Гороскоп для Стрільця на 2016 рік. Гороскоп для Стрільця-жінки та Стрільця-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Стрільця на 2016 рік. Гороскоп для Стрільця-жінки та Стрільця-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Стрільця на 2016 рік. Гороскоп для Стрільця-жінки та Стрільця-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яМинулий рік для Стрільців був складним і сповнений як приємних, так і неприємних моментів. Але ви не здалися і витримали всі випробовування, однак і рік Червоної мавпи вимагає концентрації всіх життєвих сил. Але якщо все зробити правильно, у вас з’явиться багато шансів, щоб досягти успіху.
У січні Стрільці будуть багато спілкуватися зі своїми близькими людьми. Не варто їх уникати, так як такі розмови зможуть зробити життя більш насиченим і яскравим, а також допоможуть ближче пізнати своїх рідних.
Лютий дасть нові горизонти, про які ви давно мріяли. Душевні сили, що накопичилися завдяки вашим близьким, дозволять сміливо йти вперед кар’єрними сходами. Звичайно, не можна відразу зрозуміти, що перед вами відкрилися ті самі перспективи, але потрібно намагатися їх побачити.
Спочатку може здатися, що вас оточує дуже багато роботи, але трохи пізніше Стрільці зможуть усвідомити увесь зиск від цього цінного досвіду і заведуть нові знайомства.
Не слід надто напружуватися в березні — це може призвести до проблем зі здоров’ям. У цей період буде доречно пройти медичне обстеження і зайнятись профілактикою захворювань.

Астропрофайл

Дата: 22.11-21.12
Колір: Пурпурний
Символ: Стрілець
Планета: Юпітер
Стихія: Вогонь
Антипод: Близнюки
Дорогоцінний камінь: Топаз
Сумісність: Овен

У квітні у вас можливі романтичні пригоди, флірт, нові знайомства, а також відновлення старих стосунків. За пару днів до кінця місяця, вдасться заповнити прогалини, які утворилися в питаннях професійної діяльності.
Травень дуже сприятливий, щоб подумати про плани на майбутнє. Зараз ви зможете зрозуміти, що воно обіцяє. Зміни будуть пов’язані з особистими стосунками, а також з професійною діяльністю. Подумки варто уявити, чого бажаєте від життя.
У червні найкраще розпочати розбиратися у своїх справах. Також в цьому місяці корисно було б розплатитись з усіма боргами. Накопичені на роботі справи слід розібрати і привести в порядок.Зараз саме той момент, який називають «якось потім». Відкиньте все непотрібне і сміливо йдіть вперед.
Виконавши ці рекомендації, вже до середини літа всі починання будуть успішними і справи підуть вгору. Вдача буде супроводжувати Стрільців у 2016 році у всіх справах.
Якщо ви мріяли про більш цікаву роботу, ваше керівництво дасть кілька цікавих пропозицій, успішно виконавши які, можна сміливо очікувати підвищення. Робота, про яку мріяли, може сама прийти до вас, головне – розпочинайте діяти. У любовних справах вас також чекає успіх. У цей період добре подумати про зміну свого житла.
У серпні обов’язки на роботі зростуть і доведеться гарненько попрацювати. Нагородою для вас стануть особисті відносини, які зміцніють у сімейних Стрільців. Вільні знайдуть своє щастя в цьому місяці, частіше дивіться по сторонам.
Восени прокинуться приховані таланти і ви розпочнете працювати вдесятеро сильніше. Якщо будете так продовжувати працювати до зими, то вже в грудні фінансові справи різко підуть вгору. Особистий настрій слід ділити зі своїми близькими.

Гороскоп 2016 Стрілець-чоловік

Рік 2016 дуже сприятливий для представників сильної половини людства.
Протягом усього періоду спостерігається безліч справ, які вам належить виконати. Однак, всі старання будуть винагороджені, і ви отримаєте підвищення по роботі або ж фінансове заохочення. Головне — не здавайтесь ні за яких обставин.
Січень проведіть не дуже активно. Будуйте плани на весь рік, а в лютому вже розпочніть втілення їх у життя. Але бережіть сили, тому що до березня їх запас може вичерпатися. Порятунок зможете знайти у відносинах зі своїми членами сім’ї.
Весна пройде у вас в клопотах, але намагайтеся займатися і собою: запишіться в спортзал, слідкуйте за їжею, яку ви споживаєте.
Влітку краще всього відправитися на відпочинок в південні країни. Проведіть активний відпочинок — це буде дуже корисно для здоров’я, так як в кінці літа Стрільцям належить вирішити безліч трудових завдань, які допоможуть їм у кар’єрному плані.
Восени зверніть увагу на стан свого тіла і не перевантажуйте його марними справами. В кінці листопада зверніть увагу на свої особисті стосунки — йдіть на компроміс.


Початок зими сприяє самотнім Стрільцям — вони знайдуть своє щастя. До середини грудня йдіть на відпочинок і готуйтеся до зустрічі Нового року.

Гороскоп 2016 Стрілець-жінка

Цей рік пройде у вас в сімейних турботах. Початок 2016 буде важким — новорічні свята вимагатимуть багато сил і енергії, але вже в лютому темп навколишнього життя трохи знизиться і ви зможете спокійно зайнятися роботою. Будьте уважні при роботі з документами.
Навесні жінок-Стрільців чекає несподіваний сплеск емоцій, пов’язаних з коханою людиною. Забуті почуття знайдуть нову силу. До кінця весни краще згадати про відпочинок і, відклавши свої справи, відправитись в невелику подорож.
На початку літа самотні жінки-Стрільці знайдуть своє щастя, обіцяє любовний гороскоп на 2016 рік. Середина літа пройде спокійно. Краще всього в цей момент приділяти достатньо уваги своїм близьким і рідним.
Восени подбайте про своє здоров’я — є ймовірність хвороб дихальних шляхів. Займіться спортом, приділяйте більше уваги своїй фізичній формі.
В кінці осені станеться новий сплеск трудової активності, який триватиме до кінця грудня. Успішно впоравшись з усіма завданнями можна сміливо зустрічати Новий рік.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Стрільця

У 2016 році Стрільці будуть часто закохуватись, а для сімейних — цей період стане шансом відродити стан перших місяців знайомства.

Для Стрільців, народжених в 1 декаді (23 листопада — 2 грудня)

Для Стрільців цього періоду весна стане періодом Любові. У ці місяці на вас чекає багато романтики і пригод на особистому фронті. Не варто соромитись — будьте ініціативні. Демонструйте впевненість в собі і, головне, залишайтесь щирими. Романтика може перетворитись на міцні дружні стосунки і це піде вам на користь.

Для Стрільців, народжених в 2 декаді (3 грудня — 12 грудня)

Для цих людей 2016 рік буде сповнений романтичних зустрічей, насамперед для Стрільців-одинаків. Навесні ви зустрінете людину, яка буде старше вас і достатньо забезпечена. Сімейні Стрільці зможуть купити собі нове житло, зроблять ремонт. Щоб ваші відносини стали міцнішими, вирушайте в спільну подорож.

Для Стрільців, народжених в 3 декаді (13 грудня — 21 грудня)

Може виникнути ностальгія, пов’язана з вашими минулими відносинами. Однак, не будуйте марних планів і сміливо йдіть вперед. Влітку заплануйте відпочинок і там ви обов’язково зустрінете цікаву людину. Для сімейних Стрільців цей період стане випробуванням відносин. Це буде пов’язано, швидше за все, з роботою вашої другої половинки. Не здавайтесь і підтримайте її.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Стрільця

Вам доведеться проявити всі свої таланти, щоб дістатися успіху.

Для Стрільців, народжених в 1 декаді (23 листопада — 2 грудня)

Не виходьте за межі обов’язків і дотримуйтесь свого робочого регламенту, впевненість і товариськість принесе успіх і фінансове благополуччя. Можливо, слід розширити свої професійні можливості і записатись на курси. Освоюйте якусь суміжну спеціальність.

Для Стрільців, народжених в 2 декаді (3 грудня — 12 грудня)

Люди, народжені в цей період, мають бажання, щоб їх помітили на роботі, як фахівців. У них також з’явиться бажання змінити посаду або піднятись кар’єрними сходами. Вас буде супроводжувати успіх, але все добре обміркуйте — можливо, не варто йти зі своєї старої роботи?

Для Стрільців, народжених в 3 декаді (13 грудня — 21 грудня)

Стрільці, народжені в третій декаді, повинні побоюватись конфліктів на робочому місці. Намагайтеся уникати — лише так ваші сили і нерви залишаться цілими. В середині весни можуть з’явитися «шалені» гроші. Це може бути виграш у лотерею або ж перемога у якомусь конкурсі. Не здавайтеся, йдіть до кінця. Грудень може порадувати дорогим і цінним подарунком.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Стрільця

Для Стрільців, народжених в 1 декаді (23 листопада — 2 грудня)

Для Стрільців цієї декади в 2016 році буде багато спілкування з рідними і близькими. Звичайно, весь період не буде легким, але це дуже важливо для вас. Кінець літа характеризується великою кількістю роботи, але, при цьому, пам’ятайте про свою сім’ю. Частіше грайте з дітьми та відвідуйте батьків.

Для Стрільців, народжених в 2 декаді (3 грудня — 12 грудня)

Приділіть увагу собі і своїм близьким, займіться оновленням гардероба, облаштуйте житло. Друга половина року має пройти під знаком турботи про свого партнера. Дайте йому можливість самостійно вирішити накопичені проблеми, від вас вимагається лише підтримка.

Для Стрільців, народжених в 3 декаді (13 грудня — 21 грудня)

Займіться вирішенням проблем, пов’язаних з будинком. Проблем накопичилося досить багато, але їх потрібно поступово вирішити. Це може бути дрібний ремонт, зміна декору житла. Час виконання не рекомендується розтягувати, при такому підході ви порадуєте себе і близьких вам людей. Непотрібні речі слід викинути.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Стрільця

Радійте життю і все обов’язково вийде.

Для Стрільців, народжених в 1 декаді (23 листопада — 2 грудня)

Перша половина року повинна пройти у вас в турботах про стан здоров’я. Більше уваги слід приділяйте харчуванню, не вживайте алкоголь, відмовтеся від цигарок. Більше їжте продуктів із значним вмістом кальцію — це зміцнить ваші кістки, які є зоною ризику в цьому році.

Для Стрільців, народжених в 2 декаді (3 грудня — 12 грудня)

Надмірна перевтома зможе зіпсувати вам життя. Уникайте переохолодження, а також сильних фізичного і душевного перенапруження. Відвідуйте лікарів і займайтеся спортом.

Для Стрільців, народжених в 3 декаді (13 грудня — 21 грудня)

Для Стрільців у яких є проблема з шлунком або збої в роботі ендокринної системи, слід запланувати відвідування лікаря або купити собі путівку в санаторій. Ці проблеми можуть бути викликані розладнанням нервової системи. Частіше відпочивайте. Рекомендується поміняти імідж, розпочніть відвідувати салони краси. І головне — думайте позитивно!

Гороскоп для Стрільців на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Щур

Вогняна Мавпа попереджає: «Якщо бажаєте зберегти фінансове становище стабільним — прораховуйте кожен свій крок і уточнюйте доцільність кожної своєї витрати». А Стрільцям, які хочуть підвищити добробут, цьому правилу потрібно слідувати двічі. А зайві довірливість, самовпевненість і зневага порадами близьких може зробити у вашому гаманці і самооцінці відчутну діру.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Тигр

Цей рік подарує вам відмінний шанс серйозно підвищити своє фінансове становище і зміцнити матеріальну стабільність. Скоріш за все, це буде пов’язано з тим, що ви раптом виявите у свого хобі грошовий потенціал або знайдете несподіваний підробіток до основної сфери зайнятості. Вже у кінці року ви зможете, віддячити собі за ударну працю бажаними і дорогими покупками.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Дракон

Цілеспрямованість, наполегливість, працездатність — ось ті три кити, які дозволять вам не лише утриматися на поверхні бурхливого життєвого моря в 2016, а й впіймати вітер, який доставить вас до кар’єрного і фінансового успіху. А ось що стосується особистого успіху, то є ризик, що ваша зайнятість стане причиною образ «половинки». Оточіть коханого турботою!

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Кінь

Мавпа обіцяє наповнити ваше життя фліртом, романтикою і пригодами. Але якщо ви цінуєте свою «половинку», намагайтеся приховати від неї свою вітряну натуру (якщо вже не зможете відмовитися від безневинних захоплень). У фінансових справах від легковажності потрібно відмовитись зовсім (не влізайте у борги і контролюйте витрати).

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Мавпа

«Відкрийтесь назустріч світу!» — закликає вас Червона Мавпа і обіцяє за це (загинайте пальці): знайомство з людиною, яка привнесе до вашого життя свіжий струмінь — професійний або любовний; цікаві пропозиції і зміни, які йдуть за ними, — зміну роботи на вигіднішу, переїзд в комфортніше житло… Не бійтеся розкритися і здригнутися — це на щастя!

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Собака

З настанням року Мавпи у вас голосно заговорить інтуїція. Прислухайтеся до внутрішнього голосу, навіть якщо на перший погляд здається, ніби його підказки йдуть врозріз з логікою і вашими бажаннями — завдяки цьому ви зможете значно наблизитись до своєї мети, поліпшити своє фінансове становище і знайти людину, яку вважаєте своєю Долею.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Бик

Для вас настає час брати бика за роги — в сенсі себе. А саме: розпочніть штурм кар’єрних і фінансових висот, облогу деякої романтичної «фортеці» або активну фазу поліпшення домівки. Чим більше енергії, креативу, сил ви вкладете в розпочату справу — тим більше буде успіх. До кінця 2016 року майже усі Стрільці-Бики (окрім пропащих лінивців) отримають те, до чого прагнули.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Кролик (Кіт)

Основний подарунок, який несе вам Червона Мавпа, — це затребуваність. Готуйтеся до того, що в професійному плані ви будете на розрив — в чергу за вашими знаннями, досвідом і уміннями вишикуються і колеги, і працедавці. Не відмовляйте людям: ваші «так» обернуться зростанням авторитету і золотим дощем. Та ж картина обіцяна і в особистому плані. Але тут Мавпа просить не говорити «так» без любові.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Змія

Головне, що вам слід узяти на озброєння в 2016 році, — це терпіння і самоконтроль. З тієї причини, що різкість і нестриманість, які властиві багатьом Стрільцям, можуть стати причиною розриву стосунків з давніми партнерами — як в професійній діяльності, так і в особистих стосунках. Такий поворот подій виб’є вас з колії і зробить слабкішим перед конкурентами — намагайтеся цього не допустити.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Коза (Вівця)

Ваше головне завдання в 2016 році — навчиться шукати і знаходити компроміси, навіть якщо заради цього доведеться злегка наступити на горло власній пісні. Це корисне вміння дозволить вам в досить нервовому році зберегти добрі стосунки з колегами, довірчі з шефом і утримати поруч «половинку» А ще, — виявити, що гармонія можлива, якщо не потурати власному «хочу!».

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Півень

У 2016 році вам дуже важливо навчитись одній серйозній справі: думати і оцінювати наслідки раніше, ніж говорити. Запам’ятайте: властиві вам запальність і гарячність здатні відлякати від вас трепетну «мавпячу» Вдачу. Ті ж Стрільці, які зуміють здолати негативні властивості свого характеру, отримають дуже перспективний, вдачливий і грошовий рік.

Гороскоп на 2016 рік Стрілець — Кабан

Чужим словам не довіряйте, без розрахунків жодного кроку не робіть, гаманець тримайте на замку і вже точно не розкривати його навіть перед найпринаднішими обіцянками — ось основні правила безпеки для Стрільців в 2016 році, які дозволять вам не стати жертвою шахраїв і аферистів. У іншому рік обіцяє бути сприятливим, а Стрільцям-одинакам і зовсім принесе довгождану зустріч.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Стрільців

Гороскоп на січень 2016 року Стрілець

Гороскоп на лютий 2016 року Стрілець

Гороскоп на березень 2016 року Стрілець

Гороскоп на квітень 2016 року Стрілець

Гороскоп на травень 2016 року Стрілець

Гороскоп на червень 2016 року Стрілець

Гороскоп на липень 2016 року Стрілець

Гороскоп на серпень 2016 року Стрілець

Гороскоп на вересень 2016 року Стрілець

Гороскоп на жовтень 2016 року Стрілець

Гороскоп на листопад 2016 року Стрілець

Гороскоп на грудень 2016 року Стрілець

Гороскоп для Стрільця на 2016 рік. Гороскоп для Стрільця-жінки та Стрільця-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *