Гороскоп для Тельця на 2016 рік. Гороскоп для Тельця-жінки та Тельця-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Тельця на 2016 рік. Гороскоп для Тельця-жінки та Тельця-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Тельця на 2016 рік. Гороскоп для Тельця-жінки та Тельця-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яМинулий рік приніс багато клопоту, так як вам довелося вирішувати найрізноманітніші завдання, пов’язані не тільки з особистими проблемами, а й турботою про інших. А 2016 рік принесе полегшення і можна буде сміливо і впевнено рухатися вперед. Звичайно, працювати доведеться багато, але плоди ваша діяльність принесе рясні.
У січні насамперед доведеться укріплювати свої тили. Подбайте про фізичний і душевний стан. Тільцям в 2016 році буде корисно зайнятися спортом і відразу ж після Нового року відправитися в тренажерний зал. Також вам корисно буде звернути увагу на своїх близьких і рідних людей — вони теж хочуть вашої турботи.
У лютому і березні слід активно зайнятися роботою. В цьому році у вас є великі шанси піднятися кар’єрними сходами вгору, а добробут почне зростати. У квітні доведеться багато подорожувати. Саме в цей період у Тельців може випасти кілька відряджень, але не забувайте і про свою сім’ю — знайдіть час для подорожей разом.
Для одиноких Тельців цей період ознаменується змінами в особистому житті і ви зможете зустріти людину, яка у вашій долі залишить певний слід. Романтичні переживання вам забезпечені на всі 100%.
І на любовному фронті, і в бізнесі вас чекає гармонія аж до травня. Але в цей період не намагайтеся нічого купувати занадто дорогого, а також не давайте в борг, оскільки гроші можуть не повернутися.
Початок літа 2016 року для Тельців пройде під знаком турботи про своїх дітей. Для деяких буде новиною, що вас чекає поповнення в родині, і це наповнить вас приємними турботами про вибір імені для дитини або створення дитячої кімнати.

Астропрофайл

Дата: 20.04-20.05
Колір: Рожевий
Символ: Телець
Планета: Венера
Стихія: Земля
Антипод: Скорпіон
Дорогоцінний камінь: Смарагд
Сумісність: Діва

Деякі з вас зможуть поїхати відпочити, але іншим може випасти необхідність вирішення завдань, які пов’язані з родичами. У червні сприятливий момент для того, щоб зробити ремонт квартири або взагалі поміняти житлоплощу. Такі турботи пробудять у вас радість.
Липень принесе Тельцям нові завдання, які ви зможете з успіхом виконати, всі пропозиції в цей період є вкрай успішними. Взагалі в літні місяці зірки обіцяють, що ви зможете прийняти правильне рішення, яке буде мати значення для подальшої долі. Але ці рішення будуть насамперед у сфері фінансів і бізнесу.
Гороскоп застерігає бути обережними на особистому фронті: у вас на горизонті може затеяться інтрижка, але вона буде мати плачевні наслідки — вас використовують.
Слухайте внутрішній голос у серпні, так як вам доведеться приймати багато серйозних рішень. Вкрай вдалим вкладенням стане нерухомість або ремонт житла. У цей період може утворитися деяке нерозуміння ваших дій іншими членами сім’ї, необхідно вести діалог і обдумати свою поведінку. І як би ви не вчинили, можете зі сміливістю вважати — ваші дії правильні.


Восени Тельцям слід більше уваги приділити своїм близьким і сім’ї. Більше допомагайте їм в їх проблемах — це дуже цінують і чекають від вас. Навіть дрібні проблеми варті уваги, оскільки саме такі вчинки дозволять вам підвищити свою самооцінку і зробити життя кращим.
У грудні більше бувайте в оточенні близьких людей і ви відчуєте небувалу гармонію і розуміння.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Тельців

Не бійтеся нових відкриттів і місць, в яких ви ще не бували. Подорожі допоможуть розібратися в своєму внутрішньому світі і знайти любов.

Для Тельців, народжених в 1 декаді (21 квітня — 1 травня)

Не допускайте чужих людей у своє особисте життя. Їх поради не варті того, щоб до них прислухатися, більше того — вони можуть тільки нашкодити. Ваша інтуїція — ваш єдиний порадник. Необхідно самостійно будувати ваші особисті відносини і всі поради друзів, подруги і навіть батьків просто пропустити повз вуха. Якщо занадто багато працювати і забувати про себе, ви ризикуєте втратити сексуальність і погіршити свій зовнішній вигляд і привабливість. Залишайте час на особисте життя.

Для Тельців, народжених в 2 декаді (2 травня — 11 травня)

2016 рік дозволить Тельцям другої декади точно зрозуміти, хто підходить їм для того, щоб створити міцну і надійну сім’ю. Початок року обіцяє зустріч з людиною, яка захопить вашу увагу, завдяки спільним захопленням і інтересам. Ці відносини будуть міцними.
Для Тельців, у яких вже є пара, цей період буде оптимальним, щоб зрозуміти, чи ви отримали справжнє щастя і гармонію. Але робіть кроки, щоб стати ще ближче і зрозуміти один одного.

Для Тельців, народжених в 3 декаді (12 травня — 21 травня)

Не будьте занадто імпульсивними і добре думайте над тим, що ви робите. У цьому році не варто робити поспішних висновків. Добре обмірковуйте, якщо захочете оформити свої стосунки офіційно або почати жити в цивільному шлюбі. Навіть розставання слід обміркувати.
Літо саме підкаже як бути далі. Щоб зміцнити ваші відносини, більше подорожуйте, відвідуйте культурні заходи і просто проводьте більше часу разом.
Для одиноких відвідування таких заходів дозволить зустріти свою другу половинку, липень просто сприяє вам у цьому.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Тельців

Цей рік сприятливий для зміни місця роботи і збільшення своїх доходів.

Для Тельців, народжених в 1 декаді (21 квітня — 1 травня)

Для вас не буде проблем і перешкод на робочому місці і при веденні бізнесу. З серпня з’явиться можливість круто змінити свою роботу і просувати проекти власного створення. Цей рік обіцяє Тельцям нові знайомства, а також додаткову роботу, що дозволить значно покращити свій матеріальний стан. Зірки підказують, що добре буде вкласти гроші в ремонт житла або придбання нової нерухомості.

Для Тельців, народжених в 2 декаді (2 травня — 11 травня)

У період з квітня по вересень будьте гранично обережні, так як саме в цей час у вас можуть бути великі фінансові втрати. Перша половина року може принести великий і легкий дохід, але у другій половині вам буде необхідно більше працювати. Якщо ви плануєте вкласти гроші в якийсь проект, робіть це в першій половині року.
Друга половина року буде складною, але ви знайдете допомогу і розуміння в сім’ї.

Для Тельців, народжених в 3 декаді (12 травня — 21 травня)

У вас є велика ймовірність того, що ви можете втратити своє робоче місце із-за сварки з керівництвом. Якщо не хочете, щоб так сталося, просто не допускайте конфліктів або ж відразу почніть шукати нове робоче місце. Але обирайте роботу, яка вам підходить за всіма параметрами. Не виключено, що ви самі захочете поміняти роботу, так як на старому місці вже не бачите ніякої перспективи і хочете реалізувати свій творчий потенціал. Так само це допоможе вам в матеріальній сфері.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Тельців

Якщо вам здається, що ви самотні, це не так. Ваша сім’я завжди підтримує вас, пам’ятайте про це.

Для Тельців, народжених в 1 декаді (21 квітня — 1 травня)

У цьому році велика ймовірність того, що ви будете відчувати деяке непорозуміння в сім’ї, але це не означає, що треба приймати радикальні заходи. Добре все обміркуйте і придивіться до своїх близьких. Насправді, вас люблять, а вам слід самій більше уваги приділяти сім’ї. Шукайте гармонію і ви отримаєте потужний тил.

Для Тельців, народжених в 2 декаді (2 травня — 11 травня)

Родичі і діти зможуть порадувати вас великою кількістю приємних моментів і сюрпризів. Так, ви можете очікувати, що у вас з’являться онуки.
Не заводьте романів на стороні, не піддавайтеся флірту, так як такі дії можуть позбавити вас сім’ї назавжди.

Для Тельців, народжених в 3 декаді (12 травня — 21 травня)

2016 рік принесе велику кількість радісних і приємних моментів, а також подарує гармонію. Ваші стосунки з чоловіком стануть тільки міцнішими і ви станете краще розуміти один одного. Стосунки з дітьми і батьками стануть гармонійні та міцні. Ви зможете здійснити подорож зі своїми дорослими дітьми, що зміцнить взаємні відносини.

Гороскоп Здоров’я на 2016 рік для Тельців

В цьому році дуже добре буде зайнятися лікуванням хронічних захворювань.

Для Тельців, народжених в 1 декаді (21 квітня — 1 травня)

Більше уваги приділить стану вашого організму загалом. Бережіть себе і ваші хронічні захворювання не загостряться. Не приймайте алкоголь і це дозволить вам зберегти в хорошому стані серцево-судинну систему. Печінка і нирки також не потурбують вас в 2016 році.

Для Тельців, народжених в 2 декаді (2 травня — 11 травня)

Займіться своїми суглобами — вони вимагають від вас негайного втручання. Січень може викликати застуду, але намагайтеся не переохолоджуватися весь зимовий період. Здорова їжа допоможе вам уникнути проблем з вашим шлунком і кишечником, так що астрологи рекомендують правильно харчуватися.

Для Тельців, народжених в 3 декаді (12 травня — 21 травня)

У 2016 році у вас може виникнути несподівана алергічна реакція організму на косметику і засоби по догляду за шкірою, якими ви користуєтеся вже досить давно. В цьому році належить приділити більше часу своєму зовнішньому вигляду і більше займатися собою. Щоб довше зберегти красу і молодість — слід частіше відвідувати фахівців. Бережіть нерви і будете в повному порядку.

Гороскоп для Тельця на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Телець для Щура

Вам пахати не звикати, але в 2016 році ви робитимете це із задоволенням: адже робочі складнощі і наднормові цілком окупляться і фінансами, і приємним відчуттям «я на своєму місці, без мене тут ніяк». Із заробленим зірки рекомендують бути акуратніше і, перш ніж зробити будь-яку велику покупку, сісти і подумати: а чи так вам це необхідно? І дуже скоро замість марних трат ви заощадите засоби для важливого вкладення.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Тигра

Вас, звиклого жити ризиковано і сподіватися абияк, Вогняна Мавпа попереджає: в її рік варто відмовитися від необдуманих вчинків, оскільки в результаті вони можуть привести до втрат — як фінансових, так і репутаційних. Тому ось вам рада: старайтеся, щоб поряд з вами знаходилася близька людина, яка зможе підтримати і утримати від дурниць. Від вас, у свою чергу, знадобляться довіра і щирість.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Дракона

Головний прокол, який ви можете допустити в 2016 році, — це поставити свої інтереси вище за інтереси людей, які довгий час були поряд з вами, надаючи підтримку і проявляючи любов. Це стосується як робітників, так і особистих стосунків. Постарайтеся знайти компроміс між тим, що важливо для вас, і тим, чого чекають близькі, — за уміння пробігтися по вузькому гребеню Мавпа нагородить вас успіхом і щастям.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Коня

Вже на початку року ви зможете розпрощатися з тим, що раніше обтяжувало: можливо, видасться випадок повернути борги, або змінити місце роботи на щось вигідніше і цікавіше, або поставити точку в стосунках, що зжили себе… Не бійтеся розпочинати з нуля — це ваш шанс, отримавши свободу, відчути за спиною крила і упевнено рушити вперед. Порада Мавпи: постарайтеся залишитися друзями з тими, з ким розлучаєтеся.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Мавпи

Ви — великий шанувальник пробувати щось нове, йти ва-банк, ризикувати, і Червона Мавпа вас всіляко в цьому підтримає.
Не бійтеся змін, переїздів і необхідності зайнятися чимось незвіданим — зрештою ваші ризикованість і рішучість окупиться відрами шампанського! А ось зволікати і відкладати «до понеділка» Мавпа не рекомендує: це загальмує течію вашої життєвої енергії.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Собак

2016 рік Червоної Вогняної Мавпи за східним календарем приготував вам силу-силенну приємних сюрпризів. Собаки-одинаки мають реальний шанс нарешті зустріти ту саму людину, поряд з якою захочеться побудувати сімейне вогнище. Собаки-кар’єристи отримають можливість різко стрибнути вгору в професійному плані. Усім іншим обіцяні приємні зустрічі, несподівані фінансові надходження і шанс проявити себе в самому кращому світлі. Користуйтеся!

Гороскоп на 2016 рік Телець для Бика

2016 рік пройде для вас під знаком збільшення. Це може бути що завгодно: підвищення окладу або прибутків на роботі; кар’єрний ріст, а то й збільшення в сім’ї, причому не обов’язково пов’язане з прильотом лелеки — можливо, до вас являться погостювати родичі і затримаються на пару місяців або ви наважитеся завести чотириногого друга. У будь-якому випадку відточуйте товариськість — вона вам знадобиться.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Кролика (Кота)

У вас є шанс дізнатися, що таке конфлікт між роботою і особистим життям: начальство і «половинка» буквально вириватимуть вас один у одного. Щоб уціліти, доведеться навчитися жити за чітким розкладом і лавірувати між вогнями, знаходячи для кожного компроміси: «Я попрацюю — і ми поїдемо в романтичну подорож!» чи «Я відпочину — і як перероблю усе за один день!». Головне при цьому — виконувати ці обіцянки.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Змії

Для вас настає ідеальний період, впродовж якого ви зможете розвинути і проявити свої існуючі і приховані таланти. Якщо вас тягне творити — не стримуйте себе, віддавайтеся пориву: з великою вірогідністю він зробить з вас зірку в робочому колективі, на інтернет-просторі, в сім’ї, одній окремо взятій країні, а то й у світовій спільноті. А за визнанням прийде і фінансовий успіх.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Кози (Вівці)

Червона Мавпа закликає: «Полюбить себе!». Почастіше відпочивайте і проводьте час з коханими людьми, запишіться у басейн і до косметолога, постарайтеся відмовитися від шкідливих звичок, пройдіть медичне обстеження і не закривайте очі на «ой, щось кольнуло… ». Саме повага, турбота про себе, коханого стане запорукою вашої бадьорості, відчуття щастя і загального успіху в 2016 році.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Півня

В минулі роки ви створили собі досить затишне містечко на роботі і в стосунках, і в рік Вогняної Червоної Мавпи краще нічого не змінювати — навіть якщо хтось вам обіцяє золоті гори. Тримайтеся за людей, які вже довели, що їм можна довіряти; за роботу, яка обіцяє не лише перспективи, а й щоденну стабільність. Саме це дозволить вам уникнути непотрібних стресів і накопити сили для майбутніх змін.

Гороскоп на 2016 рік Телець для Кабана

Червона Вогняна Мавпа рекомендує вам з особливим завзяттям зайнятися зміцненням сім’ї (чи пошуками кандидата на роль коханого) — увага і турбота по відношенню до близьких людей дозволять побудувати справжню сімейну фортецю, яка стане надійним тилом для кар’єрних і фінансових звершень. А ще 2016 рік просто ідеальний для тих Кабанів, які давно мріяли зайнятися власним бізнесом, — успіх на цій дорозі майже неминучий.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Тельця

Гороскоп на січень 2016 року Телець

Гороскоп на лютий 2016 року Телець

Гороскоп на березень 2016 року Телець

Гороскоп на квітень 2016 року Телець

Гороскоп на травень 2016 року Телець

Гороскоп на червень 2016 року Телець

Гороскоп на липень 2016 року Телець

Гороскоп на серпень 2016 року Телець

Гороскоп на вересень 2016 року Телець

Гороскоп на жовтень 2016 року Телець

Гороскоп на листопад 2016 року Телець

Гороскоп на грудень 2016 року Телець

Гороскоп для Тельця на 2016 рік. Гороскоп для Тельця-жінки та Тельця-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *