Гороскоп для Рака на 2016 рік. Гороскоп для Рака-жінки та Рака-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Рака на 2016 рік. Гороскоп для Рака-жінки та Рака-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Рака на 2016 рік. Гороскоп для Рака-жінки та Рака-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яМоже, іноді варто трохи відійти назад? Тому що рухатися напролом не є виходом. Однак, 2016 рік хоче, щоб ви стояли на своєму і мали твердість. Все що потрібно — точно знати чого ви хочете і беззаперечно цьому слідувати.
З початку року слід розпочати нове життя, про яке ви так давно говорили і ніяк не могли почати його реалізацію. Зміни у вашому оточенні почнуться на початку року. Відразу стане ясно, хто з вашого кола спілкування для вас є другом, а хто — ні.
Одночасно з цим, ви зможете змінити місце роботи, але слід все обдумати і зважити.

Лютий 2016 року розпочнеться з того, що представникам знаку доведеться згадати про всі борги і справи, які не були виконані раніше. Вам належить розібратися з усіма цими справами і підтримати імідж відповідальної людини. Плоди від своєї діяльності ви отримаєте вже в березні: Раків чекає вдача в бізнесі, а також цікаві ділові пропозиції і підробіток.
На вас ляже значне навантаження, але в квітні усі фінансові справи підуть вгору і в кишені з’являться зайві гроші.
В 2016 році травень подарує Ракам велику кількість романтики. Але це може бути і не любов. Можливо, ви зможете відправитись у кругосвітню подорож, або проявити себе як творчу особистість і створити шедевр. Деяким стане очевидно, що немає нічого кращого, ніж час проведений з дітьми. Звичайно, і без любовних пригод не обійдеться. Вільні Раки зможуть зустріти свою другу половинку. У сімейних, навпаки, буде спостерігатись активність у відродженні минулих почуттів.

Астропрофайл

Дата: 22.06-22.07
Колір: Срібний
Символ: Рак
Планета: Місяць
Стихія: Вода
Антипод: Козоріг
Дорогоцінний камінь: Перли
Сумісність: Скорпіон

Червень пройде під знаком домашнього вогнища. Непогано було б зробити ремонт свого житла, купіти нову побутову техніку або красиві меблі. Не завадило б проявити свої дизайнерські таланти, не варто соромитись — увімкніть фантазію і все вийде.
Липень хоче, щоб ви мріяли. У цей період, чітко сформульована мрія обов’язково збудеться, але обміркуйте все до дрібниць.
У другій половині місяця час подумати про пошуки нової роботи. Корисно буде також підшукати собі нову професію і навчитися їй на спеціалізованих курсах. У ній ви матимете великий успіх.
У серпні Ракам, згідно гороскопу, доведеться добре попрацювати. Не виключено, що буде потреба активно відстоювати власні інтереси. Вам належить зустріти людину, яка привнесе в життя романтику і оптимізм. Покажіть свої головні якості: віру, впевненість в собі і щирість.
На початку осені ви зможете трохи відпочити, а в особистому житті нарешті настане гармонії. Старайтеся більше подорожувати — це допоможе знайти себе.
Листопад принесе багато цікавих і дуже приємних новин. Не намагайтеся витрачати багато грошей — вони знадобляться ближче до кінця року.
Грудень присвятіть дому, близьким, спілкуванню і у вашому житті з’явиться довгоочікувана гармонія.

Гороскоп 2016 Рак-чоловік

Ваc чекає цікавий і повний пригод 2016 рік. У січні слід добре обміркувати все, чому ви бажаєте присвятити весь наступний рік.
Рекомендується в лютому більше часу приділити своєму професійному зростанню, можливо, варто піти на курси та отримати додаткові знання.
Навесні чоловіки Раки можуть отримати приємну звістку. Вона буде пов’язане з давно забутими відчуттями, у яких з’явиться шанс ожити.
У квітні проявіть ініціативу на роботі і попрацюйте. Це не залишиться непоміченим з боку керівництва і вас нагородять грошовим заохоченням. У травні більше уваги приділіть близьким людям — спілкуйтеся з ними частіше і першим йдіть на зближення.


Літо пройде в роботі і домашніх клопотах, хоча, не виключено, що до кінця червня у вас може статися роман. Він не триватиме довго, але слід залишить. У серпні вирушайте в південні країни.
Восени слід активно працювати, але не перевантажуйте себе занадто, тому що не виключено, що це може погіршити ваше здоров’я.
Кінець осені — початок зими допоможе розібратися у власних почуттях і обрати шлях, яким ви будете йти далі. У цей період прислухайтеся до себе.

Гороскоп 2016 Рак-жінка

Початок 2016 року видасться важким. Але ці турботи будуть приємними і ви зможете насолодитись спілкуванням зі своїми рідними. Допоможіть їм порадою — вони мають у цьому потребу. У лютому жінкам-Ракам повідомлять приємну новину на роботі і вона буде стосуватися підвищення.
Продовжуйте активно працювати, і в березні у вас з’явиться додатковий дохід. До квітня Ракам-одинакам зустрінеться людина, якої вони так довго чекали. Кінець весни — початок літа краще всього провести на природі зі своєю сім’єю. Але не забувайте про роботу — у вас занадто багато справ.
Літо видасться цікавим на події і пригоди, не заводьте курортних романів — від них не буде ніякого ефекту.
Восени займіться собою: запишіться в спортзал, слідкуйте за здоров’ям. Можливо, що ваша енергія може вичерпатися до листопада, так як ви занадто активно будете працювати. Подумайте про своїх близьких і приділіть їм достатньо уваги.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Раків

Цей рік обіцяє велику кількість вражень, пов’язаних з романтичними зустрічами. Загалом, любовний гороскоп на 2016 рік дуже прихильний до представників знаку.

Для Раків, народжених в 1 декаді (23 червня — 2 липня)

На пошуки другої половинки ви витратите багато сил. Намагайтеся більше бувати на людях ходіть на виставки, відвідуйте театри і вечірки — все це допоможе в пошуках потрібної людини. Доклавши зусилля, вдасться знайти того, хто надовго увійде у ваше життя. Прислухайтеся до своєї інтуїції. Можна фліртувати, але це не допоможе вам будувати міцні відносини.

Для Раків, народжених в 2 декаді (3 липня — 12 липня)

Якщо ви вже зустріли свою любов, то в 2016 році, можливо, скріпіть свої відносини або перейдіть на інший рівень. Проте, робити такий крок варто тільки тоді, коли ви на 100% упевнені в своєму виборі.
Ракам-одинакам 2016 рік обіцяє бурхливий роман, який зможе перерости в щось більше. Період дозволить вам по-іншому подивитись на якості обраної вами людини. Восени не виключаються розбіжності у поглядах на життя між вами і вашою половинкою.

Для Раків, народжених в 3 декаді (13 липня — 22 липня)

Початок року може здивувати пропозицією, якої ви не очікували так швидко. Особисті відносини будуть гармонійними, спокійні і пройдуть без проблем. Ваша улюблена людина може посприяти у зміні сфери діяльності.

Бізнес-гороскоп на 2016 рік для Раків

Вам доведеться багато працювати, але це того варто.

Для Раків, народжених в 1 декаді (23 червня — 2 липня)

У цьому році очікується підвищення на посаді. Для цього Ракам доведеться забути про лінь. Також покажете усім, що гідні більшого. Цей рік надасть вам змогу подолати всі перешкоди, вирішити завдання, які інші вважали безнадійними. Головне для цього — слухати свою інтуїцію.

Для Раків, народжених в 2 декаді (3 липня — 12 липня)

Ви гідні підвищення, навіть якщо ніколи про це не думали і слухали в усьому своє керівництво. Обов’язково погоджуйтеся, тому що такий шанси випадає дуже рідко. Не намагайтеся витрачати багато грошей та плануйте свої витрати на кілька тижнів вперед.

Для Раків, народжених в 3 декаді (13 липня — 22 липня)

На початку року, ні в якому разі не беріть грошей у борг. Ці кошти вам доведеться повертати з великими труднощами і це спричинить за собою лише збитки. Якщо ваша зарплата не дозволяє жити нормально, шукуйте іншу роботу або додаткове джерело доходу. Старанно працюйте і все налагодиться.

Сімейний гороскоп на 2016 рік для Раків

Любов і тепло подарують вам ваші рідні.

Для Раків, народжених в 1 декаді (23 червня — 2 липня)

Ваші близькі зрозуміють наскільки Ракам важлива кар’єра і підтримають вас. Вони навіть переберуть на себе частину ваших обов’язків по дому. Не забувайте цю доброту і приділяйте їм достатню кількість часу. Іноді в 2016 році буде нелегко, але ви впораєтесь.

Для Раків, народжених в 2 декаді (3 липня — 12 липня)

Буде важливо усамітнитися із-за втоми. Але не варто забувати про сім’ю — вони завжди підтримають і допоможуть, провідайте батьків. Не думайте про зраду партнера — нічого доброго з цього не вийде.

Для Раків, народжених в 3 декаді (13 липня — 22 липня)

Для зміцнення внутрішньосімейних стосунків вам необхідно проводити більше часу разом: зробити ремонт, подорожувати. Дайте волю фантазії і зробіть спільний шедевр культури. Сімейний відпочинок плануйте заздалегідь.

Гороскоп здоров’я на 2016 рік для Раків

Не варто піддаватися стресам. Із-за цього можуть загостритися хвороби.

Для Раків, народжених в 1 декаді (23 червня — 2 липня)

Займіться поліпшенням свого зовнішнього вигляду. Косметичні процедури в цьому році підуть вам на користь. Можна навіть подумати про пластичні операції. Якщо на шкірі висипання, слід звернути увагу на роботу шлунка і кишковика.

Для Раків, народжених в 2 декаді (3 липня — 12 липня)

Ваші емоції будуть перевищувати всі межі, пристрасть і сексуальність перейдуть на якісно новий рівень. Зміцнюйте свої нерви, тому що можуть статися зриви та інші неприємності. Вдосконалюйте свої духовні практики — це допомагає при стресах.

Для Раків, народжених в 3 декаді (13 липня — 22 липня)

У цьому році під удар можуть потрапити шлунок і дихальні шляхи. Зараз вам буде корисно правильно харчуватися, відвідати південний курорт. Респіраторні захворювання будуть атакувати, але відразу ж звертайтеся до лікаря і все буде в порядку.

Гороскоп для Раків на 2016 за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Рак — Щур

Ваша Ахіллесова п’ята в 2016 році — стосунки з людьми. За різних, іноді навіть незалежних від вас причин ви раз у раз ловитимете себе на тому, що втягуєтеся у сварку, інтригу або конфлікт… Як тільки упіймали себе на цьому, скажіть собі «стоп!», посміхніться і вибачтеся у того, кого ненароком зібралися образити, — це дуже спростить вам життя і допоможе уникнути фінансових втрат.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Тигр

Мавпа подарує вам жартівливий настрій і жвавість, завдяки чому ви матимете фору перед іншими знаками: коли ті переживатимуть по дурницям, ви невимушено попрямуєте до поставлених цілей. Інше питання, що вас більше тягнутиме до неробства і розваг, ніж до наполегливої праці. Через це ви ризикуєте розгубити усі бонуси, тому не забувайте відважувати собі «чарівних пенделей».

Гороскоп на 2016 рік Рак — Дракон

Мавпа обіцяє вам море звершень: і кар’єрний зліт, і значне збільшення прибутків, і бажану свободу, на яку вам вдасться змінити нудне офісне крісло, і виконання мрії… Але фундамент у всіх цих звершень один — фортеця сімейних уз і непорушність домівки. Рідні люди повинні стати для вас найважливішими: лише на цьому грунті буде і успіх, і щастя.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Кінь

Перед вами маячать дуже завидні перспективи, особливо у фінансовій сфері: за щонайменших старань з вашого боку матеріальні труднощі 2015-го підуть в минуле, поступившись місцем стабільному грошовому потоку. Правда, у вас тут же з’явиться бажання придбати на ці гроші що-небудь масштабне — машину, житло, романтичний тур… Мавпа це вітає, але радить ні в якому разі не брати у борг.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Мавпа

Рік обіцяє бути вдалим, незважаючи на хвилю маленьких і великих змін, яка увірветься у ваше життя з самого початку 2016 року. Тримайте рівновагу, шукайте світлі сторони у будь-кому, навіть, на перший погляд, найскладнішому повороті: зрештою усі професійні зміни будуть тільки на краще! Що стосується особистого, то багатьох із вас чекає поповнення в сімействі, а самотніх Раків — знакова зустріч.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Собака

Основний ваш двигун в 2016 році — це любов. Щоб порадувати коханого, ви зможете вчинити неможливе або створити шедевр. Заради любові до дітей і рідних вилізти із шкіри: побудуєте будинок, зробите ремонт, звозите їх в Диснейленд. Підживлюйте в собі любов, проявляючи відповідальність, увагу і турботу до тих, хто у вас має потребу і від вас залежить, і тоді рік Вогняної Мавпи здасться вам казкою.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Бик

У 2016 році у вас є шанс пережити справжнє щастя. Але, для цього потрібно розпрощатися з вантажем минулого, який обтяжує вас досить довгий час. Можливо, в чомусь доведеться стартувати з нуля — це Мавпа полегшує вам ношу, і завдяки цьому ви зможете злетіти стрімкіше і вище. Заручайтеся підтримкою друзів, ставте перед собою конкретні цілі і вперед, до успіху!

Гороскоп на 2016 рік Рак — Кролик (Кіт)

«Зовсім вже легко не буде… Буде весело!» — обіцяє вам Вогняна Мавпа. І пропонує відточувати розум, тренувати швидкість і стрибучість: від вашого уміння швидко зорієнтуватися в ситуації, яка постійно змінюється, вмить прийняти вірне рішення, не злякатися змін і схопити свій шанс залежить від того, наскільки прихильний до вас Птах Вдачі. Намагайтеся тримати себе у формі і будьте оптимістом

Гороскоп на 2016 рік Рак — Змія

З самого початку року ваші знання, досвід і мудрість почнуть привертати до вас людей — готуйтеся радити, підказувати, приймати лаври «безцінного фахівця» і «ось такого товариша!». Але пам’ятайте, що популярність і затребуваність — ще не привід розслабитися. 2016 рік надасть вам відмінний шанс влаштуватися на роботу своєї мрії і завоювати любов приголомшливої людини — якщо, звичайно, ви докладете до цього зусилля.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Коза (Вівця)

Вже на початку року у ваше життя прийде везіння, щоб супроводжувати вас наступні 12 місяців. Передусім воно відіб’ється у вигляді допомоги і підтримки друзів і старих знайомих: вони з’являтимуться у вашому житті в потрібний момент, виручатимуть в складних ситуаціях, робитимуть вигідні пропозиції… Крім того, вам світять приємні сюрпризи, корисні несподіванки і виграші в лотерею.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Півень

У 2016 році вас здолає бажання «полюбити — так королеву, програти — так мільйон!». Але Червона Мавпа радить прикрутити максималізм. З простої причини: рухаючись до намічених вершин, вам доведеться працювати ліктями і закривати очі на потреби оточення, а це не вписується в Мавпячі уявлення про мораль. Намагайтеся тримати баланс: рухатися вперед, стараючись при цьому нікому не зашкодити.

Гороскоп на 2016 рік Рак — Кабан

Ви загальмували свій біг в 2015-м, але вже 2016 відкриє перед вами такі перспективи, що ви ахнете і… скоріш усього, забажаєте позадкувати назад. Стоп! Відступати в рік Мавпи не варто. Чим більше цілей ви поставите перед собою, чим глобальнішими вони будуть (не познайомитися, а зіграти весілля! не поправити фінансове положення, а купити житло!), тим більше у них шансів стати дійсністю.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Раків

Гороскоп на січень 2016 року Рак

Гороскоп на лютий 2016 року Рак

Гороскоп на березень 2016 року Рак

Гороскоп на квітень 2016 року Рак

Гороскоп на травень 2016 року Рак

Гороскоп на червень 2016 року Рак

Гороскоп на липень 2016 року Рак

Гороскоп на серпень 2016 року Рак

Гороскоп на вересень 2016 року Рак

Гороскоп на жовтень 2016 року Рак

Гороскоп на листопад 2016 року Рак

Гороскоп на грудень 2016 року Рак

Гороскоп для Рака на 2016 рік. Гороскоп для Рака-жінки та Рака-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *