Гороскоп для Овна на 2016 рік. Гороскоп для Овна-жінки та Овна-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Овна на 2016 рік. Гороскоп для Овна-жінки та Овна-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Гороскоп для Овна на 2016 рік. Гороскоп для Овна-жінки та Овна-чоловіка: любовний, бізнес і кар'єра, сім’я, здоров'яГороскоп на 2016 рік для Овна обіцяє, що все буде складатися позитивно, однак, доведеться зіткнутися і з деякими перешкодами в реалізації своїх задумів.
Рік буде багатий на любовні і романтичні пригоди, а також фінансові успіхи. Але про все по порядку.

На початку 2016 Овни зіткнуться з домашніми клопотами. Звичайно, ви хочете все робити самостійно, а домочадці бояться взяти ініціативу, щоб не потрапити під вашу гарячу руку. Такий підхід може погіршити стан здоров’я. Хоча, знаючи про наслідки, тепер вам буде набагато легше спланувати свої домашні справи і подбати про своє ж здоров’я. До весни робочий темп трохи знизиться і, можливо, ваші фінансові справи підуть вгору.
Навесні у Овнів будуть налагоджуватися любовні стосунки і ви зможете налагодити свої відносини з другою половинкою, і навіть пережити другий медовий місяць. Для самотніх представників знаку Овна весна обіцяє романтичні зустрічі з людиною, про яку ви довго мріяли.
У травні найкраще провести більше часу на природі або ж відправитися в похід. Це необхідно по можливості зробити зі своєю другою половинкою. Буде краще, якщо цей похід вийти тривалим, пішим і з наметами. Назбиравши енергії, на початку літа Овнів охопить жага творити щось нове і ви сміливо можете братися за ремонт житла або ж облаштування дачної ділянки.

Астропрофайл

Дата: 21.03-19.04
Колір: Фіолетовий
Символ: Овен
Планета: Марс
Стихія: Вогонь
Антипод: Риби
Дорогоцінний камінь: Діамант
Сумісність: Ваги

У середині літа люди, що народилися під знаком Овна, можуть захотіти втілити себе як творчу особистість. Активно беріться за реалізацію талантів і це допоможе в роботі і кар’єрі, так що ви зможете справити належний ефект на ваше керівництво.
В кінці літа на вас чекає цікаве ділова пропозиція, яка може обіцяти значний кар’єрний ріст. Але в цей період відмовтеся від сильних витрат. Також у вас може виникнути роман з кимось із керівництва, але постарайтеся все ж його уникнути.
На початку осені найкраще буде звернути увагу на своє здоров’я і зовнішній вигляд. Цей період сприятливий для початку занять якимось новим видом спорту, відвідування спортзалу і відмови від шкідливих звичок. Ефект від таких рішень не змусить себе довго чекати.
Жовтень рекомендує більше уваги приділити своїм домашнім справам. Так вам вдасться вибудувати сімейний осередок, який стане надійним тилом після важких робочих справ.
А ось вже наприкінці осені знову можна братися за кар’єру і з головою зануритися в роботу. Проявіть позитивний настрій і наполегливість – це дозволить вам досягти успіхів у всіх починаннях.
Великі надії і сподівання обіцяє гороскоп у 2016 році на грудень, і тільки ваше прагнення покаже, чи зможете ви втілити все задумане в життя.

Гороскоп 2016 Овен-чоловік

Чоловіки-Овни є сильними особистостями, які не бояться перешкод і сміливо йдуть до своєї мети.
Перша половина року для представників знаку буде пов’язана з деякими важкими моментами, які будуть залежати від професійної діяльності. Керівництво може вимагати від вас ініціативності та креативних рішень, проте, головне — не лякатися складних завдань. Пік емоційної навантаження ляже на 21-30 березня. Сміливо зустрічайте всі завдання і труднощі, тому що вам обов’язково вистачить сил впоратися з ними.
До 15-20 травня всі складності повинні зникнути з вашого життя і почнеться так звана «біла смуга».
Для чоловіків-Овнів буде безліч цікавих моментів, пов’язаних з подорожами. Можливо, ви зробите велику подорож за кордон, яке принесе вам безліч позитивних емоцій, нові знайомства і романтичні відносини. Не бійтеся йти на зустріч своїм мріям – сміливо втілюйте їх у життя.
Друга половина року буде сприятливою для вашої родини. Безліч цікавих моментів, які ви проведете зі своїми рідними запам’ятаються надовго. Очікується, що люди, народжені під знаком Овна, можуть зробити велику покупку і це буде те, про що вони так довго мріяли.


В цілому, цей рік складеться дуже добре і всі неприємні ситуації будуть з успіхом вирішені і ви навіть зможете отримати з цього вигоду.

Гороскоп 2016 Овен-жінка

Жінка-Овен проведе весь 2016 рік, згідно з гороскопом, надзвичайно продуктивно і позитивно. Час обіцяє вам безліч цікавих романтичних пригод, нових зустрічей і знайомств. У кар’єрі намітяться довгоочікувані позитивні тенденції.
Перша половина 2016 року пройде у турботах і вирішенні питань, пов’язаних з роботою. Але це будуть приємні клопоти, так як у підсумку вам буде запропоновано підвищення зарплатні або зміна посади на більш престижну. Головне, не відступати перед труднощами, які хоч і не будуть зустрічатися часто, однак, їх рішення вимагатиме концентрації всіх ваших емоційних сил.
Влітку жінкам-Овнам зустрінеться людина, яка залишить слід у серці. Любовні пригоди під час літньої відпустки для одиноких Овнів будуть дуже романтичними, можливо, навіть закінчаться шлюбом.
Друга половина року буде легкою і ви зможете працювати в нормальному звичному темпі.

Любовний гороскоп на 2016 рік для Овнів

Рік 2016-й дуже сприятливий для знаку Овна в романтичних стосунках. Вам вдасться створити міцну сім’ю або ж зустріти свою другу половинку. Існуючі відносини стануть ще міцнішими.

Для Овнів, народжених в 1 декаді (21 березня – 30 березня)

Для людей, народжених в цій декаді, слід багато уваги прикласти до своїх особистих відносин. Якщо ви зможете навчитися не бачити маленьких недоліків, помилок і промахів своєї половинки, а також цінувати її, ваші відносини вийдуть на якісно новий рівень.
Головне пам’ятати, що в цьому світі немає ідеальних людей. Дане судження відноситься також і до вас, тому вчіться слухати свого партнера.
Для одиноких Овнів з’явиться можливість знайти свою другу половинку і навіть оформити шлюбні стосунки.

Для Овнів, народжених в 2 декаді (31 березня – 10 квітня)

Якщо ви народилися в цей період, приділяйте більше уваги в 2016 році своїй другій половині: звертайте увагу на її зауваження, побажання та прохання. Овнам другої декади в майбутньому році необхідно приділяти більше турботи про свою другу половинку: прислуховуватися до її бажань, розділяти інтереси. Ваші настрої можуть не збігатися, але це швидко налагодиться.
При виборі партнера звертайте увагу на його якості — будьте розбірливі і тоді ви зустрінете добру і чуйну людину.

Для Овнів, народжених в 3 декаді (10 квітня – 20 квітня)

Рік принесе безліч цікавих і романтичних зустрічей, які допоможуть знайти свою другу половинку – і це не дивно, адже вас охороняє Юпітер. А він завжди допомагає відшукати правильне рішення, що пов’язано з особистим життям. Останнє твердження стосується так само і існуючих відносин.

Бізнес та кар’єра у 2016 році для Овнів

2016 рік обіцяє зліт кар’єрними сходами, а також величезний успіх у фінансовій сфері.

Для Овнів, народжених в 1 декаді (21 березня – 30 березня)

Майбутній період вимагає від вас уважності при роботі з паперами, так як дрібні помилки, допущені при їх оформленні, можуть спричинити за собою великі неприємності на роботі. В цьому році у вас можуть з’явитися додаткові доходи, однак, не варто витрачати ці гроші, так як друга половина 2016 зажадає значних витрат.

Для Овнів, народжених в 2 декаді (31 березня – 9 квітня)

Якщо приділити належну увагу розподілу своїх можливостей, то зможете досягти великого успіху в діловій сфері. Слухайте власну інтуїцію і ви зможете налагодити успішні ділові відносини.
У разі надходження пропозицій про зміну роботи або сфери діяльності, не приймайте поспішних рішень, а обміркуйте все дуже добре. Не беріть нових кредитів, а приділіть належну увагу виплаті вже наявних. Віддавайте перевагу готівковим грошам.

Для Овнів, народжених в 3 декаді (10 квітня – 20 квітня)

2016 рік принесе кар’єрний ріст або вдалу зміну роботи, зарплата може значно зрости. Ви нарешті зможете купити собі те, про що мріяли дуже давно.
Якщо зараз ви тільки шукаєте роботу — в цьому році попадеться дуже вдалий варіант. Всі співбесіди будуть проходити дуже легко, проте, добре і правильно розподіляйте навантаження.

Сімейний гороскоп для Овнів у 2016 році

Згідно гороскопу на 2016 рік — від Овнів, перш за все, потребує уваги виховання дітей.

Для Овнів, народжених в 1 декаді (21 березня – 30 березня)

Ваша кар’єра йде вгору, але це не означає, що ви повинні забути про прості сімейні цінності. Приділіть більше уваги своїм рідним і близьким. При дуже великому завантаженні не забудьте, що ваші домочадці хочуть турботи і підтримки. Відсутність з вашого боку може спричинити сімейні конфлікти і сварки.

Для Овнів, народжених в 2 декаді (31 березня – 9 квітня)

2016 рік сприятливий для того, щоб привнести гармонію в сімейні стосунки. Однак, вам потрібна гнучкість і готовність до компромісів. Належну увагу слід надати вихованню дітей.

Добре буде почати ремонт свого житла, змінити дизайн, привнести нові елементи декору спільно з членами власної сім’ї.

Для Овнів, народжених в 3 декаді (10 квітня – 20 квітня)

Велика ймовірність, що ваші доходи будуть вищими, ніж у вашої другої половини, однак, навіть не намагайтеся натякати на цей факт. Приділяйте велику увагу вашому чоловікові і показуйте йому, що він є головним годувальником сім’ї. Домашні обов’язки не слід покладати на чоловіка.

Гороскоп здоров’я

Щоб не виникло проблем з серцем, приділіть увагу своїй нервовій системі.

Для Овнів, народжених в 1 декаді (21 березня – 30 березня)

Початок року може спричинити ілюзію того, що ваші сили закінчуються, однак, це не так. Належну увагу приділіть фізичній формі — ваше тіло повинно бути постійно в тонусі, лише так вдасться уникнути травм. Займайтеся «м’якими» видами спорту — цей вибір допоможе скидати накопичену енергію, зміцнюючи при цьому дух і тіло.

Для Овнів, народжених в 2 декаді (31 березня – 9 квітня)

Початок 2016 року може принести вам застуду, але щоб уникнути цього, зміцніть імунітет. Приділіть увагу стану своєї щитовидної залози, якщо вона працює неправильно — це може загрожувати зайвою вагою і гормональними збоями. Робіть особливий упор на здорову їжу.

Для Овнів, народжених в 3 декаді (10 квітня – 20 квітня)

Не працюйте постійно – іноді потрібно відпочивати. Для цього найкраще підійде кінець весни – середина літа. Не відпочивайте у великих компаніях і не закочуйте величезних вечірок. Краще всього пасивно відпочити на природі, а набравшись сил, вирушайте у велику подорож.

Гороскоп 2016 для Овна за роком народження

Гороскоп на 2016 рік Овен для Щура

2016 рік стане для вас більш прибутковим, ніж попередній, при цьому прибуток ви почнете отримувати з нових джерел, про які навіть не підозрювали. Скоріш за все, так «вистрілить» якийсь ваш талант, який ви вважали несерйозним, проаналізуйте свої активи. І як можна сильніше цінуєте старі зв’язки — бізнес-партнерство, дружні і сімейні стосунки: рвати їх в 2016-му не потрібно.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Тигра

У вас є шанс вчинити серйозний ривок у кар’єрі. Але, заради цього, можливо, доведеться відмовитися від насидженого місця, можливо, навіть змінити професію і адресу прописки. Приймаючи доленосне рішення, обов’язково звіртеся із своїм серцем — тільки у цьому випадку вас чекає успіх. І врахуйте: ваш хід не повинен, заподіяти будь-кому зла: негатив, здійснений в 2016 році, обернеться проти вас.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Дракона

Ви звикли у багатьох ситуаціях діяти імпульсивно, емоційно, брати складнощі нахрапом… Вогняна Мавпа попереджає: в її гармонійний рік така бронебійна тактика — не найвиграшніший тактика. З тієї причини, що від тих, хто йде напролом, Вдача — і ділова, і фінансова, і особиста — вислизатиме, як би вони не старалися. Тому ретельно зважуйте свої слова і продумуйте кроки.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Коня

Провести 2016 рік в спокійному стійлі не вийде: вже з січня на вас звалиться купа справ, зобов’язань і турбот, які бажано найстараннішим чином виконувати. Від старанності залежить ваше реноме на ринку праці і у бізнесі, тобто і доходи: впораєтесь вже до середини року і відчуєте приємну вагу в гаманці. А разом із нею прийдуть і романтика, і любов.
Гороскоп на 2016 рік Овен для Мавпи
Ви улюбленець зірок. Але в рік Мавпи у вас з’являться могутні супротивники — легковажність і безпечність. Вони здатні штовхнути вас на недалекоглядний вчинок або погано виважені слова. Це може повернутися загубленим прибутком, розірваними робочими контрактами або втратою довіри у близької для вас людини. «Сім разів відмірь — один відріж»! — ваш принцип успіху-2016. Тобто ваше щастя — у ваших руках.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Собаки

У вас настає ідеальний період для творчості і самовдосконалення : малюйте, співайте, вигадуйте, вчіться. З великою вірогідністю результатом цього будуть приємні зміни на професійному фронті: хтось змінить сферу діяльності на щось більше грошове і цікаве, хтось займеться власним бізнесом, а хтось знайде підробіток і внаслідок отримає і свободу, і прибуток.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Бика

Вас чекає ціла купа новин, несподіваних зустрічей, змін, у яких лише одне завдання, — допомогти вам трішки підкоригувати і поліпшити власне життя. Так, багато Биків можуть розлучитися із шкідливими звичками, отримати водійські права, домовитися про надбавку зарплатні, знайти незаплановану підробку… Аналізуйте знаки Долі — вона розставлятиме їх всюди і впродовж усього року.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Кролика (Кота)

Вогняна Мавпа обіцяє вам ділову і фінансову удачу. Але за основної умови — ви не сидітимете на місці, не економити сили і мізки від складнощів і щоденної праці. Свою товариськість теж має сенс привести до значення «макс»! Тим більше, що на прогулянках з друзями, вечірках, в поїздках багато Кроликів зустрінуть майбутню «половинку» або дуже важливу для них людину.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Змії

У сферах ділової і фінансової вас чекає відносно спокійний, стабільний і передбачуваний рік. Тобто чим більше попрацював — тим більше заробив; чим більше намагався когось обхитрити — тим більше обхитрив сам себе. Усе просто. А ось у сфері особистого щастя і любові можливі переживання. Вимагаючи від партнера вірності і розуміння, пам’ятайте: потрібні взаємні почуття і зобов’язання з вашого боку.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Кози (Вівці)

Ваш успіх в 2016 році тісно пов’язаний з умінням прислухатися до власної інтуїції: саме вона підказуватиме вам найбільш правильні рішення. А ще багатьом Козочкам обіцяні зміни: можливо, ви зміните місце роботи, переїдете в нове місто або країну або розпрощаєтеся із статус-кво на особистому фронті — приміром, нарешті дозрієте на «так!» у відповідь на давню пропозицію руки і серця.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Півня

Ви займаєтеся бізнесом? Якщо ні — займіться, наполегливо радить вам Вогняна Мавпа. Тому що саме на бізнес-ниві Півнів чекає великий успіх. Втім, і робота на дядька теж може побалувати підвищенням — тільки не фінансовим, а кар’єрним: вам можуть довірити великий проект або доручити керівництво великим відділом. Постарайтеся за діловими успіхами не забути про особистий: близьким потрібно вашу увагу.

Гороскоп на 2016 рік Овен для Кабана

Ви станете одним із улюбленців Вогняної Мавпи: вам вона припасла якщо не захмарні доходи і прибутки, то дуже активне просування кар’єри. На особистому фронті у Овнокабанів дуже можливі глобальні зміни: одруження, поповнення в сім’ї… Позитивні зміни торкнуться і близького оточення: поряд з вами з’явиться друг і помічник, який згодом зіграє важливу роль у вашому житті.

Гороскоп на кожен місяць 2016 року для Овна

Гороскоп на січень 2016 року Овен

Гороскоп на лютий 2016 року Овен

Гороскоп на березень 2016 року Овен

Гороскоп на квітень 2016 року Овен

Гороскоп на травень 2016 року Овен

Гороскоп на червень 2016 року Овен

Гороскоп на липень 2016 року Овен

Гороскоп на серпень 2016 року Овен

Гороскоп на вересень 2016 року Овен

Гороскоп на жовтень 2016 року Овен

Гороскоп на листопад 2016 року Овен

Гороскоп на грудень 2016 року Овен

Гороскоп для Овна на 2016 рік. Гороскоп для Овна-жінки та Овна-чоловіка: любовний, бізнес і кар’єра, сім’я, здоров’я

Повернутися на сторінку Гороскопи, прогнози, передбачення

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *