Гороскоп на 2019 рік для Кота

Гороскоп на 2019 рік для Кота

Котики бурчать, і ласкаво поглядають на собак-конкурентів, а Кролики хоробро кидаються на удавів-шахраїв — в рік Жовтого Кабана все так і буде, треба лише позбавитися від скромності. А далі за планом — завоювати діловий світ, і призначити себе заступником Земляного Кабана, зачарувати партнерів і розповісти їм про грандіозні плани. Буде вам і тепла піч, і парне молочко, і нова шубка. І зв’яжіть шкарпеточки, щоб мозолі не натерти — бігати доведеться багато, то на переговори, то на корпоративні посиденьки. Коли набридне носитися по світу, Котики можуть засісти в особнячках, і зайнятися творчістю — мрії повинні збуватися.
Метушня очікується і у сфері любовних стосунків — Котики майстра флірту, і генії зваблювання. Тільки ось проблема — у деяких прихильників є ревниві половинки, що мріють вчепитися у вашу шовковисту шерстку. Кабан радить забути про скованих залицяльників, і відправитися на пошуки обранця. Інтуїція у пухнастиків зашкалює, і котячі сердечка завжди учують потрібного чоловічка. 2019 рік багатий на весілля — сімейне життя куди цікавіше за вільне існування. Лелеки розсілися на хмаринках, а із згортків стирчать милі мордочки котяток.
А банківські картки весело блищать на сонечку, і повідомляють, що Коти-кролики стали володарями головного призу — значків мільярдерів цього року зроблено небагато, але пухнастому створенню вистачить. Якщо ж гроші не сиплються з небес, а ваші м’які лапки не спотикаються об золоті зливки, значить, ви неправильно поводитеся. Гроши люблять сміливих, веселих і легковажних — принаймні, в 2019 році все саме так. Жовтий Кабан радить забути про економію — влаштуйте бал багачів, викупайтеся у свіжому молоці, начепіть на шию намисто з улюблених рибних котлет, і фінансова ситуація миттєво покращає.

Гороскоп на 2019 рік для Кота

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *