Гороскоп для Лева на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп для Лева на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік Лев

Щасливці Леви не відразу помітять перехід від 2016 до 2017 року, адже Мавпа увесь рік потурала капризам представників вогняної стихії, та і Червоний Вогняний Півень вирішив узяти вас під свою опіку. Так що, милі Леви, запасіться терпінням і витримкою — Фортуна ходитиме за вами по п’ятах, і іноді вам навіть забажається втекти, настільки усе буде дивовижно.

У лютому 2017 року Леви будуть повні оригінальних і дуже цікавих ідей — ви завалите своє улюблене керівництво пропозиціями про поліпшення якості роботи. Покровитель року посприяє тому, що вас почують — чекайте нову посаду з підвищеним окладом. Звичайно, вам доведеться працювати, а не тільки ділитися своїми грандіозними і фантастичними планами.

Особисте життя для підопічних Сонця обіцяє бути цікавим — Півень вже придумав сценарій. Сімейні Леви порадіють тихій і затишній атмосфері у будинку, а ось неодруженим Левам насолодитися тишею не вдасться. Вас атакують полчища прихильників, так що причісуйте гриву і біжіть на зустрічі. Свобода і паспорт чарівних Львів будуть під загрозою — вчитеся танцювати весільний вальс.

На початку весни Червоний Вогняний Півень подарує Левам можливість проявити свої таланти у фінансовій сфері. Хоча ваше відношення до грошей і буде дещо легковажним, витратити усі капітали вам не вдасться, як би ви не намагалися — засобів буде досить і на серйозні покупки, і на розваги. Фінансова ситуація радуватиме Львів довгий час — замисліться про відпочинок.

Відпустку краще планувати на травень, або початок червня. Ласкавий хазяїн 2017 року з радістю полетить з вами і на Кіпр, і на Північний полюс — просто розкрутіть глобус, і ткніть пальцем, — вам скрізь будуть раді. Неважливо, на чому ви відправитеся у подорож — і в потягу, і в літаку на вас чекатимуть дивовижні і цікаві зустрічі. Деякі з нових знайомих виявляться дуже впливовими людьми у сфері політики — зачаруйте їх своїм умінням спілкуватися, і можете вважати, що ви забезпечені захистом на довгі роки вперед.

У липні 2017 Леви сміливо можуть шукати себе в творчості — усі сучасні художники і поети матимуть сумніви щодо своїх талантах, якщо порівняють свої шедеври з дивовижними і неповторними творіннями Львів. Червоний Півень допоможе Левам і у бізнесі — зайнявшись, наприклад, ресторанною справою, ви уб’єте усіх гурманів вашого міста, і щоб просто пообідати у вашому ресторані, люди займатимуть чергу за тиждень вперед, і у дверей вашого закладу постійно буде черга з охочих покуштувати вишуканих блюд.

У серпні Леви можуть мати сумніви в правильності вибору — не чекайте доки втома і апатія звалять вас з ніг, а зверніться за порадою до членів сім’ї. Домочадці занудьгували — адже увесь час знаходитися під вашою опікою і турботою дещо втомлює. Дайте близьким людям можливість для самовираження, ви здивуєтеся, коли дізнаєтеся, скільки талановитих людей серед вашої дорогоцінної рідні.

Усю осінь Леви можуть не знімати рожевих окулярів — все одно нічого не зміниться, і життя тільки радуватиме вас нескінченними сюрпризами. Вересень і жовтень хороші для експериментів із зовнішністю, звичайно, подовжувати ніс, або накачувати щоки вам ні до чого, а ось замислитися про походи до стилістів не зашкодить. Коло спілкування в ці місяці зміниться, так що вам доведеться відповідати — утріть ніс усім багатим Буратино, і уб’єте місцевих модників своїми шикарними і елегантними нарядами. У листопаді Півень прокукурікає звістку про те, що вас чекають вигідні відрядження. Валізу купувати не потрібно — ви усе придбаєте на місці, вам і житло нададуть, і відрядні можуть виявитися більше, ніж ваша нинішня зарплата.

У грудні 2017 року ситуація мало зміниться, хіба що сімейство без вас занудьгує — не відкупляйтеся грошима і подарунками, а краще поговоріть з керівництвом. Нове керівництво вже не уявляє офісу без вас, і допоможе вам перевезти сім’ю — половинка не проти переїзду, адже Півень її умовив, та і діточки будуть щасливі, змінити місце проживання і зустріти новий рік в іншому місті.

Любовний гороскоп для Лева на 2017 рік

У рік Вогняного Півня вас чекає багато зустрічей і побачень — будьте акуратні і прислухайтеся до голосу серця.

Леви 1 декади (24.07-2.08). Ви досягнете успіху в романтичних стосунках — Півень знайшов вам закоханих прихильників, які вже очікують вас у дверей РАЦСу. У 2017 році можна обійтися без перевірок обранця — якщо відчуєте, що людина ваша, без сумніву ставте довгоочікуваний штамп у своєму паспорті і вас чекає сімейне життя, наповнене щастям і гармонією.

Леви 2 декади (3.08-13.08). У рік Вогняного Півня намагайтеся забути про свої комплекси — ви прекрасні і чарівні, і вас чекає маса незабутніх романів. Несподівано в житті можуть з’явитися минулі залицяльники, які переконають вас у тому, що з віком ви стали ще красивіше і привабливіше, — повірте їм, адже це чиста правда, досить просто поглянути в дзеркало.

Леви 3 декади (14.08-23.08). У 2017 році вам бажано позбавитися від ревнощів — ваш новий обранець не в силах буде упоратися з вами і може зникнути. Дайте половинці більше свободи і довіртеся партнерові — тоді стосунки будуть ідеальними. Червоний Півень вже поговорив із співробітниками РАЦСу — вас розпишуть без зволікання.

Бізнес гороскоп для Лева на 2017 рік

У рік Півня Левам слід частіше прислухатися до інтуїції — ваш внутрішній голос частенько шептатиме про вигідні угоди.

Леви 1 декади (24.07-2.08). Півень радить Левам спробувати свої сили в рекламному бізнесі — ваших геніальних ідей що чекають втілення, не злічити. Усі агентства лише почувши про ваші здібності, завалюватимуть вас листами із запрошеннями, а деякі навіть набридатимуть вам, чекаючи на сходах. Сміливіше — зірки чекають рекламний ролик, краще з вашою особистою участю.

Леви 2 декади (3.08-13.08). У 2017 році ви будете вхожі в адміністративні круги — чиновники вже в паніці знищують свої папери і шукають посади простіше. Півень поговорив з парою політиків вашого міста — червона доріжка постелена, нове крісло куплене, так що справа за вами. Заручіться підтримкою давніх знайомих — хоча ситуація і так складеться вдало, вчасно замовлене слівце потрібній людині не завадить.

Леви 3 декади (14.08-23.08). У 2017 рік Півня у Львів буде найвищий показник вдачі — усі вигідні угоди вже у вашій кишені, залишилося лише зробити перший крок. Не бійтеся здатися хвалькуватими і заявляйте про свої таланти усім діловим людям міста — наполегливість і віра в перемогу в 2017 році стануть кращими помічниками на шляху до фінансового благополуччя.

Сімейний гороскоп для Лева на 2017 рік

У питаннях сімейних стосунків в рік Півня бажано бути поступливішим, залишивши прагнення володарювати на роботі.

Леви 1 декади (24.07-2.08). У рік Вогняного Півня непогано замислитися про зміну місця проживання — зовсім необов’язково від’їжджати в інше місто, а ось квартирка трохи краще і більше Левам не завадить. Домочадці будуть раді тому, що у кожного з’явиться своя кімната — дозвольте рідним проявити дизайнерські таланти.

Леви 2 декади (3.08-13.08). У 2017 році намагайтеся більше часу приділити старшим членам сім’ї — бабусі і дідусі дуже потребують вашої опіки. Не забувайте і про подарунки — бабусі — хустка, дідусеві — нові окуляри, і усі будуть раді і щасливі. У рік Півня непогано здійснювати спільні вилазки на природу — це відмінний спосіб поліпшити стосунки.

Леви 3 декади (14.08-23.08). Не бійтеся в рік Півня бути сентиментальними — вашу чуйність обов’язково оцінять усі домочадці. Звичайно, не потрібно ридати над серіалами разом з половинкою, але проявляти емоції не зашкодить — життя стане набагато цікавіше. Варто частіше організовувати спільне дозвілля — краще, якщо справа захопить усіх членів сімейства.

Гороскоп здоров’я на 2017 рік для Лева

У новому році корисно потурбуватися про душевну рівновагу — оточуйте себе приємними людьми, замисліться про відпочинок, і нервова система скаже вам спасибі.

Леви 1 декади (24.07-2.08). Півень істота активна, тому намагайтеся в його рік не ухилятися від спортивних занять. Почніть грати в теніс, не завадять і уранішні пробіжки — ви і не помітите, як втягнетеся, і вже не зможете без цього обійтися. У 2017 році бажано уникати прийняття алкоголю, або хоч би перевіряйте якість спиртного — печінка оцінить ваші зусилля, і не доставлятиме клопоту.

Леви 2 декади (3.08-13.08). Якщо минулого року ви крутилися, немов білочка в колесі, то в рік Півня прийшов час розслабитися. Головне для Лева — здорова дієта і повноцінний сон, не п’ять, шість годин, як ви звикли, а хоч би вісім. Душевний спокій буде теж дуже важливим — вирощуйте квіти, займіться медитацією, знайдіть справу, яка буде до душі, головне, щоб ніхто не відволікав.

Леви 3 декади (14.08-23.08). Хазяїну року до вподоби ваша життєстійкість і хороше здоров’я. Не засмучуйте гордого птаха і про всяк випадок пройдіть обстеження. Запишіться на прийом вже сьогодні — справи почекають, а ви заспокоїте себе, близьких людей, і хазяїна року. Декілька шкідливих звичок ще заважає вам жити? — Півень винайшов, як допомогти вам від них позбавитися, зайдіть на його особисту сторіночку в контакті.

Дитячий гороскоп для Лева на 2017 рік

Маленькі Львята в рік Півня відрізнятимуться від інших знаків надзвичайною смішливістю — вони кататимуться по підлозі навіть від найпримітивнішого жарту, так що постеліть килим пом’якше.

Дітки Леви 1 декади (24.07-2.08). Ваші Львята цього року будуть, немов губки — вберуть і погане, і добре. Так що намагайтеся захистити їх від поганого впливу, але обійдіться без строгих заборон — душевні бесіди і особистий приклад стануть кращими помічниками. Для малюків в цей рік корисні подорожі, зробіть поїздку на трамваї захоплюючою пригодою, — ваш непосидько Левеня буде в захваті.

Малюки Леви 2 декади (3.08-13.08). Ваші малюки здивують в рік Півня своїми здібностями. У вашій сім’ї підростає Ісаак Ньютон, або Михайло Ломоносов — головне, вчасно розгледіти таланти Левеняти. Проте якщо інтерес до заняття у вашого чада пропаде, намагайтеся не примушувати малятко, він і сам повернеться до справи, якщо відчує, що це йому знадобиться.

Дитина Лев 3 декади (14.08-23.08). Навчіть вашого малюка боротися з соромливістю. Але не перегинайте палицю — дійте акуратно. Досить скоро ваше улюблене Левеня стане заводієм і керуватиме усіма дітьми у вашому дворі. У рік Півня чадо може здивувати вас своєю фантазією — дайте малюкові вдосталь попустувати, і уважно слухайте його оповідання про інопланетних загарбників, або монстрів — раптом ваше Левеня майбутній Джеймс Кемерон.

Гороскоп для Лева 2017 за роком народження

Гороскоп на 2017 рік Лев — Щур

Поспішіть на пошту за бандеролькою від Червоного Вогняного Півня — він прислав вам новий шкіряний гаманець. Та й особистим секретарем Левам-щурам обзавестися не зашкодить — пропозицій про угоди буде так багато, що ви просто не в змозі будете запам’ятати усі вигідні пропозиції. У особистому житті усе буде гладко, але занудьгувати у Львів не вийде — адже щастя і любов набриднути не можуть.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Бик

У 2017 році у вашому житті не залишиться місця для лінощів — звідки ж їй взятися, якщо хазяїн року придумав вам стільки занять, що і передихнути буде ніколи. Але якщо керівництво особисто купить вам путівки і змусить поїхати в далекі краї, краще не відмовляйтеся — усіх грошей світу ніхто ще не заробив, а вам для чого такий головний біль? Фінансів і так досить, так що заспокойтеся — Фортуна все одно не залишить вас в спокої.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Тигр

Лев, та ще й Тигр — хазяїну 2017 року до душі таке поєднання, і він обов’язково допоможе вам добитися успіху у свій рік. Грошовий дощ? — будь ласка; освідчення в коханні? — скільки завгодно. Вогняний Півень виконає усі бажання Левів-тигрів, тільки і ви намагайтеся — працьовитість і завзятість допоможуть у будь-якій справі. Скарбничку для монет потрібно змінити, відкривши рахунок у банку — бути дріб’язковим в рік Півня Левам-тиграм якось несолідно.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Кіт (Кролик)

У новому році ви будете завсідником усіх світських вечірок у вашому місті — люди будуть раді одній вашій посмішці, а вже при особистому знайомстві просто втратять свідомість. Чарівливість милих Котиків буде на висоті, навіть сам хазяїн року червонітиме від зніяковіння у вашій присутності. Розваг буде багато, але і про справи не забувайте, і іноді з’являйтеся на роботі — хоча механізм відлагоджений і усе складається само собою, — контроль Левам-котам не завадить.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Дракон

Ваша довірливість у рік Півня, як не дивно, допоможе добитися успіху. Ділові партнери просто не зможуть обдурити чарівних Дракончиків, і самі принесуть вам дари у вигляді угод і вигідних контрактів. Наївність допоможе і в особистому житті — партнер буде зачарований безпосередністю і дитячістю Левів, і зробить усе для того, щоб ви ні чого не потребували. Але коли капризуватимете, не варто вивергати полум’я, адже кохана людина може злякатися.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Змія

Дзвін золотих монет ви почуєте вже в перший день правління Вогняного Півня, але просто так нічого не дається, так що доведеться попрацювати, і хоч би нахилитися і зібрати гроши. Змійкам вдасться проявити свої таланти в підприємницькій сфері — зовсім не потрібно самим ставати човниками і горбатитися як в дев’яності. Магазин вам Півень вже знайшов, залишилося лише заплатити оренду і придумати, яким товаром цікавіше і вигідніше торгувати.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Кінь

Справ буде багато, і грива може вам завадити. Півень допоже і знайде вам цікаві пропозиції у сфері бізнесу, залишилося лише відкрити комп’ютер і чекати повідомлення на пошті. Не будьте надмірно довірливі — поговоріть з просунутими друзями, і приятелі нікому не дозволять обдурити милих Конячок. Так само і в особистому житті — перевірте партнера на міцність, тільки намагайтеся, щоб він не дізнався про цей іспит.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Коза (Вівця)

Хоча Вогняний Півень і обіцяв захистити вас від неприємностей, ріжки Козочкам наточити доведеться — у вас в 2017 році з’являться серйозні супротивники. Сміливо кидайтеся у битву — перемога забезпечена, особливо у сфері бізнесу, адже з талантами Левів ніхто не зрівняється. А ось в особистому житті у вас немає конкурентів, і усі прихильники в рік Півня будуть тільки біля ваших ніг.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Мавпа

Винахідливість Мавп в 2017 році буде на висоті — ви знайдете вихід з будь-якої ситуації, якщо скористаєтесь своєю фантазією. Використайте і уяву — спробуйте себе в творчій сфері, наприклад, в рекламі. Творці містера Мускула в жаху спостерігатимуть, як їх чистьоха тане на тлі ваших придуманих героїв — осмілюйтеся, усе вийде. З грошима в рік Півня проблем точно не буде — зірки обіцяють!

Гороскоп на 2017 рік Лев — Півень

У вас є і грива, і крила, так скористайтеся цим і сміливо поспішіть за дарами до Вогняного Півня. Східний господар року увесь час спостерігатиме за вами, і завжди підкаже потрібне рішення. Ваша щирість в 2017 році буде оцінена належним чином — усі ділові люди міста вважатимуть за честь підписати з вами контракт. У особистому житті вам знадобиться наполегливість — намагайтеся знову завоювати любов обранця — трохи романтики, трохи фантазії, і другий медовий місяць вам забезпечений.

Гороскоп на 2017 рік Лев — Собака

З вашим ентузіазмом в рік Червоного Півня важко залишитися без роботи — так що готуйтеся до численних підробітків. Грошова ситуація в 2017 році для Собачок буде дуже непогана — ви, з вашим нюхом на вигідні угоди, помітно підніметеся в цьому відношенні, і навіть зумієте відкласти пристойну суму. У особистому житті Вогняний Півень допомагатиме і зробить усе, щоб Леви-собаки нічого не потребували, і вірних прихильників, і легковажних залицяльників буде досить — вибір за вами.

Гороскоп на 2017 рік Лев —Кабан

Ваш лицарський настрій в рік Півня матиме успіх — адже ви готові битися з несправедливістю і захищати кожного, хто цього потребує. Будьте акуратніші — деякі можуть скористатися вашою довірливістю. У 2017 році у Левів великі шанси на виграші — зіграйте в покер з Фортуною, — ви обов’язково переможете. Усі ризиковані угоди приведуть до успіху, але надійний тил зайвим не буде — ваші друзі завжди стоятимуть за спиною, як вірна варта.

Гороскоп для Лева на 2017 рік: любовний гороскоп, бізнес-гороскоп, сімейний гороскоп, гороскоп здоров’я, дитячий гороскоп

Гороскоп на 2017 рік

Гороскоп для Риб на 2017 рік

Гороскоп для Водолія на 2017 рік

Гороскоп для Козоріга на 2017 рік

Гороскоп для Стрільця на 2017 рік

Гороскоп для Скорпіона на 2017 рік

Гороскоп для Терезів на 2017 рік

Гороскоп для Діви на 2017 рік

Гороскоп для Лева на 2017 рік

Гороскоп для Рака на 2017 рік

Гороскоп для Близнюків на 2017 рік

Гороскоп для Тельця на 2017 рік

Гороскоп для Овна на 2017 рік

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *