Гороскоп на 2019 рік для Дракона

Гороскоп на 2019 рік для Дракона

Для всіх крилатих і вогнедишних створінь в рік Кабана горітиме зелене світло. Так що викиньте сумні і песимістичні думки відразу з трьох голів, і займіться втіленням грандіозних планів. Дракони зможуть досягти успіху у будь-якій справі — кар’єра пре, і ви матимете успіх і у білому халаті доктора, і в солідному костюмі бізнесмена, і в яскравому наряді співака. Але Жовтий Земляний Хрюша застерігає милих Драконів: не будьте надмірно довірливі і не хваліться успіхами, адже конкуренція в 2019 році нікуди не подінеться, і всякі негарні заздрісники почнуть злітатися на ваш успіх, як мушки на варення.
До речі, про варення — особисте життя в рік Жовтенького Кабанчика буде солодким (іноді навіть нудотним). Тому час вигнати зі свого життя прилипливих залицяльників, і звернути увагу на надійних прихильників із серйозними намірами. Вільні Дракони втомляться від легковажних стосунків, і в 2019 році ви все частіше почнете поглядати у бік РАЦСу. Шукайте половинку серед «своїх» — разом і літати веселіше. Ну, а сімейні Дракончики, нарешті, побудують будиночок, посадять цілий сад замість одного дерева, і зустрінуться з добрими лелеками — вони, пурхають прямо над вами, і ведуть прицільний вогонь свертками.
Артистичний темперамент Драконів до душі Кабану — Хрюша розкрив чарівну скриньку, з якої ось-ось посиплються грошові сюрпризи. Драконам не слід квапитися з витратами — ви створіння навіжене, і ні в чому собі не відмовляєте, але втримайтеся від великих покупок до літа. А в червні почнеться казкове життя — конкуренти роз’їдуться по відпустках, і Дракони займуться улюбленою справою, яка приносить гарний дохід. Головне, грати за правилами (можете вигадати їх самі), і бути серйозніше — навіщо вам п’ятий завод з виробництва шоколадок, і сьома шиномонтажна майстерня.

Гороскоп на 2019 рік для Дракона

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *