Гороскоп для Стрільця на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Стрілець

З настанням року Червоного Вогняного Півня, а саме 28 січня 2017 року, Стрільці можуть заховати свого сагайдака чимдалі на антресолі — битися буде ні з ким. Червоний Півень на увесь рік візьме над вами шефство. Але не забудьте попрощатися з Мавпочкою, влаштуйте їй веселі проводи, адже у свій рік вона частенько вам допомагала — вона оцінить турботу і нашепчеться з Півнем, сидячи за келихом шампанського у вашої ялиночки.

У лютому багато Стрільців можуть планувати важливі зустрічі і переговори — ви без зусиль умовите самого недовірливого партнера і він підпише будь-який контракт, який ви йому підсунете.
Красномовство допоможе і в особистих стосунках — Стрільці підкорюватимуть своїх прихильників дотепністю, і залицяльники валятимуться біля ваших ніг не лише від захоплення, але і від сміху.

Весна запам’ятається Стрільцям безліччю цікавих зустрічей. Вас чекає успіх і визнання у будь-яких сферах, усе залежить від вашого настрою. Нагороди і почесті сипатимуться з усіх боків, ви з легкістю завоюєте звання кращого учителя, або найчеснішого політика міста.
Але не думайте, що усі ваші перемоги це лише заслуга хазяїна 2017 року — Півень просто зробив так, щоб ви були на видноті.

У квітні підопічні Юпітера можуть розраховувати на прихильність керівництва. Тільки переконайте своє улюблене керівництво в тому, що вам прийнятніше грошові заохочення, а всілякі грамоти і медальки бос нехай розвішує у своєму кабінеті.
У неодружених Стрільців в середині весни буде багато романтичних побачень, але бійтеся Купідона — ваше вільне життя під загрозою, адже Півню на пару з майбутнім обранцем замислили план, як заманити вас у РАЦС.

У травні Стрільцям знадобиться багато простору, сидіти в задушливому місті вам буде нудно і тісно. Вирушайте у відпустку, бажано чимдалі від будинку, куди-небудь в гори – вони вас чекають, не дочекаються, коли ви їх підкорите.

Влітку непогано зайнятися втіленням давніх планів. Бізнес піде в гору, а Стрільцям потрібно лише зібрати навколо себе надійну компанію, друзі з радістю і ентузіазмом попрацюють розклеювачами оголошень, а ваш обранець із задоволенням візьме на себе роль фінансового директора.

У кінці літа корисно частіше відпочивати, хто сказав, що відпустка лише раз на рік?! Цього разу вас чекають затишні вечори на дачі з мангалом і вудками — час вже упіймати золоту рибку.

Особисте життя в серпні буде схоже на казку, а щоб у вашій історії не завівся злий чаклун, або підступний чарівник, намагайтеся бути терпиміше до домочадців. Приділіть більше уваги далекій рідні — навіть якщо родичі здаються вам провінційними і недалекими, спробуйте бути делікатніше. Може виявитися, що ваша тіточка доярка геніально грає на роялі, а неотесаний племінник ночами пише оповідання.

Восени Стрільцям забажається розкішного життя — Півень допоможе вам в цьому, якщо ви пообіцяєте прихистити його у себе і виділити пташці найзатишнішу кімнатку. Житлові умови дозволять вам приймати натовпи гостей, у вас поміститься не лише Півень, але і усі інше створення з китайської астрології. Грошова ситуація буде шикарною, так що Стрільці можуть відбудувати собі хоч п’ятиповерховий особняк, було б бажання.

Домочадці з радістю візьмуться за благоустрій нового житла, тільки намагайтеся навісити на усіх маячки, щоб рідня не заблукала, адже вам самим ніколи буде займатися ремонтом — робочі питання відвернуть вас від домашньої метушні.
Керівнику в середині листопада забажається на пенсію, а оскільки краще за вашу кандидатуру не знайти у всьому світі, то вже сьогодні можете потихеньку облаштовувати кабінет на свій смак — розпочніть з сейфа понадійніше.

Грудень 2017 року пройде для Стрільців спокійно. Подарунки для домочадців можете не шукати — ваші вишколені підлеглі вже давно усе купили і лише чекають вашого наказу вручити сюрпризи. Не забудьте віддячити Вогняному Півневі за усе, що він для вас зробив — особисто покладіть йому під ялиночку мішок смачного пшона.

Любовний гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Півню до душі ваша тяга до вільного і незалежного життя, але намагайтеся іноді думати і про тих, чиє серце ви вже розбили — може, потрібно бути акуратніше з почуттями прихильників?

Стрільці 1 декади (23.11-1.12). Ваша поривчастість і чуттєвість допоможе зачарувати будь-кого, тому якщо у ваші плани не входять серйозні стосунки, намагайтеся бути стриманіше. Не давайте своїм залицяльникам обіцянок — краще відразу поясніть, що ви не проти розважитися без зобов’язань, і насолоджуйтеся життям разом з нинішнім обранцем, не думаючи про майбутнє.

Стрільці 2 декади (2.12-12.12). Ви краще за інших знаєте, як утримати поряд з собою партнера, а в рік Півня ваші здібності спокусника виростуть у декілька разів. Бути Казановой непогано, але замисліться — навіщо це потрібно особисто вам? До того ж, Амур втомився перелітати від одного обранця до іншого, і в 2017 році може зробити так, що ви закохаєтеся раз і назавжди.

Стрільці 3 декади (13.12-21.12). У рік Півня ви станете надзвичайно романтичні і сентиментальні. Півень може допомогти вам у пошуках ідеальної любові, але спочатку переконаєте хазяїна року, що і ви готові стати краще. Розпочніть з себе: спосіб життя, коло спілкування — усе давно потрібно змінити. А там і до зустрічі з довгоочікуваною половинкою вже недалеко.

Бізнес гороскоп для Стрільця на 2017 рік

У рік Півня Стрілець і Гроші — це синоніми. Ви нерозлучні і капітали переслідуватимуть вас, навіть якщо ви вирішите сховатися від них на краю світу.

Стрільці 1 декади (23.11-1.12). Ви подобаєтеся Півневі і він не залишить вас без діла. У пустелі, або в льодах назустріч Стрільцеві звідкись обов’язково вискочить пронирливий ділок і запропонує вам вигідну угоду. Юристи також завжди будуть поблизу, так що купуйте більше ручок, щоб завжди мати можливість підписати контракт.

Стрільці 2 декади (2.12-12.12). Перевірте, скільки справжніх друзів у вас насправді — скажіть усім, що ви на мілині. Половина приятелів точно випарується, але не хвилюйтесь, адже в цій справі головне не кількість. До того ж, товариші, що залишилися, не раз допоможуть вам в складній ситуації, а в рік Півня ви сміливо можете узяти їх своїми компаньйонами у нову справу.

Стрільці 3 декади (13.12-21.12). Не чекайте, поки оточення вирішить за вас, чим ви бажаєте займатися. Згадайте, про що ви мріяли пару років назад, і вперед — утілюйте свої бажання в життя, тим більше вірний Півень буде на варті. Ви станете відмінним фахівцем у своїй справі, із Стрільців вийдуть гарні керівники баром, або магазином. А вже якщо ви виберете творчу сферу — рівних вам не знайдеться, у вашому місті точно.

Сімейний гороскоп для Стрільця на 2017 рік

У рік Півня ви легко знайдете взаєморозуміння з усіма домочадцями. Візьміть на себе основну частину домашньої роботи — насправді увесь цей клопіт не так вже складний, а часом, навіть приємний.

Стрільці 1 декади (23.11-1.12). Спробуйте себе в ролі глави сімейства — ви з легкістю впораєтеся із цим завданням. Півень підкаже Стрільцям, як поводитися при сімейних розбірках, яких в 2017 році буде не так вже багато. Переманіть на свою сторону рідню партнера — ви порозумієтеся з ними навіть краще, ніж з кровними родичами.

Стрільці 2 декади (2.12-12.12). Ви добре проявите себе в усьому, що стосується благоустрою житла. Можете прибудувати пару кімнат, або спробувати себе в ролі дизайнера — фантазія плюс фінанси і ви впораєтеся з будь-якою справою. Якщо у Стрільців є декілька зайвих соток на дачі, то тут ви зумієте розгорнутися — домочадці з розчуленням і захватом спостерігатимуть за вашими спробами спорудити альпійську гірку, або виростять новий сорт винограду.

Стрільці 3 декади (13.12-21.12). У рік Півня корисно відступити від суворих правил і почати балувати своїх домочадців. Діткам бажано давати більше особистої свободи, а старші родичі порадіють всяким дрібницям — святам без приводу і подарункам в звичайні дні. Про себе теж не забувайте — рідня не почне лаяти вас, якщо пару раз на рік ви явитеся веселий в компанії кращих друзів.

Гороскоп здоров’я для Стрільця на 2017 рік

У рік Півня вас може підстерігати перевтома, тому послухайтеся порад зірок і намагайтеся частіше відпочивати. Віддайте перевагу активному відпочинку, дістаньте вже велосипед з балкона, та і древні вудки час замінити.

Стрільці 1 декади (23.11-1.12). Дієти і інші обмеження не для вас — ви і так у відмінній формі і жодна зайва калорія до вас не прив’яжеться. Продовжуйте в тому ж дусі — не ухиляйтеся від фізкультури, але в рік Півня іноді можете розслабитися. Ви не заробите зайвий жир, якщо одного чарівного дня забажається просто повалятися на дивані.

Стрільці 2 декади (2.12-12.12). Навчіться розслаблятися, оскільки в рік Півня вас може часто відвідувати безсоння. Півень вже записав для вас пару рецептів заспокійливого чаю, а ось з медитацією і йогою вас познайомлять домочадці. Як ви думаєте, чому ваша бабуся така бадьора і енергійна?! — зайдіть несподівано в її кімнату, тільки не непритомнійте, коли побачите бабусю, що стоїть на голові, або на шпагаті.

Стрільці 3 декади (13.12-21.12). Свіже повітря — ось кращий друг Стрільців третьої декади на 2017 рік. Неважливо, що за вікном — лавина або повінь, якщо у вас за планом прогулянка, то будьте ласкаві йти на вулицю. Водні процедури також не завадять — річка, басейн, усе на ваш розсуд. Не забудьте і про рідню — домочадці давно вже придбали купальні шапочки і з нетерпінням чекають вашого запрошення.

Дитячий гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Ви в рік Півня станете ідеальними батьками для своїх чад, але намагайтеся не обмежувати їх свободу. Маленьким непосидькам Стрільцям забажається самостійно пізнавати цей світ, так що хвилюйтеся в міру.

Діточки Стрільці 1 декади (23.11-1.12). Ваші невгомонні діточки в рік Півня прагнутимуть до незалежності. Не дивуйтеся, якщо повернувшись з магазину застанете в кімнаті малюка цілий натовп галасуючих шибеників — малятку просто захотілося суспільства. Розважайте його ляльковими театрами, влаштовуйте свята — важливо, щоб малюк грав головну роль.

Дітки Стрільці 2 декади (2.12-12.12). Пустуни Стрільці не потерплять самотності навіть одну хвилину. Тому будьте готові узяти маленького Стрільця і в гості до важливих друзів, і на серйозні ділові переговори. Не хвилюйтесь — ваш малюк добре знає, як поводитися в суспільстві. А його судження по тому чи іншому питанню розчулять найсуворішого керівника, так що вам є чому повчитися у свого пустуна.

Дітки Стрільці 3 декади (13.12-21.12). Моторні і метушливі діточки Стрільці 3 декади не дадуть вам спокою в рік Півня. Можете найняти хоч десяток нянь для свого непосидьки — він вимотає їх усіх. Спокійні заняття в 2017 році не для вашої дитини: біг, лазання по деревах, плавання — ось тут Стрілець буде у своїй стихії. Так що запасайтеся терпінням і намагайтеся тримати себе у формі — ловити свого біса вам припаде часто.

Гороскоп для Стрільця 2017 за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Щур

Вдача постукає в двері вашої норки в перший день правління Півня. Але це не означає, що вам потрібно забути про уважність — дійте акуратно і обачно, особливо при виборі ділових партнерів. Півень, звичайно, проведе відбір, але краще перестрахуватися. Обережність не завадить і в особистому житті — довіртеся інтуїції, і ніхто не наважиться грати з вами не за правилами, адже ви бачитимете людей наскрізь.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Бик

Не забудьте, зустрічаючи рік Півня, написати на папірці бажання, можете навіть декілька — Півню нічого не варто виконати усі ваші мрії. Від вас в 2017 році знадобиться тільки працьовитість і завзятість, а усе інше прикладеться. Про грошові труднощі можете забути — їх просто не буде, а ось всяких виграшів і інших приятностей вам додасться.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Тигр

Грізний вигляд і стріли в руках — це, звичайно, видовище не для нервово слабких. Але вам залякувати супротивників не знадобиться — недруги розбіглися, лише побачивши гострий дзьоб Півня. Так що можете затишно згорнутися клубочком на сонечку і просто насолоджуватися життям, зрідка вирішуючи справи по телефону. Правда, вам самим скоро набридне байдикувати, і на роботі на вас чекає сюрприз — червона доріжка і оркестр давно готові, і чекають вашого приходу.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Кіт (Кролик)

У рік Півня ви і мишку завжди зможете упіймати, а у разі потреби і на травичку перейти. Уміння пристосовуватися до будь-яких обставин допоможе Котикам в досягненні важливої мети цього року — кар’єрний ріст вам забезпечений. Престиж і високий статус може закрутити голову, тому приймайте почесті спокійно і не довіряйте улесливим розмовам деяких колег — час покаже, хто чого вартий.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Дракон

Ваші безцінні і геніальні ідеї, нарешті, почують — керівництво повірить у ваш професіоналізм і незамінність. Так що Дракончики можуть готуватися до нової посади з шикарним окладом. Особисте життя в рік Півня буде багате на зміни — холостяки можуть влаштовувати парубочі вечори і прощатися з веселим і безтурботним життям, а сімейних Драконів чекає поповнення в сімействі.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Змія

Півень умовив усіх своїх знайомих і впливових друзів, і вони готові зробити вам вигідні пропозиції. Готуйте бізнес план, і поспішаєте у банк — там склали потрібні папери і чекають лише ваш підпис. Люди, які за це відповідають, вже навели довідки про Стрільців-змій і залишилися задоволені, а вже при особистому знайомстві вони точно не встоять перед вашою чарівністю. Так що в 2017 році Зміям потрібно лише потренуватися і згадати математику — рахувати гроші ви будете постійно.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Кінь

Усі зірки і планети в рік Півня роблять ставки на вас — адже Коні будуть переможцями у будь-якій сфері життя. Змащуйте підкови і поспішайте — вас чекає і лавровий вінок і оди від шанувальників ваших талантів. Не забудьте про особисте життя — домочадці з розумінням відносяться до ваших професійних успіхів, але теж потребують вашої уваги. Вихідні і відпустку намагайтеся проводити з улюбленою сім’єю — ділові партнери не розірвуть в гніві контракт, якщо раптом пару днів ви будете недоступні.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Коза (Вівця)

Будьте готові до постійних сюрпризів — ви просто дуже подобаєтеся Півню, і він захоче вас ощасливити. Фінансова ситуація буде непогана, але часто смітити грошима небажано, хоча пару раз на місяць не забороняється відчути себе Рокфеллером. В оточенні самотніх Кіз може з’явитися таємний прихильник, тому не дивуйтеся визнанням в мережі, або романтичним написам на асфальті.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Мавпа

У рік Півня ви будете душею суспільства і зможете підкорити як товаришів по роботі, так і ділових партнерів. Почуття гумору буде у вас на висоті, але в спілкуванні з впливовими і важливими людьми бажано стримувати свою дотепність, краще записуйте свої жарти у блокнот — поділитеся потім. Мавпочки знайдуть своє щастя в любові — стосунки з половинкою в 2017 році будуть чарівними, а розуміти один одного ви навчитеся з півслова.

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Півень

Хазяїн 2017 року вам протегуватиме, так що будьте готові до всяких приємних сюрпризів. Гроши в дзьобик потраплятимуть без особливих зусиль, але шукати вигідні угоди вам потрібно самостійно. Усе оточення буде у владі вашої чарівливості, але намагайтеся не переборщити — зачаровуйте лише тих, хто вам симпатичний. Особливо це стосується питань особистих стосунків — адже вам не потрібні прихильники, яких ви на дух не переносите?

Гороскоп на 2017 рік Стрілець — Собака

Півень вже і будку вам нову пригледів, і посаду поцікавіше знайшов, тому поспішіть на зустріч з хазяїном 2017 року. Ваше почуття обов’язку і відповідальність в 2017 році допоможуть добитися успіхів у бізнесі — весь діловий світ тільки і чекає вашого дзвінка, адже таких чесних і непідкупних компаньйонів, як Стрільці-собаки, більше, мабуть, і не знайдеш. Гарчати і показувати зубки в рік Півня не доведеться — у вашому оточенні будуть позитивні і хороші люди, тому можете сміливо виляти хвостиком і радіти життю.

Гороскоп на 2017 рік Стрелец — Кабан.

Скористайтеся шансами, які підкине Півень, — можливостей для втілення бажаного буде багато. У 2017 році бажано частіше вибиратися у люди — ваші хороші манери зведуть з розуму багатьох світських левів, і ви матимете корисні зв’язки. У рік Півня Стрільці-кабани можуть повірити навіть в Діда Мороза — чудеса траплятимуться часто. Але це усього лише скромний хазяїн року балує вас своїми сюрпризами.

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *