Гороскоп на 2019 рік Козеріг: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Козеріг: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Жовте Цуценя щиро прив’язалося до серйозних і задумливих Козерогів, і ввесь рік допомагав вирішувати проблеми, вказуючи вірний шлях, і гавкаючи на зухвалих конкурентів. А п’ятого лютого 2019 року собача будка зникне, а на її місці з’явиться новенький свинарник. Трон займе Жовтий Земляний Кабан.
Козероги консервативні і до змін відносяться з настороженістю, але з новим господарем проблем у вас не виникне — стихія у Кабана така сама, як і у вас, а Жовту шубку Собака носив акуратно, і Хрюші не довелося навіть віддавати її в хімчистку.
До кінця зими вихованці Сатурну розбиратимуться із справами, шукатимуть нових компаньйонів, і підраховувати свої доходи. А ось березень ви зустрінете в шикарній будівлі — дбайливий Жовтий Кабан орендує його особисто для вас (до речі, з подальшим викупом).
Залишилося вигадати — чим би таким зайнятися, адже ви давно себе переросли. У Жовтого Кабана багато задумок, проте, він не ділитиметься своїми думками — творчі Козероги і самі не ликом шиті, головне, покінчити зі своїми комплексами, і перестати себе критикувати.
Підопічні Сатурну ненавидять залізати у борги і брати кредити — в квітні-травні вам доведеться збігати у банк, і взяти деяку суму для розвитку бізнесу. Не хвилюйтеся, і не затягуйте свій пояс — ви віддасте гроші за пару місяців, а прибуток буде таким, що всі знайомі багачі почнуть кусати лікті, і рвати на собі волосся від заздрощів.
Середина літа подарує Козерогам можливість помандрувати — Кабан знати нічого не хоче про вашу затишну зону комфорту, але якщо вам ліньки йти на вокзал за квитками, а замовляти путівки в Інтернеті ви побоюєтеся, зверніться за допомогою до колишніх прихильників. Водночас і з’ясуєте, як вони до вас ставляться — раптом ще не все перегоріло, і ось-ось станеться яскравий, красивий і запаморочливий роман.
Сімейні Козероги, звичайно ж, обмежаться легким фліртом і нічого не значущими підморгуваннями, а ось неодружені земні створіння відірвуться по повній. Але вимийте вушка, щоб не пропустити застережного хрюкання Кабан — Жовтий цар не хоче, щоб ви набили шишки, наступаючи на улюблені грабельки.
Серпень 2019 року стане врожайним в усіх сенсах — Козероги непогано попрацюють на дачній ділянці, і наварять варення з яблук, груш і малини, забезпечивши заготівлями усю сім’ю. А там і лелеки приспіють — дитинчата, що з’явилися на світ в рік Жовтого Кабана, відрізняються міцним здоров’ям, доброю вдачею, і високим інтелектом. Загалом, діточки будуть схожі на вас — усі Козероги генії, правда, про це мало хто знає, внаслідок вашої скромності.
Осінь підопічні Сатурну зустрінуть не вдома — так, і у багатому житті є мінуси, але якщо Козерогам не хочеться ночувати в готелях, ви можете купити квартири в містах, в які вас занесе нелегка доля бізнесмена. Жовтень принесе купу вигідних угод — про вашу надійність знають усі олігархи, до того ж, Козерогів ніхто не ризикне обманювати, адже люди начулися про ікла Земляного Кабана.
Ну, а в грудні 2019 року чарівні підопічні Сатурну оберуть, нарешті, місце для постійного проживання, перевезуть туди всіх своїх домочадців, і знайдуть роботу для друзів і родичів. Але якщо ви не встигли одружитися, або вийти заміж, не біда — Кабан вже поклав під ялиночку перстні, і нарядив снігуронькою реєстраторку з місцевого РАЦСу.

Любовний прогноз для вихованців Сатурну на 2019 рік

Козерогів чекають незвичайні і красиві романтичні стосунки. Тільки не піддайтеся чарам усіх прихильників — залиште при собі парочку залицяльників, та і фліртуйте на здоров’я.

Козероги 1 декади (22 грудня — 31 грудня). Поглядайте на небо — в рік Кабана зірки падають щодня, і ви можете загадувати самі незвичайні бажання. Замовте принца на кораблі з яскраво-червоними вітрилами, або принцесу на бобах. Не забувайте, що у Купідона свій сценарій, і він може поміняти плани, і направити Козерогів прямо в РАЦС.

Козероги 2 декади (1 січня — 10 січня). Сервіруйте стіл — ось-ось до вас являться свати з пляшкою самогону. Не погоджуйтеся відразу, а дочекайтеся солідного калиму — просить з десяток вівців. А поросят не замовляйте — Кабан образиться. Лелеки прилетять на першу вимогу, але спочатку обладнайте дитячу по вищому розряду, і пошукайте освічену і культурну няньку.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). Бути серцеїдами приємно, але в рік Земляного Кабана ваша чарівність може зіграти злий жарт. Сусіди посивіли, спостерігаючи бої ревнивих прихильників. Переїжджайте в інше місто, міняйте зовнішність і починайте нове життя. Коли почуєте гуркіт, поросяче повискування, і ляскання крил Купідона, насторожиться — це ваша половинка скаче.

Бізнес гороскоп для Козерогів на 2019 рік

Для когось гроші це ганебний метал, а ось у Козерогів в 2019 році відношення з фінансами найтепліші. Кабан здобув чарівний бездонний гаманець, а ваша справа змусити капітали працювати.

Козероги 1 декади (22 грудня — 31 грудня). Залишайте бізнес надійним людям, і вирушайте на острови — капіталів стільки, що можна взагалі не працювати. Але ви не зможете грітися на сонечку, знаючи, що колеги працюють у поті чола — звіть їх з собою, разом веселіше.

Козероги 2 декади (1 січня — 10 січня). Десятки, сотні, п’ятисотенні, — Кабан знає, навіщо Козероги розкладають гроши по порядку (фінансова магія запрацювала в повну силу). Але конкуренти не дрімають — перетворювати їх на жаб і павуків не потрібно, а ось провести бесіду не зашкодить. Натякніть, що у вас є друзі з дев’яностих, і про суперників по бізнесу залишаться лише спогади.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). Не демонструйте свій достаток — правила підпільних мільйонерів ніхто не відміняв, і в рік Кабана слід бути обережними. Коштовності запишіть на бабусю, а вілли з яхтами «подаруєте» троюрідній тітці. Не хвилюйтеся, старенька не побіжить в ломбард з вашими цінностями, а тіточка не стане розтинати по морях, катаючи малозабезпечених подружок.

Сімейний гороскоп для Козерогів на 2019 рік

Сімейні цінності, традиції, звички — для Козерогів це не порожні слова, і в рік Жовтого Кабана на вас рівнятимуться навіть завзяті холостяки і гуляки.

Козероги 1 декади (22 грудня — 31 грудня). Сімейне життя Козерогів перетвориться на казку. Це заслуга не лише Земляного Кабана — ви щодня вигадуєте для родичів свята і сюрпризи. То іменини домового, то урочиста церемонія на честь першої зв’язаної бабусею шкарпетки. Не забудьте про основні дати — річницю весілля, і день народження тещі (свекрухи) ніхто не відміняв.

Козероги 2 декади (1 січня — 10 січня). Ви такі жалісливі і добросерді, що навіть Жовтий Кабан пустив сльозу — то допомагаєте з ремонтом сусідам, то збираєте гроші на годівниці для пташок. Молодці, але хто обговорюватиме соту серію мелодрами з бабусею, і вирішувати з діточками задачки? Висновок — приділяйте більше часу улюбленому сімейству, і буде вам щастя і гармонія.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). РАЦСи відкриті, половинки знайдені, а Козероги все ще в роздумах — не хвилюйтеся, Земляний Кабан контролює ситуацію, стежить за Купідоном, і не зведе вас, з ким попало. Але перш ніж дарувати обранцеві кільце, порадьтеся із старшими родичами. У 2019 році ваші тітки, дядьки, бабусі і дідусі стануть незвичайно прозорливі.

Гороскоп здоров’я для підопічних Сатурну на 2019 рік

Шия хрускотить, руки німіють — закривайте швидше комп’ютер, і біжіть на стадіон. Кабан вже і костюм симпатичний для спорту зв’язав, і взуття для усіх пір року підібрав — з лінню Козерогам не по дорозі.

Козероги 1 декади (22 грудня — 31 грудня). Недоліків у знаків землі немає, а достоїнств вище даху — незрозуміло, з чим боротися в 2019 році. Але Кабан роздобув інформацію про шкідливі звички — якщо ви палите під ковдрою в непроглядній пітьмі, це не означає, що Хрюша в невіданні. Сили волі у вас вистачає, та і стимул відповідний знайшовся (ви адже копите грошиків на спортивний велосипед?).

Козероги 2 декади (1 січня — 10 січня). Ви такі ласуни, що навіть Жовтий Кабан заздрісно похрюкує, спостерігаючи, як Козероги поглинають зефір і мармелад. Бережіть зубки, та і з цукровим діабетом не жартуйте — ноги в руки, і вперед: в поліклініку за місцем прописки на медогляд. У черзі дізнаєтеся багато цінної інформації від стареньких — вони даремно не базікають, так що беріть із собою записник.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). Кабан вже купив фломастери і ватман — складайте особистий режим дня. І навчиться, нарешті, вчасно засинати — організм страждає від перегляду серіалів в три години ночі, і від перекусів на темній кухні. А прямо зараз збігайте в молочний магазин — фігура у Козерогів ідеальна, але сир на сніданок, і кефір на обід перетворять вас на моделей.

Гороскоп для маленьких Козерогів на 2019 рік

Козерогів 1 декади (22 грудня — 31 грудня) можна віддавати в цирк — маленькі фокусники і самі не знають, що вигадають через секунду. То ключі татусів від машини зроблять невидимими, то мамину картку переведуть у готівку без допомоги банкомату — шибеники начиталися сучасної фантастики. Але бабусині речі Козероги чомусь не зачаровують — напевно, не хочуть зустрічатися з чарівним ремінцем.

Козероги декади (1 січня — 10 січня). Вихованці Сатурну не відходять від дзеркала. То приміряють валянки, то пов’язують теплий шарф — батьки мають бути напоготові, Козероги щось задумали. Ні, вони лише вирішили вчинити кругосвітню подорож. Поспілкуйтеся з батьками сусідських діток — напевно у них з холодильників зникли всі консерви і банки з варенням.

Козероги 3 декади (11 січня — 20 січня). Бути батьками геніїв не так вже й весело — в рік Кабана маленькі розумники це доведуть. У садочку Козерогам нудно, в школі вони позіхають, а від спілкування з однолітками у юних професорів починається алергія. І слухати безглузді питання дорослих Козероги не бажають — загляньте в комору, там є саморобний комп’ютер, працюючий без мережі і без батарей, і це тільки початок.

Гороскоп 2019 Козеріг за роком народження

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Щур

У рік Кабана Козероги-щури невразливі — конкуренти у бізнесі не страшні, а суперників в любовних справах не існує. Здавалося б, живи і насолоджуйся, але Щури занудьгують. Зірки радять не сумувати, а приступити до ремонту — це заняття вічне, і не набридає. Щоб сусіди не зуділи, купите заміський будиночок з каміном — доки рідня зустрічає лелек, ви і житло облаштуєте, і професію садівника освоїте.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Бик

Поля перед вами розкинулися широкі, річки розлилися глибокі — подій непочатий край, але Козероги — Ьички про це і мріяли. Будь-яка сфера відкрита — випробуйте себе в письменницькій справі, або блисніть талантами в кулінарії (можна і поєднати — кухар-фантаст-поет це круто). А з труднощами в особистому житті допоможе впоратися Жовтий Кабан, і ось його поради: не дивіться наліво, і балуйте обранця подорожами.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Тигр

Шуба на вас з панського плеча Жовтого Кабана, черевички від наймоднішого шевця, а машина взагалі вище за всі похвали — Козероги-тигрята намилилися в політику. Не забувайте про відношення народу до депутатів — правте мудро і справедливо, щоб найшкідливіша старенька не чіплялася. І про домочадців іноді згадуйте — в новому будинку, звичайно, затишно, але без вас і стіни давлять, і дрова в каміні тріщать не так.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Кіт

Не встигли ви витратити запаси, як намалювалися нові вигідні підробітки — беріть, Жовтий Кабан добрий і щедрий. Полежати на печі і помуркотати Козерогам-котикам, на жаль, не вдасться — працювати доведеться багато. Воно того варто — щодня свіжа сметана, смачні мишенята, і добрий хазяїн-бос. Від начальника можна позбавитися — не лякайтеся, без криміналу (восени за планом відкриття сімейного бізнесу).

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Дракон

У 2019 році у Козерога багато прізвиськ — вас називають фінансовими геніями, романтичними серцеїдами, і небесними чудиськами (це заздрісні конкуренти вигадали, не ображайтеся). Літайте над володіннями, і спускайтеся тільки для підписання контракту і для відвідування РАЦСу. Це не друкарська помилка, і від сімейного життя нікуди не сховатися — половинка знайде вас і на сьомому, і на десятому небі.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Змія

Не витрачайте свою магічну енергію на боротьбу з нечесними конкурентами — для цієї мети є Жовтий Кабан. А ваші чаклунські чари згодяться в любовних справах — усіх прихильників ви вже завоювали, залишилося влаштувати побачення з Купідоном. У 2019 році він не підведе, і Козероги-змійки знайдуть свій ідеал. Колір очей, ріст і навіть вага — усе, як ви замовляли.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Кінь

Вплітайте в гриву трояндочки, несіть підкови в майстерню, щоб туди впаяли діаманти — Кабан наворожив море зустрічей, і Козероги-конячки мають бути бездоганні. У 2019 році в професійній сфері очікується революція — вождь буде новий, і це Ви! У сімейних справах усе по-старому — дітки радують успіхами, половинка кожен ранок приносить свіже сідло, а куховарка готує сніданок із смачного сіна.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Коза

Кабан збився з рахунку — ну навіщо вам стільки ріжок, милі Козероги-Кізочки?! Обранець навіть в думках наліво не дивиться, конкуренти вас обожнюють, і ось-ось принесуть капітали прямо в новий офіс-сарай, який ви купили неподалік від сімейного гнізда. До речі, стежте за лелеками, а то заплутаються, і закинуть згорток не на той дах. І заберіть путівки в турагентстві — в травні ви зобов’язані злітати до моря.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Мавпа

Ви такі ідеальні, що навіть дивно, чому ви досі сидите у своїх джунглях, а не знаходитеся в царських палатах, або в королівських покоях. Терміново знімайте гроші, і купуйте перший палац, що попався, — лелеки цього року активні, і майбутні спадкоємці не бажають тулитися в п’ятикімнатній хатинці.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Півень

Нова посада, солідний костюм, а Козероги-півники поводяться, як малі хлоп’ята. Кабан і ділові партнери в захваті від вашої безпосередності. Але прихильники нервують, і щодня влаштовують ревниві сцени і співають жалісливі серенади. Прийшов час скуштувати солодкого сімейного життя. Купідон наглянув для вас симпатичну курочку, і ходити нікуди не потрібно — половинка ховається у вашому офісі.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Собака

Не ховайтеся у будку, і не гавкайте на конкурентів — ситуація в рік Жовтого Кабана ідеальна. Козероги-собачки повинні подумати про зміну іміджу — партнери досі зустрічають по одягу. Вдалі угоди бажано відмічати вдома — усі мріють отримати такий милий і затишний особнячок, як у вас, а вже після спілкування з вашими родичами, акули бізнесу кинуться в РАЦС, щоб створити схожий осередок суспільства.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг — Кабан

Ваш родич і друг у свій рік не відстане — Козероги-кабанчики щодня відчуватимуть турботу Жовтого Кабана. Відсотки з вигідних угод віддавати не потрібно, прихильниками ділитися не обов’язково — у господаря 2019 року цього добра вистачає. Але не забудьте запросити Земляного Кабана на хрестини — добрий лелека забезпечить ваших поросяток і насипле їм повний вагон щастя.

Гороскоп на 2019 рік Козеріг: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Повернутись на сторінку Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *