Гороскоп на 2019 рік для Змії

Гороскоп на 2019 рік для Змії

У прекрасних і чудових Змійок в 2019 році будуть усі шанси для того, щоб виповзти з норок, і заявити світу про свої таланти. Хоча серед астрологів і існує думка, що Кабан недолюблює Змій, цього разу все буде по-іншому — Жовтий Земляний Хрюша із захватом спостерігає за вашими пересуваннями, і ніжно погладжує блискучі зміїні шкірки. Але зірки радять зосередитися на інтелектуальній діяльності — ваші мудрі думки, нарешті, будуть озвучені, а геніальні ідеї здійснені. Багато Змійок проявлять себе в науці, а деякі з вас зуміють заповзти в ряди бізнесменів.
Здавалося б, живи і радій — зі Змійками цей номер не пройде, вам вічно чогось бракує. У рік Кабанчика Змії навчаться літати — ну, звичайно ж, від любові. Кавалерів у вас греблю гати, залишилося заховати жало, і навчитися приймати компліменти — в 2019 році всі визнання будуть щирими. Купідон взагалі не відійде від Змій, і почне випробовувати на ваших прихильниках нове романтичне зілля. У РАЦСах Змійок знають в обличчя, але не тому що ви часті гості палаців одружень — ваші фото розвішені на вулицях з написами: їх розшукує Любов. А восени і лелеки приспіють — чарівні сімейні гнізда вже свити, і в них затишно згорнулися спадкоємці.
Борги, кредити, кризи — ці слова в 2019 році викликатимуть у Змійок нервовий сміх, нагадуючи про фінансові негаразди минулих років. Ситуація в корені зміниться — грошовий потік в дорозі, і Змій ось-ось зал’є доларовим дощем. І не шипить на домочадців — в сімействі олігархів переполох, і родичі цілими днями складають списки покупок. Коли в Зміїному гнізді почнеться хаос, треба терміново перебиратися на найближчі острови — там вже і печерки п’ятикімнатні вирубані, і норки з усіма зручностями викопані.

Гороскоп на 2019 рік для Змії

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *