Гороскоп на 2017 рік Вогняного Півня для усіх знаків зодіаку

Гороскоп на 2017 рік Вогняного Півня для усіх знаків зодіаку

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

 

2017 рік за східним календарем буде роком Червоного Вогняного Півня. Вогняна стихія і буйна вдача символу 2017 року принесуть чимало несподіванок усім знакам зодіаку.

28 січня 2017 року Червона Вогняна Мавпочка радісно махне нам лапкою на прощання і передасть права на правління Червоному Вогняному Півневі. Зміну влади ми помітимо не відразу, адже і колір, і стихія хазяїв 2016 і 2017 років будуть однаковими. Якщо на початку свого року Півень поводитиметься відносно спокійно, оглядаючись і прибираючи володіння після завзятої Мавпочки, то вже навесні хазяїн розійдеться, розмашеться яскравими крильцями і почне дивувати нас своєю непередбачуваністю і приємними сюрпризами.

Головне в рік ексцентричного Півня — філософськи відноситись до будь-яких змін в житті. Людям, які не звикли лінуватися, Півень допоможе в питаннях кар’єри — вас завалять вигідними і дуже спокусливими пропозиціями. Але поспішати в 2017 році не потрібно — краще ретельно обрати серед усіх принадних і яскравих пропозицій одне єдине, яке виявиться надійним і відповідним саме для вас.

Оскільки Півень любить блищати, і завжди знаходиться в центрі уваги, то і від вас він чекатиме подібних проявів незалежності — змінюйте імідж, експериментуйте, усі зміни в зовнішності підуть тільки на користь. Півень любить імпровізувати, і усім, хто не визнає правил і діє інтуїтивно, хазяїн року обов’язково допоможе. Якщо ви, наприклад, зберетеся у відпустку і, вже біля літака несподівано змінете своє рішення відвідувати екзотичний курорт, не переймайтесь — життя здивує вас і в рідному місті. Вже в аеропорту ви отримаєте повідомлення, що виграли мільйон, або вам подзвонить далека тіточка з Англії, або Німеччини, і порадує звісткою про те, що усі свої капітали вона вирішила заповідати вам.

У рік Вогняного Півня вітається будь-яка інтелектуальна робота, а якщо праця пов’язана з творчістю, то і карти до рук. Визнання, успіх, гроші — це усе само собою, а якщо ви підете своїм шляхом і спробуєте себе в абсолютно новій діяльності — Фортуна разом з Червоним Півнем обгорнуть вас турботою і заступництвом. Якщо ви ніколи в житті не брали в руки пензля, то в 2017 році поспішайту у магазин художніх товарів — звідки знати, а раптом ви своєю творчістю перевершите Сальвадора Далі і станете генієм сюрреалізму, або обійдете Малевича, намалювавши, наприклад, зелений круг, і вам заспівають дифірамби поціновувачі абстракції.

Фінансова ситуація в рік Вогняного Півня радуватиме стабільністю — розбагатіти і відлетіти на Місяць навряд чи вдасться, але на хліб з маслом   ікрою, ви завжди заробите. Адже Півень знайде зернятко або черв’ячка у будь-якому місці планети, і вам підкаже, де знайти вигідний заробіток. Півень з повагою відноситься до усіх знаків зодіаку, сваритися йому немає сенсу, а ось якщо ви народжені в його рік, то можете повністю розслабитися — півнячих боїв за місце під сонцем не буде. Ви усього доб’єтеся без особливих зусиль, та і Півень принесе вам в дзьобику багато смачненького.

Відпочинок в 2017 році краще не планувати — хазяїн року сам створить умови для повноцінної і дивовижної відпустки. Звичайно, Півню забажається спокійно розслабитися в селі і, прокидаючись під кукурікання своїх побратимів клювати смачну кашку. Але якщо вам підкинуть пару путівок на Кіпр, відмовлятися не варто — їдьте і не замислюйтеся, там давно чекають усіх, хто читає цей гороскоп.

Півень — дуже чуттєва істота, відрізняється відданістю і щирістю, але не думайте, що він настільки передбачуваний — з ним буде дуже цікаво. Особисте життя в 2017 році наповниться тисячами знайомств, одне з яких обов’язково виявиться доленосним. Так, якщо ви вільні, можете чекати подарунка від навіженого птаха — обранець вже на половині шляху, і вам залишилося вибрати правильний напрям і піти назустріч до свого щастя.

Тим, хто має штамп в паспорті, нудьгувати теж не доведеться. У рік Півня спілкування з близькими людьми одноманітним точно не назвеш — ваша рідня дивуватиме вас щодня, особливо в цьому відношенні досягнуть успіху діти. Якщо ж спадкоємців у вас ще немає, то поспішайте — дітей, які народяться цього року, чекає яскраве і дивовижне життя. Багато хто з діток, народжених в рік Півня, досягне небувалих успіхів в політиці і діловому житті, тому скоріше радьтеся зі своєю половинкою.

Якщо ви перебуваєте в шлюбі вже довгі роки, вас чекає другий медовий місяць. Важливо лише здивувати Півня непередбачуваними вчинками, і він зробить усе, щоб ваша половинка знову загорілася до вас ніжними почуттями. І найважливіше, що бажають повідомити вам зірки, — будьте щирими і керуйтеся в 2017 році девізом: На Півня сподівайся, а сам працюй! Тоді ви доб’єтеся усього, чого забажаєте, і зробите своє життя щасливим і веселим, а проблемам і неприємностям просто не залишиться місця, і вони втечуть від вас чимдалі.

Гороскоп на 2017 рік Вогняного Півня для усіх знаків зодіаку

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *