Гороскоп для жінки Скорпіона на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Скорпіона)

Гороскоп для жінки Скорпіона на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Скорпіона)

Жінки цього знаку зазвичай самовпевнені, але можуть піддатися деякій неуважності. Рік для них буде гарним у тому випадку, якщо вони упевнено піднімуть голову і скажуть: я можу! Здолавши лінь і ніяковість, увібравши в себе упевненість і мужність — вони доб’ються усього. Для них Півень приготував всілякі бонуси і подарунки.

Сім’я і любовні стосунки для вас — оаза, де ви щасливі і цілком реалізовуєте себе як тиран. Подивіться на себе з боку — ви б витримали таке відношення до себе, яке даруєте близьким? Змінюйтесь, інакше на вас чекає катастрофа. Діти досягають успіхів завдяки вашому твердому характеру і настановам, але чекають від вас ніжності. Незаміжні жінки готові одружитися, готові до дітей і сімейних обов’язків, але не бачать біля себе самого кращого і гідного. Будьте добріші, сміливіше, не говоріть тільки про проблеми — цим ви відштовхуєте людей.

Здоров’я та емоційний стан як ніколи залежать один від одного. Погіршення здоров’я викликане емоційним фоном, який ви особисто проектуєте на своє життя. Не шукайте темні смуги в ній. Навчіться бачити світлі. Вам допоможе старша подруга або колега, порадивши зайнятися йогою або іншою технікою для досягнення гармонії із собою. Загляньте до психолога, і він пояснить вам, що річ у тому, що ви самі вигадуєте проблеми і накручуєте себе.

Спорт і відпочинок потрібні як ніколи. Спорт для того, щоб ви змогли зібратися з думками і розкласти їх по поличках, а відпочинок — щоб ви могли викинути усе непотрібне з цих поличок, не шкодуючи і не стогнучи, що це пам’ять про щось. Займіться східними єдиноборствами або силовими видами спорту. На тренажери ви зможете вилити усі своє обурення і повернутися додому до чоловіка і дітей натхненною і без претензій.

Фінанси настільки стабільні, що ви замислитеся: витратитися на придбання нового гардеробу або автомобіля, поміняти меблі або залишити дітям на навчання — ви заплуталися. І тут гороскоп для жінки Скорпіона на 2017 рік говорить вам: зупиніться, ці гроші ще вам знадобляться. Не варто витрачати відразу велику суму, тим більше ви ще не визначилися — чого ж вам дійсно бракує.

Гороскоп для жінки Скорпіона на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Скорпіона)

Гороскоп для жінок на 2017 рік за знаками зодіаку

Гороскоп для жінок Овнів на 2017 рік 

Гороскоп для жінок Тельців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Раків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Левів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Дів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Терезів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Скорпіонів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Стрільців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Козорігів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Водоліїв на 2017 рік

Гороскоп для жінок Риб на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *