Гороскоп на 2019 рік для Щура

Гороскоп на 2019 рік для Щура

Щури завжди біжать своїм шляхом, і вас складно збити з пантелику — Жовтий Кабан в захваті від такої цілеспрямованості, і 2019 рік принесе масу можливостей. В першу чергу, Щурам необхідно визначитися з видом діяльності, а потім знайти кошти, які ви вирішили вкласти в розвиток бізнесу. І не забудьте відновити гардероб — геніальність геніальністю, а ділові костюми, дорогий годинник і шикарні туфлі вам не зашкодять. На модний вирок Щури можуть не ходити — ваш смак бездоганний. Корисно навести порядок в норці-офісі — викиньте стару апаратуру, і влаштуйте чищення серед співробітників.
А ось позбавлятися від обридлих прихильників Щурам не припаде — в 2019 році Кабан запрошуватиме тільки розумних і симпатичних прихильників. А Щурам залишиться довіритися сердцю — інтуїція працює без збоїв. Нюх теж не підведе — коли в повітрі запахне весною, Щури кинуться в палаци одружень. Так, в рік Жовтого Кабана ви не відкрутитеся від щасливого сімейного життя. До речі, лелеки літають в обнімку з Купідоном — маленькі щури розпакувалися, і з усіх лапок мчать до ваших будиночків. Якщо ж штамп давно поставлено, Щурам не варто лягати на диван, і зітхати від нудьги — половинка не дасть вам занудьгувати, і увесь рік вигадуватиме милі сюрпризи.
Від цього зоряного прогнозу шерстка у багатьох Щурів посивіла — весілля, спадкоємці, сюрпризи, а де ж узяти таку прірву грошей? У Кабана усе під контролем, і процес збагачення пройде нестримно — викиньте з будинку мотлох, і підготуйте місце під скрині. І не відривайтеся від колективу — бути олігархами-одинаками нецікаво. Тим більше, Жовтий Земляний Кабан любить всякі бали, прийоми і тусовки — впливові люди, яких ви запросите, обожнюють смачно поїсти і як слід випити, але ви не розоритеся. Вже до середини року Щури прославляться, і грошики потечуть річкою (чи струмочком, що теж непогано).

Гороскоп на 2019 рік для Щура

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *