Гороскоп на 2019 рік для Собаки

Гороскоп на 2019 рік для Собаки

Великодушні і безкорисливі Собаки можуть розраховувати на підтримку Кабана. Цуценята знайдуть доброго хазяїна, і господар 2019 року подарує і свіжозрубану будку, і модний нашийник, і навіть цукрову кісточку, яку можна гризти цілий рік. Причому, Собакам не доведеться танцювати на задніх лапках, випрошуючи ласий шматочок. Собаки буквально купатимуться у бонусах за минулі заслуги, адже ви ніколи не пройдете повз скривджених людей, і знайдете спосіб допомогти тим, хто має потребу — навіть на шкоду власним інтересам. Жовтий Кабан підкине пару нових підробіток, і Собаче життя буде яскравим, казковим і надзвичайно насиченим.
Двері в чарівне особисте життя давно відкриті, залишилося знайти вхід. Собаки не заблукають в лабіринтах щастя, адже у Жовтого Кабана вже приготовані диво-навігатори. До того ж, у цуценят прокинеться талант ясновидців, і ви не пропустите половинку, навіть якщо вона закутається в паранджу. Собачі гулянки бажано перенести на кінець роки — адже треба встигнути підготуватися до шикарної урочистості, на яку запрошені багато іменитих гостей. Сімейні Собачки стануть улюбленцями лелек — пташки розклали цуценят у будки-коляски, і ось-ось прикотять спадкоємців до вашого будинку.
Весілля, спадкоємці — це ж купа грошей, скиглять Собачки. Причин для паніки немає, важливо заявляє Земляний Кабан і радить згадати про удачливість у фінансових питаннях. Собаки за кілометр чують вигідні угоди — залишилося вкусити конкурентів, і збігати за валізою (чи скринею). Тільки не потратьте мільйони на всяку нісенітницю, а то накупите платинових нашийників і позолочених ланцюгів, як у минулий рік. Краще обтрусіться від пісочку, в якому ви вивалялися на блакитному березі, і перерахуйте купюри. Коли налічите мільярд, біжіть скуповувати зливки золота — жовтий колір нині в моді.

Гороскоп на 2019 рік для Собаки

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *