Гороскоп для Водолія на 2016 рік. Гороскоп для Водолія-жінки та Водолія-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Водолія на 2016 рік. Гороскоп для Водолія-жінки та Водолія-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Водолія на 2016 рік. Гороскоп для Водолія-жінки та Водолія-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яЦей знак Зодіаку характеризується великою винахідливістю і креативністю. 2016 рік буде сприяти тому, щоб таланти Водолія стали затребувані. Бажання творити може призвести до того, що ви іноді будете шкодувати про скоєне, але це не привід щоб зупинятися! Ваші дії гарантують успіх.
У січні у вашому житті знову можуть виникати люди, які вже залишили раніше слід по собі. У вас буде шанс пожвавити стосунки з тим, з ким відбулося розлучення. Або ж, навпаки, можна буде нарешті розставити всі крапки і забути про те, що перестало бути актуальним.
У лютому доведеться попрацювати і створити собі міцний фундамент для намічених проектів. Це стане платформою для успішних справ у майбутньому. В цьому місяці не рекомендується починати нові любовні пригоди.
А ось вже в березні гороскоп для Водолія на 2016 рік обіцяє, що вас очікують багато нових і цікавих моментів, які будуть пов’язані з особистим життям і роботою. Цей період буде для вас доленосним. Ні, він не переверне життя з ніг на голову, але при цьому ви станете впевненіше і знайдете нові знайомства. При цьому ви можете і не зустріти знайомого протилежної статі, а просто захочете допомогти комусь чи навіть усиновити дитину. На роботі проявіть ініціативу. Це може зіграти вам на руку і ваша ідея, якою б божевільної вона не була, сприйметься начальством, як щось надзвичайно креативне і вас буде очікувати великий успіх.

Астропрофайл

Дата: 20.01-18.02
Колір: Бірюзовий
Символ: Водолій
Планета: Уран, Сатурн
Стихія: Повітря
Антипод: Лев
Дорогоцінний камінь: Бірюза
Сумісність: Близнюки

Квітень буде для вас дуже багатий на різні знаки Долі. Ні в якому разі не ігноруйте їх! Це допоможе визначитись з напрямком вашого подальшого руху і кому можна вірити, а від кого краще триматися подалі.
У травні астрологи попереджають, що краще більше часу проводити зі своїми близькими: поїхати на природу або на дачу, відправитися в подорож. Це допоможе зміцнити сімейні відносини.
Червень повинен пройти у вас під девізом: «Я люблю!». Це важливіше, ніж просто виражати свої почуття через дії. Вважайте себе професіоналом і розраховуйте на підвищення. Не будьте скромні — проявіть себе. Спілкуйтеся з оточуючими і проявіть свою точку зору на навколишні події.
У другій половині літа займіться будинком: зробіть ремонт, замініть сантехніку, купіть нову побутову техніку. Для вас це буде легко. Не беріть грошей у борг! Намагайтеся купувати тільки за свої кошти, особливо нове авто — займати не варто ні в якому разі.
Початок осені ознаменується великою кількістю справ на роботі. Але не намагайтеся втекти — сміливо приєднуйтесь і проявляйте ініціативу. Це дуже допоможе вам надалі. У вересні одиноким Водоліям зустрінеться той чоловік, який залишить слід у їхній долі.
У середині осені можна трохи зайнятись самоосвітою, так як саме зараз нові знання ви будете сприймати дуже легко. Листопад також присвятіть сім’ї або коханій людині — зміцнить ваші стосунки. Розмовляйте, діліться своїми думками з коханими. Ваші стосунки від цього стануть тільки міцнішими. Вже в грудні ви відчуєте результат від цього і у ваш будинок увійдуть гармонія і любов.

Гороскоп 2016 Водолій-чоловік

Ви головний годувальник у родині. Не втрачайте шанс — він вам випаде в цьому році. Починайте активно працювати вже з січня — створюйте плацдарм для нових дій і звершень. Ініціатива, яку ви виявите, стане відома вашому керівництву і вас обов’язково нагородять.
Гороскоп на 2016 рік для Вашого знака говорить, що необхідно приділити увагу своїм близьким. Частіше зустрічайтеся з рідними, гуляйте і проводьте спільно свята. Слідкуйте за станом свого здоров’я.
Наприкінці весни самотні Водолії зможуть зустріти жінку своєї мрії. Ваші стосунки можуть перерости в щось більше. Не бійтеся спілкуватися з протилежною статтю — красномовство піде вам на користь.
Влітку доведеться попрацювати. Поки інші ніжаться під південним сонцем, ви будете будувати плани і активно втілювати їх у життя.
Восени займіться зовнішнім виглядом і спортом. Також непогано було б записатися на якісь курси. Нові знання ніколи не будуть зайвими.


До початку зими ви заробите певний багаж своїх досягнень, але не припиняйте працювати.

Гороскоп 2016 Водолій-жінка

Вам чекає рік повний пригод. Буде складно, але ви все зможете витерпіти і, подолавши всі перешкоди, підете далі з гордо піднятою головою.
Взимку зверніть увагу на стан свого здоров’я. Можуть виникнути проблеми з ногами. Запишіться на прийом до фахівця. Можливо, варто трохи переглянути свій раціон. Приділіть увагу натуральній їжі.
Навесні вас чекає безліч любовних пригод, романтичних зустрічей, нових знайомств. Вони можуть стати для вас чимось більшим. Сімейним Водоліям слід приділяти увагу своєму чоловікові і підтримувати його.
Влітку вирушайте в невелику подорож і знайдіть себе. Розберіться в своєму внутрішньому світі.
Осінь принесе вам нові знайомства. На роботі вас чекають зміни. Нічого не бійтеся. Виявляйте ініціативність, відстоюйте свою особисту думку. Наприкінці осені вас чекає підвищення.
Зима внесе у ваші плани приємні зміни.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Водолія

Доля поставить перед вами вибір: затишне сімейне гніздечко або фонтан любовних пригод.

Для Водоліїв, народжених в 1 декаді (21 січня — 31 січня)

Для одиноких цей період стане феєрверком романтичних зустрічей. Не чиніть опір — вони все одно вас наздоженуть. Не біжіть від власного щастя — почуття будуть взаємними. Спілкуйтеся з обранцем і дізнавайтеся про нього (неї) все.
Сімейні Водолії в цей період захочуть показати, що вони лідери. Але не слід проявляти таке завзяття — ви тільки нашкодите. Слухайте думку інших і шукайте компроміс.

Для Водоліїв, народжених в 2 декаді (1 лютого — 10 лютого)

Ви можете захопитись людиною, яка вже перебуває у шлюбі. Не мудрствуйте, а просто відступіть. Так як це стане проблемою для вас обох. Тим більше, що не у ваших принципах руйнувати сім’ю.

Водолії, у яких вже є сім’я можуть образити свого партнера своєю поганою поведінкою. Свого партнера необхідно поважати і прислухатися до нього. Шукайте компроміс. Проявляйте ніжність і любов.

Для Водоліїв, народжених в 3 декаді (11 лютого — 19 лютого)

Рік 2016 для вас буде без особливих потрясінь. Самотні зроблять спроби пошуку своєї другої половини, але жалю від невдач відчувати не стануть.
Сімейні пари зіткнуться з охолодження почуттів. Це призведе до того, що сім’я може розпастися, але скоро ви зустрінете того, хто заповнить вашу втрату.
Якщо вам дорогі ваші стосунки, зробіть свій побут більш різноманітним.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Водолія

Слід радіти простим речам. Дорожіть тим, що у вас є, прикрасьте свої сірі дні.

Для Водоліїв, народжених в 1 декаді (21 січня — 31 січня)

Прислухайтеся до своїх бажань, які пов’язані з вашою професійною діяльністю. Якщо ви людина творча, вас обов’язково відвідає осяяння і ваш талант відкриється з нової сторони. Для багатьох Водоліїв цієї декади стане питання кар’єри: ви будете проявляти ідеї і втілювати їх у життя. Ваша наполегливість та ініціативність допоможуть вам зробити кар’єру і домогтися фінансової незалежності.

Для Водоліїв, народжених в 2 декаді (1 лютого — 10 лютого)

У середині осені вас помітить ваше керівництво. У цей період слід дотримуватись субординації, не варто свою думку нав’язувати надмірно — це вам не допоможе. Зараз корисно буде попрацювати з інформаційними джерелами, дрібний бізнес — ваш коник, віддайте перевагу командній грі.
Кінець року обіцяє вам великі заробітки. Хоча без ризику не обійдеться, але не бійтеся і дійте.

Для Водоліїв, народжених в 3 декаді (11 лютого — 19 лютого)

З початку 2016 року вас буде супроводжувати успіх у справах. Приймати правильні рішення вам допоможе заступництво Сатурна. Не бійтеся навіть найнеймовірніших пропозицій — це допоможе вам добитися успіху. Довіряйте своїй інтуїції і вас не обдурять. Наберіться терпіння і чекайте моменту свого успіху.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Водолія

Не слухайте чужих думок, а дійте за власними рішеннями.

Для Водоліїв, народжених в 1 декаді (21 січня — 31 січня)

Початок весни буде супроводжуватися деяким дискомфортом в сімейних відносинах. Однак, уникайте складних ситуацій, йдіть на компроміс, слухайте думку вашого партнера. Прислухайтеся до думки своїх батьків.

Для Водоліїв, народжених в 2 декаді (1 лютого — 10 лютого)

Перші шість місяців сприятливі для того, щоб придбати нерухомість або ж велику побутову техніку.
При цьому не намагайтеся витрачати багато коштів — вони знадобляться трохи пізніше.
В осінні місяці бувайте частіше вдома, балуйте увагою дітей і близьких.

Для Водоліїв, народжених в 3 декаді (11 лютого — 19 лютого)

Зберігайте прекрасні стосунки зі своїми домочадцями. Так як це завжди ваш надійний тил і опора. Їх допоможе зміцнити час, проведений у бесідах і прогулянках на свіжому повітрі.
Частіше зустрічайтеся з друзями та батьками. Їх поради завжди зможуть допомогти вам знайти правильне рішення. Брати кредити або позичати в борг не варто. Восени ваші справи підуть вгору.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Водолія

Придивіться до проблем, які можуть виникнути з вашим шлунком і кишковиком. Ваші нерви не відновлюються — будьте спокійні.

Для Водоліїв, народжених в 1 декаді (21 січня — 31 січня)

Звертайте увагу на свій раціон і проблеми із зайвою вагою — це допоможе уникнути серйозних хвороб. Не їжте жирного, не відвідуйте кафе швидкого харчування. Це також впливає на ваше серце і артеріальний тиск. Змініть свій спосіб життя.

Для Водоліїв, народжених в 2 декаді (1 лютого — 10 лютого)

Здоров’е відмінне, але якщо турбує шлунок, слід відразу ж йти на прийом до лікаря. Не зайвим буде зміцнення імунітету. Профілактика — найкращий засіб лікування.

Для Водоліїв, народжених в 3 декаді (11 лютого — 19 лютого)

Перша половина 2016 року небезпечна тим, що можете підхопити вірусне захворювання. Відразу ж йдіть до лікаря. Весна сприятлива для зміцнення імунітету, профілактики захворювань і занять спортом. Не перевантажуйте себе.

Гороскоп для Водоліїв на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Щур

Взагалі-то ви за природою «Енерджайзер» і бродяга, але 2016 рік пробудить у вас приховані якості: прихильність до дому і небажання йти на ризик. З одного боку, це добре: сімейне тепло і стабільність у вас будуть. З іншої — ви ризикуєте пропустити багато вкрай цікавих ділових пропозицій і відлякати невластивою вам пасивністю Птаха Вдачі.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Тигр

Рік, що минає, втомив вас настільки, що в 2016 році ви з радістю перекладете на інших частину роботи і делегуєте частину відповідальності. В принципі Мавпа не проти вашої «відпустки»: фінансове положення обіцяє бути стабільним. Але ось про рух вперед в цьому випадку доведеться забути. Тому обирайте: або розслаблення без особливих перспектив, або беремо себе в руки і бігом за смачним призом!

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Дракон

«Усе, що вам потрібне, — це тільки любов!» — кваплячись на зустріч з вами, наспівує Червона Мавпа. Ви зрозумієте, наскільки вона права, вже з початку року, коли усвідомите, що кохана людина поруч — це найбільша ваша цінність, то не шкода і потрудитися, і гроші витратити. Одинаки пустяться на пошуки (успішні!) половинки, а женатикам світить новий медовий місяць і поповнення в сім’ї.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Кінь

Щоб схопити Фортуну за хвіст, вам досить займатися тим, що ви любите і умієте, — не відсиджуватися в кутку, а знаходитися в самому епіцентрі подій. Спілкуйтеся, пропонуйте свою допомогу в реалізації різних проектів, не відмовляйтеся від пропозицій — це посилить ваші позиції в професійній сфері, та ще і оточить прихильниками, серед яких може виявитися ваша «половинка».

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Мавпа

Що до вас липнутиме в 2016 році, — так це гроші. Але, природно, не просто так, а внаслідок докладених зусиль. Зірки рекомендують не відмовлятися від нових проектів, пропонованих шефом, а якщо є бажання, то і розпочати власний бізнес: ваш гаманець скаже вам за це спасибі. А ось чого робити не варто, так це захоплюватися азартними іграми: ризикуєте втратити усе, що приплило.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Собака

У вас є бізнес-мрія? Якщо так — негайно засукуйте рукави і активно беріться за її втілення: це може завершитись і стрибком в крісло дуже великого шефа, і розгромом конкурентів, і завидними прибутками. Якщо ж мрії немає, її потрібно терміново придумати і чітко сформулювати — такий унікальний для ділової і професійної реалізації рік повториться ще нескоро.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Бик

Ваш основний мінус в 2016 році — неквапливість: із-за неї і вигідну роботу можуть вихопити буквально з рук, і людину, за якою ви зітхали по ночах, відвести під вінець, і вашу власну мрію реалізувати і присвоїти раніше, ніж ви за неї візьметеся. Щоб перемогти нерозторопність, більше спілкуйтеся з людьми, звиклими блискавично приймати рішення і нестримно діяти.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Кролик (Кіт)

Вогняна Мавпа не дасть вам занудьгувати: готуйтеся до робочих поворотів, нових дружніх і ділових зустрічей і високого градуса романтики. Життя раз у раз вимагатиме від вас свіжого погляду і пошуку нестандартних рішень, обіцяючи за кожну вирішену задачку дуже потрібний вам бонус — крок кар’єрними сходами, додаткову сотню-дві в гаманці і навіть зустріч з людиною, яка складе ваше щастя.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Змія

У вас настає ідеальний час, коли ви зможете легко і невимушено завершити розпочаті раніше справи і проекти — навіть ті з них, які здавалися вам мертвим вантажем, і отримати за цю солідну кар’єрну і фінансову винагороду. А ще Мавпа рекомендує вам вгамувати гординю і помиритися з людьми, з якими посварилися або розлучилися минулого року: відновлені стосунки стануть ще міцніші.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Коза (Вівця)

Ви і так маєте досить примхливий характер, але у ваш «фірмовий» рік він і зовсім може стати занадто егоїстичним і навіть некерованим. Щоб не наламати дрів як на роботі, так і в особистому житті, Вогняна Мавпа рекомендує завжди пам’ятати: ваше «хочу!» має рівно такі ж права, як і «хочу» оточення, тому намагайтеся шукати і знаходити компроміси, особливо з тими, хто вам по-справжньому дорог.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Півень

«Хочу пожити красиво», — в 2016 році подумаєте ви і почнете реалізовувати цю думку: захопитеся шопінгом, дасте старт ремонту або будівництву, відправитеся в морський круїз… В принципі, це непогано, якщо до бажання красиво жити ви прикладете ще і бажання ударно для цього. А ось влізати в кредити заради матеріальних цінностей Мавпа не рекомендує: віддати позику буде непросто.

Гороскоп на 2016 рік Водолій — Кабан

Червона Мавпа обіцяє вам вдачу в справах і успіх на любовному фронті, але передрікає і запаморочення від успіхів, внаслідок чого можна «вийти з берегів» — почати робити покупки, які не по кишені, давати обіцянки, яких не можна виконати, зайнятися справою, яка не по плечу… Намагаючись підняти непідйомне, можна і надірватися. Щоб цього не сталося, зважуйте свої слова і сили і радьтеся з друзями.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Водоліїв

Гороскоп на січень 2016 року Водолій

Гороскоп на лютий 2016 року Водолій

Гороскоп на березень 2016 року Водолій

Гороскоп на квітень 2016 року Водолій

Гороскоп на травень 2016 року Водолій

Гороскоп на червень 2016 року Водолій

Гороскоп на липень 2016 року Водолій

Гороскоп на серпень 2016 року Водолій

Гороскоп на вересень 2016 року Водолій

Гороскоп на жовтень 2016 року Водолій

Гороскоп на листопад 2016 року Водолій

Гороскоп на грудень 2016 року Водолій

Гороскоп для Водолія на 2016 рік. Гороскоп для Водолія-жінки та Водолія-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *