Гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для усіх знаків Зодіаку

Гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для усіх знаків Зодіаку

Гороскоп для Риб на 2018 рік

Гороскоп для Водолія на 2018 рік

Гороскоп для Козоріга на 2018 рік

Гороскоп для Стрільця на 2018 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2018 рік

Гороскоп для Терезів на 2018 рік

Гороскоп для Діви на 2018 рік

Гороскоп для Лева на 2018 рік

Гороскоп для Рака на 2018 рік

Гороскоп для Близнюків на 2018 рік

Гороскоп для Тельця на 2018 рік

Гороскоп для Овна на 2018 рік

Згідно зі східним календарем, 2018 рік буде роком Жовтого Земляного Собаки. Червоний Вогняний Півень керував мудро і грамотно, і навіть не хотів з нами розлучатися. Але вночі 16 лютого 2018 року Півник змахне крилами, прокукурікає на прощання, і передасть права на трон Собаці. Собака істота неспокійна, і ввесь рік буде на варті нашого благополуччя. Собака втілює справедливість, він ніколи не зрадить, і в рік його правління ми можемо заспокоїтися — все буде чітко й справедливо.
У 2018 році можна сміливо братися за будь-які справи, адже й Собака кидається у бій, не замислюючись о наслідках. Стихія землі пов’язана із законами і традиціями, тому в рік Земляного Собаки важливо дотримуватися своїх принципів. Попри те, що Собака не любить змін, і не прагне переїхати з будки в кришталевий палац, він зробить усе, щоб жителі Землі змогли поліпшити житлові умови. Тут головне, вірити в диво — господар 2018 року з радістю вам підіграє.
Якщо взимку Собака розгойдуватиметься, і наводитиме лад після імпульсивного Півника, то до весни все буде готово. Після зимівлі багато хто може розраховувати на фінансову вдачу — жовтий колір року приваблює гроши. Звичайно, Собака не нариє нам золоті зливки, і не приведе до кладу, але тим, хто працелюбний і наполегливий, можна чекати і підвищення, і заохочення, і всіляких благ. До того ж, жовтий колір асоціюється з енергією сонця, він заряджає нас позитивом, бадьорістю і гарним настроєм — сперечатися із Жовтим Собакою марно. Він все одно влаштує нам усім казкове й радісне життя.

Собака безкорислива і великодушна істота, він не тяжіє до слави і комфорту. Але мила тварина радітиме, якщо ми оточимо себе гарними речами, і одягнемося так, ніби вже стали королями і принцесами. Так що, можна безсоромно міняти гардероб, і після прочитання гороскопу бігти в магазин за шикарними нарядами.
У 2018 році вітаються такі якості, як дружелюбність і чесність. Навіть у спілкуванні з конкурентами ми не повинні лицемірити і відступати від правил — в рік Собаки ніхто не посміє нас обдурити, або вигадати якусь шахрайську схему. Зарплата у більшості людей буде «білою» — ось вже накопимо пенсію, гуляти так гуляти.
До будь-якої справи в новому 2018 року важливо підходити творчо. Навіть працюючи технічкою, можна досягти небувалих результатів, якщо проявити фантазію. Для людей інтелектуальних професій в рік Жовтого Собаки горітиме зелене світло — стільки проектів світ ще не бачив. Працелюбний і активний Собака завжди знайде заняття до душі, його ніс націлений на вдачу, і він допоможе всім, хто вірить у свій успіх.
Із здоров’ям у рік Собаки проблем не очікується. Загартований Жовтий Собака не дозволить нам чхати і кашляти. Але шкідливі звички доведеться покинути — Собака не любить, коли витрачають гроші на нісенітницю, типу цигарок і алкоголю. Вже краще купити солодку кісточку, і новий шифер для будки. До речі, Жовтий Земляний Собака любить подорожувати і міняти картинку перед очима. В 2018 році можна об’їхати увесь світ — нових друзів буде багато, та й враження ми матиме на декілька років вперед.
Казкові й чарівні зміни нас чекають і в любовній сфері — 2018 рік переповнений зустрічами, знайомствами і побаченнями. Сімейні пари відчують себе на сьомому небі — другий медовий місяць може розтягнутися на ввесь рік. А ось вільним людям Собака наготував багато сюрпризів. Жовтий Земляний пес домовилося з Купідоном, і він вже щосили кує нові стріли — вистачить на всіх, особливо на тих, хто мріє про зустріч зі своєю половинкою.
У 2018 році буде багато весільних церемоній. Пари, які створили сім’ю в рік Собаки, можуть розраховувати на довгий і дружний союз. Діти, народжені в період правління Земляної Собаки, відрізнятимуться міцним здоров’ям, веселою вдачею і високим інтелектом. Так що, швидше домовляйтеся з обранцем, шукайте відповідний пологовий будинок і запасайтеся пелюшками (тільки без банальних квіточок на тканині, а з формулами і теоремами — геніальні дітки оцінять таку зустріч і світ упізнає нових Піфагорів).
У 2018 році дуже важливо спілкуватися й заводити друзів. «Своїх людей» ми відчуватимемо миттєво, а всякі недруги обійдуть нас стороною (адже Собака поруч, і так загавкає й заричить, що вороги втратять). Кусатися Жовте Земляне цуценя не буде — тільки віляння хвостиком, і лапка по команді. Але на задні лапи господар 2018 року ставатиме тільки перед гарними людьми — корисно працювати над собою і мати позитив і дружелюбність.
Щоб 2018 рік приніс нам щастя, любов, й усілякі блага, потрібно запам’ятати декілька правил: не гавкати із-за дрібниць, не кусатися, вірити людям і не гарчати, питання вирішувати дипломатично й з терпінням. Тоді і господар року, впаде перед нами на спинку, і наше життя буде далеко не собачим.

Гороскоп на 2018 рік Жовтого Земляного Собаки для усіх знаків Зодіаку

Повернутись на сторінку Гороскопи на 2018 рік

 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *