Гороскоп для жінки Козоріга на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Козоріга)

Гороскоп для жінки Козоріга на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Козоріга)

Жінки цього знаку славляться своєю натуральною красою і вмінням вести домашнє господарство. Вони настільки можуть прорахувати усі ходи, що у будь-якому випадку вийдуть переможцями. Гороскоп для жінки Козоріга на 2017 рік дарує їй достатню кількість мужності для того, щоб розпочати свою справу і наблизитися до самостійності. Вони будуть обласкані увагою і можливостями. Варто звернути увагу на деякі з них!

Діти самостійні і активно зайняті навчанням — ви умієте правильно мотивувати. Головне — не йдіть на поступки, вони знають про ваш м’який характер і активно користуються вашою добротою.

Любов і стосунки сповнені цікавих поворотів і несподіваних подарунків. Якщо ви вирішили, що пора поповнити сім’ю новим членом — осмілюйтеся, якщо вирішили зайняти важливий пост, отримати підвищення — на вас чекають. Сімейні жінки повністю реалізуються як дружини і матері. Ваша чарівність, терпіння і любов ламають усі перешкоди до сердець. Вільні пані і дівчата просто зобов’язані вибрати зі своїх обожнювачів. Це момент, коли ви об’єктивно оціните претендента і зробите вірний вибір. Вас не можна не любити!

Фінанси і кар’єра залежатимуть тільки від вашого бажання підніматися вище. Утримайтеся від дрібних покупок — заощадивши на них, ви зможете придбати щось серйозне. На роботі усе добре і ваш статус росте. Ваше керівництво і підлеглі, підтримують почини і зміни, запропоновані вами.

Здоров’я і відпочинок ви заслужили як ніколи. У будь-яку пору року, поїхавши з сім’єю навіть просто на дачу, ви отримаєте максимум насолоди. А якщо восени ви поїдете з сім’єю на море або в гори — це стане незабутньою поїздкою. Вам потрібен активний відпочинок, навіть екстремальний. Пірнати в морські глибини, підкоряти вершини гір — вам потрібні нові сильні відчуття для того, щоб зарядити потужну внутрішню батарею. У гороскопі на 2017 рік жінка Козоріг побачить можливість як яскраво провести цей рік. І вона по-своєму має рацію — свята на тривалий час підіймають настрій. Ви запам’ятаєте цей час!

Спорт для вас завжди був частиною життя, а зараз, коли ваша активність зашкалює — ви як порох і не сидітемете на одному місці. Ви братиметеся за усе, але так і не зупинитеся на чомусь. Ви швидко спалахуєте і гаснете, вам потрібен екстрим і адреналін у крові. Може перегони або парашутний спорт? Природно в правильному місці та при навності тренера.

Гороскоп для жінки Козоріга на 2017 рік (Жіночій гороскоп на 2017 рік для Козоріга)

Гороскоп для жінок на 2017 рік за знаками зодіаку

Гороскоп для жінок Овнів на 2017 рік 

Гороскоп для жінок Тельців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Раків на 2017 рік

Гороскоп для жінок Левів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Дів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Терезів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Скорпіонів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Стрільців на 2017 рік

Гороскоп для жінок Козорігів на 2017 рік

Гороскоп для жінок Водоліїв на 2017 рік

Гороскоп для жінок Риб на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *