Гороскоп на 2019 рік для Кабана

Гороскоп на 2019 рік для Кабана

Чарівні Кабанчики і в рік Собаки жили добре, а з приходом Жовтого Кабана перетворилися на справжніх щасливчиків — ваша добрий і дбайливий родич зробить усе можливе (та й неможливе), щоб ви ні чого не потребували. Конкуренти думають, що Кабанам потрібні тільки гроши, гарний костюм і затишне крісло — ось тут-то суперники і прорахувалися. Адже в 2019 році ви, в першу чергу, набудете корисні зв’язки, організуєте шикарні рекламні акції, а вже потім думатимете про фінансовий успіх і інші принади. Думайте, але недовго — вакансії бізнесменів розбирають швидко.
У рік Жовтого Кабана ви і в кар’єрі досягнете успіху, і особисте життя налагодите — з такою любов’ю до порядку ви перші кандидати на роль щасливого подружжя. Головне, не відхиляти пропозиції прихильників — сімейне ярмо штука цінна і корисна, але поспішати Кабанам нікуди. Пофліртуйте, оглядіться, а вже потім знайомтеся з чарівною тітонькою в РАЦСі — вас розпишуть у будь-який слушний час. А лелеки прилетять восени — ви і будиночок побудувати встигнете, і яблуньку посадите, щоб спадкоємці могли поласувати пюре зі свіжих фруктів. Якщо ж ви давно і міцно одружені (у шлюбі), ситуація складається взагалі казково — господар року і сусідів заспокоїть, і прислугу приструнить.
На які це такі засоби наймати прислугу? — обурено захрюкають Кабани, і будуть праві. Але у Жовтого господаря року все прораховано — економія залишилася у далекому минулому, і можна похвалитися і солідним рахунком, і впливовими знайомствами, і навіть новою машиною останньої моделі (тою самою, що ви бачили уві сні). Але коли розбагатієте, не ховайте по-старому золоті зливки під матрац — і спати не дуже, і злодюжки можуть нагрянути. І не кидайте улюблену роботу — жити на відсотки це дивовижно, але лінь до добра не доведе, навіть таких красенів, як Кабани.

Гороскоп на 2019 рік для Кабана

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *