Гороскоп на 2019 рік Терези: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Терези: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2019 рік Терези: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп
У рік Собаки чарівні Терези розважалися, майже не знали проблем, і проводи веселого Земляного Цуценяти можуть затягнутися. Увесь січень 2019 року за повітряними знаками носитимуться Жовті болонки, такси і дворняжки і пропонувати то фінансову допомогу, то підтримку в любовних справах, загалом, у Терезів жодного разу не з’явиться приводу для смутку.
Але 5 лютого 2019 року усі собачки дружно перетворяться на симпатичних поросят — настане рік Жовтого Земляного Кабана. Шкірка жовта, стихія земля — усе, як у хазяйки минулого року. До того ж Хрюша — істота домашнє і, як собачка, прагне до затишку, порядку і стабільності.
Вихованці Венери будуть частими гостями на всіляких світських заходах, вами почнуть захоплюватися високопоставлені особи — можливо, вже у березні 2019 Терези блиснуть талантами у сфері творчості, і уразять світ своїми незвичайними і геніальними шедеврами.
Квітень запам’ятається яскравими подіями в особистому житті. Деякі Терези порадіють знайомству з Купідоном, а там і до весілля недалеко. Над палацом одружень завжди крутяться лелеки — в рік Жовтого Кабанчика пташки зі свертками літають, як божевільні, і приносять немовлят навіть тим парам, які давно зневірилися поняньчитися.
Сімейні знаки повітря насолодяться теплим спілкуванням з родичами — Терези навіть налагодять відносини з ріднею з боку партнера. Тещі або свекрухи обожнюватимуть підопічних Венери, а всякі зовиці і дівера почнуть завалювати вас подарунками.
Для повного щастя Терезам бракує самої крихти — грошей. Покликати на допомогу Кабану справа нехитра, головне — утримати царицю 2019 року поряд з собою.
З червня і до самої осені Терези почуватимуть себе отакими марнотратниками життя — ось вам виграш в лотерею, ось солідна посада з пристойним окладом. До того ж, добрий Жовтий Кабан притягне у своєму п’ятачку декілька вигідних підробок — витрачайте, скільки вашій повітряній душі завгодно, але не забувайте обсипати монетами оточення, і займатися добродійністю.
Терези народ спокійний і добродушний — ці якості принаджують злих конкурентів. У вересні поряд з Терезами можуть з’явитися підлесники і шахраї. Причин для паніки немає — Кабан подивиться, та як хрюкне, і не добрих людей вітром здує. Вітерець, до речі, буде попутним — летіть, милі вихованці Венери, у відпустку.
У рік Земляного Кабана Терезів тягнутиме до пригод — і тут не обійтися поїздкою в Грецію або в Туреччину. Вам подавай екзотику – Кабан прорив тунель і в джунглі і в пустелі, і навіть в льоди — влітку Терези кидатимуться сніжками, сидячи в заметі на Північному полюсі, а взимку повітряні знаки зможуть поніжитися в курені, зробленому з пальмових гілок на березі моря.
Ви тільки не забудьте сфотографуватися — Кабану потрібні знімки для звіту, адже вона пообіцяла торішній царівні року, що у Терезів усе буде чітко, красиве і гармонійне.
У кінці осені, і в грудні 2019 року повітряне створення зможе, нарешті, дізнатися — що їдять на сніданок мільйонери. Адже і ви потрапите в число багачів — про це знатимуть тільки обрані, так що, не хвилюйтеся — красти золоті іграшки з ялинки ніхто не стане, і ви проводите Жовтого Земляного Кабана з шиком і розмахом.

Любовний прогноз для повітряних знаків на 2019 рік

Купідон просочує стріли не лише любовним зіллям, але і ревнивим відваром — запишіть прихильників у бібліотеку, нехай перечитають п’єсу про Отелло, і перестануть вас підозрювати.

Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Беріть ініціативу у свої міцні руки, і стосунки з прихильниками заграють новими фарбами. Не вірите? А ви поцікавтеся у Жовтого Земляного Кабана, що саме він припас для вас на 2019 рік. Знайомства будуть щоденними, і одне іншого романтичнее. У РАЦС краще йти восени — і пейзаж красивий, і у весільному вбранні вихованцям Венери буде нежарко.

Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Половинка бродить поруч, і Терезам залишилося купити бінокль, можна і театральний — зустріч в культурному місці, що може бути романтичнее?! Для серйозних стосунків підходять літні місяці, а навесні 2019 року можна насолодитися холостим життям, з парубочими вечорами або дівич-вечорами. Якщо народження діточок не входить у ваші плани, не гуляйте по капустяних грядках.

Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Кабан втомився попереджувально хрюкати, але Терези як наступали на знайомі граблі, так і продовжують наставати. Заспокойтеся, і займіться укладом особистого життя — прихильники навіть в РАЦС вас проводять, якщо дізнаються, що ви закохалися. Половинка може зустрітися де завгодно, але Купідон віддає перевагу затишній атмосфері — ходите частіше в кафе, там і знайдете щастя.

Бізнес-гороскоп для Терезів на 2019 рік

Поглядайте по сторонах, адже в рік Кабана для Терезів відкриються будь-які двері. Де сміливий підхід, там і грошові нагороди — костюм мільйонера майже готовий.

Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Сходинок у службових сходів багато, і хтось усе життя дереться вгору, і не може обігнати колег — це не про вас, в рік Кабана Терези отримають посаду по грошах, і навіть до душі. Потурбуйтеся заздалегідь про місце для зберігання капіталів. Гаманець — вчорашній день, матрац — старовина, а ось солідний рахунок, або вигідне вкладення — це прямий шлях в олігархи.

Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Грошовий дощик — хто з вас не мріяв під нього потрапити? І ось, відбулося — на рік Жовтого Кабана зоряні синоптики наворожили щоденні зливи з купюр, і щомісячний град із золотих монет. Правда, фінансові опади будуть не скрізь, тому Терезам слід подумати про переїзд — погоджуйтеся на службові відрядження, і не бійтеся нових місць.

Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Вистачить затягувати свій поясочок — настав час розваг і гульні. Проте чайовими краще не розкидатися — віддайте «зайві» гроші убогим і бездомним, а швейцари і офіціанти в дорогих готелях і ресторанах і так не збідніють. І пам’ятаєте, що грошова удача потребує годування — купуйте частіше лотерейні білети, нехай фортуна знає, що ви їй довіряєте.

Сімейний гороскоп для підопічних Венери на 2019 рік

Поки інші знаки зодіаку перемигуються і фліртують, Терези встигнуть влаштувати особисте життя — Кабан схвально хрюкає, і носить симпатичні гілочки для сімейного гніздечка.

Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). У рік Кабана Терези стануть геніями ремонту. Особняк в сільській місцевості майже добудований, залишилося прикріпити антену — бабуся не погодиться на переїзд без телевізора. Так, і не забудьте про Інтернет — лелеки приносять немовлят разом з телефонами, і спадкоємці захочуть зареєструватися в соціальних мережах раніше, ніж ви вигадаєте їм імена.

Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). У 2019 році у ваших родичів виростуть запити. Літні домочадці мріють про полу з підігріванням, обранець жити не може без романтики, а діти хочуть подорожувати. Загалом — вимагайте у Кабана нову картку, і витрачайте грошиків на улюблене сімейство. І купите вудки — друзі давно розслабляються за допомогою риболовлі, час і вам відпочити від турбот.

Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Випробування на міцність залишилися позаду, і в рік Кабанчика Терези відчують себе щасливими знаками зодіаку. Але гармонія в сім’ї не привід забувати про далеких родичів — розсилайте запрошення, нехай кидають городи і їдуть до вас у гості. Кімнат вистачить усім, не даремно ж Кабан найняв бригаду поросят, з кірочками дизайнерів, архітекторів і будівельників.

Гороскоп здоров’я для Терезів на 2019 рік

Кабан насушив травичок і наморозив ягідок — усе для Терезів, аби ви були здорові і посміхалися. Ну, а спортивні вправи на вашій совісті — женете лінь, в 2019 році неробство не в моді.

Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Кожен ранок ви робите зарядку, потім обливаєтеся холодною водою і готуєте корисний сніданок — а де ж бадьорість?! У рік Кабана усе не так просто — треба ще поберегти нерви. Перестаньте реагувати на погоду і неприємних людей — філософія банальна, але дієва. І звичайно, вітаміни — діставайте капусту з льоху, поки вона зовсім не заквасилася.

Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). Самолікуванням нехай займаються доктори з Інтернету, а ви в рік Земляного Кабана збігайте на медогляд. Булочки, печиво, торти і цукерки віддайте Хрюші — Жовта хазяйка року любить поласувати солодощами. Купіть блендер, і на столі у Терезів з’явиться і бананове пюре, і яблучний сік, і йогурт з полуниці і малини — смачно, корисно, і економно.

Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Кабан очолив групу психологічного тренінгу — запишіться, розвантаження в 2019 році вихованцям Венери не зашкодить. А то що, насправді — сусіди дратують, колеги нервируют, бос дістає. Вже навесні ви станете тихо-тихі, спокойные-преспокойные — але про всяк випадок купите небиткий посуд, щоб шпурляти в особливо шкідливі особини.

Гороскоп для діточок Терезів на 2019 рік

Маленькі вихованці Венери на своїй хвилі — Терези влаштують рік неслухняності, а батькам і вихователям залишиться лише підкорятися неминучому.

Шибеники Терези 1 декади (24 вересня-3 жовтня). Цирк поїхав, а маленькі клоуни Терези залишилися. Батьки забудуть про спокійне життя — сьогодні повітряні пострелята вчаться жонглювати чашками, а завтра вони скличуть сусідських дітей, щоб похвалитися котом, що говорить. Дорослі в паніці — кіт дійсно говорить, він ще і співає, і навіть танцює (проти ваших пустунів не попреш, ось домашній вихованець і здався без бою).

Непосидька Терези 2 декади (4 жовтня-13 жовтня). У рік Земляного Кабана батьки маляток Терезів не напасаються шампунів і гелів для душу — повітряні діти несподівано вирішать, що вони водоплавне створення. Для економії води запишіть своїх лебедів і уточек у басейн — і сімейному бюджету добре, і здоров’ю непосидьків користь. А там і медалі у будинку з’являться — наполегливі і наполегливі чада неодмінно стануть чемпіонами.

Пустуни Терези 3 декади (14 жовтня-23 жовтня). Не скупіться на похвалу — в 2019 році ваші розбійники пустують тільки з шкідливості і з бажання притягнути увагу. А заслуг у маленьких Терезів багато — то посуд самі після ляльок помиють, то в гаражі лад наведуть і розставлять по місцях свої самоскиди і пожежні машини. До речі, про іграшки — час навідатися в магазин, і побалувати юних вихованців Венери новими дрібничками.

Гороскоп Терези 2019 по року народження

Гороскоп на 2019 рік Терези — Щур

У рік Кабана ви легко проникнете у будь-яку шпарку — вас бояться конкуренти і закоренілі акули бізнесу. Признавайтеся, ви опанували техніку гіпнозу, або навчилися проходити крізь стіни? І не беріть участь в азартних іграх — вагон грошей у вас вже є, а маленький візок з капіталами залиште друзям і родичам. З приводу прихильників у Жовтого Кабана претензій немає — залицяльники як на підбір, а з ними дядько Купідон.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Бики

Можете мукати, або бити копитами — все одно нічого не зміниться, і ви як були улюбленцями Кабана, так і залишитеся ними. Так що, закутуйтеся у свою дорогу шубу, ховайте в кишені гаманці з баксами, і їдьте на бал — там нині усі олігархи, але без вас нудьга і смуток. Зустріч з лелеками запланована на літо — якраз встигнете переїхати в село, і купити корову (діти люблять бринзу на сніданок).

Гороскоп на 2019 рік Терези — Тигри

Терези-тигрята в 2019 році майстра на всі руки. Ви і цвях в стіну улюбленого офісу заб’єте, щоб повісити власний портрет, і полу у своєму кабінеті помиєте, і навіть комп’ютер відремонтуєте, якщо раптом хто з персоналу захворіє. Може, час направити таланти в потрібне русло — відкрийте фірму «Тигри на годину». Тут вам і грошики, і вільний графік — буде час зустріти половинку, і влаштувати романтичний банкет.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Коти

У рік Жовтого Кабана Терезам-котикам вдасться потримати в руках велику суму грошей. А хочете, щоб купюри опинилися у вашому особистому користуванні? Ні, грабувати нікого не доведеться, треба лише придбати лотерейний білет, або прийняти участь в конкурсі — не сумнівайтеся, і фортуна буде поруч. А для щастя в особистому житті досить купити нову шкірку — прихильники вже юрбляться в приймальні у Купідона.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Дракони

Виходьте із сплячки — в рік Земляного Кабана треба проявити активність. Літати Терези-дракони будуть не лише в ділові відрядження — на сьомому небі роздають безкоштовні квитки в красиве, гармонійне і щасливе життя. Про свій вогнедишний талант Терезам доведеться згадати лише одного разу — на нову солідну посаду надто багато претендентів, а добрих слів безглузді конкуренти не розуміють.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Змії

Терези-змійки виповзуть із зони ризику, і стануть насолоджуватися життям — зірки дослівно цитують Кабана, і в захваті аплодують. Будьте щирими і відвертими — хамелеони в 2019 році без роботи. Змійки, що мріють про сімейне життя, можуть вирушати в подорож — половинка зустрінеться в літаку, в потягу, або в автобусі. А вже лелеки від вас взагалі не відстають — будете у відпустці, купите їм згортків за гуртовою ціною.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Конь

Можете іржати, або мовчки жувати смачне сіно — в рік Кабана дозволено все. А про модні підкови потурбується бос — не даремно ж начальник підморгує вам в перервах. Лошадки- Терези легко дострибають до верхньої сходинки кар’єрних сходів, завдяки своїй геніальності — навіть на голови колег наставати не потрібно. А спотикатися на любовному фронті доведеться часто — прихильники так і валяться перед вашими стрункими копитцями.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Кози

Йдуть Терези-Кізочки рогаті за конкурентами — суперники вирішили: раз вже ви такі дипломати, то можна понахабніти. Пару разів грізно промекаєте, і усі негарні створіння розбіжаться, тільки їх і бачили. До речі, до вашого затишного будиночка в 2019 році доведеться добудувати пару кімнат — Купідон втомився носитися по світу, і вирішив передихнути. Користуйтеся моментом, і просіть у нього альбом з фотографіями половинок.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Мавпи

Мавпи-Терези можуть жартувати і корчити личка — Кабан вас обожнює, і пробачить за будь-які витівки. Але для сімейного життя потрібен серйозний настрій — реєстраторка в РАЦСі не потерпить грайливого жениха, або розвеселу наречену. Ще призначить дату весілля через півроку — а гості вже зібралися, та і ресторан викуплений. У лелек теж усе за планом — восени 2019 року в пологовому будинку з’являться симпатичні немовлята, схожі на вас.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Півні

Вбирайтеся в яскраві наряди — в рік Кабана вас наслідує уся еліта. Адже головне, не що надіти, а як себе подати — у Терезів-півників із цим проблем не спостерігається. На ділову вечерю в кедах краще не ходити — партнери зустрічають по одягу. А ось коли влаштуєте прийом у себе в особняку на честь нового призначення, можете химерувати за повною програмою — навіщо дотримуватися умовностей в особистому басейні, наповненому шампанським?

Гороскоп на 2019 рік Терези — Собаки

У рік Кабана непогано замислитися про благоустрій ділянки біля будки — дійсно, скільки можна бігати за овочами і фруктами на ринок?! Гектарів навкруги багато, хоч виноград саджайте, хоч картоплю, хоч авокадо — новий садівник майстер своєї справи. А витрачатися на охоронця не доведеться — Терези-собачки і самі з вусами, тобто з хвостами. Усі місцеві злодюжки обходять вашу триповерхову будочку за кілометр.

Гороскоп на 2019 рік Терези — Кабани

Чого бажають, милі Терези-Кабанчики? Ось вам добрий домовий, щоб стежив за порядком в палаці, ось вам золота картка, а ось і пір’їнка від лелеки, який натякнув про швидкий приліт. У 2019 році ваш Жовтий родич готов поступитися троном, аби ви ні чого не потребували. Але навіщо вам царське крісло, якщо у вас своє є — шефові давно час на пенсію, і ви єдиний кандидати на цю дивовижну посаду.

Гороскоп на 2019 рік Терези: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Повернутись на сторінку Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2019 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *