Гороскоп для Скорпіона на 2016 рік. Гороскоп для Скорпіона-жінки та Скорпіона-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Скорпіона на 2016 рік. Гороскоп для Скорпіона-жінки та Скорпіона-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Скорпіона на 2016 рік. Гороскоп для Скорпіона-жінки та Скорпіона-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яРік 2016 стане для вас переломним у багатьох сферах діяльності та особистому житті. У минулому Скорпіони, швидше за все, втомилися від кількості проблем, які на них навалилися. Вам хочеться змінити своє життя на краще.
На початку 2016 року гороскоп Стрільця обіцяє прилив сил, який ви захочете відразу ж витратити на втілення своїх задумів. Навіть якщо ваші плани йдуть врозріз із звичним життям — не варто зупинятися. Ці дії допоможуть вам все змінити на краще, зміни торкнуться і особистого життя, і кар’єрного сходження. Навіть у домашніх справах намітяться позитивні зрушення.
У лютому краще відразу ж розпочати роздачу усіх накопичених боргів, справи, які накопичилися у вас на робочому місці пора вирішувати. Не забувайте про обіцянки. Все це тягне на дно і ви не можете вільно рухатися далі. Вирішивши такі питання, вийде легко рухатися далі. У цей період ви можете закохатися, але не варто будувати плани — роман буде швидкоплинним.
Навесні Скорпіонів захопить калейдоскоп цікавих речей, які будуть відбуватися навколо. Так, у березні чекає безліч цікавих проектів та ідей, які дозволять зробити кар’єру і налагодити своє фінансове становище. У середині весни очікується багато романтики. Ви зустрінете того, про кого давно мріяли, а стосунки переростуть в щось більше. Можливо навіть буде пропозицію руки і серця. У сімейних Скорпіонів почуття знайдуть більш яскраві кольори і відтінки.

Астропрофайл

Дата: 23.10-21.11
Колір: Чорний
Символ: Скорпіон
Планета: Плутон, Марс
Стихія: Вода
Антипод: Телець
Коштовний камінь: Рубін
Сумісність: Рак

У травні всі питання, пов’язані з професійною діяльністю вирішаться на вашу користь, можливо навіть підвищення. Для того щоб життєві сили не вичерпалися, представникам знаку слід більше бувати на природі і відпочивати. Порадуйте себе подорожжю.
На початку літа є шанси, що ваші давні мрії здійсняться. Але пам’ятайте, що мрія повинна бути сформульованою і закінченою — лише тоді можна сподіватися на її здійснення. Інша частина літа пройде під знаком роботи, але при цьому ви добре заробите. Сім’я також буде лише радувати в цей період.
Рекомендація Червоної Вогняної Мавпи: до вересня слід зменшити свої обороти. В цей період буде гарною ідеєю взяти собі відпустку і трохи подбати про здоров’я. Бережіть фінанси, тому що саме в цей час вас можуть обдурити недоброзичливці.
У жовтні слід більше уваги приділяти собі. Здоров’я, зовнішність і дозвілля потребуватимуть пильної уваги, займіться цим і у вас налагодяться багато сфер особистого життя. Робочі моменти зможуть трохи почекати.
Листопад стане можливістю поспілкуватися зі своїми близькими, надати допомогу і дізнатися їх ближче. Такий підхід закладе міцний фундамент позитиву на наступний 2017 рік. Ви зможете безперешкодно втілювати в життя всі свої плани і задуми.

Гороскоп 2016 Скорпіон-чоловік

Рік буде насичений подіями. Як він пройде, буде залежати лише від вас і прийнятих вами рішень.
У січні можна трохи відпочити від суєти і зайнятися собою. Запланувати все, що хотілося б виконати в цьому році. У лютому будьте обережні, уникайте випадкових зв’язків, так як це не призведе ні до чого хорошого. На роботі будьте уважні і старанні.
У березні уникайте випадкових фінансових витрат, можливі нові цікаві знайомства. Взагалі, навесні чоловіків цього знаку чекає безліч цікавих відкриттів, які допоможуть їм визначитися з тим, що робити надалі. Головне, стежити за станом свого здоров’я, тому що життєві сили не безмежні.
На початку літа рушайте в невелику поїздку зі своїми рідними. Обміркуйте те, що ви вже встигли зробити. Самотні Скорпіони зможуть в середині літа зустріти ту, що залишить слід в їх життя на тривалий час. Можливо, ці відносини закінчаться чимось більшим.
Восени працюйте старанно, беріться за нові проекти. Це дозволить покращити матеріальний стан. До кінця осені можливі конфлікти на робочому місці, перегляньте своє оточення.


У грудні вам запропонують нову справу, яка дозволить поліпшити якість життя.

Гороскоп 2016 Скорпіон-жінка

Включайтесь в роботу вже з перших днів січня 2016 року. Плануйте свої справи. Якщо зможете чітко представити план дій, то вже до лютого всі справи на роботі піду вгору. Вам запропонують цікавий проект, участь в якому обіцяє нові вершини кар’єри.
Але не забувайте про своїх близьких, у березні приділіть увагу родині і батькам. Самотні Скорпіони — озирніться навколо! За вами вже давно спостерігають. Весна пройде в турботах про особисте життя та сім’ю. Все що від вас потрібно в цей період — розібратись в своєму внутрішньому світі.
Влітку очікує робота, розберіться з накопиченими справами. В середині літа буде непогано організувати собі спонтанну поїздку в місто, де ви ще не були.
Восени займіться своїм здоров’ям. Якщо турбує артеріальний тиск — переглянте свій раціон і віддайте перевагу натуральній їжі.
Зима знову затягне вас у вир домашніх справ. Скорпіони жінки по-новому подивляться на своїх близьких, а їх почуття лише стануть сильнішими.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Скорпіонів

Рік обіцяє вам феєрію почуттів. Флірт, романтика, пригоди, нові цікаві люди у вашому житті — все це складе любовну сфери цього періоду.

Для Скорпіонів, народжених в 1 декаді (24 жовтня — 2 листопада)

У другій половині 2016 року Скорпіонів чекає нове романтичне захоплення. Якщо ви зустрічаєтеся з кимось, варто переглянути ці відносини, обміркувати все те, що вас турбує. Не намагайтеся вести подвійну гру — нічого хорошого не вийде, а ви лише тільки програєте. Для самотніх представників знаку цей період стане можливістю налагодити особисте життя. Вам частіше слід бути на людях, призначайте більше зустрічей. Лише так вдасться знайти все те, про що мрієте.

Для Скорпіонів, народжених в 2 декаді (3 листопада — 13 листопада)

Ви можете фліртувати скільки вашій душі завгодно. Однак, лютий принесе у відносини більше романтики і бажання, щоб закоханість тривала вічно. Взимку слід більше радувати свою другу половинку, проводити з нею більше часу, не забувати про подарунки. Весна принесе у ваші відносини багато пристрасті.

Для Скорпіонів, народжених в 3 декаді (14 листопада — 22 листопада)

Скорпіонів чекає неперевершена легкість, яку вони будуть виявляти в спілкуванні з представниками протилежної статі. Сексуальне життя буде насичене експериментами. При цьому, нові відносини, навряд чи зможуть тривати тривалий період — вам потрібен сильний і амбітний партнер. Самотні Скорпіони закохаються восени і навіть можливе весілля вже до кінця 2016 року. Такий шлюб буде досить міцним.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Скорпіонів

Дотримуйтеся моральних засад — робіть правильно і лише так ви зможете досягти успіху. Тільки правильні з морального і законного боку дії можуть привести до успіху.

Для Скорпіонів, народжених в 1 декаді (24 жовтня — 2 листопада)

Люди, народжені в цей період, можуть досягти успіху у професійній діяльності. Помічником у цьому вам стане рішучий та діяльний партнер, який зможе направити вас і дати сили, щоб діяти згідно з встановленим планом. Однак, не варто займатися маніпуляцією оточуючих — такі дії не принесуть нічого доброго.

Для Скорпіонів, народжених в 2 декаді (3 листопада — 13 листопада)

Взимку ви можете задуматися про зміну діяльності і втілити це в життя. Якщо будете нетерпимі — може очікувати розлад у відносинах з партнерами по роботі. Зрозумійте, всі скандали і конфлікти провокуються вами. В кінці літа і протягом осені настане відмінний період для занять власними справами.

Для Скорпіонів, народжених в 3 декаді (14 листопада — 22 листопада)

Для того, щоб отримати фінансову вигоду зі своїх проектів, вам слід спочатку вкласти достатню кількість власних коштів. У цей період не виключена ймовірність позики або кредиту, але слід прорахувати всі можливі ризики, особливо враховуючи, що багато з них досить очевидні. Порадьтеся з досвідченими людьми. У цей рік не давайте грошей у борг навіть близьким людям. В іншому випадку, необхідно буде складати офіційний договір, щоб не втратити свої кошти.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Скорпіонів

Знайдіть спосіб поєднувати свою роботу з особистим життям.

Для Скорпіонів, народжених в 1 декаді (24 жовтня — 2 листопада)

Скорпіони здатні знайти гармонію між сім’єю і робочими планами. Однак, вас буде розривати почуття обов’язку перед близькими і необхідністю працювати заради власної кар’єри.

Для Скорпіонів, народжених в 2 декаді (3 листопада — 13 листопада)

Належить зайнятись справами, пов’язаними з будинком, а також вирішити багато питань з вашими дітьми і планами на робочому місці. Вам хочеться романтичних відносин. Знайдіть час і для особистого життя.

Для Скорпіонів, народжених в 3 декаді (14 листопада — 22 листопада)

2016 рік може принести фінансові проблеми, які створять безліч сварок в сім’ї, конфлікти і агресію. Ваша самооцінка різко знизиться, але тільки не відштовхуйте від себе рідних — вони зможуть допомогти у вирішенні всіх проблем і дадуть необхідну підтримку. Діти та батьки стануть для вас тилом, який зможе захистити від лиха.
Друга половина року може принести купівлю житла або ж спадщину.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Скорпіонів

Тільки ви самі зможете поліпшити власний стан.

Для Скорпіонів, народжених в 1 декаді (24 жовтня — 2 листопада)

Скорпіонів цього періоду може підвести імунітет. Якщо ви самі будете лікуватися, ризикуєте отримати більш серйозні проблеми, внаслідок захворювань на вірусні інфекції. Не приймайте антибіотики без консультацій з фахівцем. Більше уваги приділіть обстеження організму — це дозволить уникнути багатьох серйозних хвороб.

Для Скорпіонів, народжених в 2 декаді (3 листопада — 13 листопада)

Ваше здоров’я у відмінному стані, але це не означає, що варто розслаблятися. Позбавляйтеся від шкідливих звичок, почніть правильно харчуватися. Також не забудьте про якість свого життя. Ефект не змусить довго чекати — вже зовсім скоро побачите поліпшення зовнішнього вигляду.

Для Скорпіонів, народжених в 3 декаді (14 листопада — 22 листопада)

Протягом усього року займайтеся зміцненням організму — спорт, правильне харчування і зручний режим дня. В іншому випадку, вас чекає дратівливість і депресія. Для позбавлення від негативної енергії слід слухати музику, приймати теплі ванни, зайнятися верховою їздою.

Гороскоп для Скорпіонів на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Щур

Мавпа наділить вас підвищеною вразливістю і емоційністю. Це добре для творчості. Але в стосунках з колегами і близькими краще проявляти стриманість і тактовність. Запишіться у басейн або спортзал: це зміцнить вашу нервову систему. Йдіть від конфліктів, якщо вас на них провокують. У любові насолоджуйтеся теперішнім моментом. Будувати глобальні плани зарано.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Тигр

У першій половині року зірки не дозволять сидіти на місці: вас чекають численні відрядження, а хтось навіть відправиться працювати за кордон. У поїздках ви набудете самостійності. Розпочинаючи з літа у вас з’явиться шанс сісти в крісло начальника. У особистому житті віддайте кермо влади «половині»: вам ніколи вникати в домашні справи. У одинаків велика вірогідність зустріти любов далеко від будинку.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Дракон

Ваші працьовитість і завзятість гідні оплесків. Але навіть найпотужніший акумулятор вимагає заряджання. Вогняна Мавпа рекомендує не відкладати відпустку до літа: візьміть тайм-аут навесні. Причому присвятіть відпочинок не домашньому клопоту, а повноцінному оздоровленню. І тоді енергії вам вистачить до кінця року. У останні місяці 2016 року вас чекає приємний сюрприз.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Кінь

Вдача посміхається незалежним і самостійним. Розраховуйте тільки на свої сили: стороння допомога навряд чи піде на користь. За порадою звертайтеся до спеціальної літератури або кваліфікованих експертів, які не пов’язані з вами сімейними або дружніми узами. Мавпа настійно рекомендує вам підвищити кваліфікацію або отримати додаткову освіту.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Мавпа

Червона Мавпа піднесе вам щедрий дар — почуття свободи . Нарешті улюблена справа почне приносити прибуток. Багато хто зможе відкрити свій бізнес, придбати автомобіль або розв’язати житлову проблему. У особистому житті ви відчуєте «плече» коханої людини: вас розуміють з півслова, а ваші інтереси розділяють. Тільки не тягніть усю ковдру на себе. Нехай турбота і підтримка будуть взаємними.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Собака

Іноді вам здається, що оточення вас не розуміє і не підтримує. І що з того? Йдіть до своєї мети, не звертаючи уваги на критику. Ви здивуєтесь, наскільки гарним буде результат. У другій половині року відношення до вас зміниться. У вас побачать далекоглядну і практичну особу, яка не боїться відповідальності. А ваша упевненість в собі різко зросте.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Бик

Ваша фірмова повільність зіграє вам на руку. Доки інші метушаться, ви прийміть зважені і правильні рішення. Справи сімейні і побутові теж не терплять поспіху: спокійно обговорюйте питання з рідними, консультуйтеся з фахівцями. Дайте думкам дозріти і тільки тоді дійте. Здоров’я зміцнять неквапливі вправи на гнучкість і розтяжку.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Кролик (Кіт)

2016 рік підготував для вас оновлення і перезавантаження. Вже до весни вдасться позбавитися від того, що обтяжувало вас, змінити орієнтири і звільнити місце для свіжих вражень. У другому півріччі зірки перевірять вас на здатність домовлятися. Можливо, в чомусь потрібно поступитися. Але, втративши в малому, ви досягнете глобальної мети — гармонії з собою і навколишнім світом.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Змія

Хтось або щось підштовхуватиме вас до розбіжностей з колегами, родичами і навіть законом. Але вам вистачить мудрості не піддаватися на провокації. Вирішуючи доленосні завдання, ви загартуєте волю і наберетесь досвіду. До кінця року ви відчуєте, що піднялися на сходинку вище в розвитку. А відволіктися і розслабитися вам допоможе мистецтво: частіше вибирайтеся в музеї, театри або хоч би в кіно.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Коза (Вівця)

Фортуна супроводжує вас в усіх справах. У 2016 році можна сміливо братися за нову справу або працювати відразу в декількох напрямах. Займіться облаштуванням житла: ремонт пройде порівняно легко і безболісно. У плані спілкування, Мавпа закликає контактувати тільки з приємними вам людьми. Бережіть і доводьте вірність «половинкам»: це важливо, як ніколи!

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Півень

Серце вимагає змін. Але, приймаючи глобальні рішення, враховуйте інтереси і побажання близьких людей. Це понизить ризик конфліктів і поодинокого плавання. На роботі у вас знайдеться надійний союзник. У зв’язці з ним ви зможете досягти нових професійних висот. До осені більшість питань проясняться самі собою. У грудні багато хто з вас зважиться на весілля або продовження роду.

Гороскоп на 2016 рік Скорпіон — Кабан

Рік підготував для вас масу приємних сюрпризів. У першій половині 2016 року ви зустрінете людину, яка дуже скоро стане для вас близькою і рідною. А з осені висока вірогідність поповнення в сім’ї. У плані фінансів рік виявиться досить прибутковим. Але при цьому зростуть і вимоги до ваших професійних якостей. Не зупиняйтеся в розвитку і знаходьте час для підвищення кваліфікації.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Скорпіонів

Гороскоп на січень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на лютий 2016 року Скорпіон

Гороскоп на березень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на квітень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на травень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на червень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на липень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на серпень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на вересень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на жовтень 2016 року Скорпіон

Гороскоп на листопад 2016 року Скорпіон

Гороскоп на грудень 2016 року Скорпіон

Гороскоп для Скорпіона на 2016 рік. Гороскоп для Скорпіона-жінки та Скорпіона-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *