Гороскоп на 2019 рік для Тигра

Гороскоп на 2019 рік для Тигра

2019 рік принесе милим Тигрятам багато позитиву і радощів. Жовтий Земляний Кабан поважає вас за чесність, хоробрість і тягу до справедливості. Але не будьте такі поблажливі до конкурентів, раптом подумають, що ви і всередині такі ж м’які і пухнасті, як зовні, і заберуться на ваші плямисті спинки. Прагнення до перемоги не залишає Тигрів ні на хвилину, і не дивно, що ви зможете обійняти будь-яку посаду — директори в поспіху покидають офіси, та і бізнесмени усіх мастей ховаються у своїх особняках, щоб не стояти у вас на шляху. Гарчати і шкіритися не доведеться — Хрюша природжений дипломат, і забовтає і захрюкає усіх ділових партнерів.
На любовному фронті не так гладко, як в питаннях кар’єри — прихильників у Тигрів багато, а ось толку від них немає ніякого. Тільки і можуть, що заспівати серенади, та піднести дорогий подарунок — а як же сімейне щастя, затишок, діточки і казки на ніч? Кидайте докучливих залицяльників, і швидше знайомтеся з майбутнім чоловіком (дружиною) — половинки в 2019 році знаходяться в музеях, у бібліотеках, в театрах і на виставках. Загалом, підвищуйте культурний рівень, і буде вам і РАЦС, і лялька на капоті, і навіть голуби в небесах. До речі, не лише голуби — лелеки теж крутять над будиночками Тигрят, і весело розкидаються свертками.
Ну, а гроши справа наживна — якщо сьогодні в кишенях Тигрів свище вітер, то завтра ваші гаманці лопаються із-за пухких пачок, перетягнутих новенькими гумками. Якщо Кабан повісив на ваших дверях плакат: вкладайте кошти в нерухомість. Квартиру завжди можна продати або здати, а приміщення під офіс у Тигрів відірвуть з руками і лапками. Правда, навколо вашої чарівної персони раз у раз крутитимуться убогі друзі і збанкрутілі родичі — усі мріють взяти участь в спустошенні тигрової банківської картки. Пустіть слух про своє банкрутство, і лицемірів як вітром здує.

Гороскоп на 2019 рік для Тигра

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *