Гороскоп для жінки Стрільця на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Стрільця)

Гороскоп для жінки Стрільця на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Стрільця)

Жінка Стрілець — вогонь і лед водночас. Впродовж дня в її голові відбувається неможливе — вона ображена і в той самий час бажає спілкуватися. Вона купує нову сукню і дзижчить чоловікові про жорстоку економію. Гороскоп на 2017 рік жінка Стрілець приймає з домішкою недовіри, вона знає ціну радості від вдачі, і схильна до аналізу того, що з нею відбувається. Нічого не пройде повз її уваги — вона уважна до усіх дрібниць, зосереджена і наполеглива у своїх діях.

Любов і почуття до своїх близьких киплять усередині неї, але вона іноді не знає, як їх донести, і гасить в собі, роблячи дорогі подарунки своїй сім’ї, як у вигляді самих подарунків, так і у вигляді своєї турботи. Даруйте коханим свої думки і теплі слова, обіймайте їх — це найважливіше. Незаміжні дівчата не наважуються вийти заміж — вибирають і порпаються, не довіряють і перевіряють ще раз — це правильно. Кожна ваша невпевненість в людині — результат його дій, а вони завжди показові. Вибирайте розумом, серце може обдурити.

Відпочинок краще відкласти на осінь, зараз у вас безліч справ з сім’єю, усі потребують вас, а ви повні сил і внутрішнього вогню, якого вистачить для усіх. Працюйте і оточуйте своєю любов’ю. А після — їдьте відпочивати. Вам необхідно набиратися нових сил і щасливих емоцій, відкрити для себе нові горизонти і плани. Відпустка восени дозволить розслабитися, оскільки ви зумієте виконати усі заплановані справи, а гармонія в сім’ї буде вашим вітрилом.

Спорт і здоров’я — те, чим варто зайнятися з самого початку року. Півень любить наполегливих і красивих. Він приготував для вас нове відкриття — виявиться, що ви цілком можете знайти час на спорт і корисні процедури, а вкладені гроші окупляться для вас новими силами, ідеями і відмінним самопочуттям. Це безцінно!

Грошові питання обійдуть вас стороною, і не даремно. Ви стабільні як ніколи: на роботі вас цінують і навіть пропонують підвищення, удома вас усі люблять, підтримують, у вас досить засобів і є можливість відкласти на відпочинок. Не погоджуйтесь на проекти, які стануть для вас важким вантажем і відповідальністю. Якщо і будуть додаткові фінансові потоки, їх не можна порівняти з вашою самовіддачею. До осені пливіть за течією. Гороскоп на 2017 рік для жінки Стрільця дає шанс зменшити обороти, швидкість і натиск. Пам’ятайте основну фразу для вас на цей рік: «Не смійте нічого просити, а тим більше — просити у тих, хто успішніше вас».

Гороскоп для жінки Стрільця на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Стрільця)

Гороскоп для жінок на 2017 рік за знаками зодіаку

Гороскоп для жінок Овнів на 2017 рік 

Гороскоп для жінок Тельців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Раків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Левів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Дів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Терезів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Скорпіонів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Стрільців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Козорігів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Водоліїв на 2017 рік

Гороскоп для жінок Риб на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *