Гороскоп для Жінки Лева на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Лева)

Гороскоп для Жінки Лева на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Лева)

Незалежні, сильні і успішні Левиці дуже горді, тому вони завжди усього досягають самі. Працюють завжди не покладаючи рук, за що часто ловлять захоплені погляди оточення і плітки заздрісників. Заглянувши в гороскоп на 2017 рік, жінка Лев побачить приготовані їй зірками сюрпризи. Усе, що б не хотіли отримати пані Левиці, само собою пливтиме до них у руки. Такий результат подій звичайно призведе до напруження, але не переймайтесь: це просто зірки роблять вам подарунок.

Якщо ви матимете труднощі в житті, то не опускайте руки. Ви з легкістю, властивою тільки вашому знаку зодіаку, вирішете будь-які проблеми, здобувши ще парочку досягнень.

Крім того, проявіть гнучкість і наполегливість в досягненні особливо важливої мети. Не намагайтеся розмінюватися на усе і намагатися усе встигнути. Приказка про двох зайців повинна стати девізом вашого 2017 року.

У рік Вогняного Півня вас затягне в круговерть подій, які розплутаються тільки наприкінці року. Усі плітки, інтриги, недомовленості і сумніви зберуться докупи і направлять вас на правильний шлях. Ви скажете спасибі тим труднощам, які вам доведеться пережити в 2017 році.

Придивіться до людей, з якими ви зіткнетеся по роботі. На вас чекає не лише вдала кар’єрна пригода, а й нова людина, яка в майбутньому може стати вашим коханим. Гороскоп для Жінки Льва на 2017 рік показує міцні зв’язки між кар’єрою і особистим життям. Використайте цю інформацію максимально вигідно, і ви будете здивовані тим, як багато подарунків ще для вас уготовано.

Дорогі пані, будьте украй пильні при оформленні будь-якої документації. Краще перевірте усе ще кілька разів, оскільки є ризик потрапити в оману влаштовану людиною, від якої ви цього чекаєте меньш за все.

Гороскоп на 2017 рік жінкам Левам настійно рекомендує стежити за своєю нервовою системою: вона є вашим слабким місцем і може призвести не лише до нервового зриву, а й до великих сварок з близькими для вас людьми. Намагайтеся бути м’якіше у стосунках з сім’єю і друзями, оскільки іноді ваша владність бере над вами гору.

Будьте обережні в усіх нових знайомствах. Рік Півня не обіцяє вам нових вірних друзів, тому серйозно віднесіться до усіх спроб добитися вашого розташування або влізти до вас в душу.

Гороскоп для Жінки Лева на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Лева)

Гороскоп для жінок на 2017 рік за знаками зодіаку

Гороскоп для жінок Овнів на 2017 рік 

Гороскоп для жінок Тельців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Раків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Левів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Дів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Терезів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Скорпіонів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Стрільців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Козорігів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Водоліїв на 2017 рік

Гороскоп для жінок Риб на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *