Гороскоп на 2018 рік Рак

Гороскоп на 2018 рік Рак

Увесь минулий рік Вогняний Півень беріг і лелеяв Раків, і дуже боявся, що Жовтий Собака не зможе піклуватися про вас так само старанно. Але 16 лютого 2018 року явиться Жовтий Собака і візьме Раків під свій захист.
Собака почне обсипати Раків сюрпризами буквально з перших днів свого правління. Наприкінці лютого вихованці Місяця отримають море цікавих пропозицій від свого боса, а деякі Раки і зовсім зустрінуть весну у власному офісі. Але інші знаки зодіаку можуть і позаздрити — вихованцям Місяця бажано не хвастати, і носити корону виключно вдома.
Квітень і травень пройдуть для Раків зі знаком плюс. Собака, хоч і любить свою будку, може і помандрувати на дозвіллі — господар 2018 року обов’язково допоможе водним людям з путівками і з організацією відпустки.
А літо стане жарким в усіх відношеннях. На роботі нескінченна метушня — колеги то починають носити Раків на руках, то обсипають вас компліментами, а бос кожну годину запрошує вихованців Місяця на чашку кави і розмовляє з вами про життя.
Сфера особистих стосунків влітку 2018 року повна сюрпризів. Сімейні Раки розберуться з усіма побутовими питаннями, і насолоджуватимуться гармонійними стосунками з родичами — навіть домочадці, які вічно бурчать, навчаться вас розуміти, і перестануть сперечатися із-за дрібниць. Обранець усі літні місяці буде налаштований на романтичну хвилю — саме час замислитися про поповнення в сімействі.
Ну, а вільні Раки можуть відвідати весільні магазини: число прихильників росте в геометричній прогресії, і кожен новий залицяльник набагато привабливіший і миліший за попереднього. Ну, як тут втриматися від шлюбу?
Осінь приносить не тільки яскраві різноколірні листочки, а й нудьгу і застуду. Для когось, але не для Раків — ви молодці, і навіть Собака мріє вивідати секрет позитивного настрою водних людей. Хоча насправді все доволі просто — хворіти ніколи, адже гроші буквально валяться на Раків з неба, або шелестять під ногами, перемішуючись з вересневим і жовтневим листям.
У листопаді листопад, звичайно, припиниться, але грошові надходження залишаться колишніми — Раки навіть замисляться про розширення будочки. Жовтий Пес підкаже, де закупити будматеріали — тільки встигайте рахувати купюри та готувати обіди і вечері для робітників.
Деякі вихованці місяця відчують себе олігархами, і природно, захочуть змінити образ. Собака вже оббіг усі ювелірні салони і бутики, і порада господаря року досить проста: вдягайтеся дорого, але без надмірностей. Прикраси — срібні, костюми — непомітні, але елегантні.
Загалом, більшість Раків увійдуть до грудня 2018 року солідними панами. Конкуренти не дрімають, але близько не сунуться. Адже поряд з Раками постійно маячить якийсь Жовтий Собака, і оголяє ікла, тільки відчуває недобре. До речі, Раки повинні пам’ятати, що пані Вдача в рік Земляного Собаки неподалік — можна і в лотерею зіграти, і додати до свого банківського вкладу декілька пачок купюр (адже господарь 2018 року чує виграші за версту і обов’язково дасть підказку прогавкавши три рази).

Любовний прогноз для Раків на 2018 рік

Любов штука дивна, але і Раки люди непрості — в рік Собаки ви майстерно фліртуватимете, підкорюючи протилежну стать.

Раки 1 декади (22 червня — 1 липня) В рік Собаки ви матимете потяг до романтичних пригод. Хазяїн року, звичайно, допоможе, але застереже від різких рухів — Раки істоти сентиментальні, а прихильники бувають різні. Так і до шлюбу недалеко, але якщо ви не мрієте приміряти весільне вбрання, будьте акуратніші. З іншого боку, в сімейному житті одні плюси — чому б не спробувати?

Раки 2 декади (2 липня — 11 липня) Для того, щоб зачарувати вподобану людину в рік Собаки, Ракам потрібно зовсім небагато. Шукайте сферу загальних інтересів і справу зроблено. Не обмежуйтеся розвагами — покажіть обранцю, що ви налаштовані на серйозні стосунки. Влаштовуйте спільні шопінги, знайомтеся з родичами партнера (і не забудьте покликати на весілля господаря 2018 року).

Раки 3 декади (12 липня — 23 липня) Раки, які знаходяться в пошуку половинки, можуть заспокоїтися — Жовтий Собака особисто потурбується про зустріч з обранцем. А вихованцям Місяця, які в шлюбі, і зовсім нема про що хвилюватися — ніжності в стосунках буде більше, ніж в медовий місяць. Водні люди можуть і про спадкоємців замислитися — дітки в 2018 році народяться розумні і дуже красиві.

Бізнес гороскоп для Раку на 2018 рік

Фінансова ситуація в рік Собаки залежатиме від активності Раків — хапайтеся за всі можливості і нічого не бійтеся (грошові ангели на вашому боці).

Раки 1 декади (22 червня — 1 липня) Задкувати назад в 2018 році Ракам не припаде — всюди золоті гори, і шляхів відступу не передбачається. Так що, беріть, якщо дають і шукайте надійний банк (хоча ви скрізь станете бажаними клієнтами). А про конкуренцію можете забути — ви майстри своєї справи, і суперників не може бути.

Раки 2 декади (2 липня — 11 липня) Раки налаштовані на перемогу, і Собака радісно гавкає, передчуваючи ваш успіх. Складнощі нікуди не подінуться, але тут згодиться ваша інтуїція — в 2018 році ви чуєте вигідні угоди за версту. А шахраї боятимуться Раків — ви, немов фокусники добуваєте золоті зливки, і хто знає, що ви затіяли.

Раки 3 декади (12 липня — 23 липня) Грошова вдача зовсім поряд — Ракам потрібно тільки погладити Собаку по чарівній шерстці. Достаток росте, Раки прохолоджуються — і чого ще бажати? Ну, звичайно, власний офіс з кришталя, у найгіршому разі, з цегли. Та штат надійних співробітників, але за цим справа не стане — милих Раків оточуватимуть тільки чесні люди.

Сімейний прогноз на 2018 рік для Раків

Найголовніше, як відомо з пісні, погода в домі — з цим у Раків все гаразд. А решта додастся — буде і любов, і взаєморозуміння, і повага.

Раки 1 декади (22 червня — 1 липня) Ви здатні розплутати будь-який клубок проблем, але до цього краще не доводити — вирішуйте питання відразу. А якщо бажаєте розгадати складні загадки, заберіть, нарешті, у дідуся кубик Рубика. У рік Собаки важливо вгадувати бажання родичів. Приміром, ваша бабуся хоче в Париж, а ви думали, що вона щаслива, коли порпається на грядках.

Раки 2 декади (2 липня — 11 липня) На перший план в 2018 році вийдуть взаємовідносини з обранцем. Вчіться у господаря року — Собака надійний, чесний і відвертий. Дітки теж мріють про турботу Раків. Нащадки потребують вашої уваги, і хочуть поговорити з Раками відверто.

Раки 3 декади (12 липня — 23 липня) В 2018 році ви переповнені ідеями — Собака підтримає Раків, але і поради домочадців не будуть зайвими. Приміром, ремонт краще робити спільно, а то куди це годиться — малювати на стінах квіти, коли рідня мріє про геометричні візерунки. Те саме і з кулінарними питаннями — Раки можуть сидіти на дієті хоч увесь рік, але обранець і чада повинні живитися м’ясом.

Гороскоп здоров’я для Раків на 2018 рік

Собачка терпіти не може, коли її вигулюють в пальті і черевичках, але на Раків це не поширюється — одягайтеся по погоді, і в 2018 році до вас не причепиться жодна болячка.

Раки 1 декади (22 червня — 1 липня) В 2018 році Раки працюють, немов бджілки, і Собака настійно радить вихованцям Місяця вчитися відпочивати. До ваших послуг прогулянки на свіжому повітрі. Можна і медитацією зайнятися на дозвіллі. Тільки в астрал виходити небажано — робити там нічого. І нехай друзі вас проконтролюють — нехай приходять під час нападів ліні.

Раки 2 декади (2 липня — 11 липня) В рік Собаки проблем із здоров’ям не очікується, але Раки повинні звернути увагу на якість їжі. Досить купувати красиву нісенітницю в магазинах. Для чого вам тоді родичі, які висаджують овочі й фрукти?! Збалансуйте меню, згадайте гімнастику шкільних років: раз, два, і ось ви вже як гарненькі огірочки — бадьорі і енергійні.

Раки 3 декади (12 липня — 23 липня) Безпечність це добре, і в чомусь господар 2018 року з Раками згоден. Але безтурботного відношення до здоров’я Собака не терпить і обов’язково обгавкає Раків, якщо ви не розлучитеся з шкідливими звичками.

Гороскоп для маленьких Раків на 2018 рік

Малятка Раки давно виросли з дитячих штанців — в рік Собаки водні чада здивують своїх батьків, головне, зупиняти малюків, якщо вони занадто розійдуться.

Шибеники Раки 1 декади (22 червня — 1 липня) Ваши нащадки в рік Собаки покажуть, де вони зимують — встигайте їх ловити. Але від покарань утримайтеся — водні чертенята стануть образливими. Будьте щирими, адже малятка ті ще ясновидці, і будь-яку брехню чують за кілометр. Якщо ви, приміром, купили цукерки, не потрібно їх ховати — Раки все одно відшукають ласощі.

Малюки Раки 2 декади (2 липня — 11 липня) Читати про маленьких Раків в гороскопах марно — хитрі водні пустуни здатні заплутати будь-якого астролога, психолога і гіпнотизера. Так що не аналізуйте звички своїх чад, а будьте з ними відвертими. Раки терпіти не можуть сюсюкання, і в рік Собаки вимагатимуть, щоб їх поважали, і відносилися як до дорослих.

Пустуни Раки 3 декади (12 липня — 23 липня) В 2018 році ваші водні пустуни будуть в ударі — стільки витівок ви ще не бачили. Кожна нова проказа маленьких Раків вишуканіше попередньої — малюки можуть мирно грати в учителів, а за хвилину їм надумається зображувати із себе космонавтів. Собака, звичайно, вбереже водне створіння, але грати на вікнах поставити не завадить.

Гороскоп 2018 Рак по року народження

Гороскоп на 2018 рік Рак — Щур

Раки-щури в рік Собаки можуть пливти за течією. Задкувати назад, або стояти на місці — все само собою складається ідеально. Ви здатні здивувати світ, навіть якщо сидітимете на печі, і лузатимете насіння — шкаралупа виявиться діамантовою, а зернятка золотими. У 2018 році ваші прихильники доб’ються свого, але ви не пошкодуєте — незворушні працівники РАГСу розплачуться, коли побачать вашу щасливу фізіономію.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Бик

Терплячість і завзятість ваш коник, і в рік Собаки ці якості актуальні як ніколи. Раки-бики здатні зрушити гори. Якщо щось прийде вам в голову, ніхто не зможе вас зупинити — грайте в лотерею і ви обов’язково зірвете джек-пот. У любовній сфері ще краще — у вас буде не одна, а десять половинок. Головне, не помилитися з вибором (на Купідона не сподівайтеся, у нього надто багато роботи).

Гороскоп на 2018 рік Рак — Тигр

Не втрачайте контакт з реальністю — навколо багато цікавого, а для представників вашого знаку відкриті всі двері. Собака в захваті від Раків-тигрят — ви милі і чарівні, розумні і кмітливі. Грошова ситуація дозволить поміняти шкірку на солідніший наряд — в кріслі боса корисно сидіти в дорогих костюмах. Та й для зустрічі з довгоочікуваним принцом (чи принцесою) потрібно причепуритися.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Кіт

У 2018 році Раків-котиків ніхто не посміє гладити проти шерстки, а у вашому блюдці завжди буде свіжа сметана і смачне м’ясце. Важливо визначитися з родом діяльності — зірки радять проявити себе в творчості, адже в цій сфері повно незайнятих ніш, та й конкуренти не встигли прочитати гороскоп. Любовна сфера сяє, і прихильники будуть від вантажників до принців.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Дракон

Собака в захваті від ваших здібностей — Раки-дракони ніколи не йдуть прямо, і вічно шукають складні шляхи і оригінальні методи для вирішення завдань. Ви ще і літати вмієте, правда, тільки від щастя. Адже залицяльників в 2018 році буде багато.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Змія

Вчіться розслаблятися і веселитися — в рік Жовтого Собаки мудрість, звичайно, вітається, але в розумних межах. Ерудицією і геніальністю можна блиснути в змаганнях з конкурентами, а в особистому житті краще прикинутися наївними. Але хватку не втрачайте. Якщо що, душіть в обіймах. Не бійтеся, потрібна людина залишиться поруч, і з радістю збігає з вами в палац одруження.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Кінь

Раки-коні в 2018 році будуть на коні (зірки вибачаються за каламбур, але проти фактів не попреш). У вас все виходить, все складається, як потрібно — іноді навіть нудно. Але ви не сумуєте іта іноді дзвоните конкурентам — ці хитрюги з радістю вставлять палиці в колеса вашої позолоченої карети. Але позбавитися від ідилії в особистому житті не допоможуть навіть суперники — такий ось дивний Собачий рік.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Коза

У рік Собаки ви станете цілеспрямованими — це прекрасно, але не перетворіться на зануд, аж надто ретельно ви все аналізуєте. Вчіться відпочивати, тим більше, для Раков-Кіз доля приготувала масу розваг. Якщо шкода витрачати час, відкрийте свій нічний клуб — і попрацюєте, і повеселитеся. Але не шукайте половинку серед клієнтури — освітлення слабке, і ви можете помилитися у виборі.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Мавпа

У 2018 році Раки-мавпочки вільні у своєму виборі — хочте, жуйте банани з фініками, а хочте, смажте шашлики. Але ідеальна фінансова ситуація не повинна відвернути вас від справ — гроши не люблять, коли їх безцільно витрачають. Пливти за течією у сфері особистих стосунків теж небажано — флірт і романи залиште школярам, а самі займіться благоустроєм сімейного гніздечка.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Півень

Оперення в 2018 році має бути яскравим — добрий Собака вас помітить, і допоможе порадою. Так що, Раки-півники, вирушайте по магазинах. І для дитячої кімнати шторки нагляньте — хазяїн року шепнув зіркам, що вас чекає поповнення в сімействі. Вільні представники знаку теж можуть не хвилюватись — сходити в РАГС справа нехитра, і ви цілком встигнете обзавестися спадкоємцями.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Собака

Дресирувати Раків-собак ніхто не буде — ви довели світу, що ви не маленькі цуценята, а мудрі люди. Час показати свої здібності у сфері бізнесу — фінансові ділки нервують і шукають шляхи відходу. «Зайвих» грошей не тринькайте — для вільних представників знаку Купідон шукає половинку, так що весілля не за горами. А сімейні Раки можуть шукати просторіше житло.

Гороскоп на 2018 рік Рак — Кабан

У рік Собаки вас потягне в політику. Гарна справа, але не забувайте, що там всяких людей вистачає, і вони далекі від ідеалу. Раки-кабани відомі сміливці. До того ж, усім відомо про вашу непідкупність і чесність — потрібно струснути світ, і позбавити його від корупції. У особистому житті щирість теж згодиться — прихильники вибудовуються в чергу, щоб поділитися хвилюваннями.

Гороскоп на 2018 рік Рак

Гороскоп на кожен місяць 2018 року для Рака

Гороскоп на січень 2018 року Рак

Гороскоп на лютий 2018 року Рак

Гороскоп на березень 2018 року Рак

Гороскоп на квітень 2018 року Рак

Гороскоп на травень 2018 року Рак

Гороскоп на червень 2018 року Рак

Гороскоп на липень 2018 року Рак

Гороскоп на серпень 2018 року Рак

Гороскоп на вересень 2018 року Рак

Гороскоп на жовтень 2018 року Рак

Гороскоп на листопад 2018 року Рак

Гороскоп на грудень 2018 року Рак

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *