Гороскоп для жінки Риби на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Риб)

Гороскоп для жінки Риби на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Риб)

Чарівні представниці знаку за своєю натурою сповнені амбіцій, які приводять їх до досягнень, вони артистичні і вимогливі як до себе, так і до оточення. Гороскоп для Риб на 2017 рік жінка розуміє і згодна зі змінами, вона чекала на такий розвиток подій. Найголовніше те, що ви знайдете для себе нульову точку відліку, де закріпитеся і підете в новому напрямі.

Любов і взаємовідносини з протилежною статтю стануть оазою, де ви набиратиметеся нових сил і відчуттів. На вас чекає нова романтична пригода схожа на книжковий роман — з букетами квітів і несподіваними пропозиціями. Вас хочуть балувати і захищати, так не капризуйте J, а прихильно прийміть залицяння, тим більше ви так втомилися бути сильною і незалежною. Подібна залежність і слабкість, нехай навіть удавана, зробить вас щасливими. Сімейні Риби можуть зацікавитися відносинами на стороні, і навіть прийняти серйозне рішення про зміну партнера, чоловіка або коханця. Рішучості вам не позичати, але зважте усе і відкладіть рішення до літа. Літо дасть вам можливість прийняти рішення правильно і обдумано, уникнувши прикрощів і розчарувань.

Діти, а тим більше підлітки не хочуть вас радувати, і роблять неначе на зло. Ви засмучуєтеся і оголошуєте їм війну. Причина їх революції — брак вашої уваги. Ви багато часу приділяєте новим проектам і своїм чуттєвим стосункам. Не забувайте про своїх дорослішаючих діток — вони стануть найголовнішою підтримкою для вас в самому найближчому майбутньому. Вони підтримають і допоможуть вам, якщо зараз ви звернете на них свою увагу.

Відпочинок і спорт даються вам з труднощами, і усе ускладнюється тим, що ви намагаєтеся об’єднати ці два види діяльності. Гороскоп на 2017 рік жінки Риби намагаються не сприймати близько до свого серця, і керуються поверхневими знаннями. Таке відношення до свого організму не принесе вам задоволення, а головне — результату. Виснажуючі тренування не вважаються відпочинком, оскільки якісний відпочинок — це сплав з фізичного розслаблення і емоційного відходу від переживань.

Здоров’я ваше з вами і потребує лише щадного режиму з боку мозкових атак. Досить вигадувати проблеми — завдяки цьому у вас псується настрій і болить голова. Озирніться — усі здорові, щасливі і поряд з вами. Гуляйте в лісі, парку, на дачі, це поверне вам спокій і збереже нерви. Читайте позитивні книги і дивіться комедії.

Фінансові покупки ви спочатку прорахуйте і заплануйте, а в рік Півня робіть це ретельно, оскільки краще, щоб гроші залишалися з вами або перетворювалися на великі покупки і здоров’я. Не тринькайте на чергові незручні туфлі — вони можуть виявитися ще і небезпечними!

Гороскоп для жінки Риби на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Риб)

Гороскоп для жінок на 2017 рік за знаками зодіаку

Гороскоп для жінок Овнів на 2017 рік 

Гороскоп для жінок Тельців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Раків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Левів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Дів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Терезів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Скорпіонів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Стрільців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Козорігів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Водоліїв на 2017 рік

Гороскоп для жінок Риб на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *