які процедури краси в 2019 році пройдуть на ура, а там і нервові клітинки відновляться, і життя стане яскравим і дивовижним.

Леви 3 декади (14 серпня — 23 серпня). Після шести до столу не підходити, на холодильник не дивитися — цю записку Кабан передасть вам на початку року. Дієти це не так страшно, як здається — головне, зменшити порції, і збільшити число фруктово-овочів. І бережіть шийки, не кричіть голосно, і не пийте холодну воду на морозі — для гартування цей спосіб ну ніяк не годиться.

Гороскоп для Левенят на 2019 рік

Левенята в рік Кабана дадуть жару — якщо гривасте створіння чогось захотіло, сперечатися марно. Так що, батьки — набирайтеся терпіння, і закуповуйте бочки валеріани.

Левенята 1 декади (24 липня — 2 серпня). У рік Кабана Левенята виростуть з пухнастих штанців. Книжки прочитані, іграшки заховані, а у гості до діток ходять студенти з науковими журналами. Це не відіб’ється на натурі пустунів — бабусині банки з соліннями перемістяться в лабораторію під ліжко, де юні винахідники проводять досліди. Не хвилюйтеся, користуватися вогнегасником Левенята уміють.

Левенята 2 декади (3 серпня — 13 серпня). Якщо Левенята посміхаються і безневинно кліпають оими, насторожиться — через секунду прибіжить сусід, або нагрянуть з МНС. Лаяти малюків марно — віддайте їх в гурток юних техніків, або відразу в інститут. Але побутову хімію заховайте, хоча, ваші розбійники і пальцем будь-який замок відкриють — майбутні сищики працюють, ніякого криміналу.

Левенята 3 декади (14 серпня — 23 серпня). У рік Земляного Кабана у ваших невгомонних чад на колінах синяки, на потилицях шишки — Левенята трішки загралися, і загубилися в часі і просторі. Не журіть дослідників, а відправтеся з ними в справжню подорож. Про збори не турбуйтеся — самостійні Леви і рюкзак зберуть, і намет роздобудуть, і навіть про харчування потурбуються.

Гороскоп для Левів 2019 за роком народження

Гороскоп на 2019 рік Лев — Щур

Купіть протигаз — в рік Кабана від запаху грошей крутиться голова, і можна знепритомніти. Леви-щури знають, як боротися із спокусами — треба відразу витратити купюри. Справа ваше, але зірки радять віднести капітали у банк. Небезпек на дорозі немає, до того ж, поруч прихильники. Пару пачок залиште для лелек — вони в 2019 році потрудилися на славу.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Бик

Таланти Левів-бичків не залишаться непоміченими — в рік Жовтого Кабана ви і женці, і читці, і на дудочці гравці. Залишилося знайти канал збуту для своїх творінь — та рекламісти вже побилися, і мріють прославити вас на весь світ. Не забудьте і про сімейне життя — лелеки зачепили чарівними крилами ваші спинки, залишилося посадити дерева, щоб натягнути гамак для майбутніх спадкоємців.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Тигр

Леви-тигрята заткнуть за пояс конкурентів, і вирвуться вперед — діловий світ розкрив обійми, треба лише скласти бізнес-план. До речі, в рік Жовтого Земляного Кабана корисно почистити смугасту шкірку, і відновити хвостик — ви, безперечно, чарівні створіння, але прихильників багато не буває. Можна і в РАЦС збігати для різноманітності — сімейне життя грошовим справам не перешкода.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Кіт

Няв-няв, хрю-хрю-хрю — в 2019 році тільки і чутно, як Леви-котики обговорюють з Жовтим Кабаном фінансові і сімейні проблеми. Закінчуйте розмови, і вирушайте за подарунками — ліворуч скринька з грошима, справа стріли Купідона, а прямо перед вами звили гніздечко лелеки. Навіть обирати не доведеться — ось таке казкове і безтурботне життя настане у чарівних Леввів-Котиків.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Дракон

Неважливо скільки у вас голів, і який розмах у крил — в рік Кабана потрібна лише гарна компанія, і великий гаманець. З оточенням у Дракончиків-левів порядок, а у багачів просто так не перетворитися. Час розширити сферу впливу — мільйонерів у світі багато, і вони чекають зустрічі. А в поїздках і особисте життя налагодиться — Купідон помітив слабке місце на вашій крилатій спинці, так що, готуйтеся.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Змія

Вчіть мови — в рік Жовтого Кабанчика на вас чекає багато подорожей, і ділових знайомств, а кататися з перекладачем морочливо і дорого. Леви-змійки істоти мудрі, і за бажання освоять і китайський, і французький, і навіть тарабарський (хоча, останній вам навряд чи знадобиться). Любовна тема в 2019 році може ненавмисно опинитися на задвірках — ви як хочете, але запрошення в РАЦС вже розіслані.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Кінь

Навіщо турбуватися про чужі проблеми, якщо бізнес пре в гору?! У рік Кабана повно спокусливих пропозицій, але грошикі краще вкладати в творчість — тут Левам рівних немає, та і поля для діяльності ще вільні. І дістаньте скелетів із шафок — в сімейному житті не повинно бути таємниць.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Коза

Пийте яйця — Левам-Кізочкам доведеться часто виступати на публіці, і голосок має бути дзвінким. Ріжки краще заховати під капелюшок — буцатися не обов’язково, конкуренти і так начулися про вашу грізну вдачу. Особисте життя захищене, але домочадці в рік Кабана невдоволені, адже Леви увесь час на роботі. Висновок — за рік ви зобов’язані відвідати, як мінімум п’ять сімейних будинків відпочинку.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Мавпа

Можна бути орангутангами у бізнесі, або мавпами в любові — це все не про Левів-мавпочок, адже в рік Кабана ви переможці, і не знаєте поразок. Але фінансова безпечність може привести вас в пастку — будьте напоготові, і частіше слухайте дбайливе хрюкання господаря 2019 року. І збігайте до майстра манікюру — навесні половинка збирається подарувати вам каблучку, і ручки мають бути доглянутими.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Півень

У рік Кабана у вашому курнику стабільність і порядок, а у сфері бізнесу і зовсім ідилія, і курочки грошей не клюють. А чого їх клювати, якщо всі монети з чистого золота, можна і дзьоб ненавмисно зламати. До речі, про дзьоби, вірніше, про зуби — відвідайте стоматолога, адже в 2019 році є шанс стати публічними людьми, і Левам-півникам доведеться часто посміхатися, загалом, процедура вибілювання вам не зашкодить.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Собака

Виляти хвостом і стояти на задніх лапках в рік Кабана не доведеться — конкуренти схилилися в шанобливому уклоні, а ділові партнери стовпилися в приймальні. Але корону іноді знімайте, особливо, коли заходите в дитячу — очікується поповнення в сімействі, а немовлята можуть злякатися царського наряду Левів-собачок. І не забудьте покликати на новосілля далеких родичів — в шикарній будці місця вистачить усім.

Гороскоп на 2019 рік Лев — Кабан

Кабан вас і любить — ось що означає, народитися під одним знаком із господарем року. Але Леви-кабанчики і самі з вусами — проблеми вирішують, контракти підписують, конкурентів розгонять. Ще і фінансові джерела нові з’являться — користуйтеся моментом, і відкривайте свою справу. Але половину доходу витратить на сім’ю — мільйон спадкоємцям, тисяч триста на продукти (доларів, звичайно, а ви що подумали?).

Гороскоп на 2019 рік Лев: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Повернутись на сторінку Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *