Гороскоп на 2019 рік для Коня

Гороскоп на 2019 рік для Коня

Коні примчалися з Собачого року, і навіть не відразу помітили, що світом править Жовтий Земляний Кабан. Але Хрюша на вас не образиться, адже він знає, що у Конячок є мета, і ви до неї прагнете, не звертаючи уваги на погоду і на інші дрібниці. Але ось до ділових партнерів придивитися треба — в 2019 році Конячки стануть відомими, і навколо вас крутитиметься всякий народ, у тому числі і шахраї. Бити копитами конкурентів не обов’язково, у Жовтенького Кабанчика з ними хрюкання коротке — якщо не хочуть дружити, нехай нарікають на себе. Так що, звіть суперників в команду і будуйте свій бізнес без побоювання.
У сфері любовних стосунків не спостерігається навіть самого занепалого суперника — усе без розуму від милих і карколомних Конячок (іноді ви самі падаєте, роздивляючись себе в дзеркало). Але не розтопчіть прихильників — серед них знайдеться декілька половинок на вибір. Тим більше, рік Жовтого Кабана багатий на весільні церемонії — заплітайте квіточки в гриву, і вирушайте під вінець. Якщо в домі чекають лошата, і улюблений обранець сумно сидить біля віконця, біжіть галопом до родичів — в 2019 році сімейна атмосфера буде ідеальною. Лелеки теж прилетять — вони вже доглянули декілька затишних качанів, і ось-ось зів’ють там гнізда.
До речі, про капусту — її у вас буде завались в усіх сенсах. Стрижіть купони і частіше довіряйте інтуїції — внутрішній голос ірже від нетерпіння, і підказує Коням, де живуть потрібні люди з вигідними пропозиціями. А коли доверху наповніть візок, влаштуйте благодійні акції — ви не збіднієте, а людям приємно (та й бездомні тварини будуть раді, якщо Конячки про них потурбуються). Від авантюр Кабан радить утриматися — в голові у Конячок твориться незрозуміло що, і від ваших ідей в непритомність падають навіть друзі-мільярдери. Не скачіть в підпільне казино — у світі є багато інших розваг — безпечніших.

Гороскоп на 2019 рік для Коня

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *