Гороскоп для Риб на 2016 рік. Гороскоп для Риби-жінки та Риби-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Риб на 2016 рік. Гороскоп для Риби-жінки та Риби-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Риб на 2016 рік. Гороскоп для Риби-жінки та Риби-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яПісля всіх труднощів, невдач і випробувань минулого року вам випаде шанс все змінити в кращу сторону, втілити свої мрії і круто змінити життя. Однак, варто бути уважним до навколишнього світу та обставин, щоб не втратити свої можливості, попереджає гороскоп для Риб на 2016 рік.
Все круто змінити в своєму житті ви надумаєте вже приблизно до кінця січня, проте, глобальне розпочинати поки не варто. Цієї зими вам належить обдумати всі свої справи і помилки, які були зроблені в минулому. Також не варто забувати і про особисті відносини, зміцнення своїх позицій на роботі, а також нарощуванню ділових зв’язків.
Весна принесе великі зміни. Вони торкнуться ваших знайомств, а також особистих відносин. Березень принесе знайомство з кількома новими людьми, які увійдуть у ваше життя. Старі і перевірені друзі можуть показати себе з несподіваної, а інколи відверто негативної сторони. Тому не будьте занадто довірливі, а також не надто покладайте сподівання і надії на своє оточення.
Але, є і позитивні моменти. Квітень обіцяє самотнім Рибам зустріч своєї половинки. А для сімейних представників знаку цей період стане можливістю зміцнити і вивести на новий рівень свої відносини з коханою людиною.
Буде корисно гуляти удвох біля води: фонтанів, на набережних, біля озера чи річки. Останній місяць весни обіцяє звільнення, доклавши трохи зусиль, вам вдасться розрахуватися з усіма поточними боргами. Такий поворот зможе поліпшити загальний емоційний стан і додасть упевненості в своїх силах.

Астропрофайл

Дата: 19.02-20.03
Колір: Морської хвилі
Символ: Риби
Планета: Нептун, Юпітер
Стихія: Вода
Антипод: Діва
Дорогоцінний камінь: Місячний камінь
Сумісність: Скорпіон

На початку літа 2016 року для Риб відкриються нові можливості та горизонти. Всі мрії і плани можуть втілитися в життя, головне – не відступати. Але у всій цій метушні не забувайте про свій стан здоров’я. Якщо почне щось боліти, не відкладайте і підіть на прийом до лікаря. Липень за своєю насиченості буде дуже скромним, однак, не сумуйте і зробіть для себе сімейну відпустку або ж додайте в життя трохи романтики. Серпень стане справжньою підготовкою до нових звершень і планів.
Тут дуже важливо зупинитися, скласти плани та відпрацювати всі деталі для того, щоб домогтися поставленої мети.
Початок осені ознаменується для вас запуском нових проектів і хвилею цікавої роботи. Але при цьому не забувайте про те, що вдома на вас чекають улюблені і близькі люди. Приділяйте їм свій вільний час.
Середина осені сприяє налагодженню ділових контактів, будьте дипломатичні і вам вдасться завести корисні знайомства і зв’язки.
У листопаді Рибам необхідно постаратися не збавляти темп і бути активними. Продовжуйте працювати і йти до поставленої мети, але вашу увага до другої половинки не має при цьому знизитись.
У грудні вже буде великий багаж успішно виконаних справ, однак, потрібно думати і про майбутнє, плануючи нові звершення.

Гороскоп 2016 Риби-чоловік

Чоловікам-Рибам гороскоп 2016 року радить визначитися зі своїми планами на майбутній рік. Добре плануйте всі свої вчинки і ви зможете досягти того, до чого прагнете.
Зима пройде у клопотах про кар’єру та інших справах, які пов’язані з роботою, але, якщо все успішно виконаєте, вас чекає кар’єрний рост або ж підвищення зарплати.
Навесні більше уваги слід приділяти особистим стосункам зі своєю другою половинкою, а також власній фізичній формі. Це час дуже добре підійде для занять спортом.
Влітку приділіть увагу відпочинку і накопиченню життєвих сил для звершення планів. Це допоможе зібратися з думками і приступити до реалізації своїх задумів на початку осені.
Восени самотні чоловіки-риби зустрінуть свою любов і знайдуть сімейне щастя. Середина періоду зажадає від вас максимальної концентрації життєвої енергії, тому що в цей момент стане можливим підвищити своє становище на роботі, завдяки самовідданій праці. Але не забувайте в цій рутині і про своїх близьких. Вони теж хочуть вашої уваги.


Кінець року видасться спокійним і представники знаку зможуть зустріти прихід Нового року у тихій сімейній обстановці.

Гороскоп 2016 Риби-жінка

Жінкам-рибам в 2016 році слід більше уваги приділяти власному здоров’ю та сім’ї.
Початок року вийде спокійним — ви відпочинете від новорічних клопотів. У цей період краще приділити багато часу своїм близьким. Накопичивши сили до лютого, можете сміливо братися за вчинення раніше задуманих планів. Зараз слід проявити активність на робочому місці.
У березні може появитися кілька цікавих ділових пропозицій, але добре обміркуйте їх, ні в якому разі не приймайте поспішних рішень. Загалом, весна вийде дуже активною, але в травні можна приділити увагу відпочинку і відправитись з домочадцями в невеликий сімейний похід. Самотні жінки-риби зустрінуть свою другу половинку в кінці весни, ці стосунки обіцяють бути міцними.
Літо пройде спокійно. Приділяйте більше уваги своєму здоров’ю і правильному харчуванню. В кінці теплого періоду непогано б відвідати морське узбережжя з сім’єю. Це дозволить зміцнити відносини з коханою людиною.
Початок осені ознаменується новим сплеском активності на роботі. Будьте обережні з паперами – не допускайте помилок і вже до листопада у вас буде підвищення у кар’єрі.
Початок зими — час трохи заспокоїтися і подумати про нові плани.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Риб

Обираючи собі супутника життя, в першу чергу, звертайте увагу на моральні якості, а вже потім на красу.

Для Риб, народжених в 1 декаді (20 лютого — 28 лютого)

У Риб, народжених в цей період, очікується любовна пригода, знайомство зі своєю другою половиною. Риби будуть просто чарівні і стануть випромінювати позитив на всіх оточуючих.
У сімейних представників знаку буде спостерігатися бажання, щоб їм приділяли більше уваги і ніжності.
Самотні в цей рік зустрінуть своїх суджених. Звичайно, варіантів може попастися кілька і ви будете здивовані вибором.

Для Риб, народжених в 2 декаді (1 березня — 10 березня)

Якщо ви самотні, вам слід звернути увагу своїх колег на роботі. Зірки обіцяють вам сексуальні пригоди, але при цьому не вірте усім сказаним вам словам.
У другій половині року очікуються зміни в особистому житті: для жінок можуть бути заготовлені пропозиції вийти заміж, а от чоловікам поспішати не варто. Найкраще скріплювати свої відносини слід у грудні — союз буде довгим і міцним.

Для Риб, народжених в 3 декаді (11 березня — 20 березня)

Люди, народжені в цей період, почнуть шукати свою долю вже на самому початку 2016 року. Від їх боязкості і сором’язливості не залишиться і сліду. Всі докладені зусилля не пройдуть непоміченими, так як ваша оригінальність, винахідливість і привабливість будуть на висоті. Однак, довіри до людини, якого ви зустріли не так давно, не варто проявляти занадто багато.
Для сімейних Риб рік пройде спокійно і ваші стосунки стануть тільки міцнішими.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Риб

Рік 2016, що пройде під знаком Мавпи, дуже сприятливий для різних справ, планів і найочікуваніших відкриттів.

Для Риб, народжених в 1 декаді (20 лютого — 28 лютого)

Риби будуть поглинуті справами кар’єрного зростання і самої кар’єри. На початку року вас чекає підвищення або ж пропозиція роботи, яку так довго чекали. Не варто боятися великої кількості обов’язків, виконуйте їх і незабаром обов’язково буде винагорода. Однак, про відпочинок варто пам’ятати, так як стан здоров’я може погіршитися.

Для Риб, народжених в 2 декаді (1 березня — 10 березня)

Народжені в цей період, будуть мати успішну кар’єру і поліпшення в матеріальній сфері. Головне, повірити в свої сили і наполегливо йти до своєї мети — шанс що-небудь поліпшити випаде всього один раз. Для творчих людей 2016 рік стане роком визнання їх діяльності. Керівникам вийде впоратися зі своїми конкурентами, а також з різними перевірками.

Для Риб, народжених в 3 декаді (11 березня — 20 березня)

Риби цієї декади в 2016 році зможуть отримати підвищення по кар’єрні і стати керівниками. Їх проекти будуть цікаві для начальства, а всі починання приречені на успіх.
За останні 10 років у вас не було такого сприятливого шансу для втілення своїх кар’єрних амбіцій. Головне — не відходьте від мети. Але стежте за своїм здоров’ям, приділяйте увагу близьким і рідним.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Риб

Якщо ви будете приділяти роботі занадто багато часу, ризикуєте погіршити здоров’я і залишитися на самоті.

Для Риб, народжених в 1 декаді (20 лютого — 28 лютого)

Рибам, у яких є сім’я, в 2016 році побоюватися нічого. Всі дрібні сварки швидко забудуться і не принесуть шкоди. Повернення додому для вас буде справжнім святом, загальні цілі сильно зміцнять союз. В черговий раз ви зможете переконатися, що друга половинка любить і підтримає вас.

Для Риб, народжених в 2 декаді (1 березня — 10 березня)

Якщо на роботі занадто багато справ, все одно, не варто забувати про те, що потрібно відпочивати разом з членами своєї сім’ї. Це дозволить вам по-новому подивитися на рідних, трохи відпочити від суєти і більше уваги приділити дітям. У другій половині року можливі конфлікти, але намагайтеся владнати їх спокійно. Коханій людині приділіть більше уваги.

Для Риб, народжених в 3 декаді (11 березня — 20 березня)

Люди, які народилися в цей період, будуть показувати свою симпатію шляхом незвичайних подарунків, різних сюрпризів і поїздок.
Для Риб, які в 2016 році ще вільні, є шанс змінити своє становище і знайти другу половину. Сімейним потрібно приділити увагу зміцненню відносин і думати про дітей.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Риб

Для Риб, народжених в 1 декаді (20 лютого — 28 лютого)

Рибам першої декади не варто побоюватися за своє здоров’я. Єдине, що може засмучувати — пара зайвих кілограм. Щоб позбавитися від них вдамося до різних спортивних методів та будьте дуже наполегливими — зусилля увінчаються успіхом і Риби стануть прекрасні, як ніколи.

Для Риб, народжених в 2 декаді (1 березня — 10 березня)

Для народжених в цей період, стануть небезпечні різні вірусні інфекції. Якщо не приділити належну увагу відпочинку, ви ризикуєте сильно погіршити стан свого здоров’я. Навесні краще взяти невеликий тайм-аут. Ходіть більше пішки, відвідайте спа-процедури, пийте чаї з трав. Не забувайте про медитації.

Для Риб, народжених в 3 декаді (11 березня — 20 березня)

Для Риб цієї декади хвороби не страшні. Проте, загальним зміцненням здоров’я слід займатися також: різними видами спорту, активним відпочинком. Все це тільки поліпшить загальний стан організму.
Стерегитесь протягів, не переохолоджуйтеся, так як це може погано позначитися на вашій спині.

Гороскоп для Риб на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Риби — Щур

На старт, увага — марш! Гонка за теплим місцем на кар’єрних сходах і високими доходами розпочинається! Червона Мавпа запевняє, що ви із захватом візьмете в ній участь, І попереджає: попри те, що події в діловому житті розвиватимуться нестримно, залишайте собі можливість трохи зачекати, щоб ретельно обміркувати кожен свій хід і запитати поради у друзів або досвідченіших колег.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Тигр

«Тихіше їдеш — далі будеш» — стара приказка стане актуальна для вас, як ніколи. Зірки радять не квапитися ні з рішеннями, що приймаються, ні з виконанням справ, ні в питаннях, що стосуються сімейного і особистого життя: перш ніж йти в загс, розпочати ремонт ініціювати купівлю квартири зважте усе за і проти.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Дракон

Ви — натура творча, і 2016 рік дає вам шанс проявити усі ваші таланти в повну потужність. Усе, що для цього потрібне, — перестати соромливо приховувати свої здібності. Можете проспівати доповідь баритоном — проспівайте! Можете довести начальству ефективність кімнати релакса в офісі — доводьте! Можете признатися в коханні з телеекрану під час популярного шоу — вперед! Мавпа вас за це винагородить.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Кінь

Якщо у вашу голову залетить думка, про яку ви самі подумаєте: «Ух ти, яка ідея!» — хапайтеся за неї негайно і чіпко та розпочинайте промацувати можливість її практичної реалізації. Вогняна Мавпа запевняє, що одна з подібних думок може стати осяянням, з якого ви створите проект, що викликає заздрість, навіть у творця «Фейсбука» Марка Цукерберга. Ну, а за ідеєю прийдуть і гроші.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Мавпа

Рік Червоної Мавпи обіцяє тримати вас в тонусі, раз у раз ставлячи перед складним вибором: погодитися на цю робочу пропозицію або іншу; вибрати цей хід або інший; віддати перевагу тому прихильникові або цьому… Врахуйте: від правильності вибору залежить ваше щастя в найближчі декілька років. А тому, незважаючи на швидкість подій, не приймайте рішення з наскоку — обміркувавши, порадьтеся з тим, кому довіряєте.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Собака

«Пора зажити по-новому«, — на початку року подумаєте ви і кинетеся на пошуки заняття, яке допоможе вам гідно забезпечити і себе, і близьких. У цих пошуках Мавпа рекомендує спиратися на поради і підтримку старих друзів — деякі з них можуть виявитися дуже впливовими у своєму колі особами. Не бійтеся змін: навіть якщо вам запропонують змінити сферу діяльності, нова справа виявиться посильною і вигідною.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Бик

2016 рік ви проведете в полоні у почуттів і переживань: хтось з вас закохається так, що забуде і про роботу, і про друзів, комусь, навпаки, належить перевірити на міцність старий зв’язок, когось поглинуть переживання, пов’язані з близькими людьми… Дуже важливо все-таки час від часу виринати з емоційного виру і занурюватися в робочі і побутові питання: в них і порятунок, і рішення проблем.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Кролик (Кіт)

Ваше щастя-2016 — в самореалізації. Задоволені життям стануть ті Рибо-кролі, які зуміють перетворити хобі на заробляння грошей і зануряться в цей процес з головою, — наприклад, ризикнуть піти з найнятих робітників у власний бізнес: їм обіцяні стабільні прибутки. Ну, а якщо ви оточите увагою і «половинку», то і на сімейному фронті усе просто розцвіте.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Змія

Дивіться в майбутнє з оптимізмом: у вас є реальні шанси ось-ось знайти роботу своєї мрії, зустріти людину, яка вас зрозуміє і підтримає, і вирішити житлове питання. Ну а деяким Рибо-зміям Вогняна Мавпа пришле лелеку — готуйтеся до поповнення в сім’ї.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Коза (Вівця)

Начебто усе добре — робота робиться, шеф не шипить, фінанси радують — коли б не ваша образливість, яка загострилася в 2016 році. У кожному слові оточення ви почнете вишукувати другий, образливий для вас сенс; у кожному погляді «половинки » убік — свідоцтво про охолодження; у кожній неприємності — чийсь шкідливий задум. Намагайтеся повернути гармонію і радість в душу — лише тоді вони увійдуть до реального життя.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Півень

Вас чекає веселий, насичений різноманітними подіями рік. Насолоджуватися життям ви зможете і на роботі, де настане гармонія між шефом, підлеглими і фінансами, і в дружньому крузі, де вас призначать душею компанії, і у сфері особистого — тут, відбившись від натовпу прихильників, ви зможете зустріти «половинку» і повести її в загс. Чи пережити другий медовий місяць, якщо ви вже давно одружені.

Гороскоп на 2016 рік Риби — Кабан

Головні звершення вас чекають на особистому фронті: багатьом неодруженим зірки обіцяють закоханість і швидкий похід в загс, після якого ви нестримно зробитеся розсудливими, станете відповідальнішими і рішучішими. Сімейним представникам знаку світить шанс стати батьками (можливо — знову) або початок глобального ремонту/будівництва будинку, який ваші онуки назвуть «фамільним вогнищем».

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Риб

Гороскоп на січень 2016 року Риби

Гороскоп на лютий 2016 року Риби

Гороскоп на березень 2016 року Риби

Гороскоп на квітень 2016 року Риби

Гороскоп на травень 2016 року Риби

Гороскоп на червень 2016 року Риби

Гороскоп на липень 2016 року Риби

Гороскоп на серпень 2016 року Риби

Гороскоп на вересень 2016 року Риби

Гороскоп на жовтень 2016 року Риби

Гороскоп на листопад 2016 року Риби

Гороскоп на грудень 2016 року Риби

Гороскоп для Риб на 2016 рік. Гороскоп для Риби-жінки та Риби-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *