Гороскоп на 2018 рік Близнюки

Гороскоп на 2018 рік Близнюки

Якщо в рік Червоного Півня безтурботні Близнюки раділи життю, і ні про що не турбувалися, то з приходом Жовтого Собаки ситуація трішки зміниться. Проте для паніки причин немає — підопічні Меркурія не можуть не подобатися, і Земляний Собака буде від вас у повному захваті.
15 лютого 2018 року Близнюки можуть кукурікати і стояти на головах, прощаючись з добрим Червоним Півнем, а ось 16 чисел знаки повітря почують гучний гавкіт — Жовтий хазяїн року підійметься на свою золоту будку, і оповістить світ про свій прихід.
Наприкінці зими повітряним людям бажано зібратися разом із Земляною Собакою і обговорити плани на майбутнє. Добра пес не залишить вас без нагляду — хазяїн 2018 року підкине Близнюкам декілька перспективних угод, і масу вигідних і цікавих пропозицій.
Навесні Близнюки процвітатимуть — вихованцями Меркурія зачаруються всі: і ділові партнери, і представники протилежної статі. Жовтий Собака вміє зберігати секрети, тому Близнюки можуть довірити йому всі свої таємниці (а вам є, що приховувати — число прихильників буде тризначним).
У фінансовій сфері все безхмарно — добрий Собака знає, як справедливо розподілити засоби. До того ж, у будці в господаря 2018 року повно скриньок з сюрпризами — всі купюри пронумеровані, і кожна мріє зустрітися з милими Близнюками. Проте є маленька проблемка — шахраїв вистачає серед будь-яких знаків зодіаку, і в рік Собаки вони теж мріють збагатитися. Собака начувся про довірливість Близнюків, і намагатиметься вберегти вас від підступних і хитрих конкурентів.
Оскільки Собака в 2018 році пов’язана із земною стихією, вона обов’язково допоможе Близнюкам, які мають дачу. Так що можете сіяти редис, вирощувати ананаси, або думати про кавову плантацію — врожай буде всім на заздрість (дістанеться рідним, друзям і сусідам, ще й на продажах збагатитеся).
Найцікавішим періодом для Близнюків стане літо 2018 року. Вихованці Меркурія з легкістю відкриють свою справу і стануть ділками бізнесу (у найгіршому разі, місцевими олігархами). Відпустку краще планувати на липень, або серпень — Жовтий Собака винюхав путівки за смішними цінами, і ось-ось доставить їх Близнюкам у своїх білосніжних зубках.
У рік Земляного Собаки багато Близнюків досягнуть не тільки фінансового благополуччя — особисте життя у вас теж на висоті. Одружені і заміжні вихованці Меркурія, нарешті, поліпшать стосунки з партнерами по шлюбу — можна і про поповнення в сімействі помріяти і будиночок просторий пошукати. Вільні Близнюки в рік Жовтого Собаки будуть в улюбленцях у Купідона — веселий стрілець і половинку відшукає, і весілля організує, і лелек піджене, тільки натякніть. Урочисті церемонії краще планувати на осінь — Собака з радістю прогавкає: так, так, так, і обсипле молодожонів жовтими листями під колір своєї шерстки.
У листопаді життя легковажних Близнюків буде схоже на казку. Собака буде поряд з вами до кінця свого царювання і грудень 2018 року теж повний чудес і чарівних змін. Головне, не блукати в зачарованому лісі і частіше прислухатися до гавкоту Жовтого господаря року (Собака поганого не порадить і гавкатиме виключно по ділу).

Гороскоп любові на 2018 рік для Близнюків

Рік Собаки буде повний любовних пригод — Близнюкам навіть набридне заводити романи і щодня носитися на побачення.

Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня) Життєрадісний Собака підкине Близнюкам зустрічі і знайомства з цікавими людьми. Але половинки все немає, і немає — може, час змінити відношення до прихильників, і почути за витіюватими компліментами пропозицію руки і серця?! А там і до РАГСу недалеко — тітонька з високою кучерявою зачіскою навіть розплачеться побачивши чарівних повітряних створінь.

Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня) Непостійні Близнюки в рік Жовтого Собаки стануть серйозними. Самі знаки повітря в це не вірять, але із зірками не посперечаєшся — тут вам і освідчення у вічному коханні, і сімейне життя, і навіть народження діточок. Встигайте погуляти — ось-ось вам зіграють марш Мендельсона. Але якщо ви категорично проти РАГСу, то спробуйте пожити в цивільному шлюбі — вам сподобається.

Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня) Ви милі і спокусливі — бідні прихильники не знають, що й думати. Підкорити Близнюків досить складно, але Собака влаштує все в кращому вигляді. Принаймні, від довгих романів вихованцям Меркурія не відкрутитися. Правда, деякі поклонники виявляться настирними. Тут у Близнюків два варіанти: або міняти зовнішність, або від’їжджати в іншу країну.

Бізнес прогноз для Близнюків на 2018 рік

Грошова вдача з вами, але залізо краще кувати, коли воно гаряче. Близнюкам необхідно проявити вправність.

Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня) Чим більше ідей відвідає Ваші світлі голови, тим краще — Собака підтримає будь-які. Найфантастичніші плани повітряних людей можуть здійснитися, і привести до шикарного результату, але тут важливо відкинути сумніви, і йти напролом (нехай навіть весь світ налаштований скептично). А конкуренти вже сховалися в норках — вони і думати про вас бояться.

Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня) Собака приготував море підробітку, і Близнюкам важливо не помилитися з вибором. Ризикувати в 2018 році не бажано — гроші і так вже у вас в кишені. Криза вам не загрожує — хазяїн року навчить планувати бюджет. Деякі вихованці Меркурія зможуть витратитися по великому — під вікном сигналить машинка за пару мільйонів, а на березі океану йде будівництво вілли.

Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня) Намагайтеся не впустити контроль над грошовими потоками — Близнюків чекають і гривневі річки, і доларові моря. Багато повітряних людей забудуть про кредити і розстрочки — з цими справами ви розправитеся за пару днів.

Сімейний гороскоп для Близнюків на 2018 рік

Близнюки — легковажні, але в рік Собаки вихованці Меркурія візьмуться за розум, і всі зусилля будуть спрямовані на поліпшення взаємовідносин з домочадцями.

Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня) Вам заздрить навіть Собака — стосунки з рідними ідеальні, обранець готов вигадувати поеми, а дітки виконують усі вимоги. Виявляється, для сімейного щастя потрібно зовсім трохи: терпіння і відсутність критики на адресу домочадців. Ну, і звичайно, доброзичливий настрій — а з цим у Близнюків проблем не буває, адже ви відомі весельчаки і оптимісти.

Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня) Порядні і чесні, добрі і справедливі — усі ці характеристики ідеально підходять вихованцям Меркурія. Чи варто дивуватися, що сімейство від вас в захваті. Поява малюків теж не за горами — Собака навіть віддасть улюблену чарівну підстилку, аби вони швидше почали обладнувати дитячу кімнатку, і закуповувати коляски і м’які іграшки.

Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня) Собака навчить вас радіти дрібницям. Але пам’ятайте — давати щастя близьким людям це добре, але бажано діяти собі не на шкоду. Не давайте себе експлуатувати, і стосунки з рідними складатимуться якнайкраще. Якщо гороскоп читають вільні Близнюки, то вас чекають приємні знайомства, та й сімейне життя не за горами.

Гороскоп здоров’я для Близнюків на 2018 рік

Хазяїн року прожене будь-яку застуду, а нудьга в 2018 році і близько не підійде до життєрадісних і веселих вихованців Меркурія.

Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня) В рік Земляного Жовтого Собаки проблем із здоров’ям не очікується, але Близнюкам слід в усьому дотримуватися правила: ніяких надмірностей. Смачна їжа в міру, спиртне тільки у свята, а про інші шкідливі звички і розмов бути не може — ви повинні стати прикладом для всіх знаків зодіаку. Так, і намагайтеся уникати протягів!

Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня) Ви народ гарячий і стрімкий — вчіться контролювати емоції і не дратуйтеся по дурницях. Беріть приклад з господаря року — Собака завжди спокійний, і гарчить тільки в крайньому випадку. І найголовніша зоряна порада — спілкуйтеся з позитивними людьми, а всім скигліям махайте ручкою (вони завжди пхикають і не варто звертати на них увагу).

Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня) Собака багато рухається, і Близнюкам він радить робити теж саме. Купуйте дорогий спортивний костюм, придбайте лижі (ролики, ковзани) і вперед. Спершу побийте власні рекорди, а далі буде видно. Але про кашель, чхання, або ломоту в суглобах ви точно не згадаєте.

Зоряний прогноз на 2018 рік для маленьких Близнюків

Повітряні шибеники в рік Собаки дадуть жару — невгомонні Близнюки носитимуться із швидкістю вітру, і ніхто не зможе їх зупинити.

Дітки Близнюки 1 декади (21 травня — 30 травня) Ваші метушливі чада перевершать себе. Навіть цуценята Жовтого Собаки здадуться повільними і флегматичними в порівнянні з повітряними чертенятами — дрібних Близнюків марно замикати в кімнаті (вони знайдуть спосіб і вирвуться на свободу). Вихід один: ліпити на повітряних непосидьків маячки, або приставляти до кожного нащадка персональну няньку.

Малятка Близнюки 2 декади (31 травня — 10 червня) Щодня тисяча питань, щохвилини сотні рухів — це Близнюки, і нічого не поробиш. Відвернути їх від витівок нереально — маленькі вітерці завжди досягають бажаного. З терпінням Близнюки не знайомі, а коли вони чують слово: ліжечко, то впадають в паніку. Допоможе взвод фокусників — на п’ять хвилин Близнюки заспокояться.

Малюки Близнюки 3 декади (11 червня — 21 червня) Вигадники Близнюки в рік Собаки перевершать будь-якого казкаря — тільки встигай записувати їх дивовижні історії. Але фантазію Близнюків бажано обмежувати, інакше малятка вигадають такі страшні оповідання про лиходіїв, що навіть дорослим буде ніяково. Краще подзвонити режисерам фільмів жахів — чада прославляться, і стануть мільйонерами.

Гороскоп 2018 Близнюків по року народження

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Щур

У рік Жовтого Собаки ви станете надзвичайно економні і бережливі. Що ж, хазяїн 2018 року цінує ці якості, але не забороняє жити з шиком. Тим більше, фінансова ситуація складається шикарно — витрачайте, скільки душі завгодно. Чарівність у Близнюків-щурів виросте у декілька разів — прихильники з’їхали з глузду, і не відстануть, доки ви не оберете, з ким із залицяльників прогулятися до палацу одружень.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Бик

Кмітливі Близнюки-бики в рік Собаки перевершать себе. Мрії збуватимуться ще до того, як ви їх сформулюєте — акуратніше з бажаннями. Самовпевненості вам не позичати — від вас в захваті навіть конкуренти. Особисте життя побалує різноманітністю, а користуватися ріжками для того, щоб розігнати суперників, не припаде — будь-яка вподобана людина стоятиме навколішки і проситиме руки і серця.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Тигр

Близнюки-тигрята в 2018 році уславляться справжніми мисливцями — і в бізнесі, і в любові вам немає рівних. Але Собака радить уникати авантюр — вдача і так на вашому боці, і різкі рухи абсолютно ні до чого. А ось постріляти очими в прихильників вам не завадить — в цій справі ви професіонали. Але якщо в РАГС ви не збираєтеся, то фліртуйте грамотно, бо раптом залицяльники попадуться надмірно вразливі.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Кіт

Близнюків-котиків можна назвати ким завгодно, але тільки не домосідами — в рік Собаки вас потягне на подорожі. Грошей у вас вагон, але кидати насиджені місця і вирушати за тридев’ять земель за щастям не бажано — лише час втратите. Влаштуйте сюрприз для домочадців — вони з радістю вчинять прогулянку на особистій яхті, або навчаться керувати вертольотом, який ви прикупили випадково.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Дракон

У рік Собаки у Близнюків-драконів можуть проявитися магічні таланти. Тільки не спопеляйте поглядом недоброзичливців, і не зачаровуйте конкурентів — направте енергію на сферу любовних стосунків. Моргнули — прихильники склалися штабелями, посміхнулися — залицяльники протягнули обручки. Зірки навіть бояться припустити, що станеться, якщо ви заговорите — вчиться себе контролювати.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Змія

Ви мудрі й обережні — саме час дістатися до вершини слави. В рік Собаки Близнюки-змійки здатні розібратися з будь-якими проблемами, але душити конкурентів не обов’язково (досить показати кінчик жала). А ось в сімейних справах доведеться приміряти костюм дипломата — запальність краще залишати за межами будинку. До речі, в 2018 році можна замислитися про спадкоємців — стежте за переміщеннями лелек.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Кінь

Золоті підкови, затишна стайня, схожа на палац багатого султана, — про що ще можна мріяти?! Ну, звичайно, про любовні пригоди — в рік Собаки у Близнюків-коней з цим проблем не очікується. Бити копитом не доведеться — суперники несподівано стали прихильниками вашої краси. Зірки радять тільки одне — стежте за самопочуттям, і харчуйтеся виключно свіжою травичкою.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Коза

У рік Земляного Собаки ваша чарівність зашкалюватиме — цим можна і скористатися. Зачаруйте, приміром, свого боса — заради вашої посмішки шеф вивантажиться зі свого крісла, і особисто зробить каву. А там і до підвищення недалеко. Радості домочадців не буде меж, тільки пам’ятаєте про свою обіцянку звозити рідню на курорт (співробітники турагентств вже стоять у дверей з путівками).

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Мавпа

Пляжі, пальми і кокоси — як вам така перспектива у рік Жовтого Собаки?! Але якщо Близнюкам-мавпочкам лінь покидати рідні місця, то й вдома все складеться прекрасно. Ваш неспокійний розум штовхатиме на нові й нові звершення — сьогодні ви відкриваєте цех з виробництва м’яких меблів на замовлення, а завтра набираєте малюків на курси англійського. Нічого і дивуватися, що у вас усі шафи забиті купюрами.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Півень

В рік Собаки перед Близнюками-півнями відчиняться всі двері. Але якщо в бізнесі ви справжні воїни, то про сферу любовних стосунків такого не скажеш — оточення вважає вас наївними курчатами. Але це до кращого — прихильники тягатимуть вам смачні зернятка, і оберігатимуть від неприємностей. Тільки будьте насторожі, а то не помітите, як добрі залицяльники візьмуть вас на ручки, і доставлять прямо до РАГСу.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Собака

Близнюки-собаки талановиті і честолюбні — з цими якостями ви не пропадете. Хазяїн 2018 року вас обожнює і без кінця виляє хвостиком на вашу честь. Увесь рік ви будете в центрі уваги, так що відновіть гардероб — раптом на прийом до президента потрапите. Адже покровителі у вас будуть дуже впливові. На любовному фронті плутанина, але романи романами, а обирати партнера для шлюбу доведеться.

Гороскоп на 2018 рік Близнюків — Кабан

Беззахисні і довірливі, добрі і справедливі — це все про вас, милі Близнюки-кабани. Але образити вас ніхто не посміє — Собака нагострив ікла, і в разі небезпеки так рикне, що всі недруги розбіжаться. У 2018 році найприємніші зміни вас чекають у фінансовій сфері — не заздріть олігархам — незабаром ви оселитеся з ними по сусідству, і мільйонери зійдуть з глузду, коли зайдуть до вас на чашку чаю.

Гороскоп на кожен місяць 2018 року для Близнюків

Гороскоп на січень 2018 року Близнюки

Гороскоп на лютий 2018 року Близнюки

Гороскоп на березень 2018 року Близнюки

Гороскоп на квітень 2018 року Близнюки

Гороскоп на травень 2018 року Близнюки

Гороскоп на червень 2018 року Близнюки

Гороскоп на липень 2018 року Близнюки

Гороскоп на серпень 2018 року Близнюки

Гороскоп на вересень 2018 року Близнюки

Гороскоп на жовтень 2018 року Близнюки

Гороскоп на листопад 2018 року Близнюки

Гороскоп на грудень 2018 року Близнюки

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *