Гороскоп на 2019 рік для Мавпи

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи

Ризикові і відчайдушні Мавпочки відразу сподобаються Кабану — господар 2019 року в захваті від ваших кривлянь. Але намагайтеся не гримасувати і не пустувати при спілкуванні з діловими партнерами — компаньйони в рік Кабана серйозні, і сподіваються на вашу відповідальність. Мавпам, які зайняті у сфері творчості, успіх матимуть увесь рік — ви можете заснувати свою справу, і отримати і фінансову вигоду, і громадське визнання. Але і інші Мавпочки не залишаться осторонь — зарубіжні партнери вже оцінили вашу рухливість і креативність, і ось-ось притягнуть пару вигідних контрактів.
А на любовному небосхилі Мавпочки помітять хмари — це ревниві прихильники з минулого вирішили перевірити вас на міцність. Сцен буде багато, так що готуйтеся — робіть вигляд, що ви зайняти поїданням бананів. Але сильно не хвилюйтесь — влітку 2019 року Жовтий Хрюша візьметься за уклад вашого особистого життя, і Мавпи можуть стрибати в РАЦС, і ставити хитромудрий підпис. З лелеками теж проблем не буде, але Мавпочкам слід пам’ятати — пташки роздають свертки тим, хто дозрів, і готовий відмовитися від лазіння по пальмах (стирати пелюшки на дереві не дуже зручно).
Рік Земляного Кабана неймовірно вдалий в грошовому плані — купюри самі пливуть в лапки Мавп (іноді навіть летять). Головне, не розгубитися від великої кількості вигідних угод, і не перетворитися на марнотратів — скупістю Мавпочки не страждають, але доведеться повчитися економії. Але не чахніть над скринями з коштовностями, а пустите їх в справу — пару мільйонів на закупівлю устаткування, три мільйони на оренду приміщення з подальшим викупом, ну, і декілька тисяч на кишенькові витрати (не кривіться в сумній усмішці, адже йдеться про бакси). І найважливіша порада від Кабана — викиньте старий спортивний костюм, адже олігархи навіть вдома повинні виглядати на всі сто.

Гороскоп на 2019 рік для Мавпи

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *