Гороскоп на 2019 рік для Бика

Гороскоп на 2019 рік для Бика

Від гучного мукання чарівних Бичків конкуренти падають у непритомність — ви просто молодці. Партнери захоплено аплодують, і навіть господар 2019 року захоплено хрюкає, і просить повторити на біс. Бики люблять працювати в команді, вас сіном не годуй, а дай проявити лідерські якості. Але зірки радять пригальмувати — в рік Жовтого Земляного Кабана можна попрацювати і наодинці, або зібрати колектив тільки з перевірених друзів. Ви цілком самостійні, і можете відкрити власний бізнес. План давно дозрів у вашій голові, залишилося записати думки, і поділитися ідеями з просунутими друзями.
До речі, про друзів — вони допоможуть знайти половинку. І якщо Бички досі пасуться на зелених лужках, і поглядають на тонконогих теличок, доведеться розлучитися з холостим життям, і збігати в сусіднє стійло, на якому написано РАЦС. А побут і домашній клопіт вам сподобаються. До того ж, на ваші спинки поглядають лелеки — в рік Кабана пташки активні, і із задоволенням зів’ють гніздечко, і поняньчаться з телятками. Тим Бичкам, які давно плавають в сімейному човні, Кабан приготував матеріальні сюрпризи. Ось вам новий сарай, ось модний плуг, правда, і орати доведеться багато, але працелюбних Биків роботою не налякаєш.
Хто працює, той і гроши має — в рік Хрюші це висловлювання актуальне. Бички не занадто тяжіють до комфорту, і принади багатого життя вам не цікаві. Але доведеться підкорятися обставинам — надто багато грошей звалиться на ваші чарівні голови. Ріжки у золотих кільцях, на копитця налипнули грудочки срібного бруду — краса. Спробуйте пожити собі на втіху, і вже влітку 2019 року Бички увійдуть до смаку, і заткнуть за пояс місцевих олігархів. Бики істоти сентиментальні, і обов’язково захочуть кому-небудь допомогти — відкрийте власний фонд для підтримки бездомних собачок. І вам добре, і гроши наліво не йдуть.

Гороскоп на 2019 рік для Бика

Повернутись на сторінку Східний (китайський) гороскоп на 2019 рік Кабана

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *