Гороскоп для Скорпіонів на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Скорпіонів на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон

У рік Мавпи Скорпіонам доводилося частенько користуватися жалом, щоб справлятися з недругами, але з настанням року Червоного Вогняного Півня, ви можете забути про це. Хазяїн 2017 року позбавить вас від неприємностей будь-якого роду, часом Скорпіонам буде настільки нудно від ідеального життя, що ви самі почнете шукати собі проблеми. Якщо на початку року Півня Скорпіони будуть дещо збентежені турботою Вогняної пташки, то вже навесні ви звикните до опіки і почнете користуватися розташуванням Фортуни на повну котушку.

У березні вас приємно здивують сюрпризи у фінансовій сфері — Півень вже відраховує гроши і обв’язує тугі зеленуваті пачки різнокольоровими шовковими стрічечками. Відношення до грошей не зміниться і в середині весни — ви як і раніше можете витрачати і ні в чому собі не відмовляти. Хіба що з розвагами доведеться ненадовго розлучитися — ваші близькі люди трохи втомилися розшукувати вас в нічних клубах і дорогих ресторанах. Час думати і про сім’ю і частіше бувати удома.

Травень подарує підопічним Плутона можливість для хорошого відпочинку. Півень вже подзвонив в пару готелів і вам підготували шикарні номери. Поспішіть повідомити своє керівництво, але тут можлива невелика перешкода. Бос не уявляє собі, що буде, якщо ви на пару тижнів покинете офіс, тому підготуйте тимчасового заступника самостійно — пошукайте гідну кандидатуру серед колег.

Влітку Скорпіонам можна думати про зміну діяльності — якщо ви наважитеся відкрити свою справу, то можете вважати, що удача вже в кишені. Неважливо, в якій галузі ви застосуєте таланти — ви можете зайнятися хоч засолюванням риби, хоч виготовленням пива, головне, ваш особистий інтерес.

З грошима проблем не очікується, так що навіть якщо ви збанкрутуєте, що, загалом, неможливо, на бюджеті це не відіб’ється — червона ікра нікуди не подінеться з вашого щоденного меню.

Осінь 2017 року підходить для ризикованих підприємств. Півень вже прощупав грунт, домовився з усіма важливими і солідними партнерами, і у разі чого, обов’язково прилетить до вас на допомогу. Так що можете проводити угоди, подавати заявки на участь в різних конкурсах, і щодня купувати лотерейні білети — ви напевно станете переможцем.

Жовтень буде багатий на цікаві зустрічі — ваші прихильники несподівано активізуються, і докучатимуть своєю увагою до самої зими. Будьте готові і до сентиментальних повідомлень в соціальних мережах, і до букетів, увіткнених в дверну ручку. Якщо ви вільні, то можете насолоджуватися і романами, і побаченнями — вам нічого не погрожує, якщо що, то Півень заклює будь-кого, хто спробує образити милих Скорпіонів.

Ну а якщо ви давненько в шлюбі, то намагайтеся утриматися від флірту і тим більше, від любовних стосунків із залицяльниками — справа може прийняти серйозний оборот і гнів половинки виявиться великий.

У листопаді можуть проявитися давні конкуренти, але Скорпіони завжди готові до боротьби за владу, так що ця ситуація вас тільки розважить. Червоний Вогняний Півень завжди буде поруч, і обов’язково розполохає усіх навкруги, якщо відчує, що ви в небезпеці. Конкуренти і самі віддадуть вам і бізнес, і усі свої заощадження, якщо побачать, що на переговори явилися не люди в ділових костюмах, а Півень власною персоною, та ще і в червоному наряді.

Грудень 2017 року запам’ятається Скорпіонам приємними подіями. Нинішня посада вам надокучить, та і крісло стане жати — час думати про підвищення. Житлові умови теж не заважає поліпшити — Півень вже запросив пару модних дизайнерів, які здивують вас творчим підходом і невгамовною фантазією.

Готуйтеся, дорогі Скорпіони — проводжати Червоного Вогняного Півня ви будете з розмахом. А оновлена квартира і задоволені домочадці будуть кращим підтвердженням тому, що рік пройшов не даремно, і ви добилися колосальних успіхів в житті.

Любовний гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Спробуйте менше аналізувати почуття — вам сподобається віддаватися любові повністю і без залишку. Тим більше що Півень зведе вас з людиною, яка може підкорити ваше серце.

Скорпіони 1 декади (24.10-2.11). У рік Півня ви будете чарівні, і це відіб’ється на стосунках з протилежною статтю. Намагайтеся не зашкодити собі і не заводьте непотрібних романів із спортивного інтересу. Якщо вам вже забажається пограти, то зачаруйте самого неприступного красеня з вашого оточення, але будьте уважні і не закохаєтеся самі.

Скорпіони 2 декади (3.11-12.11). У 2017 році ваша чарівність буде настільки велика, що багатьом забажається поставити вас на п’єдестал і цілодобово вам поклонятися. Але пам’ятайте, що знехтувані прихильники можуть і зашкодити, тому тримайте себе в руках і не грайте чужими почуттями. Півень захоче вас порадувати — зустріч з довгоочікуваною половинкою вже не за горами.

Скорпіони 3 декади (13.11-22.11). Ви досягнете успіху в любовних стосунках, а вже якщо справа стосується флірту, то рівних Скорпіонам не знайдеться. У рік Півня у вас може влучити стріла Купідона — намагайтеся відразу підкорити партнера щирістю і не бійтеся, що він втече із-за вашої темпераментності і пристрасності.

Бізнес гороскоп на 2017 рік для Скорпіона

У рік Вогняного Півня ваші здібності підприємця виростуть у декілька разів. Гроші відтягуватимуть кишені, тому потурбуйтеся про відкриття вкладу — навіть на одні відсотки ви житимете розкошуючи.

Скорпіони 1 декади (24.10-2.11). У вас можуть з’явитися додаткові обов’язки, але хвилюватися не потрібно — просто активізуйтеся і підкоріть керівництво своєю працездатністю. Ваші таланти швиденько оцінять — через деякий час від вас знадобиться лише особиста присутність на роботі, а усе інше зроблять товариші по роботі, звичайно, під вашим наглядом.

Скорпіони 2 декади (3.11-12.11). У рік Півня непогано перетягнути на свою сторону декількох конкурентів — вони давно мріяли грати у вашій команді, просто соромилися про це сказати. Гроші бажано використовувати розсудливіше — навіщо витрачатися на дурниці, якщо можна подумати про майбутнє і вигідно інвестувати капітали.

Скорпіони 3 декади (13.11-22.11). Рік Півня багатий на часті поїздки і ділові відрядження. Ваші дипломатичні таланти побачать потрібні люди — чекайте вигідних пропозицій про співпрацю. Тільки не майте сумніву у своїх силах, навіть якщо вам належить працювати в новій галузі, просто вивчіть відповідну літературу і трохи попрактикуйтесь — ви усе схоплюєте на льоту, так що проблем не буде.

Сімейний гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Півень обіцяє, що в його рік в особистому житті Скорпіонів будуть тільки приємні зміни. Стосунки в сімействі стануть гарними, сварок практично не буде, хіба що іноді — для різноманітності.

Скорпіони 1 декади (24.10-2.11). Особисте життя тому і називається особистим, що ніхто сторонній не повинен цікавитися вашими справами. Присікайте спроби навіть близьких друзів з’ясувати ваші стосунки з половинкою, а занадто нав’язливих сусідів можете трохи посварити. Обранець оцінить ваше прагнення захистити сім’ю від чужого втручання — спілкування помітно покращає.

Скорпіони 2 декади (3.11-12.11). У рік Півня корисно частіше подорожувати, особливо усією сім’єю. Навіть вилазки на дачу урізноманітнять ваше дозвілля, що вже говорити про далекі поїздки. Домочадці будуть в повному захваті, якщо в нудний і дощовитий вихідний на вулиці просигналить таксі, а ви викладете на стіл квитки в кінотеатр.

Скорпіони 3 декади (13.11-22.11). У рік Півня корисні спортивні заняття для усієї сім’ї. Підкоріть стадіони вашого міста, Півень вже виплавив декілька золотих медальок. Розпочніть з малого — бігайте вранці. Скоро ваші домочадці не зможуть без цього обійтися, і не дивуйтеся, коли на вулиці буде заметіль, а близькі люди стоятимуть над душею і вимагати, щоб ви вилізли з-під теплої ковдри і відправилися з ними на пробіжку.

Гороскоп здоров’я на 2017 рік для Скорпіона

Півень потурбується про добре самопочуття Скорпіонів, але і ви не підведіть хазяїна 2017 року. Відвідуйте лікарів, не забувайте про прийом вітамінів — і усі будуть задоволені.

Скорпіони 1 декади (24.10-2.11). У рік Червоного Півня намагайтеся бути розбірливішими в їжі. Зірки не закликають вас переходити на роздільне харчування, або дотримуватися строгих дієт і підраховувати кожну калорію, але від чіпсів і газованої води краще відмовитися. Майструвати шедеври на кухні можна з ягід, фруктів і інших корисних продуктів, до того ж, ваші дослідження сподобаються домочадцям.

Скорпіони 2 декади (3.11-12.11). У 2017 році для Скорпіонів корисний активний відпочинок на природі. Згадайте дитинство, частіше дурійте зі своїми нащадками, граючи в дитячі ігри. Після таких забав ви не лише позбавитеся від будь-якої нудьги, але і завжди будете у відмінній фізичній формі. Та і сусідські діточки вас полюблять, і забезпечать позитивом на увесь рік.

Скорпіони 3 декади (13.11-22.11). У рік Півня бажано балувати свій організм. Намагайтеся уникати холоду і вологості — застуда не дрімає, тому будьте у всеозброєнні. Запас вітамінів має бути у будинку Скорпіонів завжди. Мед з варенням і овочі з фруктами не зашкодять ні вашому бюджету, ні вашій ідеальній фігурі.

Дитячий гороскоп на 2017 рік для Скорпіона

Діточки Скорпіони в рік Півня будуть винахідливі. Згадуючи себе в їх роки, ви зрозумієте, що ваші забави були куди простіше, так що готуйтеся і запасайтеся терпінням.

Дітки Скорпіони 1 декади (24.10-2.11). Ваш стрибунець перевершить себе — на одному місці не усидітиме ні секундочки. Спокою не буде, тому готуйтеся — прийшовши з роботи, ви не ляжете на диван, як завжди, а швидше за все, зображуватимете конячку, або верблюда, усе залежить від фантазії вашого чада. А вже з цим у дитини Скорпіона проблем не буде.

Маленькі Скорпіони 2 декади (3.11-12.11). У рік Півня ваш невгомонний малюк зажадає багато уваги. Витрати теж виявляться великі — сьогодні малюкові забажається в зоопарк, а завтра ваш пустун зажадає телескоп, оскільки він вирішив стати великим астрономом. Заведіть хом’яка — спілкування з пухнастим звірятком відверне скорпіона, і його запити збавляться, принаймні, на якийсь час.

Діточки Скорпіони 3 декади (13.11-22.11). Ваш малюк стане розумний, не по роках. Якщо ви побачите свого юного Архімеда із стопкою квитанцій в руках, не лайте — малятко швиденько пояснить вам, що ви переплачуєте за комуналку. Щоб маленький геній не розгубив свої таланти, намагайтеся потурати йому: відведіть нащадка в гурток радіоаматорів, або в школу з математичним ухилом — головне, робити так, як хоче ваше чадо.

Гороскоп для Скорпіона 2017 за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Щур

У рік Півня непогано зайнятися облаштуванням житла — зробіть свою норку затишніше, а Півень потурбується про те, щоб у вас були і засоби і час для гарного ремонту. Офісні проблеми залишаться позаду — обстановка на роботі стане комфортною завдяки вашому умінню знаходити компроміси. Особисте життя в 2017 році буде бурхливим, але намагайтеся зберігати розум і якщо закохаєтесь, не повідомляйте про це партнера в перший день знайомства.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Бик

У рік Півня ви будете врівноважені і спокійні, навіть якщо навкруги вивергатимуться вулкани, ви не втратите холоднокровності, і спокійно спостерігатимете за тим, що відбувається. Півню до вподоби ваш характер і хазяїн року зробить усе, щоб ваші справи йшли в гору. У 2017 році можна трохи розслабитися — вашої завзятості все одно вистачить на роки вперед. Грошова ситуація буде чарівною — Бички можуть відкривати свою справу, не боячись банкрутства, адже Півень завжди на варті вашого благополуччя.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Тигр

Кігтики можна заховати — усі проблеми давно випарувалися, а життя в рік Півня радуватиме вас приємними подіями. Маску грізного тигра краще приховати — в 2017 році вона вам не згодиться. Ваша чарівність дозволить добитися непоганих результатів у сфері політики — усі мери і чиновники довколишніх міст вже обірвали телефони, аби записатися до вас на прийом. Потрібно заводити секретаря, бажано з перевірених друзів, принаймні, з тих, хто уміє варити гарну каву.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Кіт (Кролик)

Прийшов час відвідати наймодніше ательє вашого міста і замовити новий костюм — магазинні речі в рік Півня будуть занадто прості для вас. Не жалійте грошиків для оновлення образу — ви повинні виглядати так, немов тільки що зійшли з обкладинки журналу, адже критики тільки і чекають, коли ви зробите щось не так. У особистому житті усе буде шикарно — у вашому блюдці завжди буде тепле молочко, а на закуску червона рибка, у найгіршому разі, кальмари.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Дракон

У рік Півня ваша інтуїція виросте в рази — скористайтеся можливістю передбачати події, можете навіть дати рекламу про ваш талант ясновидця. Грошова ситуація у Дракончиків-скорпіонів буде краща, ніж у кого і ви переконаєтеся в цьому вже на початку 2017 року, коли з неба звалиться мішок з грошима. Якщо вам надокучила нинішня робота, то рік Вогняного Півня ідеально підійде для зміни діяльності — ви можете стати пастухом, або президентом, усе залежатиме від вашого бажання.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Змія

Намагайтеся більше довіряти фактам і не соромтеся страхуватися — ніхто не образиться, якщо гроші ви даватимете під розписку, а важливі розмови записувати на диктофон. Іноді в рік Півня доведеться скористатися жалом, хоча хто ризикне сваритися із Скорпіонами, та ще і Зміями?! Ситуація на любовному фронті буде шикарною — вибирати доведеться серед натовпу прихильників, тому можете зав’язати очі стрічечкою і йти, довіряючи внутрішньому голосу.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Кінь

У рік Півня усе складеться відмінно — можете запрягатися в новенький віз, прикрашений трояндочками і мандрувати світом у пошуках пригод. Адже кучером буде Півень, а він спрямує вас в потрібному напрямі, навіть не сумнівайтеся. Свіжим сіном хазяїн року точно забезпечить, тому розслабтеся і хвилюйтеся лише про те, на що ви витратите майбутню зарплату. Керівництво в 2017 році буде надзвичайно щедрим і на премії, і на додаткові відгули — користуйтеся моментом.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Коза (Вівця)

Купуйте новий шампунь для своєї шерстки — блищати і підкорювати оточення доведеться частенько. Своїми талантами ви затьмарите усіх творчих людей вашого міста, тому будьте готові до заздрості і пліток. Півень не дозволить занадто лихословити з вашого приводу, але дати відсіч недругам не завадить — ріжки тримайте напоготіві. Серед шанувальників вашого таланту знайдеться декілька важливих шишок — не нехтуйте дружбою з ними, їх вплив згодиться досить скоро.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Мавпа

Їжте банани і валяйтеся на сонечку — Півень убереже вас від будь-яких проблем. Іноді доведеться збігати на роботу і простежити за роботою персоналу — не хвилюйтеся, подібні розминки підуть на користь. Вам підійде роль керівника, тільки розширюйте виробництво, адже про вашу щедрість і доброту чутки розійдуться досить скоро, і багато людей мріятимуть працювати під вашим керівництвом.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Півень

Хазяїн 2017 року із задоволенням укладе з вами угоду і підпише будь-який контракт на ваш розсуд. Тільки намагайтеся рідше хвалитися досягненнями, щоб Вогняний Півень не побачив у вас конкурента. Особисте життя радуватиме щодня — веселіться в крузі домочадців, балуйте їх сюрпризами і не забувайте частіше подорожувати усією сім’єю. Маршрути поїздок давно склав Червоний Півень — можете не сумніватися, ви будете в повному захваті від його фантазії.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Собака

Кусатися і гавкати в рік Півня не доведеться — оточувати вас будуть тільки приємні і позитивні люди. А як інакше, адже ви настільки доброзичливі, що всяким скигліям і злюкам поряд з вами просто ніяково. Обстановка на роботі буде гарною – керівник не наважиться зробити вам жодного зауваження, адже він знає, що ви під опікою Вогняного Півня. Згадайте, коли ви відпочивали останній раз?! — пишіть заяву на відпустку, адже вас давно чекає затишний готель в Ніцці.

Гороскоп на 2017 рік Скорпіон — Кабан

Увесь рік Півня ви насолоджуватиметеся життям, і ніжитиметеся під теплими променями сонця. Півню до вподоби ваша життєлюбність, він навіть хмари розжене своїми крилами, щоб ніщо не порушило вашу ідилію. У 2017 році вам потрібно замислитися про купівлю нового житла — Півень вже наглянув для вас милий будиночок з усіма зручностями і з невеликим городом. Адже ви давно мрієте вирощувати огірки і помідори.

Гороскоп для Скорпіонів на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *