Гороскоп для Тельця на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Тельця на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Телець

У 2017 році Тельці можуть сміливо претендувати на звання найудачливішого знака зодіаку, адже весела Мавпочка, передаючи свої права Вогняному Півню, підкинула йому записочку, з проханням пригледіти за вами. Турботу Півень проявить вже з перших днів Нового року — вам поступить море вигідних і спокусливих пропозицій по роботі, правда, підійматися кар’єрними сходами буде важкувате, адже сходинок буде багато. Відвагою і хоробрістю ви зумієте зачарувати Півня у сфері особистих стосунків — в любові ексцентричний хазяїн року теж вирішить підкинути Тельцям декілька сюрпризів.

Приблизно з лютого взвод прихильників збільшиться до дивізії, тому майте терпіння і навчіться відбиватися. Боротися із залицяльниками буде складно, адже чарівність ваша буде надзвичайно велика. У березні ваші прихильники декілька заспокояться, тим більше що упіймати Тельців буде проблематично — адже ви велику частину часу проводитимете на роботі. Успіхи в кар’єрі можуть негативно позначитися на стосунках з близькими людьми, тому вчіться ігнорувати улесливі розмови керівників і втікайте додому раніше.

В середині весни очікуються візити далеких родичів, так що поспішіть наповнити холодильник різною смакотою. До речі, улюблена рідня допоможе вам з ремонтом, з яким краще не затягувати, — натовп народу швиденько обдере старі шпалери, і зробить з вашої квартири казковий палац. У червні Тельці відчують бажання випробувати сили в новій діяльності, осмілюйтеся, адже Півень вже змахнув крилами і начаклував вам вдачу. У вашому житті з’являться багаті і солідні покровителі — не соромтеся користуватися їх становищем і розкручуйте нових знайомих за повною програмою.

Проявити таланти вам вдасться і у кінці літа — тут важливо звернутися до грамотного рекламного агента, від зусиль і здібностей якого залежатиме ваш майбутній успіх. Особисте життя в серпні заграє новими фарбами — сімейні Тельці отримають задоволення від спілкування з обранцем, а ось вільних підопічних Венери чекає любов. Так, так, та сама, про яка ви марили довгі роки. Так що можете вже зараз обходити усі модні весільні салони і обрати для себе найшикарніший наряд.

Восени 2017 року ви можете відчути невелику втому, впоратися з якою допоможе відпустка. Саме повноцінна відпустка, а не два вихідні, які ви звикли заповнювати домашніми справами. Якщо ви поїдете на курорт, то можете повірити гороскопу — у світі не станеться потопу, та і ваш офіс залишиться стояти цілісіньким, а дбайливий Півень намагатиметься зберегти стабільність в справах.

Приблизно в середині жовтня активізуються конкуренти, але можете не хвилюватися, а знову звернутися по допомогу до своїх багатих покровителів — вони швидко розправляться з докучливими недругами, і ви зможете спокійно працювати. У листопаді вам поступить серйозна пропозиція від зарубіжних партнерів — не розмірковуйте занадто довго, такий шанс випадає не кожному. Успіх залежатиме тільки від вашої активності, тому заручайтеся підтримкою Півня і погоджуйтеся. Співпраця виявиться довгою, до того ж ви давно мріяли побачити зиму в іншій країні.

У грудні 2017 року у Тельців будуть для цього усі можливості, можливо, вам навіть не забажається повертатися, та і хто відпустить такого чудового фахівця. Ваші успіхи на роботі значно поліпшать взаємовідносини з коханими людьми — ваші близькі будуть щасливі від того, що мають такого просунутого і розумного родича. Нудьгувати в ділових відрядженнях вам не доведеться — роботи буде досить, причому діяльність приноситиме вам душевне задоволення, та і оплата приємно порадує.

Любовний гороскоп на 2017 рік для Тельця

Рік Півня гарний для того, щоб розібратися зі своїми почуттями і навчитися вибудовувати стосунки з обранцем.

Тельці 1 декади (21.04-30.04). Вам таланитиме в любовних справах, і це ще м’яко сказано. Ви просто купатиметеся в любові і пристрасті, головне, іноді виринати і озиратися на всі боки. У Тельців щодня 2017 рік буде схожий на казку, адже половинка просто завалить вас подарунками і сюрпризами. Вам теж не перешкодить приміряти маску доброго чарівника — від вашої фантазії багато що залежатиме.

Тельці 2 декади (1.05-10.05). Сентиментальність і дитячість, як не дивно, цього року допоможуть вам в любовних справах. Партнер буде зачарований вами і зробить усе, щоб ви тільки посміхалися. Не зловживайте чуйністю обранця і іноді намагайтеся поводитися серйозно — принаймні, вирішувати, що надіти на вечірку, доведеться вам. Півень допоможе вам розставити точки в минулих стосунках.

Тельці 3 декади (11.05-20.05). У рік Червоного Півня ви досягнете успіху в любовних справах, вас чекають перемоги, які приведуть до численних романів. Усе це непогано, якщо у вашому паспорті немає відмітки про шлюб, якщо ж є, то остерігайтеся флірту — гнів партнера буде великий. Якщо вам просто забажається відновити почуття, зовсім не обов’язково шукати пригод на стороні — поїдте з коханим чимдалі від будинку, і насолодитесь новими враженнями.

Бізнес гороскоп на 2017 рік для Тельця

Будь-які нововведення в рік Півня тільки вітаються, тому в 2017 році важливо не боятися і утілювати в життя найфантастичніші ідеї.

Тельці 1 декади (21.04-30.04). Ваша прихильність у дотриманні правил цього року допоможе добитися успіху. Будь-який керівник боротиметься за те, щоб ви працювали саме в його команді — адже такого відповідального і кмітливого співробітника, як Телець, у світі більше не знайдеться. Пропозицій буде багато, головне зрозуміти, що важливіше — моментальна винагорода, або ж повільне, але стабільне кар’єрне зростання.

Тельці 2 декади (1.05-10.05). У рік Півня ви зумієте притягнути на свою сторону багато корисних людей. Гроші сипатимуться на вас з усіх боків, адже ви дивним чином навчитеся їх притягувати. Не витрачайтеся, і запасіться тарою, а краще всього знайдіть місце понадійніше, наприклад, зберігайте капітали в золотих зливках — повірте гороскопу, усі солідні банки вже почали боротьбу за такого чарівного клієнта.

Тельці 3 декади (11.05-20.05). У рік Півня ви станете геніями або авантюристами, усе залежить від вашого оточення. Тому намагайтеся спілкуватися з корисними людьми, які не лише допоможуть порадою, але і підтримають матеріально. Ваша педантичність і схильність до аналізу в 2017 році будуть кращими помічниками — у будь-якій справі ви доб’єтеся успіху. Зверніть увагу на конкурентів — серед них знайдеться парочка, які давно мріють перекинутися на вашу сторону.

Сімейний гороскоп для Тельця на 2017 рік

Не чекайте, доки оточення вирішить, що вам потрібне. Беріть ситуацію під контроль і дійте — близькі люди чекають від вас відповідальності.

Тельці 1 декади (21.04-30.04). Ідеальними бути нудно, погодьтеся з цим і відкиньте умовності — домочадці будуть тільки радіти. Адже жити за правилами нецікаво, тим більше хазяїну року це не до вподоби. Давайте близьким людям, та і собі більше свободи, частіше влаштовуйте сімейні свята з шашликами і фейєрверками — і рік Півня пройде шикарно.

Тельці 2 декади (1.05-10.05). Півень допоможе вам розібратися з домашніми справами, і дасть підказки, як поліпшити житлові умови. Усе дуже просто — трохи грошей, фантазії і квартира стане схожі на художню галерею. До того ж, ви допоможете своїм домашнім проявити таланти, адже ваш двоюрідний дядько спить і бачить себе модним абстракціоністом, а друга половинка вже написала лист в «Квартирне питання».

Тельці 3 декади (11.05-20.05). Рік Вогняного Півня гарний для зміцнення стосунків з вашою улюбленою половинкою. Важливо розпочати з себе, прочитайте гороскоп і поспішіть до дзеркала — як давно ви щиро посміхалися? Згадайте день, коли ви тільки познайомилися з обранцем, і намагайтеся повернути в спілкування романтику. У 2017 році корисно удвох вибиратися на природу, частіше подорожувати — другий медовий місяць затягнеться на цілий рік.

Гороскоп здоров’я для Тельця на 2017 рік

У рік Півня особливих проблем із здоров’ям не очікується, але краще частіше прислухатися до сигналів організму і не забувати обстежуватися.

Тельці 1 декади (21.04-30.04). Потрібно почати займатися спортом — активний хазяїн року буде радий такому рішенню з вашого боку. Тільки не прагнете вже в 2017 році потрапити в Олімпійську збірну — досить поставити пару особистих рекордів. Частіше влаштовуйте розвантажувальні тижні — через деякий час усі моделі вашого міста прагнутимуть до особистого знайомства.

Тельці 2 декади (1.05-10.05). Півень вітатиме усі сміливі ідеї, які цього року ви наважитеся утілити в життя. Увесь рік до ваших послуг маски з екзотичних фруктів, і незвичайні косметичні процедури. Не бійтеся експериментів, тільки з дієтами будьте акуратніші — кістками нехай гримлять манекенниці, а ви і так у відмінній формі.

Тельці 3 декади (11.05-20.05). Намагайтеся частіше знаходити час для активного відпочинку, адже в попередній рік ви занадто розслабилися. Вас чекають ролики, або велосипед — неважливо, що ви оберете, головне, результат. Уникайте стресів — хоча Півень і любитель поскандалити, вас він намагатиметься уберегти від будь-якого нервування.

Дитячий гороскоп для Тельця на 2017 рік

Маленькі Тельці в рік Півня поводитимуться серйозно не по роках — вони здивують вас солідністю. Намагайтеся частіше хвалити свої чада і поважайте їх думку.

Діточки Тельці 1 декади (21.04-30.04). Ваші малюки прагнутимуть командувати усіма, хто попадеться на їх шляху — намагайтеся з гумором віднестися до подібних проявів незалежності. Давайте нащадкам відповідальні завдання, адже маленькі керівники тільки і чекають, коли їм доручать складну справу. Головне — не стояти над душею і дозволити юним Тельцям самим розібратися з проблемами.

Малюки Тельці 2 декади (1.05-10.05). Ваші чада в рік Півня викликатимуть розчулення — вони стануть милі і чарівні. Ви не помітите, як піддастеся впливу маленьких Тельців. Будь-які іграшки на першу вимогу чад перекочують з магазину у ваш будинок, а смакота з холодильника буде з’їдена ненажерою в одну секунду. Балуйте малюків, але не забувайте про суворість, хоч би іноді.

Маленькі Тельці 3 декади (11.05-20.05). Ваші улюблені чада стануть надзвичайно серйозними — в їх оточенні з’явиться багато дітей старше за віком. Не опирайтеся бажанню діток завойовувати авторитет — нехай Тельці проявлять свою незалежність. Не дивуйтеся, якщо одного разу ви застанете маленького Ейнштейна за комп’ютером, коли він намагатиметься скласти сімейний бюджет.

Гороскоп 2017 для Тельця за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Телець — Щур

У рік Півня ви не зможете сидіти склавши руки, та і за усього бажання у Тельців-щурів не вийде лінуватися. Півень підкине нововведення і масу цікавих справ. Ваше бажання обійняти керівну посаду в 2017 році, нарешті, здійсниться – керівник з радістю запропонує вам своє крісло. Одноманітної роботи краще уникати — в рік Червоного Півня це зовсім не для вас, адже ваша енергійність вимагає кипучої і яскравої діяльності.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Бик

Ви потребуватимете творчої діяльності — сміливо рухайтеся вперед і голосніше кричіть про свої таланти. Література, музика, кіно — пробуйте себе у будь-якій справі, адже Півень забезпечить вам перемогу. Упіймати удачу вам вдасться і у сфері політики — рекламні щити давно підготовлені під вашу фотографію, а друзі вже зібрали достатню кількість підписів у вашу підтримку.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Тигр

У рік Півня ви здивуєте самих себе — вже з перших днів року вам забажається чогось новенького і незвичайного. Не пригнічуйте бажання підкорити світ — у будь-якій сфері ви досягнете успіху. Деякі Тельці-тигри, нарешті, упіймають золоту рибку, тільки будьте акуратніші з бажаннями. Ви досягнете популярності, завдяки своєму умінню вести дипломатичні переговори — усі солідні і важливі люди вже зайняли чергу до вас на прийом.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Кіт (Кролик)

У 2017 році ви станете схожі на зайчиків з реклами батарейок — скрізь ви будете першими. Послаблень в рік Півня не буде — він підкине вам тисячі серйозних і відповідальних справ, так що з нудьгою ви точно розпрощаєтеся, до речі, безгрошів’ю ви теж можете помахати ручкою. Особисті стосунки порадують приємними змінами, головне — визначитися з вибором і не відступати перед перешкодами, а вже Півень намагатиметься вам допомогти.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Дракон

У рік Півня ви блищатимете, і підкорюватимете оточення. Лавровий вінок вже давно підігнали під ваш розмір, залишилося лише сходити на примірку. Особливо повезе Дракошам у сфері бізнесу — угоди будуть вдалими, партнери зговірливими, а в грошах ви будете купатися. У робочій метушні не забудьте про родичів, які турбуються і готують план вашого повернення в сімейство. Не нервуйте домашніх і частіше влаштовуйте для них свята.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Змія

Ваша мудрість в рік Півня буде на висоті. Навіть конкуренти будуть щасливі отримати від вас пораду, а про вашу чесність і непідкупність ходитимуть легенди. Півень підкине вам декілька вигідних і перспективних пропозицій, від яких відмовиться тільки ледачий, а це вже точно не про вас. Намагайтеся іноді розслаблятися — умілі масажистки зачекалися вас на закордонному курорті.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Кінь

У рік Півня важливо не розгубитися від великої кількості можливостей. Вже на початку року ви отримаєте декілька вигідних пропозицій — намагайтеся діяти без нахрапу і ретельно обмірковуйте кожен крок. Зверніться за порадою до домочадців, в 2017 році у Конячок будуть відмінні стосунки з усіма родичами. Що стосується грошей, то Півень потурбувався про вашу фінансову незалежність і давно відкрив рахунок на ваше ім’я.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Коза (Вівця)

Ваше життя буде бурхливим і насиченим, але, незважаючи на це, навчиться знаходити час для відпочинку. Півень допоможе вам створити комфортні умови проживання, та і грошей в 2017 році буде більш ніж достатньо. Намагайтеся більше часу приділити питанням освіти, ви досягнете успіху у будь-якій новій діяльності, важливо лише, щоб вам це було цікаво. Можна спробувати себе у бізнесі — у вас будуть усі можливості для того, щоб відкрити, наприклад, салон краси і назвати його своїм ім’ям.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Мавпа

Ваша винахідливість в рік Півня допоможе вирішити проблеми з дивовижною швидкістю. Півень оцінить зусилля, адже він любить швидкість і допомагає активним особам. У 2017 році ви досягнете успіху в питаннях кар’єри, а ваше мистецтво подобатися оточенню буде доведено до досконалості. Від вашої чарівності будуть в захваті усі, починаючи від охоронця, і закінчуючи босом, а прихильники вибудовуватимуться в чергу за автографом.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Півень

У 2017 році можете не хвилюватися ні про що — Півень не побачить у вас конкурента, навпаки, візьме вас під опіку як маленьке курча. Скористайтеся розташуванням хазяїна року і випробуйте себе в новій діяльності. Вам повезе у фінансовій сфері, але витрачати капітали краще утриматися — надмірності зачекають. Вогняний Півень підтримає вас і в питаннях особистих стосунків — усе буде настільки ідеально, що ви шукатимете каверзу.

Гороскоп на 2017 рік Телець — Собака

Цього року ви заслужите на повагу багатьох людей, а на роботі до вас почнуть прислухатися усі колеги — не розчаруйте товаришів по роботі. Будь-яка несправедливість викликатиме у вас протест, але намагайтеся діяти акуратно, адже з деякими людьми боротися за правилами просто неможливо. Півень зведе вас з впливовими і потрібними людьми, які допоможуть досягти успіху в діловій сфері, важливо лише проявити свої лідерські якості і заздалегідь підготувати скриньку для грошей.

Гороскоп на 2017 рік Телець – Кабан

Рік обіцяє бути веселим, адже ваша товариськість не дозволить занудьгувати ні на секунду. Зверніть увагу на оточення — хоча Півень намагатиметься захистити вас від негативних людей, обачність не завадить. У сфері фінансів очікується успіх — море вигідних контрактів і перспективних угод допоможуть вам розбагатіти. Звичайно, в рік Півня ви не поповните список найбагатіших людей планети, але місцевим Рокфеллером ви точно станете.

Гороскоп для Тельця на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *