Гороскоп на 2019 рік для Кози

Гороскоп на 2019 рік для Кози

Якщо ввесь минулий рік Кізочки тренувалися, і буцалися з конкурентами, відточуючи свою майстерність, то з приходом Жовтого Земляного Кабана ситуація різко змінилася. Кози спиляли ріжки, змінили шкірки і у вашому світі настав період спокою і стабільності. Але Хрюша радить не кидати справи — збільшуйте оберти, розширюйте межі, і шукайте нові зв’язки. Коли набридне бекати на підлеглих, і ганяти персонал по офісу, вирушайте куди-небудь до моря — ви заслужили і безкоштовний Інтернет, і триразове харчування, і навіть симпатичних слуг, які вміють читати думки, і виконують будь-які бажання.
Гарячі і темпераментні Кози в 2019 році перетворяться на невтомних завойовників сердець — будь-яка людина опиниться біля ваших копит, тільки підморгніть. І не аналізуйте свої дії — любов штука така, чим більше думаєш, тим менше толку. Віддавайтеся почуттям, і Кабан зведе і з новими прихильниками, і з половинками, а деякі, нарешті, наберуться хоробрості і заглянуть в РАЦС. Реєстраторка давно не носить маску сірого вовка, і вас розпишуть без збитку для психіки. А потім і добрі лелеки прилетять — в рік Жовтого Кабана в спадкоємцях недоліку не буде.
У грошах теж недоліку немає — угоди вигідні, контракти довгострокові, а кожен крок наближає Кіз до золотої жили. П’ятачок у Кабана чарівний, і заради вас хазяїн 2019 року пронюхає і печерку із скарбами, і ямку з древніми монетами — згадуйте магічну фразу, і відкривайте дверці у світ олігархів. Але бути власниками лугів, полів і річок дуже морочливо — шукайте надійних компаньйонів, і не будьте жадібними на зарплату. А доки ваші керівники вирішують фінансові проблеми і роздумують, куди вкласти черговий мільярд, ви добудуєте п’ятизірковий сарай — Кабан вже вбрався на новосілля, так що, ворушіть копитцями.

Гороскоп на 2019 рік для Кози

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *