Гороскоп на 2018 рік Риби

Гороскоп на 2018 рік Риби

У рік Півня Риби довго і наполегливо шукали свою удачу. Але золота рибка вирішила призначити зустріч на рік Собаки — водне створіння може заспокоїтися й далі плескатися в синьому морі, або у басейні (тут справа смаку). 16 лютого 2018 року Жовтий Земляий Собака зійшов на трон і прогавкав три рази — вихованці Нептуна добре зрозуміли, про що йде мова.
Господар 2018 року взявся за справу відразу. Насамперед Собака знайшов для Риб нову й цікаву роботу — творча діяльність до душі навіть найприскіпливішим знакам води. Риби можуть стати відмінними художниками або досягти успіху в письменницькій справі, та що й говорити — підопічні Нептуна можуть і музику написати таку, що Бетховен, Вивальді чи Бах ахнули б від захоплення.
З рекламою справи теж йтимуть непогано — про таланти Риб усі потрібні люди дізнаються вже у березні. А далі справа техніки — сарафане радіо, Інтернет, газети і, наприкінці весни, Риби потраплять у список багатих і знаменитих людей планети. З такими успіхами і особисте життя налагодиться. Але часу на романи і флірт майже не залишиться.
А сімейні знаки води фліртувати й не збираються, хіба що з улюбленим обранцем можна пококетувати, — спілкування стане яскравіше, ніж у букетний період. Стосунки з домочадцями також порадують милих Риб — рідня навчиться у вас ясновидінню, хоч відкривай сімейний салон чаклунів. Усе літо Риби вирішуватимуть житлові питання й до осені дехто з вас переселиться в новий затишний будинок. А деякі Риби розберуться з ремонтом — дзвонити в «Фазенду» або в «Квартирне питання» не потрібно, ви й самі дизайнери, і будівельники в одній особі.
Вільні Риби ризикують заплутатися в численних романах — прихильники налаштовані рішуче, і бігатимуть за вами увесь рік. Собака і Купідон вже збилися з рахунку, і не знають, що й думати — з такою чарівністю вихованці Нептуна довго самотні не проходять, і обов’язково потраплять у шлюб. Лелеки вже там, пташки давно підписали договір у небесній канцелярії, запакували немовлят в рожеві й блакитні свертки, і чекають команди до зльоту.
З приходом осені чарівні Риби будуть затребувані в ділових колах. З приводу олігархів зірки нічого не кажуть, але всякі впливові міністри і солідні чиновники готові вам протегувати. Підлабузнюватися Рибкам не доведеться — з такими талантами, як у водних людей, ніде не пропадеш.
Грудень 2018 року гарний для Риб, які мріють про відпочинок. Ковзати по льоду або по океану на яхті — обирайте, головне: не пливти за течією, адже в труднощах створюється характер. Конкуренти помчать слідом за вами — суперники не шкодитимуть (все ж таки Жовтий Собака здорово їх налякав). Навпаки, більшість недругів стануть вірними друзями для товариських і комунікабельних Риб. Кінець року багатий і на службові романи, але Собака протегуватиме тільки вільним Рибкам, — можна і за боса заміж вийти, або одружитися на довгоногій секретарці. Про фінансову ситуацію зірки й говорити соромляться. І навіть трохи заздрять вдачливим вихованцям Нептуна (якщо рахувати гроши вручну, то, мабуть, вам не вистачить і місяця).

Любовний прогноз для Риб на 2018 рік

Не зустрічайте прихильників за одягом — в рік Собаки бажано звернути увагу на внутрішній світ залицяльників (обирайте добрих і чуйних).

Риби 1 декади (20 лютого — 28 лютого) В рік Собаки жодна Рибка з першої декади не страждатиме від любові. Навпаки, хвилюватись будуть тільки численні прихильники, адже вас на всіх не вистачить. Половинка може зустрітися поряд із домом — поглядайте на крамнички, там сидять не тільки кульбаби-старенькі, але й принци (принцеси) іноді попадаються.

Риби 2 декади (1 березня — 10 березня) Собака запросить у ваше життя багато нових і цікавих людей (йдеться, звичайно, про прихильників). Купідон в 2018 році буде в ударі, — з цим пустуном не скучатимете — він готов щодня стріляти у ваше серце, і спостерігати. Прислухайтеся до інтуїції — коли поруч з’явиться половинка, внутрішній голос заспіває серенаду.

Риби 3 декади (11 березня — 20 березня) Поспішайте за гарними купальниками — в рік Собаки ви плескатиметесь у річці під назвою Кохання. Тільки пам’ятайте, що зазвичай вона впадає в шлюб — а звідти мало кому вдавалося втекти. Але ховатися від відповідальності вихованці Нептуна не забажають — половинку ви знайдете чарівну, і створите міцну і щасливу сім’ю (добрі лелеки неподалік).

Бізнес-гороскоп для Риб на 2018 рік

Щастя, як відомо, не в грошах, а в їх кількості. Фінансова ситуація в рік Собаки буде шикарна, головне, не тринькати капітали направо і наліво.

Риби 1 декади (20 лютого — 28 лютого) Гроші не сипатимуться на Риб з небес — вони під ногами. Намагайтеся користуватися всіма шансами, які дає доля. Бережіться пронирливих знайомих, які мріють, щоб ви поділилися надлишками. Якщо в рік Собаки забажаєтє зайнятися добродійністю, сходіть до дитячого будинку — там ваша допомога потрібна більше (і закон бумеранга ніхто не відміняв).

Риби 2 декади (1 березня — 10 березня) На грошову удачу сподівайтеся, але й самі щось робіть — з таким девізом Риби можуть вибитися в олігархи. У крайньому випадку, ви поповните ряди середнього класу. У грошові авантюри в рік Собаки краще не вплутуватися — з вашою інтуїцією це ні до чого. Скористайтеся своїм даром, і вирушайте на пошуки кладу — раптом казка про Алі-Бабу зовсім не казка?

Риби 3 декади (11 березня — 20 березня) Відкиньте сумніви і страхи, і беріться за справу (за будь-яку). Вишивайте, випалюйте, або плетіть з бісеру — у будь-якій діяльності на вас чекає фінансовий успіх. Але зв’язки бажано відновити — старі друзі, звичайно, здорово допомажуть. Та й пара зайвих покровителів вам не завадить. Не забудьте віддячити Собаці, і побудуйте йому будочку з теплою підлогою.

Сімейний гороскоп для Риб на 2018 рік

Бережіть стосунки і не ризикуйте ними заради швидкоплинних захоплень. Згадуйте медовий місяць і радуйте обранця ніжністю і пристрастю.

Риби 1 декади (20 лютого — 28 лютого) Ваш будинок це і гніздечко, і фортеця одночасно — родичі почувають себе затишно і спокійно, а недруги й близько не підходять до вашого житла. Стосунки з домочадцями в рік Жовтого Собаки стануть майже ідеальні — взаєморозуміння в усьому, і навіть за пульт від телевізора ніхто не б’ється.

Риби 2 декади (1 березня — 10 березня) Ви і родичі не тільки сім’я, ви — дружна команда. Не дивно, що в рік Собаки ви отримаєте радісну звістку від спритних лелек. На столі завжди достаток, у будинку повно друзів — живи, як заменться, й радій. Хіба що подорожі бракує для повного щастя, але зірки проблем не бачать: купіть машину й вирушайте куди забажаєте.

Риби 3 декади (11 березня — 20 березня) Вчитеся радіти навіть під час сімейних розбірок — без сварок і з’ясування стосунків, життя здається нудним і сумовитим. Але не захоплюйтеся, і йдіть на примирення першими — домочадці оцінять намагання, і теж почнуть змінюватися. Ось і ввесь секрет щастя, а якщо до цього додати часті візити далекої рідні, то ви везунчики, інакше й не скажеш.

Гороскоп здоров’я для Риб на 2018 рік

Більше спіть, менше їжте — ця порада у рік Собаки ідеальна. І скажіть: «досить» шкідливим звичкам (цигарки Рибам точно не йдуть).

Риби 1 декади (20 лютого — 28 лютого) Стрес і застуда обходять Рибок за кілометр, а чого ж побоюватися в рік Жовтого Земляного Собаки? Загалом, підопічним Нептуна ніщо й не погрожує, хіба що пара зайвих кіло від гарного життя може прилипнути. Але з цією проблемою Рибки впораються — плавання це те, що прописав добрий Айболит (і про розвантажувальні дні не забувайте).

Рибу 2 декади (1 березня — 10 березня) Не носіть тяжкості — для цього є вантажники. А ви побережіть свою красиву спинку. У рік Собаки вітається йога, та й сеанси масажу зайвими не будуть. Включайте Шопена (чи іншого музиканта на свій смак) і вперед — в позу Лотоса, Собаки чи Мавпи. Можна і позу Рибки освоїти — це для вихованців Нептуна ідеальний засіб розслаблення.

Риби 3 декади (11 березня — 20 березня) Хоч ви й Риби, але мовчати про проблеми не потрібно. Друзі з радістю підставлять вушка і вислухають милих вихованців Нептуна. І до лікаря збігайте — в лікарні немає нічого страшного, навпаки, усі лікарі в красивих білосніжних нарядах (посміхаються і підмігують). Від надмірностей в рік Собаки краще втриматися — контролюйте себе і не піддайтеся спокусам.

Гороскоп для маленьких Рибок на 2018 рік

Від ваших непосидьків у рік Собаки можна чекати чого завгодно — сьогодні Рибки вирішили підкорити світ, а завтра їм надумалося відправитися у подорож.

Пустуни Рибки 1 декади (20 лютого — 28 лютого) Водні пустуни в рік Собаки стануть неймовірно артистичними, хоч зараз віддавайте їх в драмгурток. Але у Рибок інша думка із цього приводу — вони вирішили подружитися з усіма сусідами. Все б нічого, ось тільки гості у вас тепер не переводяться. Добре, що приходять не з порожніми руками, і намагаються почастувати чад цукерочками і печивом.

Пострелята Рибки 2 декади (1 березня — 10 березня) Якщо ви стали помічати, що ваші невгомонні чада гладять усіх кішок у дворі, і намагаються упіймати незнайомих собачок, то замисліться: може, час завести домашнього вихованця? Розпочніть з черепашки — та ваші Рибки за тиждень знатимуть усе про плазунів і, можливо, запросять крокодила. Доведеться шукати Гену серед знайомих.

Пустуни Рибки 3 декади (11 березня — 20 березня) Водні стрибунці (а інакше Рибок і не назвеш) в рік Собаки перевершать себе. Розбійники без кінця вигадують витівки і забави, і якщо ви не візьмете ситуацію під контроль, доведеться терміново викликати бабусю і діда (тільки вони здатні втихомирити Риб). Можна й ремінь узяти, але чада цього не пробачать — закриються в шафі, і навіть цукерками їх не виманиш.

Гороскоп 2018 Риб за роком народження

Гороскоп на 2018 рік Риба — Щур

Коли настане рік Собаки, багато Риб-Щурів бачитимуть дивний сон, пов’язаний з рибалкою. Якщо ви дівчина, то тут усе зрозуміло — чекайте лелек. Але якщо ви хлопець, то варіантів багато — можливо, вас чекає неймовірний прибуток або підвищення на посаді, або веселі посиденьки з друзями (з вудками, і дівчатками), або поява спадкоємців. Загалом, не занудьгуєте, і зможете по праву називатися Щасливчиками.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Бик

У вас дар викликати людей на відвертість — навіть конкуренти готові розкрити таємні задуми. Оточення помиляється, і думають, що Риби-Бики спокійні і незворушні, а зірки знають, що ви сентиментальні, особливо коли справа стосується сфери особистих стосунків. Але прихильникам це подобається — продовжуйте у тому ж ритмі. Тільки не розплачтеся у вівтаря, раптом реєстраторка теж попадеться вразлива.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Тигр

У вас доля бути керівником, але в кріслі боса досить нудно. Змініть діяльність — рік Собаки для цього підійде. Риби-Тигри можуть досягти успіху у фінансовій сфері, але якщо з математикою проблеми, можна й бухгалтера особистого найняти (засоби залишаться і на шофера, і навіть на кухаря). На любовному фронті порядок — перед вашим магнетизмом не встоїть ніхто, але не будьте піран’ями (прихильники і так на все згодні).

Гороскоп на 2018 рік Риба — Кіт

Витончені і стримані Рибки-Коти мрія будь-якого бізнесмена — усі ділові люди вже кидають жереб, і готові битися за вашу кандидатуру на дуелях. Залиште усіх з носом, і відкрийте свою справу — за потреби, Собака дасть пораду. У справах сімейних у Риб-Котів усе добре — домочадці мліють від задоволення, а обранець готов завести корову, аби у вас завжди було свіже молоко.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Дракон

Летіть, але не забувайте поглядати вниз — щось ваші конкуренти заметушилися, не інакше готують якусь капость? Зпалювати суперників вогнем в рік Жовтого Собаки не обов’язково — вони і слова розуміють. Головне, знайти вагомі аргументи. На любовному фронті Риб-Драконів очікують спокуси — діставайте свої запасні голови, і радьтеся, кого з прихильників обрати для щасливого сімейного життя.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Змія

Ховатися в норці непотрібно — рік Собаки гарний для знайомств і спілкування. Мудрі Риби-Змії створені для грошей і любові, так що ж ви грієтеся на сонечку? Повзіть або пливіть до щастя. А позагорати можна й потім — коли за спиною рюкзак з купюрами, а під боком ненаглядна половинка, відпочивати набагато приємніше. А якщо навколо ще й діточки бігають, так взагалі краса (лелеки шепнули, що готові до візиту).

Гороскоп на 2018 рік Риба — Кінь

Час купити особисту карету, і позбавитися від кучера — в рік Собаки ви й самі знаєте, куди скакати. Але на зелених лужках не затримуйтеся — справ у Риб-Конів багато, і зупинки вам ні до чого. Гроши водитимуться увесь рік — час про нову стайню з басейном подумати. У любовній сфері “ляпота” — ви обласкані фортуною, і причин для смутку немає. Шукайте свідків — відкрутитися від шлюбу не вдасться.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Коза

Ви, як ніхто, володієте політикою вичікування — наївні конкуренти думають, що обігнали вас, але ні! Риби-Кози завжди попереду, адже ви умієте прораховувати ситуацію. У рік Собаки у вас і ясновидіння працює, як належить — користуйтеся магією акуратно, щоб люди не стукали по дереву. Про любов і розмов немає — зірки від душі поздоровляють вас, і бажають швидкої зустрічі з лелеками.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Мавпа

Ви готові увесь рік носитися туди-сюди — втоми й близько немає. Варто скористатися працездатністю в професійній сфері — якщо керівник розумний, він неодмінно оцінить Риб-Мавп (ну, а від безглуздого боса краще бігти без розмов). Спілкування з коханим у рік Собаки перейде на новий рівень — ви можете прямо зараз підійматися на пальму, і закидати невдалих суперників кокосами.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Півень

У вас є і крила, і плавники — літайте від щастя, або пірнайте від задоволення. Риби-Півні можуть пристосуватися до будь-яких обставин — ви знайдете заробіток навіть в покинутому селі. Але долю в рік Собаки випробовувати ні до чого — їдьте відразу в мегаполіс, і блищіть талантами там. І починайте шукати просторе житло — в сімействі можливе поповнення, і чада зажадають окрему кімнату.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Собака

Дружба з господарем 2018 року поза сумнівами — Риби-Собаи раз у раз отримуватимуть сюрпризи й бонуси. Але з бажаннями будьте обережніші — навіщо вам ставати морськими владиками, адже і на землі непогано? Особливо у вашому офісі — то нова посада, то підвищення зарплати. Живи та отримуй задоволення. На любовному фронті опади у вигляді ніжності, пристрасті й неймовірного взаєморозуміння з партнером.

Гороскоп на 2018 рік Риба — Кабан

Життя Риб-Кабанів не назвеш нудним і одноманітним — та від сюрпризів у вас голова піде обертом. Тримайте себе в руках — Жовтий Собака приноситиме дари увесь рік. Можна освоїти нову професію — адже ви самі говорили, що засиділися і вам бракує розмаху. У любовному човні тихо і спокійно, а хитання буває досить рідко — тримаєте курс на острів Сімейного Щастя, там багато цікавого.

Гороскоп на кожен місяць 2018 року для Риби

Гороскоп на січень 2018 року Риби

Гороскоп на лютий 2018 року Риби

Гороскоп на березень 2018 року Риби

Гороскоп на квітень 2018 року Риби

Гороскоп на травень 2018 року Риби

Гороскоп на червень 2018 року Риби

Гороскоп на липень 2018 року Риби

Гороскоп на серпень 2018 року Риби

Гороскоп на вересень 2018 року Риби

Гороскоп на жовтень 2018 року Риби

Гороскоп на листопад 2018 року Риби

Гороскоп на грудень 2018 року Риби

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *