Гороскоп на 2019 рік для Півня

Гороскоп на 2019 рік для Півня

У рік Вогняного Петі всі горланили веселі пісні, і не знали проблем. Але як тільки Півні побачили Жовтого Земляного Кабана, вони в паніці звалилися з огорожі — невже халява скінчилася? Зірки радять заспокоїтися — Кабан володар добрий, чесний і справедливий, і не дасть образити чарівних крилатих створінь. Проте відсидітися на печі не вдасться — хазяїн 2019 року завалить вас всілякими справами. Всі заняття, які Кабан приготував для Півників, будуть з творчою спрямованістю, так що, прочищайте шийки, вбирайтеся в різноколірні пір’їнки і в дорогу — назустріч славі і визнанню.
Коли набридне блищати на балах, можете замислитися про своє особисте життя. Можливостей в рік Жовтого Кабана у Півників буде багато, і треба лише визначитися з бажаннями. Хочте принца? Пишіть записку Купідонові, у нього якраз завалялося декілька королів. Мрієте про скромного обранця? Поспішайте у бібліотеки — половинки люблять проводити час над книжками. Але не засиджуйтеся в читальному залі, а то озирнутися не встигнете, як рік пройде, а ви так і не дісталися до РАЦСу. Церемонії в 2019 році мають бути шикарними — у гості прийдуть всякі важливі персони, і ви повинні сподобатися лелекам, поросятам-тамадам, і Кабану-реєстратору.
Фінансова сфера в Жовто-земляний рік порадує Півники стабільністю — ви витрачатимете так само, як і минулого року (навіть більше). Стежте за оточенням, щоб в курник не пробралися лисички-конкуренти і тхори-шахраї. Гроши бажано тримати при собі, і вкладати кошти треба тільки в перевірені банки. А відсотки Півні можуть спустити на милі надмірності — тринькайте капітали на прибудову до курника і на нові шпори, і модні гребені. І не кукурікайте про доходи — говорять, що в 2019 році податкові служби працюють в посиленому режимі, і всюди розкидають жучки, камери і інші технічні пастки.

Гороскоп на 2019 рік для Півня

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *