Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Гороскоп для Риб на 2019 рік

Гороскоп для Водолія на 2019 рік

Гороскоп для Козеріга на 2019 рік

Гороскоп для Стрільця на 2019 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2019 рік

Гороскоп для Терезів на 2019 рік

Гороскоп для Діви на 2019 рік

Гороскоп для Лева на 2019 рік

Гороскоп для Рака на 2019 рік

Гороскоп для Близнюків на 2019 рік

Гороскоп для Тельця на 2019 рік

Гороскоп для Овна на 2019 рік

Скінчились святкові салюти і новорічні канікули, але й досі всюди лунає веселий гавкіт господаря 2018 року – Собаки — неначе й не збирається втікати. Але 5 лютого 2019 року ми почуємо боязке і наполегливе похрюкування — на трон підійметься новий володар Кабан, і не якийсь там чорно-строкатий, або білий, а Жовтий і до того ж, Земляний.
Кабан правитиме мудро й справедливо. Він не любить різких рухів, і увесь лютий роздумуватиме і будуватиме плани. У Земляного Кабана є благородна мета — він хоче ощасливити все людство, і ми можемо бути впевнені, що цар 2019 року свого досягне.
Кабан істота господарська, та і за вдачею він домосід — ми можемо спокійно вирішувати побутові питання, і не чекати, що в цей час на нас звалиться криза, або нагрянуть злісні конкуренти. Кабан терпіти не може обману, і махом розжене усіх суперників і хитрунів — ми відчуємо турботу Жовтого господаря вже на початку весни. Разом з березневим сонечком до нашого життя ввірвуться фінансові бонуси — п’ятачок Кабана проникне скрізь, і відчує вдачу за кілометр.
Кабан, незважаючи на свою доброзичливість, може бути вкрай недовірливим і обережним — загалом, не злитимить чарівного господаря року, і відмовтеся від ухвалення необдуманих рішень. Але Жовтий Кабан не проти авантюр — ми можемо шукати пригоди хоч цілий рік, аби наші витівки не шкодили оточенню.
Кабан — істота охайна, і дуже не любить, коли говорять, що вона завжди знайде бруд. І навіть якщо і знайде, що з того — він господар, він володар, і може собі дозволити поблазнювати, і викупатися в калюжі. До речі, про купання — в 2019 році дуже корисні всілякі водні процедури, починаючи від прийняття ванн, і закінчуючи пірнанням у води океану. І гроши на поїздку до цього самого океану знайдуться — щедрий Хрюша відсипле нам золотих монет зі своїх запасів, ще і приведе до чарівної ямки, де зариті кришталеві і діамантові жолуді.
Але до ледарів Кабан прихильним не буде — це йому дозволено лежати в затишній калюжі, і поблажливо поглядати на своїх слуг. А нам доведеться попрацювати, проте добрий Кабан не залишить нас без підтримки, і пришле своїх вірних помічників, переодягнутих в костюми впливових покровителів. 2019 рік — час звершень і перемог, і будь-які дикі й божевільні ідеї будуть втілені практично миттєво.
Кабан обожнює нестандартний підхід до вирішення проблем, і всі креативні й творчі люди легко підіймуться на вершину слави. Тут важливо не соромитися, адже Кабан не любить неправдивої скромності — якщо хочеться розфарбовувати річкові камінчики, чи вишивати квіточки на носових хустках, то треба забути про всяких скептиків, і займатися справою не з примусу, а до душі. Та вже через день біля вас стовпляться схвильовані покупці, і пропонуватимуть нечувані гроші за камінь з мордою кабанчика, чи за хусточку, на якій красується ромашка.
Із здоров’ям ситуація в 2019 році неоднозначна — ми якось непомітно забудемо про дієти і правильне харчування, і поглинатимемо ласощі, не звертаючи уваги на зламані ваги, і джинси, що лопнули. Стоп, стоп — ми так не домовлялися, адже Кабан любить поїсти, проте і бігає він так, ніби в одному місці у нього заховані вічні батареї. Загалом, їмо, насолоджуємося, і при цьому займаємося спортом — ніяких відмазок хазяїн року не приймає, і вже чекає нас на стадіоні, вирядившись в новий жовтий спортивний костюм.
Якщо в рік Собаки ми закохувалися, крутили романи і витали в хмарах, то в період царювання Жовтого Земляного Кабана доведеться вдатися до активних дій. РАЦСи будуть переповнені, і створювати осередки суспільства кинуться і молоді пари, і закохані із стажем. Люди, що встигли одружитися минулого року, або раніше, почнуть зміцнювати союз і замислюватися про потомство. Ось вже де Кабан розгорнеться – він обожнює дарувати світу симпатичних угодованих поросяток. Та й лелеки в рік Жовтого Кабана активні і енергійні — всюди лежать акуратні згорточки. До речі, хлопчиків в 2019 році народиться більше — такий ось каприз у Земляного Кабана, тому купуємо блакитні стрічечки, і обираємо чоловічі імена.
Навіть якщо наше життя буде переповнено роботою і розвагами, в 2019 році не можна забувати про інтелектуальний відпочинок. Кабан створіння начитане, і не терпить тих, хто підвищує інтелект поверхневим переглядом новин з Інтернету. Загалом, терміново записуємося до бібліотеки і не обмежуємося детективами і любовними романами — в рік Кабана треба обов’язково перечитати класиків.
2019 рік стане яскравим і запам’ятається, але Кабан, перш ніж начепити Жовту корону, роздасть нам правила — досить прості і зрозумілі. Не свинячимо, і не хрюкаємо без потреби — дотримуємося золотої середини, і життя наша стане теж золотим. І немає ніякого значення — чи живемо ми в бідному і чистенькому хліву, або бродимо по новому особняку. Кабан вже стукає копитцями, і радісно мчиться у гості до тих, хто ніколи не поступає по-свинські.

Гороскоп на 2019 рік Кабана для всіх знаків Зодіаку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *