Гороскоп для Овна на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Овна на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Овен

У рік Червоного Вогняного Півня Овнів чекає немало цікавого, адже попередній рік Мавпи вас багато чому навчив — і справлятися із складними і непередбачуваними ситуаціями, і виходити сухими з води. Можна сказати, що рік Мавпи був свого роду іспитом, з яким ви блискуче впоралися. Півень оцінить заслуги Овнів і обов’язково врахує при нарахуванні балів у своєму році. Намагайтеся не розчарувати навіженого хазяїна 2017 року і усіма силами пробуйте йому догодити. Розпочніть з позбавлення від шкідливих звичок. З багатьма непотрібними пристрастями ви відмінно впоралися минулого року, а в цьому ви легко звільнитеся від усього, що тягне вас назад і заважає розвиватися.

Початок 2017 року подарує енергійним Овнам масу можливостей. Ваша чарівність вже в січні буде настільки сильною, що часом, ви мріятимете тільки про одне — змінити зовнішність, щоб сховатися від занадто настирних залицяльників. Це ж відноситься і до питань кар’єри, адже пропозицій буде надто багато. Намагайтеся тримати себе в руках і робіть вигляд, що вас хвилює тільки нинішня робота — так ви зацікавите ділових партнерів, які усіма силами перетягуватимуть вас на свою сторону.

Весна мало що змінить у вашому насиченому житті, хіба що прихильників додасться, і вигідні контракти сипатимуться, як з рогу достатку — йдучи, Мавпа шепнула Півневі, що ви гарний кандидат в щасливчики. Не забувайте про те, що Півень — дуже вередливе і непередбачуване створення, і іноді може і клюнути. Шкідливість цієї пташки ви відчуєте на собі на початку літа — начебто усе добре, але іноді і партнери можуть підвести, і вірні друзі раптом почнуть дивно поводитися. Занадто хвилюватися з цього приводу Овнам не потрібно — ви добре впораєтеся з перевіркою на міцність. Важливо лише пам’ятати про своє везіння і не скаржитися на долю. Якщо ви зумієте зберегти спокій і бадьорість духу, Півень побалує вас фінансовою нагородою – грошей буде досить.

У середині літа Червоний Півень приготує Овнам декілька сюрпризів. Вам залишиться обрати, що важливіше — насичене і яскраве особисте життя, або кар’єрний злет. Гарненько поміркуйте, перш ніж давати відповідь. Хоча Півень — істота сімейна, але і покрасуватися він теж любить, тому якщо ви оберете успіх в професії, хазяїн року на вас не образиться. Але можуть засмутитися члени сім’ї, тому намагайтеся підготувати домочадців до того, що удома ви буватимете рідко, а уся ваша турбота виражатиметься в грошовому еквіваленті — до речі, дуже непоганому. Щоб не зіпсувати відношення, спробуйте влаштувати для родичів незабутню відпустку — серпень чудово підходить для подорожей. Зірвііться усім сімейством до моря, наповніть дні культурними програмами, не забудьте і про розваги — сімейство відпочине, і восени ви зможете спокійно працювати, не відволікаючись на капризи близьких людей.

У вересні Овни зможуть проявити таланти в творчій сфері, від ваших ідей і планів будуть в захваті усе оточення. Поки вам співають дифірамби, встигайте рекламувати свою роботу, можете навіть залучити конкурентів — пообіцяйте поділитися з ними прибутком. Вже в жовтні ви зрозумієте, що ви на правильному шляху. Цього місяця головне — не дати успіху закрутити вам голову, інакше, поки ви приймаєте почесті і радієте життю, дехто може використати вас втемну. Півень радить — голова має бути увесь час тверезою, і Овнам ні в якому разі не можна розслаблятися, тоді ви залишитеся на коні, і увесь листопад, та і грудень теж відчуватимете себе улюбленцем Фортуни.

Любовний гороскоп для Овна на 2017 рік

2017 рік для Овна — гарний час, щоб виправити помилки і поліпшити стосунки з коханою людиною.

Овен 1 декади (21.03-30.03). Півень приготував для вас багато зустрічей, які урізноманітнять життя, і дозволять розібратися, що ви все-таки бажаєте. Вільні Овни легко заводитимуть стосунки, причому кожного разу ви будете щиро закохані. Ви насолоджуватиметеся холостим життям — час створювати сім’ю ще не прийшов. Сімейні Овни можуть замислитися про поповнення — рік Півня багатий на народження дітей. Дітки, народжені в 2017 році, будуть красивими і надзвичайно талановитими.

Овен 2 декади (31.03-10.04). Ваше особисте життя буде насиченим, часом вам здаватиметься, що нічого іншого навкруги і не існує. Прихильники стануть перемагати як сімейних, так і неодружених Овнів. Вільним Овнам нічого не загрожує, хіба що ви попадетеся в узи Гіменея, а ось сімейним представникам знаку слід остерегтися — деякі залицяльники виявляться занадто нав’язливими, а це загрожує ревнощами партнера. Зберігайте спокій і не грайте почуттями інших — просто насолоджуйтеся увагою протилежної статі.

Овен 3 декади (11.04-20.04). Ваша безпосередність в рік Півня зіграє вирішальну роль в створенні стосунків — партнер буде зачарований вашим дитячим сприйняттям світу і захоче узяти вас під опіку. Намагайтеся не захоплюватися роллю дитини, адже обранець може і нашльопати за погану поведінку. Рік хороший для Овнів, які зважаться на зміни, — вас чекає вигідний шлюб. Головне — не ставити фінансову незалежність партнера на перше місце, тоді ви створите міцний і дуже щасливий союз.

Бізнес гороскоп для Овна на 2017 рік

2017 рік буде багатий на фінансові угоди і ризиковані підприємства. Не забудьте про те, що ризик справа благородна і сміливо дійте.

Овни 1 декади (21.03-30.03). Багато хто з вас зуміє блиснути інтелектом і добитися успіхів в науці. Ваші зусилля будуть винагороджені, але намагайтеся розпорядитися нагородою з розумом, і не витрачайте капітали на дрібниці. Непогано замислитися про нову справу, вкладайте кошти і ідеї у свої проекти — в рік Півня ви обов’язково досягнете успіху, а ті, хто відмовляв вас від цього, кусатимуть лікті і заздритимуть вашому успіху.

Овни 2 декади (31.03-10.04). Вам часто бракуватиме терпіння, щоб довести справи до кінця, але навіть при такому розкладі Півень допоможе вам в кар’єрі і зведе з потрібними і корисними людьми. Нові знайомі візьмуть на себе частину рутинної роботи, а вам залишиться лише роздавати вказівки і ділитися своїми ідеями, багато з яких виявиться дуже перспективним і скоро принесе Овнам популярність і небувалий успіх.

Овни 3 декади (11.04-20.04). Ви зможете добитися успіху у будь-якій діяльності, головне, щоб вона приносила задоволення. Ваш авторитет підніметься до небес, намагайтеся утримати позиції і уникайте спілкування із заздрісниками — ваша репутація може сильно постраждати. Деякі колеги підтримають вас, але будьте насторожі, не допускайте вільних висловлювань, і не ділитеся планами з усіма. Півень принесе удачу у фінансовій сфері — ви робитимете гроші з усього, що трапиться на вашому шляху.

Сімейний гороскоп для Овна на 2017 рік

Рік Півня підходить для того, щоб поліпшити умови життя, зробивши їх затишніше і комфортніше.

Овни 1 декади (21.03-30.03). Намагайтеся частіше хвалити свого партнера по шлюбу — так ви не лише поліпшите взаємовідносини, але і допоможете обранцеві добитися успіху. Не перестарайтеся, адже коханий може зазнатися і вирішити, що ви недостатньо ідеальні. Вибирайтеся разом у світ, можете на пару поекспериментувати із зовнішністю, але без надмірностей (ви сподобаєтеся один одному у будь-якому випадку, не обов’язково фарбувати волосся в зелений колір).

Овни 2 декади (31.03-10.04). У рік Півня для вас буде дуже важлива повага членів сім’ї, тому намагайтеся відповідати їх очікуванням, і будьте прикладом. Спробуйте стати для домочадців другом, особливо це стосується ваших діточок. Дивуйте нащадків, не бійтеся здатися диваками, ваші дітки будуть в захваті, якщо цього року ви знімете маску глави сімейства, і частіше дурітимете.

Овни 3 декади (11.04-20.04). Ваша винахідливість в рік Півня буде на висоті — спробуйте використати фантазію повною мірою. Здивуйте домашніх талантами в дизайнерській сфері, створюйте затишок і не творіть — не викликайте бригаду малярів, а візьміть кисті у свої руки. Раптом ви перевершите Врубеля і затьмарите Кандинського, і ваші творіння знайдуть шанувальників серед поціновувачів художнього таланту (рідня точно прийде в захват від ваших зусиль).

Гороскоп здоров’я для Овна на 2017 рік

У рік Півня слід більше відпочивати — не шкодуйте часу і частіше вибирайтеся на природу.

Овен 1 декади (21.03-30.03). Ваше небажання слідувати порадам лікарів в рік Півня може зіграти злий жарт. Не нехтуйте рекомендаціями фахівців і при щонайменших погіршеннях здоров’я поспішайте в лікарню. Нічого не станеться, якщо ви згаєте час не на самолікування, а на походи по лікарям. Уникайте надмірностей, і увесь рік Ви будете бадьорі і енергійні.

Овен 2 декади (31.03-10.04). Вам необхідно зайнятися спортом, в рік Півня у вас з’явиться маса помічників. Домочадці займуться з вами йогою, а друзі давно купили вам в подарунок абонемент у басейн. Головний ворог Овнів — лінь, тому боріться з нею. Ставте особисті рекорди і не забувайте хвалити себе навіть за незначні успіхи, можливо, до кінця року ви настільки досягнете успіху, що вас запросять брати участь у змаганнях.

Овен 3 декади (11.04-20.04). Вам потрібен самоконтроль, намагайтеся дотримуватися режиму і уникайте надмірностей, особливо тримайте себе в руках при вживанні алкоголю. У рік Півня Овнам не зашкодить поліпшити свою фігуру — ви, звичайно, у відмінній формі, але декілька зайвих кілограмів вам все-таки заважають. Збалансуйте харчування, виключіть деяку смакоту, і незабаром ви посміхатиметеся на обкладинці модного журналу.

Дитячий гороскоп 2017 для Овна

Малюки Овни в рік Півня прагнутимуть до незалежності, тому батькам необхідно спрямувати свої зусилля на те, щоб чада почували себе вільно у будь-якій ситуації.

Діти Овни 1 декади (21.03-30.03). Діточки почнуть демонструвати характер, тому необхідно створити усі умови для повноцінного розвитку малюків. Багато хто з маленьких Овнів несподівано проявить здібності в творчості, намагайтеся не пригнічувати енергію своїх чад. Діткам необхідно як можна частіше вибиратися в люди і ділитися успіхами з оточенням — будь то дитячий садок, або ж шкільні гуртки по інтересах.

Діти Овни 2 декади (31.03-10.04). Малюки Овни 2 декади зажадають до себе багато уваги. Діти проявлять акторські здібності — сьогодні ваш малюк буде як ніколи серйозний, а вже завтра ви розгубитеся від його істерик. Головне — терпіння і схвалення поведінки, тоді ваші нащадки швиденько зрозуміють, чого вони бажають, і здивують вас своєю життєвою мудрістю.

Діти Овни 3 декади (11.04-20.04). Цього року малюки Овни рватимуться на свободу і досягнуть в цьому успіху, якщо ви тільки не прив’яжете їх до ліжка. Енергія ваших малюків працюватиме цілодобово, тому намагайтеся знайти для Овнів справу до душі, бажане із спортивною спрямованістю. Так ви знайдете застосування енергії своїм нащадкам, і завжди знайдете чад на стадіоні або в спортклубі.

Гороскоп 2017 Овен за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Овен — Щур

У 2017 році бажано приділити час питанням освіти. Ваша інтуїція плюс грамотність дозволять вам уславитися мало не ясновидцем — чекайте запрошення на Битву Екстрасенсів. Використайте шосте почуття за повною програмою, Півень оцінить і ризик, і наполегливість, і принесе Овнам-щурам вдачу. У особистому житті будьте акуратніші — не лякайте партнера умінням читати думки, краще просто виконуйте його таємні бажання.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Бик

Півень візьме вас під крило і допоможе розібратися у справах. Вашу легковажність хазяїн року всіляко заохочуватиме — але іноді довіряйтеся і голосу розуму. Особливу стриманість проявіть у витратах — хоча Півень підкине вам безліч вдалих і виграшних угод, економія вам не завадить. Тримати себе в руках доведеться і в питаннях особистих стосунків — армія прихильників може здорово попсувати вашу репутацію.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Тигр

Вашою головною якістю на рік Півня повинна стати дисциплінованість. Буде непросто, але ви впораєтеся. Овни-тигри обожнюють ризик, ви найазартніші з усіх Овнів, але в 2017 році остерігайтеся обману. Фінансова ситуація порадує стабільністю, але вас так і тягнутиме на авантюри. Особисті стосунки будуть яскравими і пристрасними. Вільним Овнам вдасться набути сімейного щастя — половинка проявить себе вже на початку року.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Кролик (Кіт)

Ваше чуття на вигідні угоди буде на висоті. У будь-яких торгових справах ви доб’єтеся успіху, якщо зумієте скористатися магнетизмом — можете випробувати себе в ролі гіпнотизера. Що стосується особистого життя, то гороскоп припас немало сюрпризів. Сімейні Овни-котики насолоджуватимуться ідеальними стосунками з домашніми, а ось неодружених Овнів чекає маса знайомств і побачень — подружіться з Амуром.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Дракон

У рік Півня ви переможці, і це не обговорюється. Хазяїн року буде в захваті від вашої легкої вдачі і прагнення до перемоги. У першу половину року можливі складнощі в спілкуванні, оскільки ви будете занадто прискіпливі до свого оточення. Але вже влітку ситуація зміниться — прихильників буде так багато, що вам доведеться ховатися на якому-небудь екзотичному курорті, тим більше що фінансова ситуація буде сприятливою.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Змія

Вам знадобляться вишукані манери. Навіть конкуренти будуть зачаровані — ви отримаєте масу вигідних пропозицій, залишиться тільки вибрати. Не зловживайте чарами, а дійте чітко за планом. Допоможе в рік Півня і інтелект — до вашої мудрості прислухатимуться усі. Єдине, чого варто побоюватися, так це азартних ігор — навіть якщо вас переслідуватиме везіння, ви витратите стільки нервів, що краще і не починати.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Кінь

У рік Півня ви досягнете успіху в політиці, деяких чекає депутатське крісло, правда в прем’єр-міністри, або в президенти мітити рано. Ваше уміння управляти людьми згодиться на роботі — навіть керівники радитимуться з вами з приводу важливих рішень. Особисте життя в цей рік обіцяє бути незвичайним: зустрічі, побачення, пристрасні залицяння — лише мала дещиця того, що вас чекає.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Коза (Вівця)

Цього року можете спробувати себе в комерції — Півень обов’язково підкине пару ідей. Грошові справи складуться непогано, тільки не йдіть за чужою думкою, а довіртеся інтуїції — чуття вас не підведе. Увесь рік, в принципі, пройде без матеріальних турбот, адже гроші липнутимуть до рук. Збережіть капітали і заведіть окрему картку — час для розваг завжди знайдеться.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Мавпа

Півень обіцяє — ви досягнете успіху в найскладніших справах. Ваша обізнаність про усе на світі допоможе знайти соратників — солідні і впливові люди будуть раді завести з вами дружбу. Деякі Овни-мавпи здобудуть популярність — час замовляти красиві візитки. У любові Півень принесе вам багато щастя, тому намагайтеся не витрачати сили на непотрібні романи, і довіртеся серцю — вільні ви, чи ні, вдача на вашому боці.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Півень

Хоча Півень не любить суперників на своїй території, до вас він буде прихильний. Ви знайдете справу у будь-якому місці землі — будь то пустеля або океан. Мало того, ви ще й зумієте збагатитися, головне — вірити у свої таланти, яких в рік Півня у вас буде велика кількість. У питаннях особистих стосунків знадобиться філософський настрій, адже події будуть настільки яскравими, що з першої спроби розібратися буде неможливо.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Собака

Вас чекає повага і визнання — Півень допоможе, щоб ви отримали винагороду за свою свпрацю. Ваше терпіння також приведе до гарних результатів, не звертайте зі шляху і вірте в щасливу зірку. Фінансова ситуація в рік Півня буде настільки гарною, що деякі Овни-собаки матимуть сумнів — а чи з ними це відбувається? Так, це ви — улюбленці грошей, і вам нікуди не подітися від фінансової незалежності.

Гороскоп на 2017 рік Овен — Кабан

У рік Півня ви досягнете успіху в діяльності, яка пов’язана з творчістю. Можливий успіх в літературі, деякі Овни досягнуть слави — звичайно, до Пушкіна вам доки далеко, але Півень допоможе обзавестися натовпом прихильників. Хазяїн року обіцяє допомогти і в фінансових справах — використайте свої таланти для поповнення гаманця, і увесь рік ви займатиметеся улюбленою справою за відмінну винагороду.

Гороскоп для Овна на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *