Гороскоп для Терезів на 2016 рік. Гороскоп для Терезів-жінки та Терезів-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Терезів на 2016 рік. Гороскоп для Терезів-жінки та Терезів-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Терезів на 2016 рік. Гороскоп для Терезів-жінки та Терезів-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яУ перші ж дні 2016 року ви відмовитеся від тих речей, які не приносять вам ніякої користі. У цей період зверніть увагу на профілактику простудних і вірусних захворювань. Частіше відпочивайте і збирайте сили для нових звершень. В середині січня буде добре поспілкуватися зі своїми рідними та однодумцями. Контактувати з людьми, думка яких збігається з вашою, дуже важливо для вас. Остання декада січня сприяє початку нових справ.
У лютому буде непогано відстежити тенденції в тих галузях, якими ви захоплюєтеся. В любовних відносинах у цей період у вас настане сплеск старих забутих почуттів, які ви знову зможете пережити. В діловому відношенні місяць для вас не дуже активний, але закінчіть ті справи, які у вас вже давно відкриті. Плануйте нові цілі.
У вашому діловому житті намітяться деякі зрушення у березні. Якщо бажаєте змін, то їх можна починати втілювати в життя з 3 березня. У першій половині березня вам можуть запропонувати просування кар’єрними сходами, а ось друга половина місяця сприятлива для любовних справ. Ті відносини, які ви розпочнете в цей період, будуть мати тривалий характер.
Квітень допоможе вам розібратися у тих відносинах з партнером, які вас давно турбують. У цей період дуже добре буде вирішити всі існуючі проблеми, а потім продумати план розвитку на майбутнє. Цей час сприятливий для освідчень у коханні, не бійтеся романтики — вона виявиться, як ніколи, доречна.

Астропрофайл

Дата: 23.09-22.10
Колір: Блакитний
Символ: Терези
Планета: Венера
Стихія: Повітря
Антипод: Овен
Дорогоцінний камінь: Сапфір
Сумісність: Рак

Травень вимагатиме у вас подвоєної енергії у вашій роботі. Інтуїція підкаже, що саме в цей час буде вдалою ідея почати нові справи. Зараз краще за все працювати самому, або ж зі своїми рідними. Не йдіть на контакт з настирливими людьми, які вас дратують.
На початку червня Терезам варто очікувати пропозицію цікавої роботи, яка пов’язана з інформацією, комп’ютерною технікою або ж рекламою. Варто все добре обміркувати і не кидатися відразу на пропозицію.
В середині літа 2016 року гороскоп обіцяє, що вас чекає вдача і ви будете отримувати тільки добрі новини. У цей період варто нагадати про себе колегам, шукати нові можливості на роботі, знайти альтернативну роботу також не завадить. Також намітяться зміни, пов’язані з особистим життям. У другій половині липня буде добре зіграти весілля, якщо є така можливість. Шлюби цього періоду зазвичай дуже міцні.
Серпень сприятиме тому, щоб зупинитися і трохи подумати про плани на майбутнє. Звичайно, припиняти працювати не варто, але і відпустка вам не завадить. У кінці серпня можливо знайомство з представником протилежної статі, який надовго увійде у ваше життя.
У першій половині вересня настане час для тих, чиї прагнення до високих результатів змушують їх рухатися далі. Але не «згорайте» на роботі, а залишайте час для відпочинку. У цей період астрологи обіцяють, що добре буде зайнятися якимось захопленням. Ваше коло спілкування зміниться і стане більш різноманітним.
У жовтні у вас з’явиться можливість змінити у ваших справах все те, що довгий час викликало тільки роздратування. Найбільш оптимальний період для цього прийде з 8 по 23 жовтня.
У середині осені ваша присутність стане просто необхідною в домі. Можна розпочати ремонт, змінити дизайн інтер’єру і планування житла. Відвідайте своїх батьків. Можна влаштувати домашнє свято, на яке варто скликати всіх друзів.
На початку зими Доля вкаже вам куди слід рухатися. В кінці місяця ви зможете налагодити свої фінансові справи.

Гороскоп 2016 Терези-чоловік

З початку року життя вимагатиме від чоловік Терезів більше, ніж вони можуть дати. Постійна напруга, бажання відповідати завищеним вимогам керівництва або коханої людини, вже наприкінці весни можуть серйозно загнати цих чоловіків, вичавивши їх немов лимон. Представникам сильної статі вкрай необхідно добитись гармонії в житті, для чого варто переглянути раніше розставлені пріоритети. Можливо Терези прагнуть до примарної мрії, тоді як щастя знаходиться поруч.

Крім того, чоловіки повинні усвідомити, що усіх грошей заробити просто не можна, а здоров’я своє варто поберегти вже зараз.

Гороскоп 2016 Терези-жінка

Рік 2016 підходить Терезам-жінкам для реалізації своїх творчих ідей і для втілення в життя найсміливіших кар’єрних планів. Проте вже навесні деяка дуже важлива новина змусить круто змінити своє життя. Цілком можливо станеться це, коли жінки Терези дізнаються про те, що вони чекають дитину. У будь-якому випадку із середини року життя цих жінок придбає осмислений напрям, тобто стане ще кращий і якісніший. До речі, у кінці року важливо подумати про взаємовідносини з коханою людиною і визначитися, нарешті, з вибором, щоб наступний рік не пройшов даремно.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Терезів

Порушити гармонію у ваших стосунках можуть побутовий клопіт і турботи. Намагайтеся не забувати один про одного і приділяти якомога більше уваги.

Для Терезів, народжених в 1 декаді (24 вересня — 3 жовтня)

Цього року самотні Терези спробують сильні почуття, проте при цьому не зможуть їх виразити і відкритися. Намагайтеся перемогти свої страхи і ніяковість, адже натомість ви можете отримати вірну людину, з якою вам буде комфортно. Терези, які вже знаходяться у відносинах, можуть відчути один до одного деяку холодність і відчуження. Не лякайтеся, і краще поверніть минулі почуття і емоції один до одного. Проводьте більше часу разом, говорить один одному приємні і теплі слова. Пам’ятайте, будувати добрі стосунки — це праця, і згодом вас чекає нагорода.

Для Терезів, народжених в 2 декаді (4 жовтня — 13 жовтня)

Самотніх Терезів 2 декади зірки попереджають — новий знайомий не той, за кого себе видає. Спочатку ця людина буде романтичною і загадковою. Вам здасться, що це саме той, хто вам потрібний. Проте через деякий час ви зрозумієте, що помилялися. Краще зверніть увагу на людей, яких ви вже давно знаєте. Можливо серед них ви знайдете свою долю. Терези, у яких вже є партнер, упродовж усього року будуть схильні до нападок ревнощів. Будьте об’єктивні і не піддайтеся цьому почуттю. Пам’ятайте, зруйнувати стосунки можна за одну мить, а ось відновлювати їх набагато довше і важче.

Для Терезів, народжених в 3 декаді (14 жовтня — 23 жовтня)

У рік Вогняної Мавпи вас чекає багато цікавих подій, а разом з ними і знайомств з протилежною статтю. Проте із-за ніяковості або невпевненості в собі ви можете втратити свою любов. Намагайтеся бути собою і не закриватися від людей. Для тих, хто вже знайшов свою долю можливо настане другий цукерко-букетний період. У вас пробудиться нова хвиля емоцій і почуттів. Але про роботу і інші побутові турботи також не варто забувати.

Бізнес гороскоп для Терезів на 2016 рік

Незважаючи на конфлікти і дрібні негаразди, будьте впевненні у своїх силах, при цьому не втрачайте об’єктивності. І доля вас щедро нагородить.

Для Терезів, народжених в 1 декаді (24 вересня — 3 жовтня)

Терезам 1 декади цього року може здатися, що увесь вантаж і справи звалені на них, і ніякої підтримки від колег вони не отримують. Не піддавайтеся цим почуттям. На роботі у вас досить помічників. Коли у вас такі емоції — зробіть декілька днів відпочинку і проведіть їх в спокої. Будьте впевнені, коли ви повернетеся на роботу, у вас відкриється друге дихання, а творчі люди зможуть знову набути музи, яка надихне їх на нові подвиги.

Для Терезів, народжених в 2 декаді (4 жовтня — 13 жовтня)

Спочатку роки вам здасться, що ви зможете зрушити гори, енергії буде предостатньо. Але зменште свій запал, інакше ви вичерпаєте себе, і увесь рік ви почуватимете себе втомленим. Не треба повністю віддаватися роботі — залиште час і для себе. Проводьте час з друзями і близькими, займайтеся тим, що приносить вам задоволення. Таким чином ви зможете розподілити свою енергію рівномірно.

Для Терезів, народжених в 3 декаді (14 жовтня — 23 жовтня)

Зірки радять вам: щоб отримати успіх на роботі, не розмінюйтеся на дрібні сварки з колегами. Можливо навіть у вас з’явиться заздрісник, проте це не привід витрачати свій дорогоцінний час на дрібні конфлікти. Будьте розсудливі і краще усю енергію направте на робочі моменти.

Сімейний гороскоп для Терезів на 2016 рік

Тільки ваша доброта і життєлюбність допоможуть вам набути гармонії в сім’ї.

Для Терезів, народжених в 1 декаді (24 вересня — 3 жовтня)

У Терезів 1 декади з’явиться відчуття, що їх ніхто не розуміє і зазіхають на їх право вибору. Це не так. Можливо сімейна ідилія дала збій, проте відновити хороші взаємовідносини можна тільки, якщо всі разом підуть на компроміси. Крім того, загладити усі сварки вам допоможе почуття гумору і життєлюбність.

Для Терезів, народжених в 2 декаді (4 жовтня — 13 жовтня)

Можливо цього року вас чекають зміни, наприклад переїзд, або нова посада на роботі з хорошою зарплатнею, що дозволить вам затіяти ремонт. Проте серед усього клопоту і турбот, не забувайте про своїх рідних і давайте їм можливість відпочити. Частіше виїжджайте усією сім’єю відпочивати, наприклад на природу. Це додасть нових вражень і спогадів.

Для Терезів, народжених в 3 декаді (14 жовтня — 23 жовтня)

Цього року Терези можуть особливо хворобливо сприймати конфлікти в сім’ї. Пам’ятайте, що сварки іноді трапляються і не приймайте усе близько до серця. Адже найголовніше не то як ви сваритеся, а як ви миритеся. Незабаром усе само собою налагодиться, головне не втрачайте життєлюбності.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік Терези

Терезам варто звернути увагу на серцево-судинну систему і берегти її. Також зірки попереджають, цього року підвищений ризик заробити травми, тому будьте обережні і уважні.

Для Терезів, народжених в 1 декаді (24 вересня — 3 жовтня)

У рік Червоної Мавпи уникайте словесних баталій. Цього року будь-які конфлікти можуть спровокувати нервовий зрив. Не варто перевантажувати серцево-судинну систему. Достатня кількість сну сприятиме нормальному апетиту і емоційній рівновазі загалом. Для косметичного догляду активніше використовуйте очисні засоби і процедури, а також ті з них, які чинять омолоджуючу дію. Зараз вони найбільш ефективні.

Для Терезів, народжених в 2 декаді (4 жовтня — 13 жовтня)

Зірки попереджають, що цього року вірогідні напади головного болю, який зникне так само несподівано, як і з’явилася. Але якщо мігрень мучитиме вас і в наступні дні місяця, зверніться до фахівця.

Для Терезів, народжених в 3 декаді (14 жовтня — 23 жовтня)

Ви можете відчути знесилення і втому. Незважаючи на підвищену сонливість і почуття апатії, старайтеся підбадьорити себе. Займіться тим, що вам приносить задоволення, помедитуйте, займіться спортом і правильно харчуйтеся. Таким чином ви зможете повернути колишні сили і заряд енергії.

Гороскоп для Терезів на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Терези — Щур

Основне завдання, яке ставить перед вами Мавпа, — налагодити старі зв’язки. Вам дуже знадобиться підтримка давніх знайомих, друзів і родичів. Не відгороджуйтеся від них, а при нагоді звертайтеся за допомогою. У любові очікується деяке затишшя. Але це навіть добре: в сімейних парах настане стабільність. Самотні зможуть спокійно розібратися в собі і зрозуміти, хто їм потрібен у житті.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Тигр

Ви випромінюєте чарівність, притягаючи представників протилежної статі. І це не лише підійме вашу самооцінку, а й принесе фінансові вигоди. Можливо, вже до середини року у вас з’явиться покровитель, який допоможе вам комфортно влаштуватися в житті. Зірки застерігають вас від бездумного марнотратства. Краще направте гроші на оздоровлення або підвищення рівня кваліфікації.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Дракон

Азарт, нові хобі, знайомства і закоханість керуватимуть вашими вчинками в 2016 році. Приймаючи важливі рішення, все ж намагайтеся зважити усі за і проти, а не йти за емоціями. Звертайтеся за порадою до старих друзів — вони допоможуть вам поглянути на ситуацію з боку. Восени більше уваги приділіть саморозвитку і самоосвіті.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Кінь

Вже на початку року бажано намітити собі мету, і вже до середини року ви доб’єтеся того, про що давно мріяли. Тим, хто давно прагне узаконити стосунки, Мавпа рекомендує зіграти весілля влітку. На роботі в 2016 році емоційний градус буде підвищеним. А для кар’єрного просування краще навчитися прислухатися до чужої думки.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Мавпа

Матеріальне відійде для вас на другий план. У «зважених» Мавп з’являться нові духовні цілі, а разом з ними відкриються донині приховані таланти. З часом ці здібності принесуть вам фінансові бонуси. Так що не шкодуйте часу на їх розвиток. Намагайтеся знайти або зібрати навколо себе компанію однодумців. Серед них самотні представники знаку, ймовірно, зустрінуть другу «половину».

Гороскоп на 2016 рік Терези — Собака

Мавпа декілька прорідить коло ваших численних друзів. Поруч залишаться тільки найнадійніші, на яких ви зможете розраховувати у важкий момент. Загалом, зірки рекомендують берегти сили, уникати перенавантажень і дбайливо відноситися до здоров’я. Якщо складно самому відмовитися від шкідливих звичок, зверніться за допомогою до домашніх: вони допоможуть вам тримати усе під контролем.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Бик

Червона Мавпа вселяє вам особливу м’якість, поступливість і довірливість. Перш ніж зробити велике придбання або укласти угоду, заручиться думкою надійної людини. Інакше вашою наївністю можуть скористатися. Більше часу приділяйте оздоровленню організму. Наднормова робота почекає — спортзал важливіший. Адже, зрештою, ваші доходи залежатимуть від самопочуття.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Кролик (Кіт)

Іноді вам здається, що близькі гальмують ваш розвиток. Вас тягне порвати з ними і відправитися в самостійне плавання. Але зірки закликають не робити різких рухів. Домашнім, як ніколи, потрібна ваша підтримка. Піклуючись про них — навіть на шкоду власним інтересам і кар’єрі, — ви знайдете гармонію. Натхнення шукайте в коротких, але насичених подорожах, бажано в компанії однодумців.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Змія

Згадайте усіх, кого ви «вкусили» минулого року, і вибачитеся. Визнання своїх помилок принесе вам моральні і фінансові вигоди. Недоброзичливці стануть вашими союзниками. З їх допомогою ви крок за кроком досягнете нових висот в кар’єрі. До кінця року вірогідні надбавка до зарплатні або перехід на відповідальнішу посаду. Не забувайте постійно заповнювати пропуски в знаннях.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Коза (Вівця)

2016 рік дозволить вам розкрити лідерські якості. Ви надихаєте своїми ідеями оточення, вони охоче допомагають вам в здійсненні планів. Від вас вимагається не зменшувати обороти, і тоді вас чекає рекордний професійний стрибок. А тим, хто почне свою справу, вона принесе процвітання, а також поліпшить життя інших людей. Від тривалих поїздок краще утриматися: головне відбуватиметься на місці!

Гороскоп на 2016 рік Терези — Півень

Відвертість — ваш головний коник. Промовляючи проблеми з рідними і колегами, ви зможете уникнути непорозуміння і пов’язаних з ними труднощів. Якщо знайомі просять вас про допомогу, у тому числі матеріальну — не відмовляйте. Вам усе повернеться вдвічі. І нехай вас не бентежить деяке затишшя в кар’єрі і особистому житті: просто зараз ви накопичуєте досвід і енергію для майбутніх проривів.

Гороскоп на 2016 рік Терези — Кабан

Запорука вашого успіху — увага до партнера і близьких людей. Піклуючись про них, ви робите собі краще. На роботі прислухайтеся до свого шостого почуття. Інтуїція допоможе прийняти сміливе рішення, яке виведе вас на новий якісний рівень. У другій половині року доля підкине вам додаткове джерело заробітку. Скористайтеся шансом з повною самовіддачею — і отримаєте більше, ніж чекали. А Дрихлі повинні постійно давати вкусняшки Шпаклям, а то буде ай-яй-яй.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Терезів

Гороскоп на січень 2016 року Терези

Гороскоп на лютий 2016 року Терези

Гороскоп на березень 2016 року Терези

Гороскоп на квітень 2016 року Терези

Гороскоп на травень 2016 року Терези

Гороскоп на червень 2016 року Терези

Гороскоп на липень 2016 року Терези

Гороскоп на серпень 2016 року Терези

Гороскоп на вересень 2016 року Терези

Гороскоп на жовтень 2016 року Терези

Гороскоп на листопад 2016 року Терези

Гороскоп на грудень 2016 року Терези

Гороскоп для Терезів на 2016 рік. Гороскоп для Терезів-жінки та Терезів-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *